Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Narzędzia

Boots Changer!!!

<< < (16/24) > >>

plewcio0:
Witam.
Dodałem pare butów, dałem im grupę 5, do dt0f wgralem buty i dalem numer 1978.
Opalam PES'a, previev buta to nie czarny konami jak u wszytkich ale białe Nike Mercurial Vapor IV z napisem NEW. Jak wybieram buta to gdy ma się władować to wychodzi do windowsa, czemu?;/

robi99:
na pewno versja gry się sprawdza ? (1.3)

plewcio0:
Pare dni temu sciagalem najnowsza aktualizacje a potem wgralem Master Patch'a od master rafaela.
CRACK jest 1.3

work20:
Jest możliwość dodania nowych butów do tych 50. Skoro 49 para butów ma numer id 23 jest z grupy 5. Czy dużo jest z tym zabawy. Czy dobrze rozumiem dodając nowe buty w boots changer tworzy mi sie id 27 grupa 5 , i czy jak teraz wrzuce plik unnamed_2004 = 51 para butów to kitserver bedzie go widział. Rozumiem, że Pes 2010 daje wolną ręke dla patchmakerów. Lubię się bawić już sobie sprawiłem własny ballpack teraz chciałbym bootpack ale do pełni szczescia brakuje mi dodanie do tych 50 par jeszcze 10

work20:
Jaka jest procedura zrobienia 51 pary.
Jak znaleść wolny slot dla tej pary ? Wystarczy w boots changer dodac nowe buty, odpowiednio przypisac grupe bo id sie samo narzuca. Nastepnie skopiować jakiś bin butów i przydzielić mu nazwe unnamed_2004 i tak dalej. Czy zabawa polega na tym, żeby wyciagać z gry sloty unnamed_. Skoro kitserver jest nakładką na gre, to interesuje mnie jaka jest procedura zrobienia tych np: 75 albo 100 par butów. Czy to konami narzuca ich max ilosc w grze. Nie wiem od czego zacząć i jak rozszerzyc plik unnamed_1963 jest to preview butów chciałbym dodać tam kilka modelow

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej