Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

Cos dla poczatkujaczych

<< < (11/14) > >>

kozaczek:
mak wydał paczke template

według mnie to był błąd bo teraz forum sie zaśmieci bo każdy weźmie sobie teksturke zamaluje i wstawi loga i będzie męczył

rudek9:
Jezu chłopy! Zachowujecie się jak banda bachorów! pawelszalik ty szczególnie! Drzecie pyski o jakiś template, że niby wielce Jacka, albo Wacka. Ludzie! Róbcie tak jak ballmackerzy! Każdy z użytkowników może sobie pobrać piłkę zrobioną przez nas i edytować bez pytania autora oryginału. Po prostu potraktujcie template jako własność współną.
Piochu - stoje kapitalne. Dajesz rade chłopie...

M.:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEi co teraz pawelku zadzwon na policje :'( a szycia wziolem wlasnie z tej paczki ku:r:wa wy tu wyjecie o jakies szycia,kolory czy pomysly jak dzieci chcesz to dam ci adres i reszte moze mnie podasz do sadu.
Logujac sie tu myslalem ze to jakies fajne forum dla fanow PES ale teraz widze ze to forum dla ZRYTEJ BANDY DZIECIAKOW (niewszyscy sa tacy).No a teraz poprosze o bana i wszyscy beda zadowoleni i nikt nikomu niebedzie "kradl" szyc 3majcie sie.

--- Koniec cytatu ---

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Pisze tu gdzies ze to twoje co mialem zap......... po calym necie i patrzec czyje to szycia czy co?
I niepisz ze ktos ci zaje.... tylko napisz skad masz albo normalnie spytaj.Bo ja do tej pory caly czas robilem na tamtym nike i nigdy nikomu niebralem szyc.

--- Koniec cytatu ---

Przesadzasz i ode mnie grzeczne: wypier*alaj.
Niektórzy się starają. To, że ty usiądziesz na 5 minut do jednego stroju i myślisz, że jesteś super, to już twój problem, ale zaznacz kto wykonał praktycznie całą pracę. Wklejenie kilku log nie jest trudne, to jest banalne...

lipa911:
Racja zrobienie dobrego template zajmuje więcej czasu niż zrobienie już na nim potem kitsa sam wiem coś o tym.
Dlatego ja wole sobie zrobić własne szycia. A jeżeli nie umie się samemu ich robić to bierzesz te od KONAMI i nikt ci nic nie powie nawet jak nie napiszesz czyje to szycia.

Piochu87:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEPrzesadzasz i ode mnie grzeczne: wypier*alaj.
Niektórzy się starają. To, że ty usiądziesz na 5 minut do jednego stroju i myślisz, że jesteś super, to już twój problem, ale zaznacz kto wykonał praktycznie całą pracę. Wklejenie kilku log nie jest trudne, to jest banalne...

--- Koniec cytatu ---



Tluku ty dales to paczke to mogles napisac tekstura "by" ten "by" ten i mnie nie wkurwiaj bo cie rozjebie wielki magister od koszulek sie znalazl.Takze do budy i cie niewidze suczko!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej