Autor Wątek: Michał "Elvis" Szostak zwycięzcą Pucharu Polski Pes2010 CyberArena 36i6&pesleagu  (Przeczytany 6845 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
 Mineło już ponad 24 godziny od finałowego turnieju Pucharu Polski Pes2010 organizowanego wspólnie przez CyberArene36i6 i pesleague.pl, a emocje jeszcze nie opadły. Tak jak na tego typu imprezach nie zabrakło emocji,czołowych gracze ze sceny pesa, śmiechu i..... pięknych kobiet. Najlepszym graczem okazał się Michał "Elvis" Szostak który to uniósł w geście zwycięstwa Puchar Polski Pes 2010. Drugie miejsce zajął Igor "gruby" Szostak, który to pierwsze miejsce stracił remisując w grupie finałowej właśnie ze swoim bratem, późniejszym zwycięzca. Kuchennymi drzwiami na 3 miejsce trafił Arek Ryszkowski dzięki wygranej Elvisa 2-o nad rewelacją turnieju Krii. Piątym zawodnikiem pucharu okazał się <B>Koziak, któremu w osiąganiu zwycięstw przeszkodziły...słupki i poprzeczki.
Jak widać rywalizacja była bardzo ciekawa i do końca  ważyły się losy kto pojedzie do domu z super nagrodami, a kto dostanie nagrody pocieszania.
Podczas turnieju nie zabrakło kilku niespodzianek. Faworyt do zwycięstwa Gawlisz który w fazie grupowej zanotował same wygrane nie tracąc nawet bramki niespodziewanie odpad już 1/40 przegrywając z Ryżym 1-0- bratem Arka Ryszkoskiego, podobnie jak zwycięzca Pucharu Polski pes2008 <B>Nastek odpadł przegrywając z Rasow`em aż 3-0, który tym samym wziął rewanż za poprzednie puchary. Następna runda tj. 1/20 była bardzo pechowa dla Lukiego_K, który to poczuł smak porażki przegrywając z Ryszkowskim 1-0. Oznaczało to,że czołowa postać sceny pesa jedzie do domu (na szczęście nie miała daleko). Jareta jeden z graczy pesleague.pl, który pojawił się na zawodach musi potrenować jedenastki, bo to przez nie, a raczej przez brak umiejętności ich wykorzystywania pożegnał się z turniejem również w tej rundzie. Pokonał go Tomasz166, którego w 1/10 rozbił Ryszkowski 3-0.
Na wyróżnienie zasługuje postawa jedynej kobiety w tym zacnym gronie Kini, która pokonując kilku chłopaków pokazała, że Pro Evolution Soccer stworzone jest nie tylko dla mężczyzn, ale również dla pięknych kobiet.
O zwycięstwie decydowała grupa 5 osobowa w której każdy grał z każdym. Najwięcej zimniej krwi wykazał Elvis, który niczym najlepszy snajper wykorzystał każdą sytuacje jaka mu się nadarzyła.
Podsumowując w turnieju wzięło udział ponad 80 osób, klimat był fajny, nie zabrakło rozwalonych padów, okrzyków radości i smutku,pięknych bramek. W końcu część osób poznaliśmy osobiście z czego się bardzo cieszę. Następna impreza już za tydzień w CH Reduta na której oczywiście nie zabraknie nas i Pro Evolution Soccer.
Zwycięzcą gratulujemy i zapraszamy na następne eventy.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 14:32:27 wysłana przez maciek_pl »

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...


w środku Michał "Elvis" Szostak
po lewej Igor "gruby" Szostak
po prawej Arek Ryszkowski

+ 2 sympatyczne kobiety :D



stanowisko nasze



nasze stanowisko z góry



Na takich PC się grało



kolejka do stanowiska PES



- Kinia wygrywa i wychodzi z grupy



- członek "starej gwardi" dmucha w balony. Balcer trzeci po lewej, Kubera czwarty i jego kompan pierwszy po prawej


REJESTRACJA lub LOGOWANIE - więcej zdjęć



« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 14:49:38 wysłana przez maciek_pl »

Offline jareta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Kielce
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2007r.
Za tydzien wpadam ogarniam karne i to wygrywam :P szkoda ze nie przeszedlem tomasza, bo bym rysia z checia pojechal :D
ogolnie to moj pierwszy lan i bylo zajebiscie, do nastepnego!

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
No no z taką panią jak Kinia to ja bym z chęcią poległ :)

Trzeba zachęcić więcej kobiet do gry w PESa :)

Gratulacje dla najlepszej trójki :)

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Za tydzien wpadam ogarniam karne i to wygrywam :P szkoda ze nie przeszedlem tomasza, bo bym rysia z checia pojechal :D
ogolnie to moj pierwszy lan i bylo zajebiscie, do nastepnego!

szczerze powiem to liczyłem na ciebie :) myslałem ze zajdziesz wysoko :)

Gargamel wyeliminował też naszego gracza Lemcio :D
Kriss tez gracz od nas :)

ogólnie sporo osób było z pesleague.pl. Na za tydzień przyniosę ligowe gadżety :D
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 16:06:09 wysłana przez maciek_pl »

Offline tomasz166

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Lubaczów
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.08.2009r.
jak bedzie dobrze to i ja moze wpadne za tydzien ale mam niecale 400km wiec jest problem tak co tydzien jezdzic :PP

Offline net0perek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.12.2009r.
  • net0perek vel. Kri
Kurde raz "Kree", raz "Krii" ustalmy oficjalna wersję po prostu KRI ;) dzięki za dobrą zabawę... W reducie tez chyba będę tylko muszę taktyki ustalić na tych trzech zacharów z którymi przewaliłem w finale ;] jak na pierwszy turniej to nie mam co narzekać ;)
Do you wanna play a game? ;>

Offline limax

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
a gdzie sa te mistrzostwa . Zrobcie w trojmiescie !
MOJA KARIERA GENOA !  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Lemcio

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.12.2009r.
  • 1910
No było spoko, szkoda, że dla mnie tak szybko i niefortunnie się skończył :P W Reducie postaram się być ponownie :D

Offline muras92

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Grudziądz
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
ej a co znowu jakiś turniej jest? kiedy i gdzie? jak ktoś by wiedział to proszę o odp a tak na marginesie to ja też byłem na tym turnieju w Warszawie i było spoko szkoda tylko że nie wyszło.

Offline jareta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Kielce
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2007r.
jak bedzie dobrze to i ja moze wpadne za tydzien ale mam niecale 400km wiec jest problem tak co tydzien jezdzic :PP

wpadaj wpadaj zagramy rewanz :P

Offline Ryszkowski

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.02.2008r.
No ja tez wpadne za tydzien na 100%. Mam na dzieje ze nie bede mial po raz trzeci trzeciego miejsce na turnieju w te ferie tylko przynajmniej drugie :D
PS. Jareta niemialbys zemna szans co pokazywalo online ;]

Offline Ryszkowski

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.02.2008r.
a i tak nawiasem Maciek ja tez zaczynam grac na pesleague wiec bede gral pod wasza bandera. Koncze z esl ;]

Offline gryzek16

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2009r.
Panowie !! Tu szczególnie do Maćka piszę !! zróbcie jakiś puchar albo coś w Poznaniu !!! Wiele osób nawet z pesleague jest z okolic Poznania i nie mogą dojechać !! lub chociaż w okolicach np Wrocławiu. Chętnie by zagrali ale nie mają jak sie dostac niektórzy fo Wawy ;( mam nadzieje ze weźmiecie takie posty pod uwage !

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Panowie !! Tu szczególnie do Maćka piszę !! zróbcie jakiś puchar albo coś w Poznaniu !!! Wiele osób nawet z pesleague jest z okolic Poznania i nie mogą dojechać !! lub chociaż w okolicach np Wrocławiu. Chętnie by zagrali ale nie mają jak sie dostac niektórzy fo Wawy ;( mam nadzieje ze weźmiecie takie posty pod uwage !

Ja jestem za tym aby było we Wrocławiu :)

a P.S. Ivan robi teraz turek w Złotoryi więc z Poznania to też niedaleko :)

Offline piotrstce

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 272
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Forza Parma !!!!
Szkoda że w świętokrzyskim nic niema no ale jak widzę to lekkie zadupie jest tutaj jeśli chodzi o graczy online...

Offline Pkotu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 04.10.2008r.
Witam wszystkich ;)
Mam nadzieję, że w reducie też będzie sporo ludzi .. i dobra zabawa, tym razem .. mam zamiar przyjść . :) Ciekawe, czy będę w stanie coś zawojować;-)
Moja pierwsza kompilacja pes 2013 (i od dawien dawna... pes 09 :D )
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

*Gruby*

  • Gość
"Kuchennymi drzwiami na 3 miejsce trafił Arek Ryszkowski dzięki wygranej Elvisa 2-o nad rewelacją turnieju Krii."

Macku i NewsManie to ja wygrałem z nim 2-0 i to mi Ryszkowski powinien dziekowac :) wiem ze Elvis mistrz i trzeba go chwalic ale nie przypisujcie mu moich zasług:)

Offline net0perek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.12.2009r.
  • net0perek vel. Kri
Potwierdzam to co pisze Gruby, poza tym Elvis ze mną wygrał 2:1... Ale już niedługo się zrewanżuję ;)
Do you wanna play a game? ;>

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
hehe no racja :D już mi się myli :D
czekam na email z nagrodami na sobotę i dam newsa :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer