Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Konsole

PES 2010 na PS3 (opinie , pomoc , Option File)

<< < (11/12) > >>

pogoniarz1948:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE polska ekstraklasa plus oryginalne stroje reprezentacji:polski ligi angielskiej i hiszpańskiej do każdego polskiego klubu są trzy przyśpiewki oraz poprawione nazwy klubów mam nadzieje że pomogłem

SITO:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE polska ekstraklasa plus oryginalne stroje reprezentacji:polski ligi angielskiej i hiszpańskiej do każdego polskiego klubu są trzy przyśpiewki oraz poprawione nazwy klubów mam nadzieje że pomogłem

--- Koniec cytatu ---


Zajebista sprawa. Ale mozesz ten patch wrzucic na inna stronke do sciagniecia??????? Bo ja nie moge sciagnac z rapidshare:(

pogoniarz1948:
sory ale nie wiem jak to zrobic moze powiedz to sprubuje a moze byście poszperali i poszukali patcha z pogonia na pes 2010 ps3 prosze pomóżcie!!! SITO widze ze sie udzielales w wątku o polską wersje tam jest jakos dziwnie wytlumaczone jak to zrobic objasznisz dokładnie dzięki z góry za pomoc

SITO:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEsory ale nie wiem jak to zrobic moze powiedz to sprubuje a moze byście poszperali i poszukali patcha z pogonia na pes 2010 ps3 prosze pomóżcie!!! SITO widze ze sie udzielales w wątku o polską wersje tam jest jakos dziwnie wytlumaczone jak to zrobic objasznisz dokładnie dzięki z góry za pomoc

--- Koniec cytatu ---

Podaje ci tu linka do stronki gdzie mozesz wrzucic patcha do sciagniecia. Wrzuc go tam a kazdy bedzie mogl go sciagnac bez problemu. O to link: REJESTRACJA lub LOGOWANIE  ,  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

A co do polskiego komentarza to nie wiem jak sie to robi i co wiem ze nie ma i nie bedzie

dudi99:
Super zajnstalowal juz ktos tego patcha? ekstraklasa co w nim jest?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej