Autor Wątek: Transfery w Master League  (Przeczytany 5742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Transfery w Master League
« dnia: Październik 28, 2009, 21:50:27 »
Nie wiedziałem,gdzie to dać,więc daje tutaj:

Jak podnieść kasę za transfer,albo za wynagrodzenie? Albo inaczej - czy w ogóle da radę? ;D Aha i chciałem się zapytać,czy jak wystawię zawodnika na listę transferową,to czy jakiś klub się zgłosi po tego grajka,czy trzeba drużyną proponować,jak w FIFIE Manager?

Offline Arek1974

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2007r.
Odp: Transfery w Master League
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2009, 09:02:44 »
O ile zdążyłem się zorientować, to chyba nie masz wielkiegow pływu na cenę (robi to za Ciebie zarząd klubu) - wybierasz na początku gry, czy w ogóle masz wpływ na transfery. Ale Ty ztwierdzasz ostateczny transfer (jak już masz przy wybranym zawodniku w opcji bodajże ongine negotiation strzałki w dwie strony, bo zaraz po uruchomieniu negocjacji masz pomarańczową strzałkę od Twojego klubu w stronę wybranego zawodnika i napis ongine negotiation).
Nie masz wpływu na to, kto zgłosi się po Twojego zawodnika, ale masz wpływ na ostateczną decyzję, czy akurat temu klubowi go sprzedasz.
Mam nadzieję, że nie namieszałem za bardzo, ale piszę z pamięci, to co zapamiętałem z gry.

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Transfery w Master League
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2009, 14:19:36 »
Już wiem,tylko proszę o rozwinięcia wypowiedzi ze sprzedaniem zawodników. Czy można go proponować innym drużyną,czy jakiś klub musi się zgłosić po danego zawodnika? Aha i czy da radę coś zrobić z zacinką w Master League. Nie chcę grać bez patcha,bo nie chcę mieć London FC,czy North London (to tylko jedne z wielu przykładów) (bo słyszałem takie wypowiedzi,że trzeba grać bez kitservera). A nie chcę też,żeby się zacinało. Mam kitservera,chyba v. 1.01. ;)

Offline Arek1974

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2007r.
Odp: Transfery w Master League
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2009, 14:41:17 »
Hmm, z tego co wiem to nie możesz proponować innym klubom (nawet nie wiem, czy tak jak w PES 2009 można próbować wymienić zawodnika za innego, czyli swojego dać jakby w rozliczeniu). Opcja loan to chyba jest wypożyczenie (możesz dać swojemu zawodnikowi że jest na liście do transferu lub na liście do wypożyczenia). Zmiana natomiast jest taka, że już w trakcie rozgrywek możesz podejmować kroki transferowe, wtedy w okienku już tylko finalizujesz transfer (o ile się nie mylę, ale raczej tak jest).

Co do zawieszek, to nie wiem. Ja mam problem, że od czasu do czasu wiesza mi się gra, i to często właśnie przy okazji robienia negocjacji. Wtedy tylko CTRL+ALT+DELETE :)

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Transfery w Master League
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2009, 17:42:54 »
Co do zawieszek, to nie wiem. Ja mam problem, że od czasu do czasu wiesza mi się gra, i to często właśnie przy okazji robienia negocjacji. Wtedy tylko CTRL+ALT+DELETE :)

No tak,ale na przykład nie mam włączonego Auto Save i cała Master League idzie za przeproszeniem w dupę. Jeszcze raz pytam - czy da radę jakoś temu zaradzić?

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Transfery w Master League
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2009, 18:04:40 »
Zmiana ceny zawodnika jest możliwa przed samym zakupem, kiedy masz do wyboru 4 opcje, Negotiation Succesfully, Suspend Negotiation, bodajże Dossier, i Change Negotiation Condition(tego pewien nie jestem, ale jest coś z change negotiation...). Wchodzisz w ostatni punkt, i robisz co chcesz, tak samo ze sprzedażą, jak i z kupnem.

PRIDE OF LONDON !

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Transfery w Master League
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2009, 18:04:40 »