Autor Wątek: Pes2010 - opinie o grze  (Przeczytany 100554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline paxx

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2007r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #480 dnia: Styczeń 28, 2010, 12:56:54 »
Dziwi mnie ta ankieta, że aż tyle osób jest zachwycona tą płytką grą. Próbowałem się przekonac do nowego PES-a od prawie 3 miesięcy ale dośc więcej tego nie ruszam. Ilośc błędów w tej części się chyba skumulowała z poprzednich części już chyba nawet pes 2008 był lepszy po dłuższych przemyśleniach. Japońce chcieli dobrze, a wyszła katastrofa. Otóż:
- Zagrałem około 100 meczy online z czego 90 % musiałem zapierda.... skrzydłem za napastnikiem i wybijac 45 wrzutek w meczu. Faktycznie mało schematyczna gra.... Tak sobie na początku pomyślałem może gram z idiotami, ale by wyszło, że wszyscy by nimi byli.
- Random w grze jest niesamowity. Piłkarze podają gdzie chcą, strzelają gdzie chcą, chcesz przyjąc w miejscu on biegnie, chcesz podac z pierwszej on przyjmuje i tak w kółko.. 
- Przełączanie zawodników to totalna kpina. We wszystkich częściach Pesa było ono dobre, ale oni jak to mają w zwyczaju zolac to co dobre.
- Krycie przy stałych fragmentach gry i przy wrzutkach to abstrakcja. Obrońcy biegają jak na festynie i kryją samych siebie.
- Opoźnienia w reakcji na to co wciskamy na padzie wielu uznaje za zalete ale nie wiem dlaczego. Chce strzelic z pierwszej on przyjmuje, chce podac z pierwszej tez przyjmuje.
- Zwody ja się pytam co to za zwod jak zawodnik ma drybling >80. Jakby go ktos jebnął kamieniem. A animacja tego zwodu trwa tak długo, że trzeba go robic 4 sekundy wczesniej. Gratujacje.
- Zabrali bardzo fajny zwód z przełożeniem piłki z lewej na prawą nogę, ale oni przecież zabierają to co dobre więc sie przyzwyczaiłem
- Powrócił SideStep z R2 z pesa 6. Mój ulubiony zwód. Szkoda tylko, że zawodnik go robi 5 sekund i jest w ogóle bezproduktywny
- Sędziowie hahahhhah. Tu to można zapisac książke grubą jak Potop. Bo to co ci sędziowie wyprawiają to jest Potop. Za kose od tylu sam na sam zółta, za kose w środku boiska czerwona. Aha trzeba się bardzo postarac bo sędzia 90 % nie odgwizduje.
- Karne w tej części zaginęły
- Przywilej korzyści zaginął. Graczy bez piłki można koscic ile się chce
- Cyborgi są były i będą więc się przyzwyczaiłem
- Przy tym gameplayu gra w środku pola to jest totalny pinball, kopanina jak w 5 lidze podwórkowej
- Strzały głową to największa bron tej częsci, więc jak zaprosimy znajomego do domu, który nigdy nie grał w tą gre , pokażemy mu gdzie R1 i O to dostaniemy kilka ładnych bramek.

Więc ta gra wymiata hehhehe tylko nie wiem z której strony, może jestem za płyki żeby to dostrzec ale ja nic zajebistego w niej nie zobaczyłem
Mecz wygląda tak
R1R1R1R1 wrzutka gol pinball pinball gol pinball wrzutka gol R1R1 pinball gol więc mamy wiele sposobów na strzelenie gola

dokładnie opisany pes większość się nad nim zachwyaca bo mają szanse wygrać z graczami z którymi we wcześniejsze pesy nie mieli by żadnych szans :D

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #481 dnia: Styczeń 28, 2010, 13:08:21 »
Dziwi mnie ta ankieta, że aż tyle osób jest zachwycona tą płytką grą. Próbowałem się przekonac do nowego PES-a od prawie 3 miesięcy ale dośc więcej tego nie ruszam. Ilośc błędów w tej części się chyba skumulowała z poprzednich części już chyba nawet pes 2008 był lepszy po dłuższych przemyśleniach. Japońce chcieli dobrze, a wyszła katastrofa. Otóż:
- Zagrałem około 100 meczy online z czego 90 % musiałem zapierda.... skrzydłem za napastnikiem i wybijac 45 wrzutek w meczu. Faktycznie mało schematyczna gra.... Tak sobie na początku pomyślałem może gram z idiotami, ale by wyszło, że wszyscy by nimi byli.
- Random w grze jest niesamowity. Piłkarze podają gdzie chcą, strzelają gdzie chcą, chcesz przyjąc w miejscu on biegnie, chcesz podac z pierwszej on przyjmuje i tak w kółko.. 
- Przełączanie zawodników to totalna kpina. We wszystkich częściach Pesa było ono dobre, ale oni jak to mają w zwyczaju zolac to co dobre.
- Krycie przy stałych fragmentach gry i przy wrzutkach to abstrakcja. Obrońcy biegają jak na festynie i kryją samych siebie.
- Opoźnienia w reakcji na to co wciskamy na padzie wielu uznaje za zalete ale nie wiem dlaczego. Chce strzelic z pierwszej on przyjmuje, chce podac z pierwszej tez przyjmuje.
- Zwody ja się pytam co to za zwod jak zawodnik ma drybling >80. Jakby go ktos jebnął kamieniem. A animacja tego zwodu trwa tak długo, że trzeba go robic 4 sekundy wczesniej. Gratujacje.
- Zabrali bardzo fajny zwód z przełożeniem piłki z lewej na prawą nogę, ale oni przecież zabierają to co dobre więc sie przyzwyczaiłem
- Powrócił SideStep z R2 z pesa 6. Mój ulubiony zwód. Szkoda tylko, że zawodnik go robi 5 sekund i jest w ogóle bezproduktywny
- Sędziowie hahahhhah. Tu to można zapisac książke grubą jak Potop. Bo to co ci sędziowie wyprawiają to jest Potop. Za kose od tylu sam na sam zółta, za kose w środku boiska czerwona. Aha trzeba się bardzo postarac bo sędzia 90 % nie odgwizduje.
- Karne w tej części zaginęły
- Przywilej korzyści zaginął. Graczy bez piłki można koscic ile się chce
- Cyborgi są były i będą więc się przyzwyczaiłem
- Przy tym gameplayu gra w środku pola to jest totalny pinball, kopanina jak w 5 lidze podwórkowej
- Strzały głową to największa bron tej częsci, więc jak zaprosimy znajomego do domu, który nigdy nie grał w tą gre , pokażemy mu gdzie R1 i O to dostaniemy kilka ładnych bramek.

Więc ta gra wymiata hehhehe tylko nie wiem z której strony, może jestem za płyki żeby to dostrzec ale ja nic zajebistego w niej nie zobaczyłem
Mecz wygląda tak
R1R1R1R1 wrzutka gol pinball pinball gol pinball wrzutka gol R1R1 pinball gol więc mamy wiele sposobów na strzelenie gola

Nic dodac nic ujac :D
SZACUN!

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #482 dnia: Styczeń 28, 2010, 19:57:22 »
Mam 2 pytania:
1. Nie nawidzę spalonych, zawsze sobie jak w Fife grałem wyłączałem je. W Pesie jest ich aż za dużo tylko gdzie je usunąć?
W opcjach nie ma opcji wyłączenia spalonych, może jest jakiś patch wyłączający je.
2. Dośrodkowania. Da się robić. Ale jak jesteśmy blisko pola karnego to wystarczy wcisnąć A ( u mnie przycisk dośrodkowania) i dośrodkowanie jest automatyczne :/. Da się to jakoś ustawić? W opcjach kontrolera szukałem tego ale nic nie odpowiada za to? Ktoś wie jak zrobić ręczne dośrodkowania? A może jest jakiś patch? :d

Offline nuno77

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.05.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #483 dnia: Styczeń 29, 2010, 09:56:57 »
Dziwi mnie ta ankieta, że aż tyle osób jest zachwycona tą płytką grą. Próbowałem się przekonac do nowego PES-a od prawie 3 miesięcy ale dośc więcej tego nie ruszam. Ilośc błędów w tej części się chyba skumulowała z poprzednich części już chyba nawet pes 2008 był lepszy po dłuższych przemyśleniach. Japońce chcieli dobrze, a wyszła katastrofa. Otóż:
- Zagrałem około 100 meczy online z czego 90 % musiałem zapierda.... skrzydłem za napastnikiem i wybijac 45 wrzutek w meczu. Faktycznie mało schematyczna gra.... Tak sobie na początku pomyślałem może gram z idiotami, ale by wyszło, że wszyscy by nimi byli.
- Random w grze jest niesamowity. Piłkarze podają gdzie chcą, strzelają gdzie chcą, chcesz przyjąc w miejscu on biegnie, chcesz podac z pierwszej on przyjmuje i tak w kółko.. 
- Przełączanie zawodników to totalna kpina. We wszystkich częściach Pesa było ono dobre, ale oni jak to mają w zwyczaju zolac to co dobre.
- Krycie przy stałych fragmentach gry i przy wrzutkach to abstrakcja. Obrońcy biegają jak na festynie i kryją samych siebie.
- Opoźnienia w reakcji na to co wciskamy na padzie wielu uznaje za zalete ale nie wiem dlaczego. Chce strzelic z pierwszej on przyjmuje, chce podac z pierwszej tez przyjmuje.
- Zwody ja się pytam co to za zwod jak zawodnik ma drybling >80. Jakby go ktos jebnął kamieniem. A animacja tego zwodu trwa tak długo, że trzeba go robic 4 sekundy wczesniej. Gratujacje.
- Zabrali bardzo fajny zwód z przełożeniem piłki z lewej na prawą nogę, ale oni przecież zabierają to co dobre więc sie przyzwyczaiłem
- Powrócił SideStep z R2 z pesa 6. Mój ulubiony zwód. Szkoda tylko, że zawodnik go robi 5 sekund i jest w ogóle bezproduktywny
- Sędziowie hahahhhah. Tu to można zapisac książke grubą jak Potop. Bo to co ci sędziowie wyprawiają to jest Potop. Za kose od tylu sam na sam zółta, za kose w środku boiska czerwona. Aha trzeba się bardzo postarac bo sędzia 90 % nie odgwizduje.
- Karne w tej części zaginęły
- Przywilej korzyści zaginął. Graczy bez piłki można koscic ile się chce
- Cyborgi są były i będą więc się przyzwyczaiłem
- Przy tym gameplayu gra w środku pola to jest totalny pinball, kopanina jak w 5 lidze podwórkowej
- Strzały głową to największa bron tej częsci, więc jak zaprosimy znajomego do domu, który nigdy nie grał w tą gre , pokażemy mu gdzie R1 i O to dostaniemy kilka ładnych bramek.

Więc ta gra wymiata hehhehe tylko nie wiem z której strony, może jestem za płyki żeby to dostrzec ale ja nic zajebistego w niej nie zobaczyłem
Mecz wygląda tak
R1R1R1R1 wrzutka gol pinball pinball gol pinball wrzutka gol R1R1 pinball gol więc mamy wiele sposobów na strzelenie gola
Nareście  jakiś mądry gość na tym forum napisał cała prawde o tej grze,masz racje to naprawdę pinball tak jak ta Fifa na pc.Np jak tu staruch taki na forum niedostrzega błędów w tej grze i mówi że jest 360 drybling,Staruch chyba w twoim mózgu 360 Kg głupoty i 360 kg nieznania się na symulatorze piłki.Bayern szacunek za prawdę do tego syfu wielkie,duże Bravo.Bo dzięki ludziom co robią patche to jeszcze przejdzie.Bo niema wyjścia albo Fifa na pc albo pes to już wolę pesa.A Konami jak poprawi 1 błąd z poprzedniej cześci  to przy poprawianiu tego błędu zrobi 5 nowych ha ha.A i pozdro dla Buraka(Starucha),który nie dostrzega błędów bo gra na amatorze i w...li Konia na postoju przy tej grze ha ha ha burak 

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #484 dnia: Styczeń 30, 2010, 12:48:13 »
Gdyby pełna wersja była taka jak demo, z poprawioną reakcją, byłaby to dobra gra. Tak się nie stało i wyszła jedna z najgorszych i najmniej realistycznych gier w jakie grałem. Tempo gry to istna parodia, akcja przenosi się z pod jednej bramki pod drugą i tak w kółko. Taktyka miała duże znaczenie w demie, tam gra była wolna, jej tempo było zbliżone do tempa prawdziwego meczu. w "fullu" nie ma znaczenie ustawienie i taktyka, piłka lata jak nienormalna z prędkością światła. Można zapomnieć o powolnym ataku pozycyjnym, tu można grać  bardzo szybko, albo i jeszcze szybciej. Nie ma to nic wspólnego z realizmem.
Animacje powtarzają się i są czasem wręcz idiotyczne(głupkowata przekładanka przy zmienianiu kierunku-który piłkarz robi takie coś ? i to na okrągło ?).
Konami robi podobno tę grę od początku, więc można mieć nadzieję. Gdybym mógł dać radę Konami to byłoby to-"oglądać więcej meczów".
Nie jestem niedzielnym fanem piłki nożnej, oglądam regularnie wiele spotkań i taka "symulacja" mnie nie zadowala, niestety...

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #485 dnia: Luty 04, 2010, 21:39:09 »
Tempo może i zbliżone do prawdziwego meczu ale rozgrywka w ogóle. Co to za mecz jak konstruuje się akcję przez 1/4 meczu, albo oddaje się 1 strzał na połowę. Chociaż to i tak jeszcze bym zrozumiał gdybym chociaż miał świadomość, że błędy moich zawodników są błędami tylko moimi a nie kodu gry.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline Eljot

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.12.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #486 dnia: Luty 05, 2010, 09:48:04 »
Tempo może i zbliżone do prawdziwego meczu ale rozgrywka w ogóle. Co to za mecz jak konstruuje się akcję przez 1/4 meczu, albo oddaje się 1 strzał na połowę. Chociaż to i tak jeszcze bym zrozumiał gdybym chociaż miał świadomość, że błędy moich zawodników są błędami tylko moimi a nie kodu gry.
jeżeli ty robisz jedną akcje przez 1/4 meczu to gratulacje. Wróć się do PES'a 6.
Zapraszam na forum motoryzacyjne REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #487 dnia: Luty 08, 2010, 06:04:13 »
jeżeli ty robisz jedną akcje przez 1/4 meczu to gratulacje. Wróć się do PES'a 6.

Każdą wypowiedź odbierasz tak dosłownie?? Wyolbrzymiłem trochę ale weź pod uwagę, żeby jakaś ładna akcja wyszła z kilkunastoma podaniami to trwa i trwa tym bardziej, że zawodnicy nie zawsze wykonują podania tam gdzie się chce. Nie wspominając o grze z kontry, kiedy to moi super napastnicy zamiast wybiegać na dobrą pozycję to się cofają w momencie podania.
Komputer z kolei klepie piłkę non stop i to nie jest realistyczne bo z 10 minut wirtualnych utrzymują się przy piłce bez żadnej straty.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #488 dnia: Luty 08, 2010, 09:27:01 »
Zgadzam się w 100 % mało realistyczne jest granie np Omanu piła przez 5 min (klepa-klepa) niczym Barca :)

Offline CouPES

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #489 dnia: Luty 08, 2010, 17:04:44 »
najgorsze że pomimo tego że nam się ta część nie podoba to i tak trzeba grać bo nikt online w poprzednie części bardzo nie chce grać.

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #490 dnia: Luty 08, 2010, 19:38:14 »
najgorsze że pomimo tego że nam się ta część nie podoba to i tak trzeba grać bo nikt online w poprzednie części bardzo nie chce grać.

Do tej poru KUPA ludzi gra w Pes-a 6 ONLINE !!!!!!! Zapraszam ...

Offline scaloni

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 115
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.11.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #491 dnia: Marzec 06, 2010, 11:57:07 »
ale przynajmniej w porównaniu do pes2009 nie ma takich sytuacji gdzie zawodnik podaje do kolegi, ktory stoi obok niego 2 m podcinka tylka zwykla klepa ;/ xD
zwariowac mozna bylo widzac jak wymieniaja miedzy soba pilke gracze z 09.
jak dla mnie gra ujdzie, nie bede komentowac sedziowana itp bo to co roku odwraca sie o 360 stopni ;/
na + w mojej ocenie pojdzie ML gdzie zmieniono regule pkt i wniesiono pieniadze :D

Offline CouPES

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #492 dnia: Marzec 12, 2010, 01:12:28 »
Do tej poru KUPA ludzi gra w Pes-a 6 ONLINE !!!!!!! Zapraszam ...
napewno nie tyle co w 2010

Offline Blachu19

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.12.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #493 dnia: Marzec 12, 2010, 04:16:38 »
Również nie rozumiem podniecania się PESem 2010, razem z kumplem gramy w PESa dość długo i nie mogliśmy wyjść z "podziwu" dla nowej części. Jak dobrze że istnieje PES 6 -> kolejny rok radosnego kopania piłki.

Offline Christo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.03.2010r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #494 dnia: Kwiecień 04, 2010, 11:55:29 »
Po 12 latach grania w Fifę na PC i wyjściu tego czegoś oznaczonego symbolem "10" przerzuciłem się na PES'a która miał być najlepszym symulatorem piłki nożnej na PC, jak z reszta trąbią zwolennicy PESa od kilku już ładnych lat. Oczywiście jak zwykle przekonałem się, że najlepiej samemu się przekonać aniżeli słuchać innych.

Co do grafiki to jest wg mnie bardzo fajna, a po wgraniu dobrego patcha staje się w miarę realistyczna statystycznie i wiele nie różni się wtedy w tym apsekcie od Fify. Skupię się raczej na gameplayu.

Gra ma niestety wiele błędów, które prowadzą do frustracji. O ile prowadzenie drużyn klasy Realu Madryt ze względu na statystyki tamtejszych piłkarzy jest znośna (piszę oczywiście o najwyższym poziomie) to jednak gra nieco słabszymi drużynami jak np. Borussia Dortmund, gdzie statystyki graczy oscylują około 70 jest zwyczajnie uciążliwa. Ja rozumiem, że można być ograniczonym technicznie piłkarzem, ale reakcja na komendy (czy ich zupełny brak), kontrola piłki (wypuszczanie jej przed siebie jak jajeczko yoyo i podbieganie przeciwnika ze skutecznym jej odbiorem) niemożność odbioru piłki, spóźnione i niecelne proste podania itd. graczy klasy krajowej i międzynarodowej na poziomie ligi podwórkowej niestety odrzuca od tej gry. Gdy się przeciwstawi takie zachowanie grajków ekipom prowadzonym przez komputer, gdzie nawet najsłabsze drużyny grają jak Barca grać się chce jeszcze mniej.   

Reasumując mimo wielu błędów ciekawie gra sie bardzo mocnymi drużynami, żeby frustracji było mniej dobrze jest podkręcić jeszcze dodatkowo niektóre statsy grajkom (głównie te odpowiedzialne za podania, odbiór piłki, odkryć karty itd.), bo jak wiadomo komputer też oszukuje i to bardzo, skrypty są wręcz namacalne.

Mama nadzieję, że w tym roku będę miał już konsolę i że Fifa 11 bedzie lepsza od dobrej 10-tki, a ja wróce do korzeni, bo to co mam okazję obserwować w PEsie jest zwyczajnym rozczarowaniem i frustracją. W pewnych warunkach można sobie jednak się trochę pobawić, ale na miano dobrej gry PES 10 absolutnie nie zasługuje.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #495 dnia: Kwiecień 04, 2010, 12:19:23 »
współczuje ci ze grałeś 12 lat w fifę.

Offline LuKeL

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Visca el Barca !!
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #496 dnia: Kwiecień 04, 2010, 12:24:26 »
a ja nie.. sam grałem od pierwszej częsci w fife do tego roku. Najlepsza gra wg mnie piłkarska. Ale pes 2010 w porownaniu do fify 10 na PC to jest masakra. PES 2010 jest świetny i bije fife pod każdym względem (no może zachowania piłkarzy są denerwujące :P ) ale jezeli chodzi o ps3 i xboxa to pes nie ma czego szukac :)
" border="10


Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #497 dnia: Kwiecień 04, 2010, 12:40:35 »
a ja nie.. sam grałem od pierwszej częsci w fife do tego roku. Najlepsza gra wg mnie piłkarska. Ale pes 2010 w porownaniu do fify 10 na PC to jest masakra. PES 2010 jest świetny i bije fife pod każdym względem (no może zachowania piłkarzy są denerwujące :P ) ale jezeli chodzi o ps3 i xboxa to pes nie ma czego szukac :)

to przeczytaj post tego kolesia i zobacz na czym grał... jak ja bym miał grać tyle czasu na PC w fife to by mnie szlak trafił.

Offline Christo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.03.2010r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #498 dnia: Kwiecień 04, 2010, 13:39:23 »
a ja nie.. sam grałem od pierwszej częsci w fife do tego roku. Najlepsza gra wg mnie piłkarska. Ale pes 2010 w porownaniu do fify 10 na PC to jest masakra. PES 2010 jest świetny i bije fife pod każdym względem (no może zachowania piłkarzy są denerwujące :P ) ale jezeli chodzi o ps3 i xboxa to pes nie ma czego szukac :)

Zgadzam się, FIFA 10 na PC to jest już zupełna porażka i upadek serii (o ile ten upadek ciągnie się od dobrych 6-7 lat) i dlatego przeniosłem się chwilowo na PES'a. Konsoli jeszcze nie mam, bo wiadomo gdybym ją posiadał nie pisałbym nawet na temat najnowszego PES'a, bo na PS3 wybór jest jeden - FIFA 10.

to przeczytaj post tego kolesia i zobacz na czym grał... jak ja bym miał grać tyle czasu na PC w fife to by mnie szlak trafił.

Kolego, w czasach kiedy PES się dopiero na dobre rozwinął i zaczął powoli odbierać zawiedzionych fanów FIfy czyli w około 2003-2004 roku FiFa przeżywała już dawno swoją świetność, więc nie można się dziwić, że ludzie tłukli w Fifę (i inne World Cup's) w latach 1998-2003 (jeśli jesteś 92 rocznik to szedłeś wtedy dopiero do szkoły i być może nie miałeś jeszcze kompa), bo później już było tylko gorzej, ale w tych latach ta gra była mimo wszystko najatrakcynniejsza, więc nie ma czego współczuć. :) Kolejne lata to już zupełny upadek i kwestia silnego sentymentu, który właściwie odradza się wraz z Fifami 09-10 na konsoli niestety, gdzie PES nie ma czego w tym momencie szukać.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2010, 13:42:23 wysłana przez Christo »

Offline Bajor

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.03.2010r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #499 dnia: Kwiecień 10, 2010, 11:06:28 »
jak dla mnie to sędziowie do dupy...
za mało lig...

ale tak to najlepsza gra ! Ale mam nadzieje ze w Pes2011 będzie lepszy poziom sędziowania i marzą mi się stadiony z kibicami, race, oprawy itd ^^

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #499 dnia: Kwiecień 10, 2010, 11:06:28 »