Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Muzyka

Jak stworzyć własny soundtrack?

<< < (7/7)

Terry27:
Mam takie jedno glupie pytanie wynikajace z tego ze jestem zielony we wgrywaniu bajerów do pes'a.
Mianowicie czy potrzebny do wgrania wlasnego soundtracka jest kitserver.
Jesli tak to jaka wersja. Konkretnie w ktorym momencie trzeba uzyc tego programu.
Proszę o odpowiedz jesli ktos obeznany znajdzie chwilę.

Koadfahsdf:
OK, dzialaja mi piosenki. 1 pytanie - da sie zrobic cos takiego jak w FIFIE zeby moc powylaczac niektore piosenki w opcjach co sie ich nie chce, a pozniej moc znowu wlaczyc ? I czy jesli mam unnamed'y do 40, do pozostale 10 (unnamed'y nr 41-50) jest od PES'a to te standardowe piosenki tez beda grac ?

jakubjedrzejak94:
A czy to samo dotyczy przyśpiewek? Też można je tak stworzyć?

Davyd001:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEOK, dzialaja mi piosenki. 1 pytanie - da sie zrobic cos takiego jak w FIFIE zeby moc powylaczac niektore piosenki w opcjach co sie ich nie chce, a pozniej moc znowu wlaczyc ?
--- Koniec cytatu ---
Wejdź w Gallery -> Playlist editor (nie używam spolszczenia, więc nie wiem jak jest u Master_Rafaela) i wtedy masz dostęp do playlist wszystkich menusów w PESie - głównego menu, pucharu/ligi, Master League, edycji, Become a Legend i trybów online. Usuwasz z danej playlisty to, co Ci się nie podoba, a z głównej (Library, polska Biblioteka zapewne) możesz dodać inne.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE I czy jesli mam unnamed'y do 40, do pozostale 10 (unnamed'y nr 41-50) jest od PES'a to te standardowe piosenki tez beda grac ?
--- Koniec cytatu ---
Tak, ale jeśli zrobisz to o czym pisałem wyżej, to... nie :)


Mógłbym prosić o REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej