Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Muzyka

Jak stworzyć własny soundtrack?

<< < (3/7) > >>

nike93:
a ja mam takie pytanie które unnemdy odpowiadają za muzykę w menu w trybie kariery edit itd ?

wojtekk5:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEa ja mam takie pytanie które unnemdy odpowiadają za muzykę w menu w trybie kariery edit itd ?

--- Koniec cytatu ---
to jest nieważne ponieważ możesz sobie zmienić w edycji playlist... i tam wybierasz co ma grać w karierze a co w edit itp ;)

malarzinho7:
PES Sound File Converter 1.4
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Darujcie sobie serwery z takimi limitami, sprzedajecie sie za kilka centow,a czlowiek ktory posiada np. radiowke ma problem ze sciagnieciem pliku. ;]


Po drugie, ten converter convertuje z mp3. ;] po 3 wszystkie unnamedy dajesz jak wyzej koledzy napisali.
Jesli Ci nie przekonwertuje to oznacza ze piosenka jest za dluga.;]

Po 3 songs txt. ma byc w kitserver\example-root1 tak jak balls. ;]

arsenal14:
Stworzyłem własny soundtrack ale nazwy  zostały stare. Jak je zmienić na nowe?? np.  akon - dangerous_11.adx (taki jest plik wrzucony w folderze dt02.img)  i to gra ale pisze Midnight Madnes - The Chemical Brothers w playliście .  ??? ??? ??? ??? HELP

beNqiu_:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEJak już zmieniłeś format piosenek i dałeś im odpowiednie numerki to teraz stwórz notatnik o nazwie songs i tam trzeba wpisać nazwy swoich piosenek
Ja mam piosenkę np. Chwile ulotne_55 to w notatnik wpisuje 55,"Chwile ulotne", "Pfk"

Zrobione piosenki wrzucam do stworzonego przez siebie folderu o nazwie dt02.img

Folder wrzucamy KONAMI/kitserver/example-root1/img
Dokument songs wrzucamy KONAMI/kitserver/example-root1

--- Koniec cytatu ---
Tworzysz plik "songs" w notatniku zapisujesz tam nazwy piosenek i wrzucasz do "kitserver\example-root1"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej