Autor Wątek: FC Porto by MasterCreati | Znowu remis ! Zapowiada się trudny sezon !  (Przeczytany 38682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013




AZ Alkmaar rozstrzelane na Estádio do Dragão

Po porażce w pierwszej kolejce Ligi Europejskiej FC Porto nie należało do faworytów, jednak z AZ zagrał tak jak by inny zespół, jeszcze w pierwszej połowie gracze Michaela grali jak by na hamulcu to w drugiej już grali pięknie a co najważniejsze skutecznie, jedynie Kierrison może być nie zadowolony z siebie ponieważ miał kilka okazji, których nie wykorzystał. Falcao i Hulk zagrali świetny mecz i widać, że stanowią zgrany duet. Falcao zdobył swoją druga bramkę już w LE








Skrót Spotkania :
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=caa5071e89188777bc00c53a3f959443&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=caa5071e89188777bc00c53a3f959443&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2011, 17:59:16 wysłana przez MasterCreati »

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: FC Porto by MasterCreati | AZ Alkmaar rozstrzelane na Estádio do Dragão
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 21, 2011, 18:00:43 »
Gratuluje pierwszej wygranej w LE
" border="0

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: FC Porto by MasterCreati | AZ Alkmaar rozstrzelane na Estádio do Dragão
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 21, 2011, 18:20:32 »
No, no ładnie się rozprawiłeś z AZ chociaż moim zdaniem to Porto było faworytem tego spotkania. Powodzenia w dalszych meczach ;).

P.S Sprawdź PW ;).

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Porto by MasterCreati | AZ Alkmaar rozstrzelane na Estádio do Dragão
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 21, 2011, 18:31:24 »
7 Kolejka





Szalenie trudny mecz w Coimbrze ! Ważne trzy punkty !

Spotkanie na pewno nie należało do najłatwiejszych mimo tego, iż na takie się zapowiadało, Académica Coimbra wygrała zaledwie jeden mecz w sezonie i zajmuje odległe 14 miejsce w tabeli, szybko strzelona bramka bo już w 2 minucie utwierdziła Smoki w przekonaniu, iż mecz można wygrać pięknym pogromem, jednak po kilku nie udanych akcjach Academica z kontratakowała i w 34 minucie byli bardzo bliscy zdobycia bramki. Co się nie udało w 34 minucie udało się 8 minut później i już w 42 minucie na tablicy wyników był remis. Jednak w drugiej połowie Porto się otrząsnęło i zdołali zdobyć bramkę dającą trzy punkty. W Następnym meczy FC Porto zmierzy się z Benficą w ramach pierwszej rundy pucharu Portugalii oficjalnie nazywanym w Portugalii Taça de Portugal.








Skrót spotkania :
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=caa5071e89188777bc00c53a3f959443&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=caa5071e89188777bc00c53a3f959443&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: FC Porto by MasterCreati |Szalenie trudny mecz w Coimbrze ! Ważne trzy punkty !
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 21, 2011, 18:33:46 »
No musiało być zacięte spotkanie, dobrze jednak, że wygrałeś. Szkoda tylko, że Sporting wygrał.. powodzenia ;).

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: FC Porto by MasterCreati |Szalenie trudny mecz w Coimbrze ! Ważne trzy punkty !
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 21, 2011, 18:43:57 »
Gratuluje zwycięstwa.Mam nadzieje że dogonisz Sporting

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Porto by MasterCreati |Szalenie trudny mecz w Coimbrze ! Ważne trzy punkty !
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 21, 2011, 18:52:13 »




Koniec marzeń o Taça de Portugal ! Benfica wygrywa !

Zapowiadało się ciekawe spotkanie i takie tez było jednak za brakło skuteczności, FC Porto kontrolowało przebieg meczu jednak nie potrzebny faul blisko pola karnego i Pablo Aimar zdobywa prze piękną bramkę z rzutu wolnego, mimo tego, iż to Smoki miały przewagę w tym meczu to SL Benfica gra dalej, może to i dobrze bo Porto będzie mogło się skupić teraz na Lidze Portugalskiej a także Lidzę Europejskiej.






Skrót Spotkania :
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=caa5071e89188777bc00c53a3f959443&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=caa5071e89188777bc00c53a3f959443&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Proti#13

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Ostrów Wielkopolski
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2010r.
Szkoda, tym bardziej boli, że z Benficą... :/

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
No gonisz ich gonisz, ale masz na to mnóstwo czasu więc jestem spokojny

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Szkoda porażki i odpadnięcia w pucharze i to z odwiecznym rywalem ale liga najważniejsza
" border="0

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
szkoda porażki, tym bardziej że Porto w ostatnim meczu pokonało Benficę 5:0 :D

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Mam pytanie czemu nie ma 1, 2 i 3 kolejki ??? A i szkoda poraszki
" border="0

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Wywiad z trenerem Dragões

Menadżer FC Porto, Michael Emenalo postanowił udzielić odpowiedzi na kilka pytań. Temat wypowiedzi na być na temat pozycji klubu w lidzę, szansach w Lidzę Europejskiej a także o porażce z Benficą w Pucharze Portugalii. Nie za braknie także tematu transferów.


Witam serdecznie w Porto, może na początek zapytam, jak się Panu podoba w Portugalii ?

- Bardzo pozytywnie, Porto to piękne miasto, z tego co wiem to drugie co do wielkości w Portugalii, jest tu wiele rzeczy wartych uwagi jednak najbardziej podoba mi się tu ten wielki stadion, Estádio do Dragão czyli Stadion Smoka. Jest w stanie pomieścić 50 948 osób i kiedy jest rozgrywany mecz to atmosfera na stadionie jest nie powtarzalna, na prawdę niesamowite wrażenie.

Coś na temat sytuacji w Lidzę Sagres, Sporting Lizbona faworytem ?

- Według mnie o tytuł walczą cztery zespoły tj. FC Porto, Benfica Lizbona, Sporting Braga i Sporting Lizbona jednak jednego faworyta po prostu nie ma, Sporting przegra i już jesteśmy liderem z kolei my przegramy i np. Benfica wskoczy na fotel Lidera więc określić jednego faworyta to dla człowieka jest nie możliwe, zajmujemy dobrą druga pozycję i tylko trzy punkty straty do Sportingu, jedyne co mnie martwi to przed nami jeszcze 6 spotkań z wyżej wymienionymi drużynami i to będą decydujące o tytule spotkania.

Co tam słychać w Lidzę Europejskiej ? Są szanse na końcowy sukces ?

- W tym roku w LE bierze udział wiele Gigantów Europejskich np. Liverpool, FC Villarreal, Manchester City i to oni będą faworytami jednak my po staramy się zrobić niespodziankę i zdobyć ten tytuł, motywuje mnie tym bardziej to, że José Mourinho w swoim pierwszym sezonie z Porto zdobył właśnie Puchar UEFA więc ja chce osiągnąć to samo i wygrać LE.

Benfica okazała się lepsza w Taça de Portugal, dlaczego mimo dobrej gry zły wynik ?

- To bardzo trudne pytanie, może mieliśmy pecha lub gorszy dzień a Benfica to bezlitośnie wykorzystała, ja wiem jedno, nie z lekceważyłem tego Pucharu i wystawiłem możliwie najmocniejszy skład a mimo wszytko musiałem patrzeć na przegrywające Porto.

Transfery, czy rozgląda się pan za jakimś zawodnikiem i czy zdradzi pan jego nazwisko ?

- W tej chwili nie mogę zdradzić konkretnych nazwisk. Owszem, rozglądam się po rynku transferoym, ale nic więcej na ten temat nie powiem. Pragniemy, aby nasze negocjacje toczyły się w ciszy i spokoju. Wszelkie wypowiedzi na łamach mediów dodają tylko niepotrzebnej presji tak więc powinniście rozumieć, dlaczego jestem dość tajemniczy w kwestii transferów. Jesteśmy na fali, Walczymy o trofea na Dwóch frontach i mamy w kadrze piłkarzy z najwyższej półki. Chcemy trzymać się razem i skupić się na wspólnych celach. Możemy to osiągnąć tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszyscy zawodnicy skoncentrują się wyłącznie na grze swojej i całej drużyny. Możemy zdobyć w tym sezonie coś naprawdę wyjątkowego, ale musimy wszyscy zachować pełną koncentrację.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Mam pytanie czemu nie ma 1, 2 i 3 kolejki ??? A i szkoda poraszki
po czytaj od początku to się dowiesz i po prostu wystarczy się domyślić....i piszę się porażki

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: FC Porto by MasterCreati | Wywiad z trenerem Dragões !
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 21, 2011, 19:39:49 »
Fajny wywiadzik ;) miło się czytało nie za dużo pytań :D Trener mówi z głową.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: FC Porto by MasterCreati | Wywiad z trenerem Dragões !
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 21, 2011, 19:40:06 »
Szkoda ,że odpadłeś ale skupisz się na lidze, myślę,że jakieś wzmocnienia by Ci się przydały

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: FC Porto by MasterCreati | Wywiad z trenerem Dragões !
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 21, 2011, 19:43:30 »
fajny wywiad ciekawe jakie będą transfery ??
" border="0

Super_Mario

  • Gość
Odp: FC Porto by MasterCreati | Wywiad z trenerem Dragões !
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 21, 2011, 19:50:53 »
Ale szalejesz, a ja znów takie zaległości :)
Będę musiał trochę usiąść w tym temacie i wtedy na spokojnie skomentuję :)

Offline Carlos

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Głowno
  • Wiadomości: 1517
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2009r.
  • Vamos Blaugrana ! ! !
Odp: FC Porto by MasterCreati | Wywiad z trenerem Dragões !
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 21, 2011, 20:02:01 »
szkoda porażki ale to tylko puchar, ale wywiad za to fajny ;D

Super_Mario

  • Gość
Odp: FC Porto by MasterCreati | Wywiad z trenerem Dragões !
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 21, 2011, 20:03:27 »
Przeczytałem, obejrzałem, to mogę już na spokojnie :)

Widzę, że miałeś sporo problemów z pokonaniem Naval 1º. Jeszcze na dodatek lało jak z cebra. Pierwsza Twoja bramka piękna, szkoda tylko tej remisowej na 1:1. Strzał, rykoszet od słupka i dobitka.

Ładnie rozwaliłeś AZ Alkmaar w Lidze Europejskiej. Bardzo piękna bramka na 1:0, strzał nie do obrony. Druga bramka to standard, też tak próbuję grać, ale trzecia bramka to majstersztyk :)

Szkoda porażki z Benficą w Pucharze, ale wiadomo że w Portugalii to są mecze na szczycie. Tym bardziej, że gol padł z wolnego :(

Bardzo dobry wywiad. Widać że Michael Emenalo to konkretny facet.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Porto by MasterCreati | Wywiad z trenerem Dragões !
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 21, 2011, 20:03:27 »