Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

Cos dla poczatkujaczych

<< < (10/14) > >>

makaveli91:
pozbierałem templaty z forum i z google grafika , niektóre sam wyciągałem z kitsów

Piochu87:
i co teraz pawelku zadzwon na policje :'( a szycia wziolem wlasnie z tej paczki ku:r:wa wy tu wyjecie o jakies szycia,kolory czy pomysly jak dzieci chcesz to dam ci adres i reszte moze mnie podasz do sadu.
Logujac sie tu myslalem ze to jakies fajne forum dla fanow PES ale teraz widze ze to forum dla ZRYTEJ BANDY DZIECIAKOW (niewszyscy sa tacy).No a teraz poprosze o bana i wszyscy beda zadowoleni i nikt nikomu niebedzie "kradl" szyc 3majcie sie.

pawelszalik:
Ludzie! Chodzi o to że człowiek robi szycia a taki editmaker weźmie i nawet nie napisze choby template by pawelszalik! To samo powiedzą Ci najlepsi kitsmakerzy. Głównie to wina Maka bo wyciągnął mój template bez mojej zgody :)

Piochu87:


Pisze tu gdzies ze to twoje co mialem zap......... po calym necie i patrzec czyje to szycia czy co?
I niepisz ze ktos ci zaje.... tylko napisz skad masz albo normalnie spytaj.Bo ja do tej pory caly czas robilem na tamtym nike i nigdy nikomu niebralem szyc.

pawelszalik:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEGłównie to wina Maka bo wyciągnął mój template bez mojej zgody :)

--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej