Autor Wątek: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory  (Przeczytany 20240 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline aenigma

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 13, 2009, 16:59:18 »
Niechce sie wtracac, ale ja z tego newsa w grze "wyczytalem" tylko, ze online zostanie wylaczone od 6 do 9 w celach modernizacyjnych... Niestety, ale o zadnym patchu nie slyszalem - NIESTETY!!! :(

Offline Kulfon3210

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Zawiercie
  • Wiadomości: 287
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2009r.
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 13, 2009, 17:26:49 »
Maciek nie róbcie wykluczeń w następnych sezonach, 2010 jest na tyle wyrównane,że nie jest to chyba konieczne.Ale to tylko moje zdanie.

jestem za!

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 13, 2009, 17:54:15 »
unkas ty żyjesz :D niemożliwe :)

im back z lepszym netem i skillem wiec bójcie się uuuaaaaaaahaahaaaaa ten powrót króla to o mnie chudziło a nie o pesa 2010 uaaaaaaaaaaaa       {XD}

Offline Daniel1988.

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.10.2008r.
  • W naszych sercach tylko ŁKS !!
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 13, 2009, 18:50:21 »
Maciek nie róbcie wykluczeń w następnych sezonach, 2010 jest na tyle wyrównane,że nie jest to chyba konieczne.Ale to tylko moje zdanie.

ja jestem za tym zeby byly wykluczenia juz od pierwszego sezonu . ewentualnie pierwszy sezon po 1 graczu !

o ile w barcelonie jest messi to o tyle w realu i tak cristiano jest lepszy(znaczy szybszy) a na dodatek jest kaka.

mam nadzieje ze chociaz nie bedzie mozna uzywac graczy ktorych juz nie ma w danym klubie np: robben !

jezeli nie bedzie wykluczen sam bede zmuszony chyba wziac Barce ;/ przeciez nie bede gral tajlandia na 99 realow sralow ;/

Offline marcin8

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 249
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 13, 2009, 18:58:51 »
i co uważasz, że jak ktoś ma barce to przeciwnik nie ma szans np. grając espanyolem?? chcesz nadrobić brak skilla wykluczeniami?? 2010 jest dużo bardziej wyrównane niż 2009 a i w 09 nie raz udało mi się wk.... przeciwnika grając celtikiem nawet bez wykluczenia więc uważam, że to jest bez sensu
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline szamo7

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2008
  • location: Brody/Zielona Góra
  • Wiadomości: 68
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2008r.
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 13, 2009, 19:43:50 »
Po 1. Reprezantacjami chyba nie wolno grac a co niektorzy nie rozumieja.
    2. Za duzo jest osob ktorzy graja realem i barca (niech graja ale powinno byc zabronione wystawiane ronaldo i messiego bo niektorzy potrafia grac tylko nimi i cale boisko jednym zawodnikiem biegna a mi sie zdaje ze nie oto tu chodzi)

P.S Nie ta czesc to MILAN!!!!

Offline UniA_ZaRzyNa

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: londyn
  • Wiadomości: 446
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.09.2008r.
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 13, 2009, 19:47:03 »
ja jestem za tym zeby byly wykluczenia juz od pierwszego sezonu . ewentualnie pierwszy sezon po 1 graczu !

o ile w barcelonie jest messi to o tyle w realu i tak cristiano jest lepszy(znaczy szybszy) a na dodatek jest kaka.

mam nadzieje ze chociaz nie bedzie mozna uzywac graczy ktorych juz nie ma w danym klubie np: robben !

jezeli nie bedzie wykluczen sam bede zmuszony chyba wziac Barce ;/ przeciez nie bede gral tajlandia na 99 realow sralow ;/
 
JASNE ZE Z WYKLUCZENIAMI BEZ EMOCJI TO NIE TO SAMO  8)

Offline ajsman

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.12.2008r.
  • Wielki Kolejorz KKS !!!
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 13, 2009, 19:56:04 »
A ja bylbym za tym aby wszyscy grali jednakowa druzyna. Nie mowie tu o Realu (sam wybralem jak wiekoszosc silna druzyne) ale fajnie by bylo Jakby sie gralo czyms srednim i wszyscy jednym:) PES UNITED czy cos:)   A i jestem za wykluczaniem zawodnikow bo duzo osob biega samym ronaldo czy messim

Offline kfiatulla

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 384
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 13, 2009, 19:58:44 »
A jak ja biegam Brożkiem? Jak mi go wykluczą to już tylko Boguski i Małecki w ataku pozostają...:)

Offline Kulfon3210

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Zawiercie
  • Wiadomości: 287
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2009r.
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 13, 2009, 20:10:02 »
A ja bylbym za tym aby wszyscy grali jednakowa druzyna. Nie mowie tu o Realu (sam wybralem jak wiekoszosc silna druzyne) ale fajnie by bylo Jakby sie gralo czyms srednim i wszyscy jednym:) PES UNITED czy cos:)   A i jestem za wykluczaniem zawodnikow bo duzo osob biega samym ronaldo czy messim

Dla mnie Bzdura.
1. W pesie2010 nie okiwasz messim wszystkich tak jak w pesie 09.
2. LIGA 1 DRUZYNĄ?? Co to za liga?? Od kąd pamiętam zawsze były druzyny ulubione. 1 team? kolejna Bzdura!
3. Moja propozycja jest taka: ZAGRAC TERAZ NORMALNIĄ LIGE a jak komuś nie pasuje po zakonczeniu ligi zrobic głosowanie.
ALE PRAWDZIWE GŁOSOWANIE W %.

Offline KrzycH

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Kalisz/Poznań
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2009r.
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 13, 2009, 20:19:28 »
Racja... Powinno być kilka drużyn ulubionych z wyłączeniem Realu i Barcy - te kluby sa przesadzone w stosunku do reszty.

Offline Kulfon3210

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Zawiercie
  • Wiadomości: 287
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2009r.
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 13, 2009, 20:22:45 »
Racja... Powinno być kilka drużyn ulubionych z wyłączeniem Realu i Barcy - te kluby sa przesadzone w stosunku do reszty.

... lub... Real i Barsa wykluczenie 1 zawodnika!! Real ma Ronaldo i Kake, Barsa Ibre i Messiego.

Jeszcze za czasów Pesa09 i kiedy media grzmiały od transferów Ronaldo, Kaki, Alonso, Benzemy powiedziałem do Kasperczaka ze w pesleague Real powinien byc jedynym klubem z 6-ścioma gwiazdkami!!

Offline ElCapitano

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Mar 2008
  • location:
  • Wiadomości: 568
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.03.2008r.
  • The Show must go on!
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 13, 2009, 20:33:21 »
Ci co graja barca i realem tylko dlatego ze są to silne druzyny to nie wiem jaka mają przyjemnosc z gry. Ja gram Sevillą i moze nie wygrywam wszystkiego ale mam przyjemnosc z wygranej. O to powinno chodzic w tej grze.

Pozdro

Offline proboszcz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
  • Man Utd 4 ever
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 13, 2009, 20:57:20 »
Ci co graja barca i realem tylko dlatego ze są to silne druzyny to nie wiem jaka mają przyjemnosc z gry. Ja gram Sevillą i moze nie wygrywam wszystkiego ale mam przyjemnosc z wygranej. O to powinno chodzic w tej grze.

Pozdro

Ja gram Arsenalem. Średnio Często wygrywam ale jest pro. No może Arsenal to nie tak słaba drużyna jak sevilla ale może być ;P

Offline chunsoo19

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 127
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2009r.
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 13, 2009, 21:14:09 »
Może nie którzy dzięki granie w tej lidze najlepszymi ekipami przygotowują się do walki w lidze ESL a ladderach Europejskich wiec może nie ma sensu mówić kto gra tym, a kto gra tym.
W tym sezonie nie mogę sobie pozwolić na udział lecz na pewno grał bym Barcą a jeżeli dali byście w gre Widzew to była by wielka zabawa ;D

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 13, 2009, 21:16:52 »
Grajac słowacja, pokonalem kfiatulle (czy jakos tam :D ) 1:0 a on gral Holandia, i duzo w pes10 mialem meczy gdzie mialem zespol z 1gwiazkda a przeciwnik klase swiatowa i wygrywalem. Wiec wykluczenia dlamnie sa nie potrzebne wogole, bo to inny PES od wszystkich poprzednich.  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 21:20:14 wysłana przez MaRtIn9o »

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 13, 2009, 21:40:23 »
... lub... Real i Barsa wykluczenie 1 zawodnika!! Real ma Ronaldo i Kake, Barsa Ibre i Messiego.

Ibree?? Przecież w Barcelonie, trochę wyróżnia się messi...nikt inny. Bez przesady, spokojnie można go zatrzymać! Poćwiczcie obronę.

Racja... Powinno być kilka drużyn ulubionych z wyłączeniem Realu i Barcy - te kluby sa przesadzone w stosunku do reszty.

Dlaczego tak?? Dlaczego taki kulfon3210 (sorry kulfi za przykład) ma grać swoim ulubionym Interem, a ja moją Barceloną już nie  ???

Ci co graja barca i realem tylko dlatego ze są to silne druzyny to nie wiem jaka mają przyjemnosc z gry. Ja gram Sevillą i moze nie wygrywam wszystkiego ale mam przyjemnosc z wygranej. O to powinno chodzic w tej grze.

Pozdro

Uwierz mi, że mam przyjemność z tej gry! Gram moim klubem, cieszę się jak wyjdzie jakaś kombinacyjna akcja. Staram się naśladować prawdziwą Barcelonę...sprawia mi to ogromną przyjemność i  dużo satysfakcji.


Poza ligą gram sobie wyzwania losowanymi drużynami. Turnieje i puchary dnia również losowanymi zespołami i naprawdę dużo, dużo innych rozgrywek gdzie zespoły są inne, losowane.

Niech przynajmniej liga główna będzie tym miejscem, gdzie będę mógł zagrać z najlepszymi i ich najlepszymi drużynami. Dlatego chyba powstaje tyle lig: 1,2,3,4 żeby można było awansować i walczyć o najlepszą pozycję - gra ulubionym zespołem (zespołem, w którym czujemy się najsilniejsi) sprawi, że tabele i miejsca, które będziemy w nich zajmować pokażą jacy naprawdę jesteśmy w tą grę.

Offline Kulfon3210

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Zawiercie
  • Wiadomości: 287
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2009r.
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 13, 2009, 21:51:39 »
Ibree?? Przecież w Barcelonie, trochę wyróżnia się messi...nikt inny. Bez przesady, spokojnie można go zatrzymać! Poćwiczcie obronę.

Dlaczego tak?? Dlaczego taki kulfon3210 (sorry kulfi za przykład) ma grać swoim ulubionym Interem, a ja moją Barceloną już nie  ???

Uwierz mi, że mam przyjemność z tej gry! Gram moim klubem, cieszę się jak wyjdzie jakaś kombinacyjna akcja. Staram się naśladować prawdziwą Barcelonę...sprawia mi to ogromną przyjemność i  dużo satysfakcji.


Poza ligą gram sobie wyzwania losowanymi drużynami. Turnieje i puchary dnia również losowanymi zespołami i naprawdę dużo, dużo innych rozgrywek gdzie zespoły są inne, losowane.

Niech przynajmniej liga główna będzie tym miejscem, gdzie będę mógł zagrać z najlepszymi i ich najlepszymi drużynami. Dlatego chyba powstaje tyle lig: 1,2,3,4 żeby można było awansować i walczyć o najlepszą pozycję - gra ulubionym zespołem (zespołem, w którym czujemy się najsilniejsi) sprawi, że tabele i miejsca, które będziemy w nich zajmować pokażą jacy naprawdę jesteśmy w tą grę.

Dlatego jak od samego początku pesa10 byłem za normalną grą!!

Offline Fishu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 13, 2009, 22:11:51 »
Ja mam intel

Offline ElCapitano

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Mar 2008
  • location:
  • Wiadomości: 568
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.03.2008r.
  • The Show must go on!
Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 13, 2009, 22:31:38 »
Ibree?? Przecież w Barcelonie, trochę wyróżnia się messi...nikt inny. Bez przesady, spokojnie można go zatrzymać! Poćwiczcie obronę.

Dlaczego tak?? Dlaczego taki kulfon3210 (sorry kulfi za przykład) ma grać swoim ulubionym Interem, a ja moją Barceloną już nie  ???

Uwierz mi, że mam przyjemność z tej gry! Gram moim klubem, cieszę się jak wyjdzie jakaś kombinacyjna akcja. Staram się naśladować prawdziwą Barcelonę...sprawia mi to ogromną przyjemność i  dużo satysfakcji.


Poza ligą gram sobie wyzwania losowanymi drużynami. Turnieje i puchary dnia również losowanymi zespołami i naprawdę dużo, dużo innych rozgrywek gdzie zespoły są inne, losowane.

Niech przynajmniej liga główna będzie tym miejscem, gdzie będę mógł zagrać z najlepszymi i ich najlepszymi drużynami. Dlatego chyba powstaje tyle lig: 1,2,3,4 żeby można było awansować i walczyć o najlepszą pozycję - gra ulubionym zespołem (zespołem, w którym czujemy się najsilniejsi) sprawi, że tabele i miejsca, które będziemy w nich zajmować pokażą jacy naprawdę jesteśmy w tą grę.



Moze przesadzilem ze stwiardzeniem ze nie ma przyjemnosci z gry barca, nawet jestem za tym zebyscie grali realami itp. bo bede mial kogo ogrywac moja Sevillą  ;) ;) Do zobaczenie na boisku

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Eliminacje ligowe pes2010 + podział na procesory
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 13, 2009, 22:31:38 »