Autor Wątek: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!  (Przeczytany 8399 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« dnia: Styczeń 17, 2011, 20:38:38 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=835df3f83d755a11ce712cb950588bd0&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=835df3f83d755a11ce712cb950588bd0&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Drodzy gracze to nie pomyłka!!!  Tylko na pesleague.pl już za kilkanaście tygodni możecie wygrać grę PES2012, a dokładnie bon na zakup tej gry (wysyłka po premierze). Kto ją dostanie zadecydują sami uczestnicy tej ligi przyznając nagrodę  GRACZA LIGI FAIR PLAY. Pamiątkowe wpisy do profilu otrzyma również KRÓL STRZELCÓW, czyli osoba która zdobędzie najwięcej goli – a także NAJLEPSZY BRAMKARZ, czyli gracz który straci najmniej goli.  Proszę pamiętać iż w Lidze Fair Play wpisywanie kartek po każdym meczu jest OBOWIĄZKOWE i w razie nieuczciwości do konsekwencji będą podciągnięte obie strony – liczba otrzymanych kartek ma nam pomóc w wyborze gracza FAIR PLAY.

Takie niespodzianek czekają tylko na uczestników LIGI FAIR PLAY. Ligi, w której nie ma ani opiekunów, ani walkowerów a każdy z zawodników otrzyma prezent jaki sam sobie wybierze – nagrodę gwarantowaną (zawodnik może stracić prawo do nagrody jeśli złamie poniższe zasady).

W lidze Fair Play gramy losowymi ekipami:
- kluby *** lub
- państwa *** (wybór zależeć będzie od ilości zgłoszeń - każdy gracz otrzyma inny zespół)

Wpisowe + nagrody:
Tak jak poprzednio wpisowe będzie kosztować:
* 50 złotych - koszulka ligowa
* 35 złotych - kubek lub czapka z daszkiem by pesleague.pl

Osoba, która złamie poniższe punkty regulaminu będzie usunięta z rozgrywek, a co za tym idzie wpisowe w całości przejdzie na konto pesleague.pl:
* Obrażanie przeciwników
* Przyznanie 3 walkowerów
* Lagowanie
* Prowokowanie
* Niewpisywanie kartek otrzymanych w meczu

Kary są surowe jednak jak pokazuje historia tej ligi (dwie edycje w PES2009 i jedna w PES2010) żaden z zawodników nie chce stracić nagrody więc trzyma się regulaminu. Jak widzicie liga nastawiona jest na przyjemność płynącą z grania (gramy średnimi zespołami) dlatego staramy się zniechęcić sezonowych i problematycznych graczy.

Aby zapisać się do ligi należy REJESTRACJA lub LOGOWANIE a następnie w nowym oknie wpisać kwotę wpisowego 35 lub 50 PLN a w tytule przelewu wpisać swój nick oraz nagrodę gwarantowaną, którą chcecie otrzymać.
W kolejnym oknie proszę wybrać sposób zapłaty przelew, karta kredytowa lub przekaz (taki przekaz możecie sobie wydrukować i zapłacić w Żabce lub na poczcie) - następnie wpisujecie swoje dane osobowe oraz e-mail na który przyjdzie Wam numer potwierdzający wpłatę.
Po zaksięgowaniu wpłaty gracze zostaną umieszczeni w Lidze. Ostatni dzień zapisów to piątek 28 stycznia więc na wpłaty czekamy do poniedziałku (jakby komuś długo szedł przelew).

Dla graczy, którzy nie mogą doczekać się poprowadzenia do zwycięzca Realu (i innych silnych ekip) informujemy, że już wkrótce zostaną rozpoczęte zapisy do 2 sezonu Ligi granej ulubionymi zespołami (brak w niej wpisowego).
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2011, 20:09:22 »
W tej lidze nie chodzi w głównej mierze o wygranie, o zacięte pokonywanie kolejnych przeciwników, o pisanie postów - chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę w przyjaznej atmosferze.

Pewnie nie raz chcieliście już nabyć jakiś gadżet pesleague - koszulkę (są jeszcze czapeczki i kubki  :) ). Teraz możecie sobie zafundować jedno z tych bajer i w dodatku umożliwić sobie udział w tej jakże hmm przyjemnej lidze. Naprawdę polecam.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2011, 20:13:19 »
ja zawsze biorę w niej udział po to, aby móc sobie pograć bez stresu :) a nie wciąż ja vs Real :/

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2011, 20:30:40 »
oo i ja tez się zapisze :)

dopisz jak dokonoać przelewu :)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2011, 20:45:15 »
oo i ja tez się zapisze :)

dopisz jak dokonoać przelewu :)
dopisałem: WIĘCEJ INFORMACJI O SPOSOBIE PŁATNOŚCI JUŻ WKRÓTCE!!!

nie no jutro będzie już wszystko w pełni bo płacić będziemy przez dotpay i będzie to połączone od razu z zapisami :)

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2011, 21:37:10 »
Chetnie zagram w LFP! Liga specjalnie przygotowana dla ludzi ktorzy lubia dobra zabawe, a nie gre na smierc i zycie :) Chociaz jakby nie patrzec stawka wysoka ;)

Offline rozaldinho

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2011, 22:55:35 »
  hehe, troche wazeliniarstwa nie zaszkodzi pesleague :P  ja oczywiście nic nie mam do tego typu zabawy-bo możliwe , że sie sam zapisze :P ale kilku graczy zapisze się tylko z powodu takiego, żeby móc wygrać pes 2012 :P 

  Będzie strzelanie samobójów, tylko po to, żeby "były emocje do końca", serdeczne podziękowania za mecze, pisanie jakiego to farta się nie miało itp itd byle tylko przypodobać się rywalom ;]   
 
  A co do wyboru gracza fair play, to pamietam, że chyba Martinso wygrał w tamtym sezonie :), na Kasperczaka, który jest chyba najbardziej grającym fair zawodnikiem na pesleague głosowała większość populacji, a nagrodę i tak przyznano komuś innemu :]  Bez sensu...
 

Już lepiej zrobić głosowanie posezonowe jak w zeszłym roku; gracz sezonu, gracz fair play, czarna owca, objawienie, najtrudniejszy rywal, gracz turniejowy... Będzie fajna zabawa i każdy napisze swoje podsumowania z sezonu... Gracz sezonu albo fair play by dostał te nagrode ;]
KORONA KIELCE!!! |||||||||HALA MADRID!!!

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2011, 23:01:56 »
Już lepiej zrobić głosowanie posezonowe jak w zeszłym roku; gracz sezonu, gracz fair play, czarna owca, objawienie, najtrudniejszy rywal, gracz turniejowy... Będzie fajna zabawa i każdy napisze swoje podsumowania z sezonu... Gracz sezonu albo fair play by dostał te nagrode ;]
to będzie wkrótce uruchomione jako podsumowanie ligi :)

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2011, 23:12:34 »
To co pisze Rozal to prawda. Będzie sztuczne przymilanie się :P ale grunt by osoby którym ktoś się będzie przymilał nie dały się na to nabrać ;)
Ja sam chciałbym się zapisać ale 35 złotych to nie jest mało ;) Nie dałoby się przykładowo 10-15 złotych i po prostu bez nagrody?


A i ostatnio to czasem Toki nie wygrał? :P

Offline josedratewka

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 200
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2011, 01:05:01 »
Inicjatywa piękna, ładnie to wszystko wygląda ale jak to będzie w rzeczywistości...? Niekoniecznie tak różowo. ;)

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 19, 2011, 03:54:59 »
Inicjatywa piękna, ładnie to wszystko wygląda ale jak to będzie w rzeczywistości...? Niekoniecznie tak różowo. ;)

Nowy jesteś. My już mamy za sobą kilka edycji takiej ligi. Popytaj osób, które brały udział. Dużo ludzi pytało nas się czy wystartuje liga fair play w edycji pes2011.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 13:01:47 wysłana przez Deimian7 »

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 19, 2011, 13:21:56 »
Nie dałoby się przykładowo 10-15 złotych i po prostu bez nagrody?

zapytam jednak sam raczej przeciwny jestem - zapisy do Ligi Krajowej były po 10zł i patrz ile osób olało rozgrywanie meczy
cena zapisu jest może i wysoka, dlatego każdy dostaje nagrodę co niejako rekompensuje wpisowe.
Chcemy aby LFP była dla ludzi poważnych, którzy cenią dobrą zabawę a nie zwycięstwo.

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 19, 2011, 14:09:45 »
zapytam jednak sam raczej przeciwny jestem - zapisy do Ligi Krajowej były po 10zł i patrz ile osób olało rozgrywanie meczy
cena zapisu jest może i wysoka, dlatego każdy dostaje nagrodę co niejako rekompensuje wpisowe.
Chcemy aby LFP była dla ludzi poważnych, którzy cenią dobrą zabawę a nie zwycięstwo.
Tak to właśnie przeanalizowałem i to prawda. Jak by było za 10 złotych to za Pesa 2012 bardzo wiele osób by się zgłaszało a po przegranych spotkaniach w końcu by olali, bo co to tam 10 złotych. W razie zbyt dużej ilości graczy zrobicie dwie ligi czy kto pierwszy ten lepszy? :P

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 19, 2011, 14:34:20 »
Tak to właśnie przeanalizowałem i to prawda. Jak by było za 10 złotych to za Pesa 2012 bardzo wiele osób by się zgłaszało a po przegranych spotkaniach w końcu by olali, bo co to tam 10 złotych. W razie zbyt dużej ilości graczy zrobicie dwie ligi czy kto pierwszy ten lepszy? :P

Spokojnie z tą ilością ;) Uzbierajmy chętnych na tą jedną ligę - będzie super.

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 19, 2011, 14:45:24 »
omg rozal jak martinso wygrał nagrodę fair play to jest coś nie tak ..... koleś który za chamstwo i prowokacje uważany jest tutaj przez większość do dożywotniego odstrzału z pesleague ...wygrywa taka nagrodę xd brak mi słów .... A poza tym rozal ma trochę racji glosowanie powinno być po skończonym sezonie i każdy w swojej ocenie po winien podać jakiś przykład wybierając jakiegoś gracza dlaczego  właśnie on ma dostać ta nagrodę

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 19, 2011, 14:48:39 »
Raúl González Blanco rozegrał 741 spotkań w pierwszym zespole Realu Madryt i 102 mecze w reprezentacji Hiszpanii.
Nigdy w karierze nie ujrzał czerwonej kartki . W lidze hiszpańskiej wystąpił w 550 meczach, 27 razy został upomniany żółtą kartką. Oznacza to, że żółty kartonik oglądał średnio mniej niż co 20 spotkań, niecałe dwa razy w sezonie.

Może uda mi sie pobić jego rekordy i nie ujrzeć ani jednego żółtego kartonika.Napewno będe sie starał a co wyjdzie zobaczymy ;)

P.S Koszulka z własnym nadrukiem na plecach ?
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 19, 2011, 14:54:05 »
nieźle unask bredzisz! martinos wygrał lige, zdobył 1 miejsce ale nagroda poleciała do TOKARIO. Po skonczonym sezonie było głosowanie o gracze wskazali do kogo ma iść nagroda.

Ludzie apeluje, jak czegos nie wiecie  nie piszczie, bo tworzy się zamęt

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 19, 2011, 16:35:12 »
Dokładnie Maciek ma rację. Nie kojarzę Unkas abyś brał udział wcześniej w LFP. A ostatnio ligę wygrał Martinso ale nagroda poleciała do Tokarzyny - dlatego, że większość głosów była przyznana na niego.

Ktoś zarzuca, że nie wygrał (chyba Rozal) kasperczak ale chłopie jak nie wierzysz to kiedyś odkopie wątek i zobaczysz kto ile dostał głosów.

Ciężko wybrać jedną osobę bo dla mnie tacy gracze jak belzebub, maciek, kasperczak, toki, kfiatulla, Owen i wielu innych, którzy przewinęli się przez LFP pokazało, że liczy się dobra zabawa a nie granie o złote majtki.

Średnio w PES09 i PES10 wypadało około 20 osób chętnych na LFP. Jak będzie więcej osób to stworzy się oddzielne ligi.

Panowie głosowanie odbywa się wiadomo po zakończonym sezonie, z uzasadnieniem i biorą w nim udział tylko uczestnicy ligi - więc ktoś kto nie będzie brał udziału w LFP nie ma głosu w nic związanego z nią.

A i Lukaszeq zrozumiał czemu wpisowe zaczyna się od 35zł - ale pamiętajcie PES2012 nie dostaje ten kto wygra ligę a ten kto będzie MVP Ligi :) może to być i ostatnia osoba w lidze.

WAŻNE - po każdym meczu wpisujemy żółte i czerwone kartki - abyśmy sami mieli też po sezonie wgląd w to kto i ile fauluje :) choć to nie oddaje idei Fair-Play

Offline rozaldinho

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 19, 2011, 18:21:22 »
wiem, że toczka otrzymał pes'a, ale nie o to akurat głosowanie mi chodziło...  W zeszłym roku były 2 głosowania, i w jednym to właśnie Kasperczak (na 99% to był on) otrzymał najwięcej głosów od użytkowników, a nagrodę i tak przydzielili admini Es Sabbiemu (BODAJŻE ;])
KORONA KIELCE!!! |||||||||HALA MADRID!!!

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2011, 18:30:49 »
aaaaa rozal mówisz o czymś innym :) dobra skończymy ten off top :) Ty mówisz o głosowaniu podsumowującym lige :) pojawi się ono możliwe że jutro to wtedy podyskutujemy :) ten wątek jest zarazerwowany dla Ligi Fair-Play

a że ja wtedy wygrałem (nie byłem jeszcze opiekunem) to był po prostu początek mojej drogi do sławy :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LIGA FAIR PLAY!!! DO WYGRANIA PES2012!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2011, 18:30:49 »