Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Narzędzia

Boots Changer!!!

<< < (17/24) > >>

Michał17Widzew:
work20...
Ale narzędzie daje możliwość rozpisania binu z nazwami i ID czytane w grze...(unnamed_1971.bin)
a teksturę z previev trzeba ręcznie w (hex) rozbudować...
A tu sprawa się komplikuje...
wiec radze korzystać z gotowego na 50 par butów unnamed_1963.bin (od hio)"Pes Edit Patch"
a rozpisywać sobie w celu zwiększenia ID,unnamed_1971.bin "boots changerem "
O mam nadzieje ze to jakoś wyjaśniłem : )

work20:
no ok spoko czaje.W takim razie jeżeli boots changer rozpisuje bin to tworzac w nim kolejne pary butów para 51 powinna miec nazwe unnamed_2004. Czy unnamed_2004 jst juz zarezerwowany. I czy jeżeli nie zrobie preview dla 51 pary to w grze nie pojawia mi sie buty bez preview. Jestem jeszcze ciekawy skoro boots changer rozpisuje bin i dodajac buty 51 id sie sam tworzy w grupe musze sie sam wstrzelic. rozpisując unnamed_1963 51 para ma automatycznie nadany unnamed_2004 i wzyz. Dlc 1.4 dodaje buty 50 które rzekomo maja id chyba 27 ale co ciekawe grupe 1. Pobawiłbym się ale za mało jeszcze wiem. Nie wiem jak się bawić tym hexem nie wiem jak go edytowac. widze, że nikt do tej pory się nie bawił rozbudowaniem butów a szkoda

Michał17Widzew:
work20 chłopie zes to tak poplątał ze ja nic nie czaje z tego co napisałeś...
Bo 1
Boots changer rozpisuje bin z nazwami butów i nagłówek pliku
a namiar z jakiego unnamentu czytać ma buta jest na previev
mylisz pojęcia xD

work20:
no i czaje nie bylem pewien czyli kupa, bo rozpisać ten hex to jest czarna magia

Dawid210:
Ok każdy czai a ja nie czaje xD Ktoś może wytłumaczyć krok po kroku. Co podmieniać? Z jakiego folderu? Mam na razie w kitserverze te narzędzie i mam kliknąć do dodaj buty? Czy otwórz?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej