Autor Wątek: Option File(stroje , herby, transfery , nazwiska) Zapodajcie.  (Przeczytany 2441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gdynia_1987

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.11.2009r.
Option File(stroje , herby, transfery , nazwiska) Zapodajcie.
« dnia: Listopad 08, 2009, 12:59:43 »
Bardzo proszę może ktoś zapodac takiego OF-a jak w temacie. Byłbym wdzięczny. Szukałem wszędzie ale nieznalazłem i przy okazji mała instrukcja jak go wgrac. Bardzo prosze o odpowiedź. Z góry dzięki.

Offline ★Master_Rafael★

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 411
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
  • masterrafael.cba.pl
    • MASTER RAFAEL
Odp: Option File(stroje , herby, transfery , nazwiska) Zapodajcie.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2009, 13:33:43 »
Bardzo proszę może ktoś zapodac takiego OF-a jak w temacie. Byłbym wdzięczny. Szukałem wszędzie ale nieznalazłem i przy okazji mała instrukcja jak go wgrac. Bardzo prosze o odpowiedź. Z góry dzięki.

Prawdopodobnie w przeciągu kilkunastu dni zrobię mini MASTER PATCHA by Master_Rafael. I w nim stawiam na prawdziwość nazwisk, herbów, log lig, prawdziwych strojów i pomniejszych drobiazgów graficznych. Na dzień dzisiejszy mam prawie wszystko gotowe co wyżej wypisałem, muszę jeszcze tylko dorobić stroje do reprezentacji narodowych (poza Europą, którą już mam gotową).
Więc pozostaje ci tylko czekać;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
OFICJALNA STRONA SPOLSZCZEŃ REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Ballpack PES 2011 by Master_Rafael REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Option File(stroje , herby, transfery , nazwiska) Zapodajcie.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2009, 14:12:53 »
Prawdopodobnie w przeciągu kilkunastu dni zrobię mini MASTER PATCHA by Master_Rafael. I w nim stawiam na prawdziwość nazwisk, herbów, log lig, prawdziwych strojów i pomniejszych drobiazgów graficznych. Na dzień dzisiejszy mam prawie wszystko gotowe co wyżej wypisałem, muszę jeszcze tylko dorobić stroje do reprezentacji narodowych (poza Europą, którą już mam gotową).
Więc pozostaje ci tylko czekać;)

Chłopie jesteś wielki, czekam z niecierpliwością na tego patcha, takiego szukam. Wszystkie mają bundeslige :/
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline gdynia_1987

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.11.2009r.
Odp: Option File(stroje , herby, transfery , nazwiska) Zapodajcie.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2009, 16:33:06 »
Rafael napewno pobiore twój patch , ale mi bardziej chodziło o to aby ktoś z was zapodał jakiś już gotowy OPTION FILE właśnie zmieniający te rzeczy które podałem w temacie. Byłbym wdzięczny. :)

Offline ★Master_Rafael★

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 411
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
  • masterrafael.cba.pl
    • MASTER RAFAEL
Odp: Option File(stroje , herby, transfery , nazwiska) Zapodajcie.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2009, 16:57:03 »
Rafael napewno pobiore twój patch , ale mi bardziej chodziło o to aby ktoś z was zapodał jakiś już gotowy OPTION FILE właśnie zmieniający te rzeczy które podałem w temacie. Byłbym wdzięczny. :)
no to ci napisałem, że trzeba czekać. Nie masz wyboru zbyt wielu patchy. A patchy na  całkowicie czysty pes to nie masz wogóle (zazwyczaj masz dodaną bundeslige itp.) Ja robię sobie to wszystko na czystego pesa (szczerze to nie interesują mnie patche z różnymi dodanymi zespołami, jedynie co do szczęścia byłoby mi potrzebne to brakujące (fake team) w others b-bo ja za bardzo nie umiem robić zespołów-a poza tym jest to czasochłonne), dopiero jak skończę patcha i spolszczenie to będę mógł wygodnie zasiąść przed pesem 2010;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
OFICJALNA STRONA SPOLSZCZEŃ REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Ballpack PES 2011 by Master_Rafael REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Option File(stroje , herby, transfery , nazwiska) Zapodajcie.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2009, 16:57:03 »