Autor Wątek: FC Barcelona by TekU. Nadzieja Ukraińskiej Piłki w Barcelonie ?  (Przeczytany 69850 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline The Stig

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
Odp: FC Barcelona by TekU. Przedstawienie składu.
« Odpowiedź #400 dnia: Styczeń 06, 2012, 00:41:24 »
Teku, Teku, Teku... Nie trawię Barcelony ale niech będzie...
Patrząc na kadrę od razu rzucił mi się w oczy Javi Martinez. Mam nadzieję, że będzie grał często, bo choć bramkostrzelny nie jest to gra na prawdę solidny football. I myślę że jest on lepszy niż Busquets na którego Ty chcesz stawiać.
Teveza jakoś nie trawię, więc życzę mu wilczych dołów przed polem karnym przeciwnika ;)
Pozdrawiam ^^

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona by TekU. Przedstawienie składu.
« Odpowiedź #401 dnia: Styczeń 06, 2012, 01:57:25 »
No ciekawie przedstawia się ten skład. Widzę, że Barcelona ma sporo nowych piłkarzy. Mi szczególnie podoba się pozyskanie Martineza bo jest to na pewno bardzo wartościowy gracz. Także twoja obrona jest niczego sobie. W ataku będziesz miał wysokiego Llorente to o bramki z dośrodkowań nie masz się co martwić.
Ciekaw jestem jak to wszystko wyjdzie w praktyce :).

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: FC Barcelona by TekU. Przedstawienie składu.
« Odpowiedź #402 dnia: Styczeń 06, 2012, 22:47:03 »
Sezon 2011/2012 Czas zacząć
Mam nadzieję że będzie on udany i przyzwoity bowiem nowym trenerem został Klopp i będzie on dążył do tego aby ugrać coś w tym roku.Kadra znakomita z takim składem na ''luzie'' możesz dojść do Finału nie jednego pucharu. ;)

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: FC Barcelona by TekU. Przedstawienie składu.
« Odpowiedź #403 dnia: Styczeń 06, 2012, 22:52:47 »
Kadra jest świetna. Bardzo mi się podoba obecność Suboticia, Kagawy i Teveza. Ta wielka "Klopp-owska" Barca powinna być maszynką do zabijania. Trzymam kciuki i liczę na potrójną koronę. :)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona by TekU. Rewolucja... !
« Odpowiedź #404 dnia: Styczeń 10, 2012, 20:36:45 »
Stroje niezłe, widziałem je już wcześniej. Ale dla mnie albo nie ma Unicefu tak jak kiedyś czyli ta wyjątkowość a jak jest to tylko z przodu. Wyrzucanie go na tył jest moim zdaniem bez sensu, twój wybór, twoja kariera. Powodzenia w nowych trykotach.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona by TekU. Rewolucja... !
« Odpowiedź #405 dnia: Styczeń 10, 2012, 20:41:50 »
Stroje ładne ale tylko domowe. Reszta taka średnia, chyba przez ten pasek. Jakoś mnie odstrasza. 

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: FC Barcelona by TekU. Rewolucja... !
« Odpowiedź #406 dnia: Styczeń 10, 2012, 21:12:24 »
Ja będę trochę odmienny niż koledzy wyżej. Mnie się te stroje bardzo podobają, szczególnie away i oba bramkarskie komplety. La Caixa jest dość długo związana z Barcą, także "posadzenie" ich koszulkach mnie nie dziwi. Cieszę się, że znikają katarczycy.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: FC Barcelona by TekU. Rewolucja... !
« Odpowiedź #407 dnia: Styczeń 10, 2012, 21:55:55 »
mi tam nawet sie podobaja te nowe stroje, ale szczegolnie te domowe sa ladne, do pozostalych jakos ciezko mi sie przekonac, ale nie powiem ze sa brzydkie, zamiast wyjazdowych niebieskich zrobilbym czarne z elementami czerwieni, lub czarne z elementami zlotymi, bo teraz to wyglada dosyc dziwnie. bramkarskie sa ok wedlug mnie.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: FC Barcelona by TekU. Rewolucja... !
« Odpowiedź #408 dnia: Styczeń 10, 2012, 21:56:49 »
Stroje ładne, ale jak Ci już pisałem, Barca i adidas nie trybią jak dla mnie. Ratuje to wszystko sponsor, całkiem realna dla tego przedsięwzięcia La Caixa. Tylko czy away i GK away nie mają ze sobą za dużo wspólnego? Pół koszulki, spodenki...

PS. Rosell, a nie Rossel ;)
PS2. Nie wgrał się rozmiar czcionki i kursywa ;)



Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FC Barcelona by TekU. Rewolucja... !
« Odpowiedź #409 dnia: Styczeń 10, 2012, 22:05:20 »
Witam, mam nadzieje, że napinki z poza tego działu nie będą brane pod uwagę.
Będę tutaj dość często wpadał, bo masz całkiem fajną karierę. :)

A więc tak, co do nowych stroi.. myślę, że to był błąd. Qatar Foundation to wielka firma, tak samo jak Nike. Zamienienie jej z Adidasem był cofnięciem się w tył, myślę, że robią gorsze stroje. Tak samo myślę i o tych nowych. Brak w nich uroku Barcelony. Ten pierwszy to na prawdę bardzo klasyczny, a ten drugi całkiem spoko. Bramkarza jest akurat najgorszy, nie wiem po co te dziwne wzorki. Najgorsze jest chyba to, że zarobicie o 35 milionów mniej pieniędzy, w dzisiejszym futbolu są ważne, ale cóż.. to przez te kłótnie z Qatarem! :D

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: FC Barcelona by TekU. Rewolucja... !
« Odpowiedź #410 dnia: Styczeń 10, 2012, 22:09:35 »
Fajnie że wracasz a na dodatek grasz Barceloną. Koszulki dla mnie średnie najbardziej podoba mi się pierwszy komplet. Na pewno rewolucja w strojach ale także w kasie z 150mln na 115mln to jest róźnica i za te pieniądze mógłbyś kupić dobrego piłkarza. Teraz bierz się za wygrywanie wszystkiego i powodzenia. :)

Dawid_90

  • Gość
Odp: FC Barcelona by TekU. Rewolucja... !
« Odpowiedź #411 dnia: Styczeń 12, 2012, 15:41:55 »
mi też podobają się tylko stroje domowe a reszta taka jakaś dziwna, ale to twój wybór i jak tobie się podobają to ja się dostosuje  ;)

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Odp: FC Barcelona by TekU. Rewolucja... !
« Odpowiedź #412 dnia: Styczeń 12, 2012, 20:36:54 »
Prowadzisz mój ulubiony klub, nie pasuje mi tylko w składzie Kagawa. Według mnie to gracz za słaby na Barcelonę. Stawiaj na młodych, bo masz ich naprawdę ogrom.
Bardzo fajne są te stroje wyjazdowe.

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: FC Barcelona by TekU. Rewolucja... !
« Odpowiedź #413 dnia: Sierpień 18, 2012, 22:09:49 »
Witajcie wszyscy. Pewnie zaraz bd pisać po co ta kariera jak zaraz wychodzi PES 13. A dlatego, że nudzi mi się w domu i czasami mógłbym dać jakiś mecz. Czemu Barcelona ? Jest to mój ulubiony klub a przecież ulubionym klubem piszę się najlepiej. Szczerze to mam wyjebane czy będziecie mi komentować czy nie, piszę do dla siebie by zabić czas.



Sezon 2012/2013 czas zacząć



FC Barcelona:

bramkarze: Victor Valdes, Jose Pinto
obrońcy: Dani Alves, Martin Montoya, Carles Puyol, Gerard Pique, Marc Bartra, Marc Muniesa, Neven Subotic, Marcel Schmelzer, Jordi Alba
pomocnicy: Sergio Busquets, Javier Mascherano, Javi Martinez, Xavi Hernandez, Andres Iniesta, Francesc Fabregas, Jonathan Dos Santos, Ibrahim Affelay, Thiago Alcantara, Sergi Roberto
napastnicy: Lionel Messi, David Villa, Alexis Sanchez, Isaac Cuenca, Gerard Deulofeu, Fernando Llorente

Sezon 2012/2013 rusza pełną parą. Drużyna Fc Barcelony pod okiem specjalisty Jurgena Kloppa pracuje w pełni nadziei na jlepsze jutro. Dwie sesje treningowe rano i wieczorem po dwie godziny biegają, podają i kopią ile mają sił w nogach by uszczęśliwić miliony a może nawet miliardy kibiców i zarobić parę euro centów na chleb na swojej rodziny. Postaram wam się przyswoić chodź w pewnym stopniu hierarchie jaka panuję w drużynie bordowo - granatowych. Bój o miejsce w bramce Blaugrany stoczą Victor Valdes i Jose Manuel Pinto. Tutaj chyba jednak nie można żądać wyrównanej walki. Stary już Pinto w tym momencie nie dosięga do pięt. Valdesowi. Obronę zaczniemy smutną informacją. Z powodu odnawiającego się guza wątroby Eric Abidal musiał zakończyć karierę piłkarską. Jednak nie opuścił Barcelony. Został on trenerem ds. szkolenia młodzieży we Francji. Omawiać obronę zaczniemy od lewej strony. Tutaj rozegra się chyba najbardziej wyrównana batalia o pierwszą jedenastkę. Marcel Schmelezer podstawowy obrońca poprzedniego sezonu i objawienie reprezentacji Hiszpanii Jordi Alba. Jednak sądzimy, że Jurgen postawi na bardziej doświadczonego na Hiszpański boiskach Jordiego Albe. Na prawej stronie króluje Dani Alves. Jego zmiennikiem będzie Martin Montoya. Przez wielu nazywanym hiszpańskim Alvesem. Na środku obrony dwa miejsca są zarezerwowane dla Carlesa Puyola i Gerarda Pique. Na ławce są Neven Subotic i Marc Muniesa. Jest jeszcze Marc Bartra jednak on jest chyba za bardzo brany pod uwagę. Wracając do Subotica i Muniesy. Z tej dwójki bliżej pierwszego składu jest Subotic. Zacznijmy omawiać formację której może nam pozazdrościć każda drużyna na świecie. Na meczach będą występować w formacjach z 3 zawodnikami albo 5. Dlaczego 5 ? Klopp pracuje nad tym żeby Barcelona potrafiła zagrać kapitalny mecz formacją 4-5-1. Koniec z formacjami wracamy do pomocy. Mamy 3 defensywny pomocników. Sergio Busquets, Javier Martinez i imiennik Mascherano. Tutaj także może być zaciekła wojna o miejsce w pierwszym składzie. Według nas w pierwszym składzie powinien występować Busquets który ma największe pojęcie na temat Barcelonskiej piłki. Na środku pola powinni siać zament. Xavi, Iniesta i Fabregas, dołóżmy do tego Dos Santosa. Każdy klub chciałby mieć taką pomoc. Załóżmy jeszcze, że gramy tym 4-5-1. Jurgen Klopp musiał by więc wystawić ofensywnego pomocnika. O tą pozycję walczą Affelay, Thiago i Sergi Roberto. Nie wypisałem tutaj Kagawy który został sprzedany za 12 mln €  do Manchesteru United. Przechodzimy do ataku taj szanse do pokazania mają Deoufelu i Cuenca którzy zostali dołączeni do kadry A. Są to jednak zmiennicy Villi i Sancheza na skrzydle. Carol Tevez 3 najlepszy strzelec poprzedniego sezonu został sprzedany za 50 mln € do Szejków z Paryża. Środek pola należy do najlepszego piłkarza świata Lionela Messiego. Jego zmiennikiem jest Llorente jednak sądzę, że i taka pozycja mu pasuje.I nadeszła ta smutna chwila. Trzeba zakończyć przedstawienie kadry i zając się tym co wszyscy kochają czyli meczami. Widzimy się na pierwszym meczu


Barca TV: Witamy witamy. Dzisiaj naszym gościem jest trenerem pierwszego zespołu FC Barcelony Jurgenn Klopp. Panie trenerze jakie oczekiwania na przyszły sezon ?
Jurgen Klopp:Dobry. Liczę, że obronimy mistrzostwo i puchar Hiszpanii nie będę ukrywał jedynymi rywalami będzie nasz odwieczny rywal Real Madryt. Mam nadzieje, że odbijemy Interowi Ligę Mistrzów i zdobędziemy tryplet.
Barca TV: Co pan sądzi o kadrze na przyszły sezon czy skład jest już uzupełniony w stu procentach czy ma trener jeszcze kogoś na oku ?
Jurgen Klopp: Mam na oku jeszcze jednego piłkarza nie chce zdradzać imienia ponieważ za duży burdel zrobi się w mediach. Po za tym sądzę, że skład mamy idealny i przygotowany na nowy sezon.
Barca TV: Co ze sparingami przed sezonem ? Odbędą się jakieś czy będzie chiał pan sprawdzić umiejętności zawodników tylko na treningach ?
Jurgen Klopp: Rozegramy jeden sparing na swoim stadionie z Spartą Praga. Mam nadzieje, że jeden sparing wystarczy postaram się wystawić najmocniejszą jedenastkę by dowiedzieć się czy to właśnie oni zasługują na to miejsce.
Barca TV: A co z pierwszym meczem w Primiera ? Z kim i gdzie pańska drużyna zagra ?
Jurgen Klopp: Zagramy z Deportivo La Coruna na  Estadio Municipal de Riazor. Liczymy, że nasi kibice pojadą razem z nami i będą ich wspierać a moja drużyna na pewno im się odwdzięczy.
Barca TV: Dobrze jeszcze jedno moje pytanie. Co z formacją. Słyszeliśmy, że chce pan zagrać 4-5-1 nie które mecze to prawda ?
Jurgen Klopp: Tak to prawda. Liczę, że ta formacja sprawdzi się dlatego, że mamy kapitalnych rozgrywających i dlatego sądzę, że ta formacja się sprawdzi.
Barca TV: Ok to już wszystkie moje pytania. Do zobaczenia i powodzenia w nadchodzącym sezonie.
Jurgen Klopp: Dzięki wielkie

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: FC Barcelona by TekU. Sezon 2012/2013 czas zacząć !
« Odpowiedź #414 dnia: Sierpień 18, 2012, 22:25:32 »
Twojej kariery nie miałem jeszcze okazji oglądać, bo tak naprawdę jestem tutaj krótko w porównaniu ze stałymi bywalcami. Pooglądałem jednak teraz troszkę tego - powiem, że mam jak najbardziej pozytywną opinię o wątku i jeśli utrzymasz poziom to może być naprawdę fajnie :) Powodzenia

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona by TekU. Sezon 2012/2013 czas zacząć !
« Odpowiedź #415 dnia: Sierpień 18, 2012, 22:29:01 »
No i jest i on :D. Oj czuję, że te forum zaraz znów ruszy z kopyta :D

Ogólnie to ci powiem, że zapomniałem nawet, że masz w kadrze tych co masz. Ba, nawet zapomniałem, że trenerem jest Klopp. Jak to dobrze, że znów zacząłeś pisać bo Barceloną ci to wychodziło najlepiej. Mam nadzieję, że zdobędziesz ten tryplet. Powodzenia :).

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: FC Barcelona by TekU. Sezon 2012/2013 czas zacząć !
« Odpowiedź #416 dnia: Sierpień 18, 2012, 22:29:52 »
Jeszcze brakuje Maria i Mastera :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: FC Barcelona by TekU. Sezon 2012/2013 czas zacząć !
« Odpowiedź #417 dnia: Sierpień 19, 2012, 11:07:46 »
No fajnie, że wracasz będzie na pewno bardzo ciekawie. Kadrę macie mocną i ciekawą, widzę sporo graczy Borussi się w niej znalazło. Ukochanym klubem gra się najlepiej i na to liczę. Długa i ciekawa kariera. Ten transfer o którym mówi Klopp to pewnie Song, ale to równałoby się ze sprzedażą Mascherano do innego klubu.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: FC Barcelona by TekU. Sezon 2012/2013 czas zacząć !
« Odpowiedź #418 dnia: Sierpień 19, 2012, 18:44:52 »
Czułem ,że także i ty wrócisz do ponownego pisania kariery. I sądziłem ,że niedługo ukaże się ten sam wątek. ;) Minęło ponad 7 miesięcy od zatrzymania kariery ale myślałem ,że powrócisz. ;) Barca, klub który kochasz i z niego czerpiesz największą radość. Wielkie powroty się sprawdzają na tym forum. ;) A kariery są co raz lepsze. ;) Podoba mi się wasz skład, ekipę macie dobrą i mocną na wszystkie rozgrywki. Chłopaki grają ze sobą już kilka lat i wiedzą o co chodzi.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: FC Barcelona by TekU. Sezon 2012/2013 czas zacząć !
« Odpowiedź #419 dnia: Sierpień 19, 2012, 19:17:14 »
fajnie ze wracasz, zapowiada sie na ciekawa kariere, nie ma co sie rozpisywac nad pierwszym postem, po prostu zycze powodzenia i wytrwalosci.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona by TekU. Sezon 2012/2013 czas zacząć !
« Odpowiedź #419 dnia: Sierpień 19, 2012, 19:17:14 »