Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Narzędzia

Boots Changer!!!

<< < (18/24) > >>

3379815:
Pomoze mi ktos jak edytwac te buty bo ja jestem zielony i narazie nic ne wiem
z gory wielkie dzienki

MatiF96:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEOk każdy czai a ja nie czaje xD Ktoś może wytłumaczyć krok po kroku. Co podmieniać? Z jakiego folderu? Mam na razie w kitserverze te narzędzie i mam kliknąć do dodaj buty? Czy otwórz?

--- Koniec cytatu ---
REJESTRACJA lub LOGOWANIEPomoze mi ktos jak edytwac te buty bo ja jestem zielony i narazie nic ne wiem
z gory wielkie dzienki

--- Koniec cytatu ---

cofnijcie sie i poczytajcie posty na wczesniejszych stronach, bylo slumaczone

Danieluss:
otworzyłem ten unnamed_9 z dt04.img co dalej mam robić..? czy tam mam cos dodawać? czy otworzyć ten unnamed_1971 z dt0f.img?? napisze mi ktoś jak to zrobił od początku do końca? Wcześniej było tak zagmatwane i nie moge się rozczytać.. :)

MatiF96:
musisz otworzyc unn_9 lub unn_1971 w zaleznosci od tego jakiego masz patcha a potem edtujesz to co chcesz zmienic (staty, dodac bauty, zmienic zanwe)

Danieluss:
Wszystko jest prawie dobrze. W grze mam 50 bucików, nazwy mogę zmieniać, statystyki także, nawet zdjęcia tych 50 par butów są a nie ma samych butów.. tylko mam buty ciągle te same od 25 do 50.. :( Co z tym zrobić?

Dodam, że mam patch 1.3 no i do niego crack od Rafaela.. A i jeszcze jedno nie mam żadnego patchu tj. tych EP, czy Ekstraklasa itd. mam czysta gra plus własne dodatki i nie śmiga.;/
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej