Autor Wątek: Co było lepsze PES 2010 DEMO czy PES 2010 pełna wersja pod wzgłędem gameplayowym  (Przeczytany 2918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bartek24121993

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 99
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2009r.

Offline adik1692

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Słupsk
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2009r.
  • !THE GOONER FAN!
glupie pytanie, nie mozna porownywac pelnej wersji do dema...
pelna wersja daje o wiele, wiele wiecej mozliwosci..
co do gameplayu ja nie widze zadnych roznic miedzy demem a pelna wersja.
.::ARSENAL FOR EVER::.

Offline bartek24121993

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 99
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2009r.
w pełnej wersji piłkarze mają za szybkie ruchy moim zdaniem  w demie były bardziej realistyczne takie"ociężałe"

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
kurde, sorry ale jak zagralem pierwsze dwa mecze to pes podobal mi sie berdzo!! a teraz jest niestety copraz gorzej z kazdym kolejnym meczem, po prostu 0 realizmu, 0!!!! nic nie jest tak jak powinno byc, jedynie grafika jest bardzo realistyczne, poza tym nowy pes nie przypomina meczu:(
-fatalna, zabugowana gra bramkarzy, wychodzenie ch** wie po co, brak reakcji, puszczanie szmat
-beznadziejne podania na dobieg, niedkoladne, krtokie rowniez, za mocna albo za lekkie, czasami kontra, gdzie 3eba minac jednego obronce wydaje sie latwa do zdobycia gola ale skad obojetnie jak sie poda to niedokladnie i cala kontre trafia ch**
-beznadziejna reakcja zawodnikow, naciskam podanie nie zareaguje naciskam znowu to wykna je i od razu nastepny tez podaja jak ja tego nie chce i strata
-sedziowie to jest porazka na calej linii, komputer normalnie fauluje moich graczy, zamiast w pilka to w nogi i ch** nie ma faulu, no to jest komromitacjia:(
-zdarza sie, ze pilkarz robi wslizg bez mojej intenji(nic nie naciskam)
-bardzo duzo razy jest tak, ze piklarze czekajac na podana pilke tak sie dziwnie zachowyja jakby sie w ruchome piaski w****li , albo sytuacji, pilkarz zablokowal benzeme cialem a on normalnie biegnie w miejscu, no k**a LOL, nagralem sobie to na telefona normalnie zeby sie w szkole posmiac0_0
-zachowani obroncow tez jest lipne, nie wychodza do mnie zostawiaja mi casem miejsce do strzalu
-ustawienie obroncow sterowanych przez kompa przy wolych mialo byc popraione?? no LOL 0 krycia...
- i do tego problemy graficzne na najlepszych kompach, kupowalem kompa za 4k zeby sobie w sapera grac na full??(zobcze na 7, albo od nowa mx zrobie)
- i nie wiem jak u was ale u mnie karna sa jakies [cenzura]**e, tak miga zawodnik poprzedni przy nastepnym karnym(scignalem 2 wersje pesa w obu tak samo)

Mozecie sie nie zgodzic ze mna ale ten pes jest fatalny:(:(

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline bartek24121993

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 99
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2009r.
kurde, sorry ale jak zagralem pierwsze dwa mecze to pes podobal mi sie berdzo!! a teraz jest niestety copraz gorzej z kazdym kolejnym meczem, po prostu 0 realizmu, 0!!!! nic nie jest tak jak powinno byc, jedynie grafika jest bardzo realistyczne, poza tym nowy pes nie przypomina meczu:(
-fatalna, zabugowana gra bramkarzy, wychodzenie ch** wie po co, brak reakcji, puszczanie szmat
-beznadziejne podania na dobieg, niedkoladne, krtokie rowniez, za mocna albo za lekkie, czasami kontra, gdzie 3eba minac jednego obronce wydaje sie latwa do zdobycia gola ale skad obojetnie jak sie poda to niedokladnie i cala kontre trafia ch**
-beznadziejna reakcja zawodnikow, naciskam podanie nie zareaguje naciskam znowu to wykna je i od razu nastepny tez podaja jak ja tego nie chce i strata
-sedziowie to jest porazka na calej linii, komputer normalnie fauluje moich graczy, zamiast w pilka to w nogi i ch** nie ma faulu, no to jest komromitacjia:(
-zdarza sie, ze pilkarz robi wslizg bez mojej intenji(nic nie naciskam)
-bardzo duzo razy jest tak, ze piklarze czekajac na podana pilke tak sie dziwnie zachowyja jakby sie w ruchome piaski w****li , albo sytuacji, pilkarz zablokowal benzeme cialem a on normalnie biegnie w miejscu, no k**a LOL, nagralem sobie to na telefona normalnie zeby sie w szkole posmiac0_0
-zachowani obroncow tez jest lipne, nie wychodza do mnie zostawiaja mi casem miejsce do strzalu
-ustawienie obroncow sterowanych przez kompa przy wolych mialo byc popraione?? no LOL 0 krycia...
- i do tego problemy graficzne na najlepszych kompach, kupowalem kompa za 4k zeby sobie w sapera grac na full??(zobcze na 7, albo od nowa mx zrobie)
- i nie wiem jak u was ale u mnie karna sa jakies ******e, tak miga zawodnik poprzedni przy nastepnym karnym(scignalem 2 wersje pesa w obu tak samo)

Mozecie sie nie zgodzic ze mna ale ten pes jest fatalny:(:(
Ja się niestety zgadzam

Offline marquz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.11.2008r.
W sumie nie grałem dużo w demo, ale grało mi się miło i przyjemnie. W pełnej wersji gra po kilkunastu meczach po prostu irytuje, sędziowie nie gwiżdżą ewidentnych fauli po wślizgach, a czyste odbiory czy lekkie wbiegnięcie w przeciwnika to od razu faul (bezsens). Śmiesznie wygląda zachowanie bramkarzy bo nie wiadomo po co sami wychodzą za pole karne by potem minąć się z piłką lub sfaulować wychodzącego już na pustą bramkę, co i tak w najgorszym wypadku kończy się tylko żółtą kartką. Poza tym bardzo denerwuje opóźniona reakcja na polecenia i długie opanowywanie piłki zagranej górą. W demo jakoś nie zauważyłem tych problemów.

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
a jeszcze jedno te debilne podbicia sie pilki do gory.... + bo w 09 takiej sytacji nie bylo, ale wykonanie tego jest fatalne, pilka zatrzymuje sie i cofa jakos nierealistycznie w powietrzu, wyglada to po prostu smiesznie, na prawde bardzo bym chcial ale niestety nie moge znalezc jakichs pozytywnych stron(nie liczac grafiki i super oprawy LM) nowgo pesa:(

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline bartkovsky

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.11.2009r.
bramkarze lipa
sedziowie lipa
podania na wybieg tez lipa
piłkarz czasami zamiast dobiec do piłki to na nia czeka :| i sie przygląda jej .

Offline Flaj89

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2009r.
w pełnej wersji piłkarze mają za szybkie ruchy moim zdaniem  w demie były bardziej realistyczne takie"ociężałe"

Tak źle i tak nie dobrze.Nie ogarniam. Jak w demie były ociężałe to narzekano że opóźniona reakcja graczy. Kiedy teraz są "za szybkie" to też jest źle. Moim zdaniem jest zaje******.SZAMPAN, DZIWKI, STRZELANINA:D

Offline jakub17

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2009r.
kurde, sorry ale jak zagralem pierwsze dwa mecze to pes podobal mi sie berdzo!! a teraz jest niestety copraz gorzej z kazdym kolejnym meczem, po prostu 0 realizmu, 0!!!!
ja mam zupełnie na odwrót - nawet mi się podobał, a teraz coraz lepszy jest :D
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
bramkarze lipa
sedziowie lipa
podania na wybieg tez lipa
piłkarz czasami zamiast dobiec do piłki to na nia czeka :| i sie przygląda jej .

Boże,jak to mnie denerwuje  >:( >:( >:( Piłka metr od niego,zamiast podbiec to na nią czeka  >:( >:( >:(
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
nie wiem dla mnie to jest po prostu irytująca gra:( no odpycha lekko, bo kurde te niedociągnięcia są po prostu rażące, mają ogromny wpływ na rozgrywkę(bramkarze, sędziowie, podania) no wygrywasz sobie 1-0 i tutaj Ci opier*** bramkarz taką maniane, że wychodzi niepotrzebnie i rywale zdobywają gola, albo ewidentnie cie faulują, a sędzia nie reaguje(to się zdarza w realu, ale nie w każdym meczu no kurde)
no chce sobie pograć w piłkę na PC, a do wyboru mam FIFĘ(nie będę komentował) i słabego PES'a i co ja mam k**a w pes 6 grac?? 21 wiek mamy i się cofać 3eba, bo konsoli na jedną grę kupowac się nie opłaca..
pozostaje się jakoś przyzwyczaić do pesa, może patche od konami poprawią chociaż w 15-10% gameplay....

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Marto_MU

  • Gość
Wszystko zostało już powiedziane więc ja nie rozpisując się zbytnio powiem ,że gra irytuje mnie coraz bardziej. Jak sobie przypominam to przy żadnej innej grze tyle nie wrzeszczałem i przeklinałem ; xD

Offline bartek24121993

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 99
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2009r.
Widzę że prawie wszyscy się zgadzamy że konami w tym roku wydało shit wię może raczą wydać jakąś łatke poprawiającą to i owo

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: Co było lepsze PES 2010 DEMO czy PES 2010 pełna wersja pod wzgłędem gamepla
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 02, 2009, 09:49:13 »
Demo było świetne, pełna wersja i jej arcade'owy gameplay to porażka.

Offline Achilleus

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
A mnie się całkiem podoba ;) Oczywiście potwierdzam to wszystko, co zostało wspomniane powyżej w kwestii wad, jednak na razie delektuję się Become a Legend i czekam cierpliwie na oficjalne łatki :P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer