Autor Wątek: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...  (Przeczytany 4802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZeuS22

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2007r.
Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« dnia: Listopad 02, 2009, 13:09:39 »
Chciałbym zapytac czy jest możliwość gry online z kodem ale bez płyty w napędzie... :( Niestety córa mi siadła na płycie płyta nie była na tyle mocna żeby wytrzymać 15kg wagi ... pękła... czy da się obejść tak aby grać dalej online ?... :(

pozdrawiam

Offline crespo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2008r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2009, 13:19:23 »
Jeśli zachowałes paragon możesz prosić o wydawce o wymianę płyty na nową w ramach gwarancji.

Offline ZeuS22

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2007r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2009, 13:21:10 »
nie mam innego wyjścia i chyba tak zrobie. Tylko mam isc tam gdzie kupowałem pesa (empik) czy gdzie indziej.

A może da się grać bez płyty ?

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2009, 13:49:45 »
Da się musisz sckrakować grę, ale to jest nielegalne i mimo iż nabyłeś oryginalną grę odpowiadasz przed polskim prawem jak złodziej wybór należy do ciebie.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline kubera(RTS)

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2005
  • location: LdzRDG
  • Wiadomości: 306
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2005r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2009, 13:52:55 »
grac sie da bez cd jeżeli znajdziesz witaminkę, a co do gwarancji to nie wiem jak to jest ale chyba Ci nie zwróca drugiej CD - uznają że to twoja wina :]
Nasz Widzew Lodz Kochamy Go Czerwona Armia Spiewa Zawsze Dla Niego. To Wlasnie My Diabelski Mlyn Przez Cale Zycie Tu Bedziemy Spiewac Z Nim.

Offline Achilleus

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 02, 2009, 13:59:39 »
Da się musisz sckrakować grę, ale to jest nielegalne i mimo iż nabyłeś oryginalną grę odpowiadasz przed polskim prawem jak złodziej wybór należy do ciebie.

Nie jest nielegalnym tzw. "skrakowanie" legalnie zakupionej gry, o ile służy to jedynie sporządzeniu kopii zapasowej wyłącznie dla własnego użytku. Sporządzenie kopii zapasowej jest gwarantowane prawnie, stąd tak często jak tylko mogę "krakuję" legalnie zakupione gierki. Płytka leży bezpieczna na półce i się nie zużywa, podobnie napęd ;)

Offline kubera(RTS)

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2005
  • location: LdzRDG
  • Wiadomości: 306
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2005r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 02, 2009, 15:48:10 »
Nie jest nielegalnym tzw. "skrakowanie" legalnie zakupionej gry, o ile służy to jedynie sporządzeniu kopii zapasowej wyłącznie dla własnego użytku. Sporządzenie kopii zapasowej jest gwarantowane prawnie, stąd tak często jak tylko mogę "krakuję" legalnie zakupione gierki. Płytka leży bezpieczna na półce i się nie zużywa, podobnie napęd ;)
Agree !
Nasz Widzew Lodz Kochamy Go Czerwona Armia Spiewa Zawsze Dla Niego. To Wlasnie My Diabelski Mlyn Przez Cale Zycie Tu Bedziemy Spiewac Z Nim.

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 02, 2009, 18:32:42 »
Nie jest nielegalnym tzw. "skrakowanie" legalnie zakupionej gry, o ile służy to jedynie sporządzeniu kopii zapasowej wyłącznie dla własnego użytku. Sporządzenie kopii zapasowej jest gwarantowane prawnie, stąd tak często jak tylko mogę "krakuję" legalnie zakupione gierki. Płytka leży bezpieczna na półce i się nie zużywa, podobnie napęd ;)

Łamiesz prawo omijając zabezpieczenia, obojętnie czy jest to program czy dekoder, czy konsola. Jednak nie oszukujmy się nikt nie będzie "złodziejem" czy "piratem" w takiej sytuacji jak opisuje kolega.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline spalony94

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.06.2009r.
  • JeSteM KrOLeM
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 02, 2009, 18:42:37 »
sciagnij se cracka bedzie chodzil bez płyty
Elo,ELo Mordeczki!!

Offline ZeuS22

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2007r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 02, 2009, 23:00:02 »
sciagnij se cracka bedzie chodzil bez płyty
problem czy jest crack do wersji 1.1? Bo jak kopiuje do 1.0 to nic nie daje...

Offline Rafi Lodz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Łodz
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2008r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 02, 2009, 23:15:47 »
Zeus?Nie ma cracka do patcha 1.1 bo jak by byl to wszyscy by grali online bo cd-kay juz kazdy ma  8) a nawet jak wyjdzie crack to Konami zrobi patch 1.2 aby zwalczyc piratow.Moje stwierdzenie jest takie Zagryz zeby idz kup nowy pes 2010 bo co curka winna  juz nic nie zrobisz bylo minelo.Bedziesz mial tera 2 niki no chyba ze na tamtym miales wysoki rank to tylko plyte do odpalenia uzywaj.

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 02, 2009, 23:27:21 »
Zeus?Nie ma cracka do patcha 1.1 bo jak by byl to wszyscy by grali online bo cd-kay juz kazdy ma  8) a nawet jak wyjdzie crack to Konami zrobi patch 1.2 aby zwalczyc piratow.

Co Ty w ogóle piszesz?  :D

Crack jest tylko po to, żeby gra chodziła bez płytki w napędzie, a nie po to żeby grać online  :) Możesz mieć 100 crack'ów, a nie pograsz bez oryginalnego klucza.

Offline ZeuS22

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2007r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 02, 2009, 23:48:37 »
Co Ty w ogóle piszesz?  :D

Crack jest tylko po to, żeby gra chodziła bez płytki w napędzie, a nie po to żeby grać online  :) Możesz mieć 100 crack'ów, a nie pograsz bez oryginalnego klucza.
dokladnie tak! Czekac trzeba na zcrackowana wersje 1.10 ciekawe jak dlugo... :(

Offline Achilleus

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 03, 2009, 08:43:22 »
Łamiesz prawo omijając zabezpieczenia, obojętnie czy jest to program czy dekoder, czy konsola. Jednak nie oszukujmy się nikt nie będzie "złodziejem" czy "piratem" w takiej sytuacji jak opisuje kolega.

Nie łamię prawa, ponieważ mam prawnie zagwarantowaną możliwość wykonania kopii zapasowej dla własnego użytku. Nie da się tego skutecznie wykonać w inny sposób, jak tylko poprzez ominięcie zabezpieczeń, ponieważ gra się nie uruchomi i po co będzie komu taka kopia? Prawo łamie się dopiero wówczas, kiedy udostępniasz zakupioną legalnie grę innym, np. w sieci torrent.

dokladnie tak! Czekac trzeba na zcrackowana wersje 1.10 ciekawe jak dlugo... :(

Również z niecierpliwością czekam na nowego cracka, jako że odkładanie płytki do pudelka, a zwłaszcza jej wyjmowanie z niego, jest dość trudne - konstrukcja sprawia, iż trzyma się ona dość mocno i za każdym razem boję się że pęknie :-\

Offline kubera(RTS)

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2005
  • location: LdzRDG
  • Wiadomości: 306
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2005r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 03, 2009, 09:37:30 »
Zeus?Nie ma cracka do patcha 1.1 bo jak by byl to wszyscy by grali online bo cd-kay juz kazdy ma  8) a nawet jak wyjdzie crack to Konami zrobi patch 1.2 aby zwalczyc piratow.Moje stwierdzenie jest takie Zagryz zeby idz kup nowy pes 2010 bo co curka winna  juz nic nie zrobisz bylo minelo.Bedziesz mial tera 2 niki no chyba ze na tamtym miales wysoki rank to tylko plyte do odpalenia uzywaj.
Rafi ty jestes głupi czy tylko udajesz ? I bedziesz co taki topic wypisywał takie bzdury :]
Nie łamię prawa, ponieważ mam prawnie zagwarantowaną możliwość wykonania kopii zapasowej dla własnego użytku. Nie da się tego skutecznie wykonać w inny sposób, jak tylko poprzez ominięcie zabezpieczeń, ponieważ gra się nie uruchomi i po co będzie komu taka kopia? Prawo łamie się dopiero wówczas, kiedy udostępniasz zakupioną legalnie grę innym, np. w sieci torrent.

Również z niecierpliwością czekam na nowego cracka, jako że odkładanie płytki do pudelka, a zwłaszcza jej wyjmowanie z niego, jest dość trudne - konstrukcja sprawia, iż trzyma się ona dość mocno i za każdym razem boję się że pęknie :-\

AGREE !
Nasz Widzew Lodz Kochamy Go Czerwona Armia Spiewa Zawsze Dla Niego. To Wlasnie My Diabelski Mlyn Przez Cale Zycie Tu Bedziemy Spiewac Z Nim.

Offline Rafi Lodz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Łodz
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2008r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 03, 2009, 10:27:32 »
Deimian7 mondralo to wez sobie pobierz crack i zobacz czy ci pojdzie online a seriali to ja mam ze 20 i co z tego ze mam ale i tak nie odpale bez orginalnej plyty.Jaki muzg omg

Offline Rafi Lodz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Łodz
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2008r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 03, 2009, 10:29:33 »
Kubera ? a co moze masz crack zeby grac online co ?Zal mi ciebie ;D

Offline ZeuS22

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2007r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 03, 2009, 10:39:53 »
Nie czas i nie miejsce tutaj na uwagi. Trzeba cierpliwie czekac bo programy typu YASU nie działają ... mam nadzieje ze juz niedługo...

Offline kubera(RTS)

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2005
  • location: LdzRDG
  • Wiadomości: 306
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2005r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 03, 2009, 11:12:30 »
ehhhhh.... może stworzyc ci kolego ankiete ile osób grało w pes 6/08/09 na cracku i potrzebny był oryginał, a poza tym gamoniu pszekonasz sie jak crack wyjdzie :]
Dla kogoś upartego to by mógł robić crack w 10min po wyjściu patcha kwestia uparcia :]
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2009, 11:19:26 wysłana przez kubera(RTS) »
Nasz Widzew Lodz Kochamy Go Czerwona Armia Spiewa Zawsze Dla Niego. To Wlasnie My Diabelski Mlyn Przez Cale Zycie Tu Bedziemy Spiewac Z Nim.

Offline rybsonswdk

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 88
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.02.2009r.
Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 03, 2009, 11:18:26 »
Ja gram na cracku mam orginal ale po co mi plyta w napedzie i patch mam zainstalowany wiec o co chodzi ??:|

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Złamana oryginalna płyta ? Jak grać online...
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 03, 2009, 11:18:26 »