Autor Wątek: Problem nie wiem gdzie kupić PES-a 6  (Przeczytany 2998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilku92

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.02.2010r.
Problem nie wiem gdzie kupić PES-a 6
« dnia: Luty 15, 2010, 15:02:25 »
Mam mały problem otóż mam pirata PES-a 6 (niestety) instaluje się go za pomocą Daemon Tools bo jest wykonany obraz płyty, dzięki pomocy jednego z waszych kolegów z tej strony (mowa tu o userze frytek92) dowiedziałem się iż istnieje ekstraklasa patch do pes6, jednak po zainstalowaniu i wykonaniu prawidłowych funkcji mających na celu prawidłowe działanie Ekstraklasa Patch 09/10 gra nie działa poprawnie. Otóż zmianie uległ interfejs oraz dodano nowe ligi takie jak ekstraklasa unibet oraz bundesliga, lecz składy oraz herby są pomieszane zaś stroje nie te na dodatek nie ma stadionów (przykładem może być zespoł Górnik Zabrze który miał stroje Feyenoordu Rotterdam oraz jego skład a stadion Lyonu). Kolega doszedł do wniosku iż problemem możę być pirat którego posiadam.
Więc mam pytanie... Gdzie ja mogę kupić PES-a 6 ???
Sprawdzałem na Ceneo oraz allegro.pl na ceneo brak towaru, po rozmowie ze sprzedającym dzowiedziałem się iż go nie będzie a na allegro same używane a nie chcę używek.

Bardzo Proszę o pomoc

Z góry dziękuje użytkownikom forum pesleague.

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Problem nie wiem gdzie kupić PES-a 6
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2010, 15:33:39 »
Mam mały problem otóż mam pirata PES-a 6 (niestety) instaluje się go za pomocą Daemon Tools bo jest wykonany obraz płyty, dzięki pomocy jednego z waszych kolegów z tej strony (mowa tu o userze frytek92) dowiedziałem się iż istnieje ekstraklasa patch do pes6, jednak po zainstalowaniu i wykonaniu prawidłowych funkcji mających na celu prawidłowe działanie Ekstraklasa Patch 09/10 gra nie działa poprawnie. Otóż zmianie uległ interfejs oraz dodano nowe ligi takie jak ekstraklasa unibet oraz bundesliga, lecz składy oraz herby są pomieszane zaś stroje nie te na dodatek nie ma stadionów (przykładem może być zespoł Górnik Zabrze który miał stroje Feyenoordu Rotterdam oraz jego skład a stadion Lyonu). Kolega doszedł do wniosku iż problemem możę być pirat którego posiadam.
Więc mam pytanie... Gdzie ja mogę kupić PES-a 6 ???
Sprawdzałem na Ceneo oraz allegro.pl na ceneo brak towaru, po rozmowie ze sprzedającym dzowiedziałem się iż go nie będzie a na allegro same używane a nie chcę używek.

Bardzo Proszę o pomoc

Z góry dziękuje użytkownikom forum pesleague.
Allegro będzie najlepszym wyjściem nówki już raczej  nie kupisz.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: Problem nie wiem gdzie kupić PES-a 6
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2010, 15:40:03 »
kup na agard.pl a jak nie to w ultimie.. jak u nich nie bedzie to sie spytaj czy mogą sprowadzić a jak powiedzą ze nie to poproś ich zeby ci dali kontakt do hurtowni z których to oni sprowadzają... i tam na bank będą mieli...

Offline Wilku92

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.02.2010r.
Odp: Problem nie wiem gdzie kupić PES-a 6
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2010, 17:00:56 »
W serwisie agard.pl już sprawdzałem, na ultima.pl także a z allegro nie skorzystam ponieważ tak jak już wspominałem
Nie chcę używek  :-\ oczekuję na maila z serwisu agard.pl z informacjami kontaktowymi do hurtowni w której się sklep zaopatruje

Offline Wilku92

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.02.2010r.
Odp: Problem nie wiem gdzie kupić PES-a 6
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2010, 12:21:43 »
Niestety ale nie potrafię nigdzie znaleźć oryginalnego pes6 ;/
Może ktoś wie jak mi pomóc?

koko39

  • Gość
Odp: Problem nie wiem gdzie kupić PES-a 6
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:35:42 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

masz  :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem nie wiem gdzie kupić PES-a 6
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:35:42 »