Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Inne

Prośba do znawców tematu dodawania całych drużyn do Pes 2010

(1/4) > >>

Bubble Gum:
Światowej sławy patcher pesa 2010 na xbox 360 - Bolloxmasta, doda do swojego najnowszego updatu nową drużyne wraz z wszystkimi niezbędnymi dla niej plikami (twarze, składy, loga, stadion, przyśpiewki itd itp) - Lecha Poznań, gdyż Lech zaszedł dość daleko w ostatnim pucharze uefa. Prośba do was znawcy. Podeślijcie mi linki lub pliki w których będą wszystkie niezbędne dane do dodania Lecha do Pes 2010. Dodatkowo prośba o twarze itp itd dla reprezentacji Polski gdyż Bollox również doda to do swojego patcha. Mam nadzieję, że pomożecie mi a przede wszystkim mu dodać i zaktualizować te dwie wspaniałe drużyny. Pozdrawiam.

MatiF96:
ale chodzi o dodawanie druzyn do pesa na kompa czy na xbox-a

Bubble Gum:
Xbox 360, z góry dzięki za pomoc. Za 2 tyg Bollox ma zamiar wydac ten patch. Wiec jest niewiele czasu. Kazda pomoc sie przyda.

ckman1973:
Logo i stroje Lecha: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Buric - Wojtkowiak, Bosacki, Arboleda, Gancarczyk - Injać, Bandrowski - Krivets, Stilić, Peszko - Lewandowski

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - Faces

Bubble Gum:
Dzięki, czy jest może możliwość eksportu drużyn z of na pc do of na xbox? Jeśli tak to z jakiego patcha/of powinienem Wyeksportować Lecha. Chodzi mi szczególnie o jak najlepsze odwzorowane loga i twarze, gdyż statystyki mogę sam zedytować potem tak jak w linku od kolegi wyżej. Bo te twarze z linku mimo że podobne(za co szacun do autora) to wydaje mi się, iż w nie-oficjalnych patchach ekstraklasowych są lepszej jakości facjaty.(tylko z kąd je pobrać i jak wyeksportować) Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej