Autor Wątek: Real Madryt by Fala1902 |Spotkanie z Espanyolem w hicie kolejki!!!!  (Przeczytany 53564 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: Real Madryt by damiano913 |Real nareszcie zwycięski !!!
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 22, 2011, 11:04:50 »
6 Kolejka La Liga


Długo wyczekiwane zwycięstwo stało się faktem !!!

W 6 kolejce Real Madryt podejmował na własnym stadionie Malagę, która przed sezonem kupiła kilku bardzo dobrych graczy takich jak m.in Julio Baptista czy bramkarz Asenjo. Piłkarze Królewskich podbudowani zwycięstwem z Lyonem w Champions League mecz zaczęli z impetem ponieważ już po 20 minutach prowadzili 2:0. Najpierw bramkę w 3 minucie zdobył niezawodny ostatnio Adebayor strzałem głową a w 17 minucie Ronaldo po rzucie karnym. Taki wynik pozostał do przerwy. Po zmianie stron Real grał spokojnie zbytnio się nie przemęczając ale zdobył jeszcze jednego gola za sprawą Khediry który wykorzystał zamieszanie pod bramką Asenjo. Honor gości uratował Julio Baptista w 87 minucie. Brazylijczyk minął Pepe i pewnym strzałem pokonał Casillasa. Real wygrał pewnie to spotkanie 3:1.








Offline matinho10

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2009r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: Real Madryt by damiano913 |Real nareszcie zwycięski !!!
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 22, 2011, 11:10:47 »
No no widocznie jesteś na fali.Kolejna wygrana ,ale patrząc na rywala to zbyt wymagający nie był .Tak czy innaczej gratulacje i powodzenia ;)

Offline HalaMadrid

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2010r.
  • Hala Madrid!!! Puta Barca!
Odp: Real Madryt by damiano913 |6 Kolejka| | Real - Malaga | Zapraszam.
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 22, 2011, 12:44:25 »
Widać że kryzys chyba zażegnany, i bardzo dobrze.
Widać że Adebayor strzela praktycznie co mecz. ;)

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: Real Madryt by damiano913 |6 Kolejka| | Real - Malaga | Zapraszam.
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 22, 2011, 12:56:06 »
2 Kolejka Champions League


Real zwycięski ale nie skuteczny !

W drugiej kolejce ligi mistrzów na Santiago Bernabeu przyjechała drużyna Spartaka Moskwa.Królewscy nie zlekceważyli rywala z Rosji i wyszli najmocniejszym składem. Od początku spotkania widoczna była przewaga Realu. Królewscy momentami aż do przesady strzelali na bramkę Dykana jakby chcieli rozerwać siatkę. W 19 minucie Ozil wrzucał piłkę z rożnego a do główki najwyżej wyskoczył Pepe i wpakował piłkę do bramki.Po zmianie stron dalej grała jedna drużyna. Iker Casillas spał na bramce. Na dodatek kontuzji nabawiła się największa gwiazda Realu Cristiano Ronaldo. Real zwyciężył to spotkanie 1:0 ale z taką skutecznością będzie ciężko dalej. Królewscy są na pierwszym miejscu w lidze mistrzów z 6 pkt na koncie, drugi jest Ol Lyon który jest 2 z 3 pkt na koncie.






Super_Mario

  • Gość
Chyba kryzys, tak jak ktoś napisał, zażegnany :) Przekonujące zwycięstwo nad Malagą i cenne zwycięstwo nad Spartakiem. Ważne 3 punkty są.

Takiej niemocy strzeleckiej u Moskwian już dawno nie widziałem, zwłaszcza że lubią zagrać z kontry. Już raz tak mi załatwili Liverpool w Moskwie.

Offline matinho10

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2009r.
  • Visca El Barca !!!
No gratuluje wygranej ale statystyka mnie przeraziła ;)
Aż 20 strzałów i tylko 4 celne.Zdarza się ale popracuj nad tym.
Powodzenia ;)

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Mario wielka racja kryzys zażegnany ale 20 strzałów? :o :D
Nawet ja tyle moją Barceloną nie oddałem ;D
Adebyor RULEZ :D ;D

Giggs11

  • Gość
No początek słaby(wyniki oczywiście :D), ale z czasem idzie ci coraz lepiej może powrócisz do tych czasów gdzie real królował w europie :).

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
7 Kolejka La Liga


Królewscy znowu wygrali !!!

W meczu 7 kolejki hiszpańskiej ekstraklasy Real Madryt podejmował na własnym boisku drużynę Majorki. Real musiał sobie radzić w tym spotkaniu bez Ronaldo który jest kontuzjowany. Real Madryt pierwszy strzał oddał po 12 minutach i właśnie wtedy było już 1:0 dla Królewskich. Sami Khedira pokonał bramkarza gości.Radość zawodników Realu nie trwała zbyt długo ponieważ w 24 minucie Pina wykorzystał błąd obrońców i dał remis gościom ustalając wynik do przerwy.Po zmianie stron na boisku pojawił się Alvaro Morata zmieniając Emanuela Adebayora i sześć minut później po faulu na nim sędzia podyktował rzut karny.Morata sam podszedł do jedenastki i pewnym strzałem dał prowadzenie Realowi 2:1. W 76 minucie wynik meczu na 3:1 ustalił Mesut Ozil strzałem z dystansu z ok 30 metrów. Real wygrał kolejny mecz i jest na 3 miejscu w tabeli Primiera Division.








Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Wreszcie wygrywasz :D ale ten Morata wydaje się niezłym zmiennikiem dla Adeby ;D

Offline matinho10

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2009r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: Real Madryt by damiano913 |7 Kolejka| Spotkanie z Mallorcą.
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 22, 2011, 17:11:22 »
Dobrze Ci idzie.Jedziesz po mistrzostwo ;)Widzę ,że jesteś trzeci ,ale poproszę o dodanie tabeli ;p
Powodzenia ;)

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: Real Madryt by damiano913 |7 Kolejka| Spotkanie z Mallorcą.
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 22, 2011, 18:23:51 »
Copa Del Rey 2 mecz


Espanyol odpada, Królewscy grają dalej !!!

W rewanżowym meczu 1 rundy Copa Del Rey Real Madryt podejmował na swoim stadionie Espanyol Barcelonę.Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla Realu ponieważ w 15 minucie Gonzalo Higuain pokonał Kameniego dając prowadzenie Królewskim.Nie minęło 10 minut a było już 2:0.Gonzalo Higuain technicznym strzałem drugi raz pokonał bramkarza Espanyolu.Taki wynik był do przerwy. Po zmianie stron goście atakowali bramkę Jerzego Dudka ale nasz bramkarz nie dał się pokonać. W 76 minucie Marcelo strzałem z dystansu ustalił wynik meczu na 3:0.





Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Widać, że już Real złapał właściwy rytm meczowy i bardzo dobrze. Po kryzysie nie ma śladu. Wielkie brawa, 4 wygrane z rzędu szacunek.

Giggs11

  • Gość
No dobrze że dajesz grać Moracie, może z niego wyjść BDB zawodnik :). Gratuluję awansu do kolejnej rundy coś czuję że w tym sezonie Real zdobędzie Potrójną koronę :)

Offline matinho10

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2009r.
  • Visca El Barca !!!
Widocznie jesteś na fali i kto Cię teraz zatrzyma?Zdaje mi się ,że nikt.Teraz skup się na dobrych wynikach i nie lekceważ ,żadnego rywala .Powodzenia ;)

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
8 Kolejka La Liga


Królewscy ogrywają Sociedad na wyjeździe !

W 8 kolejce Real Madryt pojechał do San Sebastian by zmierzyć się z tamtejszym Realem. Piłkarze Los Blancos pojechali w najmocniejszym składzie, do zdrowia powrócił bowiem Ronaldo. Od początku spotkania jednak to goście więcej grali piłką i wydawało się jakby to oni mieli przewagę. W 34 minucie Sarpong wykorzystał błąd obrońców Realu i pokonał bezradnego Casillasa. Po zmianie stron Real się obudził i w 53 minucie Adebayor wykorzystał podanie od Ronaldo i było już 1:1. W 57 minucie Adebayor wychodził sam na sam z bramkarzem i został sfaulowany w polu karnym. Do karnego podszedł Ronaldo i nie pomylił się z jedenastu metrów. Kiedy wydawało się że mecz zakończy się jednobramkowym zwycięstwem Adebayor w 78 minucie wpakował piłkę po ponownym podaniu od Ronaldo. Real wygrał zasłużenie 3:1.







Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madryt by damiano913 |8 Kolejka| Spotkanie z Realem Sociedad !!!
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 23, 2011, 11:14:21 »
No Real jest rozpędzony leje każdego, kto się nawinie pod rękę.

I bardzo dobrze, Sevilla numerem 1 :o

Super_Mario

  • Gość
Odp: Real Madryt by damiano913 |8 Kolejka| Spotkanie z Realem Sociedad !!!
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 23, 2011, 11:53:34 »
Widzę, że drobny kryzys macie za sobą. 3 gole z Mallorcą, 3 z Espanyolem i 3 z Realem Sociedad. Ozil musiał ładnie sypnąć Mallorce, takie strzały lubię najbardziej i mogę oglądać bez końca :D Higuain to świetny piłkarz co udowodnił na MŚ w RPA, a także wdał mi się we znaki w finale LM. Dobrze, że wbił te dwie bramki Espanyolowi. Z Realem Sociedad musiała być nerwówka. Na przerwę schodziliście przegrywając 0:1, ale udało się strzelić 3 bramki.

Widzę, że Barcelona trochę się "obudziła" po tych dwóch porażkach na początku. Chyba dobrze, że nie idzie im tak dobrze. Najważniejsze to nie dać się głupio potknąć i najlepiej wygrać z Barceloną na początku rundy wiosennej :)

PS : Trochę się zdziwiłem, bo myślałem że w Pucharze gracie tylko 1 mecz i pozamiatane po porażce z Espanyolem. Dobrze, że gracie dalej :)

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: Real Madryt by damiano913 |8 Kolejka| Spotkanie z Realem Sociedad !!!
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 23, 2011, 12:23:53 »
9 Kolejka La Liga


Małe derby Madrytu dla Realu !!! Getafe poległo !

W 9 kolejce obecnego seozonu przyszedł czas na małe derby Madrytu. Gospodarze są niepokonani od kilku meczy i w tym meczu również chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. O dziwo Mourinho nie postawił w tym meczu na Di Marie, zastąpił go na skrzydle Higuain. Królewscy jak zwykle zaczęli spotkanie od mocnego uderzenia bo już w 2 minucie Adebayor dostał długie podanie od Pepe i pokonał bramkarza gości. Kiedy Getafe dobrze się nie otrząsnęło było już 2:0. Ozil strzałem z linii 16 metrów pokonał Ustariego. Po zmianie stron Mourinho zdjął Adebayora i Ozila a wprowadził za nich odpowiednio Moratę i Kakę. Brazylijczykowi nie idzio zbytnio w tym sezonie i klub myśli nad sprzedażą Kaki. W 92 minucie Khedira ustalił wynik meczu po strzale głową po dośrodkowaniu Marcelo. Królewscy po tym zwycięstwie objęli prowadzenie w tabeli.








Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madryt by damiano913 |9 Kolejka| Małe derby Madrytu za nami.
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 23, 2011, 14:13:16 »
Jesteś w gazie, nie do zatrzymania.  Masz lidera to bardzo ważne.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt by damiano913 |9 Kolejka| Małe derby Madrytu za nami.
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 23, 2011, 14:13:16 »