Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Inne

Prośba do znawców tematu dodawania całych drużyn do Pes 2010

<< < (4/4)

Bubble Gum:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

--- Koniec cytatu ---
Bardzo dobre te mordki masz może więcej?

CiagorexSTW:
Parę mordek Lecha REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Bubble Gum:
Sytuacja na chwilę obecną wygląda następująco.
Mam utworzonych 20 graczy. Kitsy i twarze wyśle do Bolloxmasta, przyśpiewki też wyśle ale on raczej ich nie wrzuci gdyż nie wie jak wrzucać przyśpiewki do pes 2010 na xbox 360(jest to podobno o wiele bardziej zawiła kwestia niż na Pc, wątpie żeby jakiś Polak to potrawił, chociarz chciałbym się mylić ;P).
Mam już kolekcję wiekszości twarzy. Dzięki serdeczne do wszystkich, którzy mi pomogli.
Brakuje mi pliku z włosami dla Semira Stilica (mam tylki twarz) to samo tyczy się Luis'a HENRÍQUEZ'a.
Nie mam też twarzy: Sergey KRIVETS , Jasmin BURIĆ    , Grzegorz KASPRZIK, Anderson Cueto Sanchez , Marcin KIKUT.
prośba jeżeli ktoś z was ma takową twarz o umieszczenie jej na jakimś serwie lub podesłanie.
Jest jeszcze jedna kwestia. Chciałbym dodać jeszcze jednego pomocnika oraz jednego napastnika poza tymi co znajdują się na pes database. Pomocnik to albo     Jan Zapotoka albo Mateusz Możdżeń(wolę zapotokę), natomiast napastnik :Tomasz Mikołajczak. Co o tym sądzicie? Zamierzam na czasie wprowadzić ich na pes database i zobaczyć jakie będą propozycje statsów.

Bubble Gum:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEParę mordek Lecha REJESTRACJA lub LOGOWANIE


--- Koniec cytatu ---

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

--- Koniec cytatu ---

Bardzo dobre mordki ale do dwóch nie załączyliście włosów. Macie może też włosy?
     Semir ŠTILIĆ   i Luis HENRÍQUEZ

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej