Autor Wątek: help !  (Przeczytany 1244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline botro89

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2010r.
help !
« dnia: Luty 08, 2010, 20:11:47 »
problem polega na tym ze za kazdym razem musze robic od nowa ustawienia taktyki itd.. gram czesto z kumplem albo po prostu pojedyncze mecze z kompem i wchodzac w edit itd ustawialem wielokrotnie taktyke , probowalem zapisywac i niby zapisalo ale pozniej bylo tak jak wczesniej... nie wiem jak zapisac ustawienia taktyki zeby nie robic tego za kazdym razem. mam sporo patchy w pesie ale ze strony konami wiec to chyba nie powinno robic problemow.. moze ktos wie jak temu zaradzic ?

Offline severino

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location: NL
  • Wiadomości: 362
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 18.11.2008r.
Odp: help !
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2010, 21:42:10 »
Ustaw w edytorze (od Wilda :) )

Offline kristof26

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.04.2009r.
Odp: help !
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2010, 21:45:28 »
problem polega na tym ze za kazdym razem musze robic od nowa ustawienia taktyki itd.. gram czesto z kumplem albo po prostu pojedyncze mecze z kompem i wchodzac w edit itd ustawialem wielokrotnie taktyke , probowalem zapisywac i niby zapisalo ale pozniej bylo tak jak wczesniej... nie wiem jak zapisac ustawienia taktyki zeby nie robic tego za kazdym razem. mam sporo patchy w pesie ale ze strony konami wiec to chyba nie powinno robic problemow.. moze ktos wie jak temu zaradzic ?
Sciag patcha 1.3 od konami i pobierz aktualke z poziomu gry . REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: help !
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2010, 21:45:28 »