Autor Wątek: FIFA 11 przed premierą INFO  (Przeczytany 228062 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #420 dnia: Lipiec 18, 2010, 14:53:13 »
Ehh.. Ale i tak najgorsza strona FIfy to zdecydowanie tryb zostań gwiazdą. Nie umywa się do BaL.
Tak samo Master League..
Nie umywa się do Manager Mode
Jak ja to uwielbiałem :) A i jeszcze na PC zawsze wychodzi taki dodatek CEP
Dodaje niezliczoną ilość lig, w 07 była nawet Liga Wysp Owczych albo 5 liga portugalska, masa piłkarzy do wyboru w karierze.
Wtedy to jest gra a jeszcze jak dochodzi do tego Next-genowa grafika i gameplay.
Trudno sobie to wyobrazić :)

Offline Bonito

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 769
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.02.2010r.
  • vamos barca !
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #421 dnia: Lipiec 18, 2010, 15:33:55 »
Ale jeśli chodzi o transfery, PES wyprzedza Fifę ;]
w FIFIe tak łatwo jest ściągnąć gwiazdy, że dajcie spokój.
Ale i tak obie gry nie umywają się do FM :D
" border="0

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #422 dnia: Lipiec 18, 2010, 15:45:50 »
Ale jeśli chodzi o transfery, PES wyprzedza Fifę ;]
w FIFIe tak łatwo jest ściągnąć gwiazdy, że dajcie spokój.
Ale i tak obie gry nie umywają się do FM :D
Chyba żartujesz :)
Byle grajka np. z Legii do Villareal trudno pozyskać a co dopiero gwiazdę.
Pamiętam żeby Owen z NUFC przyszedł do FC Kopenhaga, musiałem wygrać 2x Lige Mistrzów ;p
Przynajmniej tak było do FIFY 07

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #423 dnia: Lipiec 18, 2010, 15:51:52 »





















a ja chce jakieś nowe info o fife byle jakie a najlepiej gameplay z wersji konsolowej !!bo wieje nudą


Man UTD FOREVER

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #424 dnia: Lipiec 18, 2010, 15:56:16 »
w 2010 bez problemu ściągnąłem do Anderlechtu Ronaldinho wystarczył dobry kontrakt i cena ;)
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline bord8

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2010
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.05.2010r.
  • Forza Milano!!e Manchester United!!
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #425 dnia: Lipiec 18, 2010, 16:48:29 »
Właśnie robią z tego tajemnicę państwową >:( >:( >:(dla dziennikarzyków i zaproszonych gości,pokazali nieco jak będzie się prezentowała najnowsza fifa 11,ale jak zawsze myślenie EA gracz jest traktowany na szarym końcu,a zwłaszcza pecetowcy :P :P.Jak robią pokaz dla brukowców to niech też każą później,materiały udostępniać nam graczom.A nie połowa lipca minęła a pecetowcy dostali 1 obrazek(przynajmniej z 4 Screeny powinny się pojawić) i informacje że dostaniemy fife next-gena i pierdółki że pracowali na tym 2 lata itp.





















Offline Bonito

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 769
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.02.2010r.
  • vamos barca !
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #426 dnia: Lipiec 18, 2010, 18:35:50 »
Ja miałem Werder i CR, Fabregasa, Amauriego oraz Torresa. Coś tu nie gra? Tak.
Mam nadzieję, że będzie dużo lepiej w FIFIE '11
" border="0

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #427 dnia: Lipiec 19, 2010, 20:17:32 »
Liga Rosyjska w FIFIE 11 potwierdzona :)


A ja dzisiaj w sklepie widziałem pudełko FIFY 11 :D Napis + cien odwróconego gościa, pewnie dlatego że jeszcze nie ma twarzy na okładke..

+ Kilka zdjęc z FIFY 11 (bardzo słaba jakość)


I tu kilka z Xboxa 360
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Z tego jedyne co można powiedzieć to piękna murawa  ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2010, 20:22:32 wysłana przez patryk'95 »

Offline sharqu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 285
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #428 dnia: Lipiec 19, 2010, 21:02:40 »
najlepiej jakby nie bylo twarzy tylko wlasnie ta odwrocona postac, wreszcie cos swiezego

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #429 dnia: Lipiec 19, 2010, 21:23:18 »
A nie, pomyliło mi się
Ta postać nie jest odwrócona :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #430 dnia: Lipiec 19, 2010, 21:33:25 »
jak dla mnie powinna być taka ;D
 
" border="0

Offline Cris007

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.10.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #431 dnia: Lipiec 19, 2010, 21:58:00 »
ta postać to na 100% Kuba Błaszczykowski zresztą pewnie w środę się tego i dużo więcej dowiemy(miejmy nadzieje)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Uploaded with REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Janek994

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 120
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #432 dnia: Lipiec 19, 2010, 22:12:43 »
Kuba świetnie pasuje na okładkę. Odrazu jak zobaczyłem tą postać to wiedziałem że to Błaszczu. Zasłużył, dla mnie zdecydowanie najlepszy polski piłkarz i to już od kilku lat. Przede wszystkim potwierdza się na zachodzie no i w reprezentacji

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #433 dnia: Lipiec 19, 2010, 22:15:32 »
jak dla mnie powinna być taka ;D
 

a to nie jest okładka Tekkena???

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Bonito

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 769
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.02.2010r.
  • vamos barca !
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #434 dnia: Lipiec 19, 2010, 22:21:22 »
Jakby dali Boruca + Błaszcza = Marzenie :)
" border="0

Offline Messut#8CR#7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #435 dnia: Lipiec 19, 2010, 22:23:46 »
Kuba nie gra z 10 !!! wydaje mi sie że to jest Diego z juventusu

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #436 dnia: Lipiec 20, 2010, 00:29:33 »
Ludzie, to nie może być Błaszczykowski bo tą okładkę widziałem w sklepie w Dublinie, zresztą widać końcówke .ie w linku.
I nie wiem czy taka będzie okładka, wydaje mi się że dali taką bo nie znają jeszcze prawdziwej ;p

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #437 dnia: Lipiec 20, 2010, 00:34:41 »
Kuba nie gra z 10 !!! wydaje mi sie że to jest Diego z juventusu
no za to diego z 10 śmiga ;D dowaliłeś nieźle
" border="0

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #438 dnia: Lipiec 20, 2010, 00:39:11 »
Wrażenia z gry FIFA 11 na PC (gra ukończona w 75% procentach)

Russian research team
Information about new games wait for July 21. I came to the exhibition , at the beginning was the official opening , which were producers Ian Jarvis - Producer Fifa 11 on PC, and David Rutter - Producer fifa 11 PS3 and Xbox360. That said Ian Jarvis on the PC Early Notification July 21 ... And now they gave me the opportunity to tell about their impressions of the game on the PC .
The impression of the game fifa 11 on PC:
Let's begin ! Finish his presentation producers , and we were sent first to try out fifa 11 on PC. I'm trying to run to a free table, and then all the components were not enough ...
So I sat down at a table with his friend , picked up the xbox controller, put on headphones and started the game. Making a menu is very nice . The game already had all the teams and clubs ... The game is currently done by 75 %
In the first game I chose MU, but a friend of Arsenal, the first thing I did , and began to choose the venues and was surprised that they became 20% more , they are wonderfully drawn . All the best start - the game started , first impressions , the game looks great , better than Fifa 2010 on PS3. Yes, here a complete next-gen. All movements are smooth, realistic animation clearly better than in fifa 2010 PS3. Those players are not stone, appeared mimicry . Realistic was the fight in the air and on the lawn, the defense can not get through on as before . Players fight for the ball like in real life , for example: Rooney runs along the flank, press the button sprint and hope that you will pass through the defender will not work because the patched counsel will pursue the back and the body will push you and you either lose the ball at speed and you take away , or you have to push defender cpotknetes . Goalkeepers make saves without a tower , very nice . Physics in the game mud close to the ideal level , form and boots look good , finally a realistic lawns , grass 3D, beautifully ... dribbling at 360 * completed well, with this development can better perform feints . The first match I cowboy 1:0 .
According to the producer Ian ( and my opinion) , he said that fifa 11 is not just a port with the PS3, but still much better, with WC10 they moved to fifa 11 best innovations.
Now, after the match I wanted to try something we 've been waiting Freestyle Arena , because the patched I've watched the video as do all the delights of freestyle , I was able to do everything! Arena made perfectly. All feints moved to 100 % it looks much steeper than on the PS3.
The second match Russia Holland ( Team Russia is not yet licensed , do not worry in the full version it will be as WC10) I lost the match 1:3.
The third match of Lokomotiv Moscow Spartak , here I experimented feints . Aliyev, makes them not so bad , his skill , 80 Gatagov skill 73 ( whose skill makes it a little shoals in Finta) for example: podkinuv ball over himself, he can not fly over my head, and hit the back roulette player can not dokrutit . The match is lost 1:2.
And the last match of Real Madrid Barcelona. Movement Messi and C. Ronaldo did not resemble each other ( which indicates elaborated individual player ). Real and Barca top clubs, and it is felt in the game very much, that C. Ronaldo makes all feints and tear protection is always on the brink of offside and cleverly goes 1 on 1 with the goalkeeper, on the lower class players do not. Regarding protection, when c.ronaldo meet Pyol runs with it will have to sweat it because the patched one of the best defenders in the world . Messi skill , approximately the same as Ronaldo . Match lost : 0:2.
Lastly I will say I'm not a big fan of fifa, I beat many versions of the game PES, but this year the game fifa 11 from EA turned out super-duper , is that we waited so long . Released in 2010 is very disappointed in this year's huge changes . Of course the game still has bugs because the patched game is made by 75% , but felt that the team of creators moved on a lot in advance . On the cover of the game on PC and consoles will be Sergei Semak , that just can not but rejoice . Here such here, solar impressions ... Yes arrive with you pocket conditioners.

Jutro przetłumaczę bo dzisiaj mi się nie chce
Semak będzie oczywiście na rosyjskiej okładce tylko :)

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #439 dnia: Lipiec 20, 2010, 00:52:19 »
Przeczytałem post Patryka i wywnioskowałem z niego, że nowa FIFA na PC to nie tylko port z PS3, ale coś więcej.
Animacje są płynne, zwody, sztuczki wyglądają świetnie i wyglądają o wiele lepiej niż w FIFA 10 na Playstation.
Do tego EA wprowadziło do najnowszej odsłony FIFA najlepsze pomysły z FIFA WC 2010.
Bardzo prawdopodobne, że za kilka dni dostanę w swoje ręce PS3 wraz z grą FIFA WC 2010, która podobno jest fenomenalna. Coś znaczyć musi też fakt, że wolę oglądać gameplaye z tejże gry, niż pykać w PES'a 2010. Mam nadzieję, że gra od EA spełni moje oczekiwania, wszystko wygląda niesamowicie naturalnie, animacje płynnie przechodzą jedna do drugiej, jednym słowem - rewelacja, a to tylko moje wrażenia po... obejrzeniu filmiku z gry.
Oczywiście i na konsoli i na PC nie będzie się grać idealnie. I jedna i druga platforma ma swoje zalety. PC - możliwość tworzenia dodatków(Liga Mistrzów w nowej FIFie ? jak najbardziej), za to na konsoli gra się wygodniej, nie trzeba przejmować się płynnością, wymaganiami gry itp.
Nie sądzę jednak, by wersja na PC była lepsza niż konsolowa. Jeden z redaktorów FIFAPOLONIA napisał, że nowa odsłona kopanki od EA będzie odrobinę słabsza niż na PS3. Ale, jak to się mówi - czas pokaże, czekamy do 22)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2010, 00:54:18 wysłana przez Antimadridista »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #439 dnia: Lipiec 20, 2010, 00:52:19 »