Autor Wątek: St.Pauli Pesleague.pl  (Przeczytany 60453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piwosz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.08.2010r.
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 22, 2011, 13:55:40 »
Ty, przecież na forum tyle patchmakerów. Może zrobiłby ktoś logo ktoś stroje i możemy zrobić nową drużyne. Ja mogę jakiś strój przerobić, a logo sam zrobie ;[
Jak coś gg:10569525

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 22, 2011, 14:23:54 »
Prezentacja Zawodników: Kisiel i Otręba









Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 22, 2011, 14:34:02 »
Pierwsze spotkanie z piłkarzami

Witam wszystkich na pierwszym spotkaniu. Nazywam się Sebastian Maliszewski i pochodzę z Polski. Byłem kiedyś graczem niższych lig w Polsce. Od trzech lat zajmuje się trenerką. Dzisiaj zaczynam przygodę z St.Pauli. Jest mi niezmiernie miło powitać was.

Ten sezon rozpoczniemy okresem przygotowawczym w Turcji. Rozegramy tam kilka sparingów po których ocenię was trochę. Mam nadzieję, że nie załamię się waszym poziomem gry (śmiech). Sezon jest długi i wyczerpujący. Rozegramy 34 spotkania w Bundeslidze, a w dodatku po sezonie Puchar Niemiec, który będzie ustalony na podstawie miejsc w lidze. Nie oczekuję od was jakiejś wybornej gry. Chciałbym żebyście pokazali się z dobrej strony i grali na 110%. Ten sezon poświęcimy zgraniu zespołu, a dopiero w kolejnym możemy powalczyć o coś więcej. Oczywiście będzie miło jeśli w maju 2011 okaże się iż awansowaliśmy do Europejskich Pucharów.

Teraz słów kilka o selekcji zawodników. Każdy z was dostanie kilka szans aby się wykazać. Jeśli ją wykorzystacie możecie częściej grać. Oprócz tego zwracać będę uwagę na formę. Piłkarze z niskim wskaźnikiem nie będą występować za często. Kontrakty macie podpisane na pół sezonu. Po tym czasie przejrzę wasze dokonania i wybiorę kilku/kilkunastu zawodników, którzy pozostaną w zespole. Reszta opuści St.Pauli. Każdy kto nie dostanie propozycji kontraktu na kolejną połowę sezonu albo go nie będzie chciał podpisać może stworzyć nową postać.

Nie znam was prawie wcale, dlatego chciałbym żebyście napisali mi coś o sobie (oczywiście o wirtualnym odpowiedniku). Napiszcie o przeszłości. O życiu prywatnym oraz o wszystkim co przyjdzie wam do głowy.


PS. Jeśli piszemy wypowiedź zawodnika np. do innego kolegi, albo do trenera to piszcie kursywą tak jak ja napisałem tą wypowiedź.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2011, 14:38:16 wysłana przez seba_maliszewski »

Offline voox

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.03.2011r.
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 22, 2011, 14:46:48 »
Cześć, mam 18 lat, mieszkam w Sompolnie, moja nominalna pozycja to lewa obrona, kibicuje Lechowi Poznań w Polsce, na świecie Realowi Madryt i Arsenalowi. Zaczynałem karierę w GKS Sompolno na bramce, jednak za dużo nerwów straciłem, wole grać w polu.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 22, 2011, 14:51:24 »
Voox. Jeśli tracisz dużo nerwów to może skończysz z grą w piłkę (śmiech)? Ja grając w V lidze Polskiej miałem taki przypadek, że kolega z zespołu zakończył karierę bo nie wytrzymywał nerwowo. Mam nadzieję jednak, że u nas będziesz spokojniejszy (śmiech).

Offline PatrykW

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.04.2011r.
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 22, 2011, 14:52:29 »
Miło was powitać w nowym klubie. Nazywam się PatrykW i mam 23 lata. W przeszłości grałem w Grecji oraz niedawno w Realu Madryt. Postanowiłem przenieść się tu do St.Pauli ponieważ widzę już po zapoznanych kolegach z zespołu że mają energię i motywację do dobrego grania. Wróćmy jednak do przeszłości. Swoją karierę rozpocząłem jeszcze gdy byłem mały.  Najpierw szkolne kluby a pózniej seniorskie.Na początku grałem w III lidze Polskiej. Następnie zainteresowały się mną kluby z Ekstraklasy. Już po dwóch latach gry w Polsce zainteresowały się mną zagraniczne kluby. Pojechałem do Grecji i tam spędziłem 2 lata. Wreszcie wtedy kupił mnie Real Madryt. To był dla mnie istny szok. Siedziałem długo na rezerwie co mnie znudziło i postanowiłem przejść właśnie tu. Mam nadzieję że zadomowię się w pierwszym składzie i pozostanę tu na dłużej.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2011, 14:54:53 wysłana przez PatrykW »

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 22, 2011, 14:56:30 »
Patryk jest mi niezmiernie miło, że zawodnik z taką przeszłością będzie grał w moim zespole. Z tobą nasza obrona nigdy nie zostanie rozmontowana (śmiech). Jestem pełen podziwu, że mimo tak młodego wieku grałeś w tak dobrych klubach.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 22, 2011, 14:59:42 »
Witam również w Naszym nowym klubie. Ja jestem Emilek, mam 21 lat i najczęściej występuje na pozycji lewego pomocnika. Sporo grałem w greckich klubach (Larissa, Panathinaikos) , aż w końcu dostałem ofertę z Niemiec i bez wahania postanowiłem się przenieść. Karierę zaczynałem w Łódzkim Klubie Sportowym, moim ukochanym od dziecka zespole. Zza granicy kibicuję Chelsea, zaś moim ulubionym piłkarzem jest Wesley Sneijder, mimo to, że nie gra na mojej pozycji. Mam nadzieję, że osiągniemy razem wiele sukcesów!

Offline cenzura1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.04.2011r.
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 22, 2011, 15:00:29 »
Witam kolegów z drużyny oraz trenera. Mam nadzieję, że współpraca będzie nam się dobrze układała. Nazywam się cenzura mam 28 lat i pochodze z centrum Polski. Od 12 lat gram w piłkę. Byłem najmłodszym w historii zawodnikiem, który zadebiutował w 2 lidze polskiej. Po wielu sukcesach w ojczyźnie postanowiłem wyjechać do Niemiec w celu rozwoju mojej piłkarskiej kariery. Mam żonę, 2 dzieci które świetnie grają mimo swojego młodego wieku. Mam nadzieję, że przeżyjemy wiele sukcesów i będziemy dobrym, zgranym zespołem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2011, 15:08:11 wysłana przez cenzura1 »

Offline OjciecDyrektor

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location: R do M
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2010r.
  • "Więcej niż klub"- FC Barcelona
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 22, 2011, 15:09:51 »
Witam, jestem Szymon.Zaliczałem epizody w Barcelonie Atlethic, Radomiaku i Lechu.Wybrałem St.Pauli, ponieważ jest tu wielu klasowych piłkarzy i wspaniał trener(śmiech).Moja dziewczyna jest tancerką teraz przerwała taniec z powodu dużego brzucha.Tak naprawdę jest w ciąży(śmiech).Karierę zaczynałem w Juniorze Radom,w którym zaobserwował mnie trener Barcy U-19-Jose Mario Estefan Rodriguez Boniesta.Pozdrawiam Was wszystkich.Panie trenerze jakim jeździsz samochodem ja Golfem IV,a pan?

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 22, 2011, 15:16:43 »
Emilek przed tobą wielka kariera. Jesteś bardzo utalentowany. Widziałem co wyprawiałeś w Superleague Hellada. Obyś te umiejętności przeniósł do Bundesligi a możemy walczyć o mistrzostwo (smiech).

Cenzura. Jesteś mało znany w Niemczech. Nikt o tobie wiele nie słyszał. Za to ja zaczerpnąłem kilku informacji. Po tym co usłyszałem mogę być zadowolony z twojego przybycia. Ale jeśli to co usłyszałem to tylko plotki to będę rozczarowany. A tak między nami to twoja żona jest zaje***ta. Przedstaw mi ją kiedyś.

Szymon. Ty jesteś jeszcze młody. Myślę, że na ciebie dopiero przyjdzie czas. Masz 17 lat. Czy to nie za młody wiek na dziecko? Mam nadzieję, że nie przeszkodzi ci to w karierze piłkarskiej. Ile twoja dziewczyna ma lat? Mój samochód to BMW Z3. Takiej fury wszyscy mi zazdroszczą (śmiech).

Offline OjciecDyrektor

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location: R do M
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2010r.
  • "Więcej niż klub"- FC Barcelona
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 22, 2011, 15:19:52 »
Trenerze, dziecko nie będzie przeszkadzało po pierwsze nie wiadomo kto jest ojcem.Tata Golfa przepisał mi w testamencie.

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 22, 2011, 15:30:28 »
Cześć, nazywam się Kazek. Mam 23 lata i gram na pozycji lewego obrońcy. W wieku 19 lat złamałem nogę i moja przyszłość piłkarska była zagrożona. Na boisko wróciłem po 2 latach przerwy, grałem w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Wyróżniałem się tam i "złowili" mnie scouci. Miałem kilka propozycji min. z polskich klubów lecz postanowiłem wyjechać do Niemiec by osiągnąć szczyt swoich umiejętności.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2011, 15:32:53 wysłana przez cinosław »

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 22, 2011, 15:33:41 »
Witam ciebie. W naszym klubie skrócimy twoją ksywkę to samego Kazka. Tak brzmi lepiej.

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 22, 2011, 15:37:54 »
Nazywam się Bakuś . Pochodzę z okolic Wrocławia . Mieszkam w domku jednorodzinnym w Kątach Wrocławskich . Moim ulubionym zawodnikiem jest Nani , a klubem ManUtd . Moim pierwszym klubem był lokalny GOKiS Bystrzyca Kąty Wrocławskie . Potem na turnieju na którym byli scouci różnych klubów  zabłysnąłem w oczach scouta Ślaska Wrocław . Rozegrałem 14 meczów w Młodej Ekstraklasie strzelając 8 goli w barwach WKS . Teraz przechodzę do Bundesligi , spełniają się moje marzenia grania w jednej z najlepszych lig na świecie . Zapewniam Pana , panie trenerze że będę dawał z siebie wszystko na meczach , jak i na treningach .  

Giggs11

  • Gość
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 22, 2011, 15:45:48 »
Witam nazywam się Patryk , ale mówią na mnie Polski Giggs i pochodzę z Ełku. Gdy miałem 6 lat mama zapisała mnie do klubu Rona 03 Ełk, pierwszo grałem w środku pola, ale niestety nie wychodziło mi to i trener cofnął mnie na defensywnego pomocnika i wyszło mi to na dobre, dlatego że w wieku 12 lat miałem transfer do Jagiellonii Białystok. Ogólnie do 15 roku życia nie szło mi tam za dobrze, więc poszedłem do 1 Ligi Do Dolcan Ząbki i tam się wybiłem pograłem tam przez 2 sezony i dostałem ofertę od Wisły Kraków, więc bez wahania ją przyjąłem. W Wiśle grałem, aż do teraz kiedy z Niemiec przyszła ta oferta od St.Pauli, więc bez wahania ją przyjąłem. Co do mojego życia prywatnego spotykam się już od około roku z Ewą Farną, zapewne ją znacie. To na tyle ;)

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 22, 2011, 15:50:17 »
Witam, nazywam się Miszczu, wiele osób porównuje mnie do Roberto Carlosa dzięki silnym strzałom. Pochodzę z okolic Łodzi, z Łowicza. Moim pierwszym klubem był Pelikan, skąd odszedłem do Widzewa Łódź. Teraz będę grał w tym klubie, w jednej z najlepszych lig Europy. Moim ulubionym zawodnikiem jest Juninho, mimo że nie gram na jego pozycji.  


PS. może zrobimy nową drużynę, logo można stworzyć (i to bardzo ładne) w programie AAA Logo

Offline kisiel2901

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location: CZERTNIEJEWO KOŁO GORANINA
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2009r.
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 22, 2011, 15:57:56 »
Witam mam na imie Artur ,ale grając w Katarze w II lidze kolega z Laponii dal mi taką ksywke grałem tam bo duzo dawali kasy a nie to co w polskiej III lidze powracam do europy aby pokazać na co mnie stać

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 22, 2011, 16:00:17 »
Nazywam się Przemek i pochodzę z małej miejscowości pod Paryżem.We Francji byłem tylko przez pierwsze dwa lata swojego życia i nie potrafię mówić po francusku.Gdy mieszkałem w Polsce to w wieku 9 lat mój ojciec zapisał mnie do juniorów Legii Warszawa.Szło mi całkiem nie źle.Często grałem jako lewy napastnik i i ciągu sezonu zdobyłem kilkanaście bramek.Po kilku latach gry dla Legii zainteresował się mną Racing Santander,lecz nie zagrałem tam wielu meczów i strzeliłem tylko 3 trzy gole.Teraz gdy mam 20 lat przeniosłem się do Ligi Niemieckiej ponieważ uważam ,że St.Pauli będzie dobrym dla mnie klubem i zostanę w nim na długo pokazując swoje umiejętności...

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 22, 2011, 17:00:26 »
Witam nazywam się Reddevil8911 i jak sama nazwa wskazuje kibicuje moim kochanym diabełkom,czyli Manchesterowi United a w Polsce Górnikowi Zabrze.Mam 21 lat, pochodzę z Włodawy, mała miejscowość przy Białorusi. Swoją przygodę z piłką zacząłem mając 5 lat. W wieku 8 lat zapisałem się do juniorów MKS Włodawianka, tam początkowo grałem na pozycji środkowego obrońcy, ale trener zobaczył u mnie ciągoty do gry do przodu więc postanowił ustawić mnie jako środkowego pomocnika. Po 6 latach spędzonych w klubie trafiłem do juniorów Górnika Łęczna, gdzie nie zagrzałem długo miejsca, bo moja rodzina musiała wyjechać do Anglii, a dokładniej do Manchesteru. Wstąpiłem do Carrington Road, i grałem w rezerwach Manchesteru United,oraz niższych ligach aż do dziś. To właśnie dziś podpisałem umowę z St. Pauli a mam nadzieję, na zostanie ważnym członkiem tego ogniwa. Witam serdecznie nowych kolegów.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: St.Pauli Pesleague.pl - Przygotowania do sezonu
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 22, 2011, 17:00:26 »