Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Konsole

Jak instalować patche na Xboxie 360 ??

<< < (2/3) > >>

patryk'95:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEnapisałem ci wyżej, musiałbyś zgrać OFa z logami, strojami, nazwami, składami na kartę pamięci bądź dysk. W tym dziale jest możliwość podobnego patcha do PS3, którego nawet nie da się przerobić

--- Koniec cytatu ---
czyli patch do ps3 działa do xboxa ?

czyli moge sobie przerobic ofa na kompie (wlasciwie mam juz przerobionego) zgrac na konsole i będzie działało ?

jakub17:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEczyli patch do ps3 działa do xboxa ?

--- Koniec cytatu ---
mi chodziło o to, że skoro na nieprzerabialnym PS3 są patche do PESA, to na Xboxa też pewną będą :D

REJESTRACJA lub LOGOWANIEczyli moge sobie przerobic ofa na kompie (wlasciwie mam juz przerobionego) zgrac na konsole i będzie działało ?

--- Koniec cytatu ---
bardzo możliwe, bo o ile dobrze pamiętam to do PESA 2009 w edytorze gdzieś tam pisało coś takiego Option File PC/Xbox360, czyli zarówno pod PC jak i pod Xboxa ;)

EDIT: tu REJESTRACJA lub LOGOWANIE masz plik readme z edytora "PES 2009 Editor v2.4", przeczytaj sobie kilka pierwszych linijek, będziesz miał dowód, że OF z PC jest kompatybilny z Xboxem :)

patryk'95:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEmi chodziło o to, że skoro na nieprzerabialnym PS3 są patche do PESA, to na Xboxa też pewną będą :D
bardzo możliwe, bo o ile dobrze pamiętam to do PESA 2009 w edytorze gdzieś tam pisało coś takiego Option File PC/Xbox360, czyli zarówno pod PC jak i pod Xboxa ;)

EDIT: tu REJESTRACJA lub LOGOWANIE masz plik readme z edytora "PES 2009 Editor v2.4", przeczytaj sobie kilka pierwszych linijek, będziesz miał dowód, że OF z PC jest kompatybilny z Xboxem :)

--- Koniec cytatu ---
ok wielkie dzięki za pomoc  :)
widze ze na upartego można wgrać nawet ekstraklasa patch jak wyjdzie ;)

edit: jak instalować kitsy ? ? herby i składy w of-ie i juz ok ale kitsów chyba sie nie da ;/

jakub17:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEedit: jak instalować kitsy ? ? herby i składy w of-ie i juz ok ale kitsów chyba sie nie da ;/

--- Koniec cytatu ---
tego niestety nie wiem, ja tylko wiedziałem, że są wogóle możliwości patchowania gry na Xboxie :-X

patryk'95:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEtego niestety nie wiem, ja tylko wiedziałem, że są wogóle możliwości patchowania gry na Xboxie :-X

--- Koniec cytatu ---
aha no nic i tak mi bardzo pomogłeś ;)

a jeszcze cos: jak zrzucic of-a na dysk xboxa ? zrzucma cały folder SAVE na psp i nie wiem jak to zrzucic na dysk zeby pes to czytał ;/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej