Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

Cos dla poczatkujaczych

<< < (12/14) > >>

Robi1908:
Piochu a ty normalny  jesteś  ??? Ludzie ! ta gadka jest bez sensu !

kozaczek:
przestancie sie kłócic - i uważam że pawelszalik ma racje

Piochu ty daj sobie spokój z tymi strojami do tego potrzeba cierpliwości a ty widze strasznie nerwowy jestes . pooglądaj tutoriale albo bądź samoukiem i naucz sie coś sam robić i wtedy napewno nikt nie będzie miał do ciebie pretensji . NIE MÓWIE TEGO TYLKO DO CIEBIE

tyrhen:
ludzie przeżywacie, jeśli nie chcesz żeby ktoś używał waszych templatów to nie wrzucajcie kitsów na forum proste (zachowajcie je dla siebie jak wam tak bardzo zależy) ,każdy może przecież może sobie wyciągnąć template ze stroju

założę się kitsy pawelszalika czy kozaczka nie są w 100% wykonane przez nich

lipa911:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEzałożę się kitsy pawelszalika czy kozaczka nie są w 100% wykonane przez nich

--- Koniec cytatu ---
Przecież wiadomo, że nie bo np.: sami kitsmakerzy nie robią sponsorów, log dla zespołów itp. chociaż czasami trzeba zrobić logo czy sponsora bo nie ma na google tylko na zdjęciu. Można powiedzieć że 95% są zrobione od podstawy
Czasami też 2 kitsmakerów pracuje nad 1 kitsem. Tego nie da rady zabezpieczyć bo każdy kto nawet nie jest zarejestrowanym użytkownikiem może sobie wyciągnąć template i pokazywać że to jego na jakiś zagranicznych forach.
Ja sam po jakimś czasie użytkowania czyiś tekstur zrozumiałem, że czas aby zacząć robić swoje gorsze ale własne.

M.:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tluku ty dales to paczke to mogles napisac tekstura "by" ten "by" ten i mnie nie wkurwiaj bo cie ro****ie wielki magister od koszulek sie znalazl.Takze do budy i cie niewidze suczko!!!

--- Koniec cytatu ---

1. Nie ja dałem tą paczkę.
2. Czekam, aż mnie "roz******". To, że w internecie jesteś anonimowy, to nie znaczy, że możesz wszędzie kozaczyć.
3. "Do budy"? Przykro mi, ale nie chce, żebyś mówił do mnie jak do matki dzieciaku.

Szanuj trochę pracy innych, a jeżeli coś ci się nie podoba to wypad. Nikt płakać nie będzie maluchu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej