Autor Wątek: Pad do PESa - nietypowe wymagania  (Przeczytany 6646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PES34

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 78
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2007r.
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:48:01 »
Jeśli nie chcesz przejściówek to najlepszą firmą , która tworzy paady jest Logitech - bez dwóch zdań!! Najlepsze wykonanie. Logitechi może i są drogie ale jesli ktoś gra w pesa często to napewno mu się to zwróci . Fakt , że Analogi ma troche daleko ustawione ale jeśli się gra na krzyżaku to moim zdanie lepszej propozycji nie znajdziesz. Parę przykładowych :
 





@oonie

  • Gość
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:57:19 »

Offline fcmisiek

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.10.2009r.
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 26, 2010, 17:49:00 »
OK. Dzisaj pochodziłem po sklepach i w oko wpały mi trzy modele:
Apollo gp-3070 REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Tracer TRJ-113 REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Saitek P380 REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Chyba najlepszy z tych trzech będzie Apollo - bardzzo podobny do tej Manty Mastera i NATECA epek84.
Który z nich spełni moje wymagania?

Offline mushys27

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.05.2009r.
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 26, 2010, 18:21:33 »
Mysle ze dla malych rak niewygodne beda pady od xboxa i ps2, sa dosyc duze, maja male uchwyty. Bardzo wygodny byl dla mnie ten tracer REJESTRACJA lub LOGOWANIE. Jest maly, ma dosyc dlugie choc nie grube uchwyty, na ktorych jest guma dzieki temu sie nie wyslizguje, galki nie sa wypukle dzieki czemu ma sie nad nimi wieksza kontrole. jedyna jego wada jest to ze subiektywnie czesto sie psuje (mi jak napisalem wczesniej 2). Ze wszystkich padow najlepszy wydaje mi sie polecany przez bolekrulez.

Offline epek84

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 26, 2010, 20:50:59 »
ten apollo jest wręcz identyczny jak mój natec i cena nawet przystępna więc nie ma się co zastanawiać tylko do sklepu i do domu szybko...dalej już wiesz co robić:)powodzenia!!!
Nie myli się ten co nic nie robi...zdaża się nawet najlepszym a co dopiero mnie...

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 26, 2010, 21:04:41 »
Do autora tematu
Zainwestuj i kup pada od PS2 i przejściowke za 120 zł masz granie na kilka lat.

Offline wojtek2904

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2008r.
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 26, 2010, 22:01:09 »
Zgadzam się w 100% ;)
Pad od Ps2 niezniszczalny  :P

Offline bolekrulez

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2008r.
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 26, 2010, 22:08:29 »
Do autora tematu
Zainwestuj i kup pada od PS2 i przejściowke za 120 zł masz granie na kilka lat.
no w sumie droższe powinno być pewniejsze ;) ja kupiłem na allegro przejściówkę za 20 zł i jak do tej pory działa i 0 awarii :) więc po co przepłacać. Kolega pisał że do 100 zł..

Muszę stwierdzić że pady od PS'a są lepsze pod względem wygodności (kształt i ułożenie guzików) ale jeśli chodzi o sprawy techniczne to pady od X360 górują ;) (ps. moje zdanie =) )
Bolek

Offline fcmisiek

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.10.2009r.
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:04:36 »
Mysle ze dla malych rak niewygodne beda pady od xboxa i ps2, sa dosyc duze, maja male uchwyty. Bardzo wygodny byl dla mnie ten tracer REJESTRACJA lub LOGOWANIE. Jest maly, ma dosyc dlugie choc nie grube uchwyty, na ktorych jest guma dzieki temu sie nie wyslizguje, galki nie sa wypukle dzieki czemu ma sie nad nimi wieksza kontrole.
Teraz własśnie mam takiego samego Tracera :D
Ja jednak chyba wezme tego Apollo. Z tego co parę osób mi mówiło to powinien być ok. Poza tym nie chcę wydawać na pada zbyt dużo, bo ponadto muszę kupić jeszcze nową obudowę do kompa.
A co sądzicie o tym Saiteku?

BTW Spójrzcie proszę o moje wymagania względem pada, bo dla mnie nie jest najważniejsze to, czy bede grał 2 czy 5 lat,a wygoda i dopasowanie do małej ręki ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 23:06:25 wysłana przez fcmisiek »

Offline epek84

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 27, 2010, 02:22:29 »
zawsze jak by ten za30zł pochodzi 4m-ce(jak mój)to można wydać kolejne ;D ale tu chłopaki też mają rację pady od ps są chyba niezniszczalne:)tylko te oryginalne!!!miałem ps i ps2 pady dobre były i przesiadając się na pc miałem pierwszego pada kształtem od ps tylko za15zł i dużej żywotności nie miał:(ale zawsze trzeba próbować czegoś nowego:Ppowodzenia!!!
Nie myli się ten co nic nie robi...zdaża się nawet najlepszym a co dopiero mnie...

Offline ★Master_Rafael★

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 411
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
  • masterrafael.cba.pl
    • MASTER RAFAEL
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 27, 2010, 12:28:19 »
gram zazwyczaj na gałkach (pes, wyścigi, platformówki), krzyżaka używam zazwyczaj w bijatykach (SF, tekken, soul calibur) dla mnie lepsza precyzja dla kombosów:))
co do tych trzech padów to moim zdaniem:
APOLLO GP 3070 - minus dla mnie to ten krzyżak, jest bardzo "wypukły", moim zdaniem to nie wygodne, a drugi minus to oznaczenia przycisków typu "1", "2" ipt.
TRACER TRJ-113 Excalibur - wg mnie na minus jest wykonanie - dziwny kształt, materiał wygląda na śliski, poza tym konstrukcja między gałkami jest śmieszna. Na plus mogę powiedzieć że krzyżak jest ok, jak na ps2, oznaczenie przycisków lepsze. ALe tak jak mówię - nie przekonuje mnie tutaj konstrukcja - jest marna.
GamePad SAITEK P380 Dual Analog Pad - tutaj ogólnie konstrukcja/kształt wygląda na wygodną (prostota wykonania), krzyżak jest oki, nie widać oznaczeń przycisków na foto, więc ich nie ocenię,

Podsumowanie:
Pozycja:
1.GamePad SAITEK P380 Dual Analog Pad
2.APOLLO GP 3070
3.TRACER TRJ-113 Excalibur

Oceniłem te pady bardziej wizualnie, niestety nie wiem dokładnie jakie są bo nie miałem okazji mieć ich w swoich rękach, a to dla mnie w tym przypadku podstawa przy wyborze. I też nie mogę ocenić ich długości "życia";):)
O jeśli miałbym kupić któregoś z tych padów to mój wybór padł by... Niestety na żaden z nich:):) Po prostu każdemu czegoś brakuje. Doskonały byłby gdyby miał uchwyty i konstrukcję z APOLLO GP 3070 lub uchwyty z APOLLO GP 3070 a konstrukcję z GamePad SAITEK P380 Dual Analog Pad, a przyciski i krzyżak z TRACER TRJ-113 Excalibur:):)
Życzę owocnego zakupu:)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
OFICJALNA STRONA SPOLSZCZEŃ REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Ballpack PES 2011 by Master_Rafael REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline MatiF96

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 577
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2009r.
  • Visca El Barça! Górnik Zabrze na zawsze!
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 27, 2010, 14:21:41 »
Jeśli nie chcesz przejściówek to najlepszą firmą , która tworzy paady jest Logitech - bez dwóch zdań!! Najlepsze wykonanie. Logitechi może i są drogie ale jesli ktoś gra w pesa często to napewno mu się to zwróci . Fakt , że Analogi ma troche daleko ustawione ale jeśli się gra na krzyżaku to moim zdanie lepszej propozycji nie znajdziesz. Parę przykładowych :
 







Mój kolega ma tego w srodku i musze powiedziec ze zajebiscie sie na nim gra, jedyny minus to oznaczenia typu 1,2 itd

Offline fcmisiek

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.10.2009r.
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 27, 2010, 18:53:11 »
Dzięki Master za Recenzje :D
Kupiłem jednak Apollo i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony :) Krzyżak co prawda jest wypukły, ale bardzo dobrze się nim operuje, ma gumowane uchwyty, trochę reka sie poci ale jest ok :) Jak narazie grałem 3 mecze i dobrze mi leży.
Co do podpisów to mi aż tak bardzo nie przeszkadzją. Jak narazie gram tylko i wyłącznie w Pesa więc za bardzo to mi nie przeszkadza.
Dzięki za pomoc w wyborze. Dużo mi pomogliście

Offline MatiF96

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 577
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2009r.
  • Visca El Barça! Górnik Zabrze na zawsze!
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 27, 2010, 21:16:39 »
ktorego apollo kupiles ??

Offline epek84

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 28, 2010, 06:03:24 »
Dzięki Master za Recenzje :D
Kupiłem jednak Apollo i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony :) Krzyżak co prawda jest wypukły, ale bardzo dobrze się nim operuje, ma gumowane uchwyty, trochę reka sie poci ale jest ok :) Jak narazie grałem 3 mecze i dobrze mi leży.
Co do podpisów to mi aż tak bardzo nie przeszkadzją. Jak narazie gram tylko i wyłącznie w Pesa więc za bardzo to mi nie przeszkadza.
Dzięki za pomoc w wyborze. Dużo mi pomogliście
widzisz niby taki buży a jednak leży w małych rączkach jak ulał:)a powiedz mi grasz krzyżakiem czy analogiem?
Nie myli się ten co nic nie robi...zdaża się nawet najlepszym a co dopiero mnie...

Offline fcmisiek

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.10.2009r.
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 28, 2010, 12:44:15 »
ktorego apollo kupiles ??

Tego GP 3070 Elite

widzisz niby taki buży a jednak leży w małych rączkach jak ulał:)a powiedz mi grasz krzyżakiem czy analogiem?

Gram na krzyżaku. Jednak analogi jak na moje ręce są niewygodne. Wysokie i niewygodnie gra się z jednej strony analogiem a po drugiej na zwykłych przyciskach. Krzyżak dobry, łatwo nim robić zwroty, tylko trzeba się przyzwyczaić trochę do jego opanowania przy robieniu trików.

A co planujesz kupić? :D

Offline epek84

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 28, 2010, 18:48:45 »
nie nie ja mam tego NATEC FOX co Ci pisałem o nim:)wręcz identyczny jak Twój apollo:)mnie się dobrze gra na nim.ale wole krzyżaka niż analog(przynajmniej w pes)
Nie myli się ten co nic nie robi...zdaża się nawet najlepszym a co dopiero mnie...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pad do PESa - nietypowe wymagania
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 28, 2010, 18:48:45 »