Autor Wątek: Twarze w BaL?  (Przeczytany 1824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hadaszyszek

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.03.2009r.
Twarze w BaL?
« dnia: Listopad 16, 2009, 17:24:37 »
Zakładałem kiedyś podobny temat jeżeli chodzi o Pro Evolution Soccer 2009 parę miesięcy temu. Chodzi o to:
Gram już czwarty sezon w BaL'u i powoli gra - mimo instalowania wielu różnych dodatków oraz urozmaiceń - zaczyna mi się nudzić. Tak samo było parę miesięcy temu z wersją 2009... i wtedy wpadłem na pomysł "grania gwiazdą". Tzn. hmm... 'wyimportowania' (?) twarzy jakiejś znanej gwiazdy (np. Lionela Messiego, Ronaldo albo Rooneya) i "wklejenia jej" SOBIE, czyli swojemu zawodnikowi w Become a Legend. Jako, że sam tego nie umiałem zrobić pamiętam, że pewien użytkownik wtedy mi to zrobił (tzn. przesłałem mu mój save, on się pobawił i cyk - twarz Cristiano Ronaldo). Pytanie - da się tak samo zrobić w PES'ie 2010? Umie ktoś tak? Jeżeli ktoś by się zgłosił i umiał mi pomóc bardzo bym był wdzięczny i niezwłocznie zuploadował mojego save'a. Albo jeżeli nie chce się nikomu - może powie ktoś w przystępnym języku jak samemu to zrobić (nie chodzi o skan twarzy)? Za pomoc będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Offline kamilkolejorz

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lut 2009
  • location: pca
  • Wiadomości: 251
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.02.2009r.
  • Mistrz Mistrz Kolejorz !!
Odp: Twarze w BaL?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2009, 17:47:50 »
poczytaj w temacie pes09 na twarzach chyba coś tam było kiedyś  , jak to zrobić ;)

Offline hadaszyszek

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.03.2009r.
Odp: Twarze w BaL?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2009, 18:05:24 »
Konkretnie to ten temat: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tyle, że teraz chciałbym mieć twarz Ronaldo w PES'ie 2010. Nie znalazłem tematu, który mówiłby jak wgrać do konkretnego save'a twarz :/

Offline Michał17Widzew

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1116
  • Dostał Piw: 31
  • Na forum od: 03.01.2009r.
  • Matrix Team
  • Gram w: :D
Odp: Twarze w BaL?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2009, 19:23:56 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Użyj do tego Pro Evo Editing Studio do pes10

Offline hadaszyszek

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.03.2009r.
Odp: Twarze w BaL?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2009, 20:29:40 »
Nie wiem czemu, ale biblioteki Net Framework 3.5 nie chcą działać (tzn. zainstalowałem je tak jak należy, tyle, że edytor przy włączaniu pokazuje jakiś o nim komunikat i się po prostu nie włącza). Może ktoś to po prostu zrobić za mnie? Mi zawsze jakieś problemy "wyskakują", a nie chcę się w to cały czas bawić. Jeżeli ktoś by umiał to byłbym bardzo wdzięczny, tutaj save: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Twarz do wklejenia to Cristiano Ronaldo. Jeszcze raz wielkie dzięki, jeżeli ktoś by to zrobił. Mi po prostu cały czas jakieś błędy wyskakują, a bawiłbym się z tym do nocy pewnie (niepoprawna instalacja, gdy się zainstaluje i tak "nie chodzi", etc. ...).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Twarze w BaL?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2009, 20:29:40 »