Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Konsole

Jak instalować patche na Xboxie 360 ??

<< < (3/3)

jakub17:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEaha no nic i tak mi bardzo pomogłeś ;)

a jeszcze cos: jak zrzucic of-a na dysk xboxa ? zrzucma cały folder SAVE na psp i nie wiem jak to zrzucic na dysk zeby pes to czytał ;/

--- Koniec cytatu ---
nie wiem nie mam Xboxa :D ale zobacz najpierw gdzie masz zapisanego domyślnego OFa z Xboxa i podmień go OFem tym ściągniętym

REJESTRACJA lub LOGOWANIEjak instalować kitsy ? ? herby i składy w of-ie i juz ok ale kitsów chyba sie nie da ;/

--- Koniec cytatu ---
coś sobie przypomniałem, kitsy może się jednak da (same koszulki) - z tego co pamiętam w PESie 2009 była możliwość robienia kitsów, tak że ściągasz obrazek ze strojem, trochę go modyfikujesz w paincie, uruchamiasz PESA, wybierasz strip, potem custom, wczytujesz, jakoś go ustawiasz i zapisujesz - strój jest zrobiony i masz go zapisanego w moich dokumentach jako STRIP_001 czy coś takiego, spróbuj tak samo zrobić w PES 10 - zapisz strój i skopiuj go na dysk na Xboxa do Save'wów tam gdzie ma być OF, a następnie wejdź w jakąś drużynę nielicencjonoaną - wejdź w nią, następnie w Strip, wybierz LOAD i wybierz strój. Mam nadzieję, że mnie rozumiesz ;)

darc0:
Mógłby ktoś napisać pełny tutorial co i jak z wgrywanie kitsow itp. (XBOX360 jest po patchowaniu iEtxreme 1.6)
Serdeczne dzieki!!;]]

Lemoniada:
wiadomo już jak wgrać patcha na xboxa360? czy OF

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej