Autor Wątek: Manchester United F.C. by jackz | Podsumowanie TOUR 2012, transfery, kontuzja...  (Przeczytany 8015 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Manchester United F.C. by jackz | To się nazywa... zwycięstwo!
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 19, 2012, 13:10:39 »
O proszę. Szczerze powiem, że nie powiedziałbym nigdy, że zaczniesz karierę United. :) Ładnie zmiażdżyłeś Barcelonę w posiadaniu piłki, o to chodziło! ;) Na pewno było to wyrównane spotkanie, gra obu zespołów nie powaliła, ale jeśli już tak wyglądał ten mecz to należy się cieszyć, że wygraliście. Wynik pójdzie w świat, o stylu nikt nie będzie mówił, chociaż wiadomo, że to tylko sparing.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Manchester United F.C. by jackz | To się nazywa... zwycięstwo!
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 19, 2012, 17:29:11 »



Mecz Towarzyski



| AWD-Arena, Hanover | 11.08.2012r. | 20:30 |

Rezerwy grały i zremisowały!

Manchester United 1:1 Hannover 96
A. Young (Cleverley) 16' - Abdellaoue (Diouf) 55'
brak


IN J. Evans, W. Keane 45', Scholes, Nani 79' - Abdellaoue 45', M.Diouf 49', Huszti 77', H. Sakai 79', Felipe 90+'
OUT Smalling, Chicharito 45', Anderson, Valencia 79' - Schlaudraff 45', Ya Konan 49', Rausch 77', Cherundolo 79', Eggimann 90+'

To już prawie koniec gier przedsezonowych "Czerwonych Diabłów", dzisiejszego dnia na AWD-Arenie w Hanoverze, piłkarze sir Alexa Fergusona podejmowali gospodarzy z Hanoveru, Hannover 96. Trener Manchesteru nie wystawił do tego spotkania wielu podstawowych zawodników, jak sam tłumaczył w tych wszystkich grach chciał wykorzystać każdego zawodnika, żeby zobaczyć jak się prezentują na boisku i w jakich są formach. Było to kolejne spotkanie w którym główne skrzypce rozgrywali Kagawa i Young, a ten drugi otworzył już wynik w 16. minucie, gdy dostał podanie przed pole karne, jednym zwodem minął obrońcę i huknął obok bezradnego Zielera. Do połowy nie brakowało okazji z obu stron, ale to gospodarze musieli ratować wynik meczu. Ta sztuka im się udała dopiero w drugiej odsłonie, gdy to Lindegaard wyrzucił ręką piłkę do Evry, a ten zaskoczony tym wyrzutem, źle przyjął piłkę, którą bez problemów odebrał mu Diouf, podał do Abdellaoue, a Norweg się nie pomylił. Więcej bramek w tym meczu nie zobaczyliśmy, ale napewno nie było to złe spotkanie i rezerwy ManU pokazały się z bardzo dobrej strony w walce z takim rywalem.


Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United F.C. by jackz | Rezerwy grają i...?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 19, 2012, 17:59:37 »
No i praktycznie zakończyliśmy Tour. Zostało ostatnie spotkanie, ale ono już będzie na naszym gruncie. Widzę, że nadal stosujesz 4-5-1, co jest nie podobne do United, ale Ferguson już kilka razy to próbował ale bez skutku. Fajnie, że dobrze wszedł w zespół Kagawa, ale gola zdobył Young. Widzę, że zrobił to swoim stylu czyli mocne uderzenie. Szkoda tego błędu Evry (ale on już nie jest tym samym graczem co kiedyś). Teraz AIK i czas chyba na rozwiązanie sytuacji z Robinem.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Manchester United F.C. by jackz | Rezerwy grają i...?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 19, 2012, 18:26:03 »
Dobrze, że Ferguson chce obejrzeć każdego zawodnika w akcji, to pozwoli dokonać selekcji i sprawdzić kto jest najlepiej przygotowany do nowego sezonu. Evra na pewno nie zanotował występu, który czyniłby z niego stuprocentowego pewniaka, to musiało dać trenerowi do myślenia. Nie dziwie się, że to Young zdobył bramkę, w PESie ma wyjątkową rakietę w nogach. Wyrównany, ale dobry mecz.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Manchester United F.C. by jackz | Rezerwy grają i...?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 19, 2012, 18:31:28 »
Zakończyliście swoją przygodę z Tourne , zostało wam jeszcze spotkanie na swoim stadionie. Mam nadzieje ,że odniesiecie łatwe zwycięstwo. ;) Wasze rezerwy zagrały dobrze z Hannoverem. Remis z takim przeciwnikiem i to na ich obiekcie to nie lada wyzwanie. ;) Young postarał się i można powiedzieć ,że o właśnie dzięki niemu wychodzicie remisowo z tej potyczki. ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Manchester United F.C. by jackz | Rezerwy grają i...?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 19, 2012, 19:45:27 »


Robin Van Persie podpisuje kontrakt z Manchesterem United!


Dzień po meczu z Hannoverem 96 przyszedł czas na rozwiązanie telenoweli pod tytułem: "Gdzie zagra RvP?". Teraz jest już wszystko jasne, 12 sierpnia 2012 roku Holenderski napastnik przeszedł badania medyczne w Manchesterze, a później w towarzystwie Sir Alexa Fergusona podpisał kontrakt do końca sezonu 2015/2016. Media spekulują, że za byłego piłkarza Arsenalu, który w ich barwach występował od 2004 roku do dnia dzisiejszego Manchester United wypłacił 24 miliony funtów. Wszyscy piłkarze "Czerwonych Diabłów" są bardzo pozytywnie nastawieni do tej informacji o transferze RvP, w nowym klubie będzie on grał z numerem "20" na plecach.

- Robin jest napastnikiem światowej klasy, sprawdzonym już w Premier League i w Europie. Jego talentu nie trzeba przedstawiać naszym fanom. Strzelił przecież masę goli przeciwko nam w kilku klasycznych bitwach Manchesteru United z Arsenalem. Jego poruszanie się po boisku, kończenie akcji i ogólne umiejętności są wybitne - podsumował transfer Alex Ferguson.



Dwóch obrońców na celowniku Manchesteru United!


Wśród brytyjskich mediów od dawna spekuluje się na temat transferu obrońcy Evertonu Leightona Bainesa na Old Trafford, nikt nie wie ile w tym jest prawdy, ale po transferze RvP, znów zawrzało w mediach na temat tego transferu. Narazie jednak nikt w klubie z Manchesteru tego nie potwierdził, a sam zainteresowany unika komentarzy na ten temat. Według Sky Sports transfer Leightona Bainesa to jest kwestia czasu.
Co do drugiej postaci, którą napewno interesuje się sam Sir Alex Ferguson jest kapitan Glasgow Rangers Carlos Bocanegra, po tym jak klub zdeklasowano do IV ligi szkockiej przez problemy finansowe, doświadczony amerykanin szuka sobie nowego pracodawcy, jak narazie wiadomo, że interesuje się nim Manchester United oraz "prawdopodobnie" Tottenham i West Ham. Jednak najbardziej prawdopodobny będzie transfer piłkarza na Old Trafford, ponieważ linia obrony zespołu "Czerwonych Diabłów" wymaga wzmocnień na flankach.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Manchester United F.C. by jackz | RvP zagra w...? Dwóch obrońców na celowniku!
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 19, 2012, 22:14:47 »
No i saga z RvP w końcu dobiegła ku końcowi. W Manchesterze będzie wraz z Runim grał pierwsze skrzypce, aż teraz tylko czekać na rozpoczęcie ligi. Co do obrony to wydaję mi się, że piłkarz Evertonu był by bardziej okazalszym ruchem :).

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United F.C. by jackz | RvP zagra w...? Dwóch obrońców na celowniku!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 19, 2012, 22:15:47 »
No i wszystko stało się tak jak być powinno. RvP wylądował w Manchesterze United co oznacza dla Berbatova pożegnanie się z klubem. Mam nadzieję, że transfer Holendera nie okaże się wielką klapą ale strzałem w 10. Co do pozostałej dwójki piłkarzy to Leightona uwielbiam za grę i całym sercem liczę na jego transfer do United w tym okienku zarówno u siebie, ciebie i w realu. Do Carlosa nie jestem przekonany są lepsi od niego.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Manchester United F.C. by jackz | RvP zagra w...? Dwóch obrońców na celowniku!
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 19, 2012, 22:29:57 »
wzmocnienie niebotyczne, ale na cały transfer patrzę z wielką rezerwą....
Bocanegra? jak na razie ciupie w czwartej lidze, jednak transfer do MU to byłoby coś niesamowitego. przemawia za nim doświadczenie zarówno klubowe jak i reprezentacyjne, wiec czemu nie? to byłoby dla niego piękne zwieńczenie kariery, a także alternatywa dla Vidicia i Ferdinanda.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Manchester United F.C. by jackz | RvP zagra w...? Dwóch obrońców na celowniku!
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 20, 2012, 01:16:00 »
Bardzo fajnie, że postawiłeś na realizm i sprowadziłeś van Persiego do siebie, może stworzyć wielki duet z Rooneyem, ale może to się okazać także swojego rodzaju klapą. Jeśli chodzi o tych obrońców to z pewnością widziałbym Bainesa w United, zdecydowanie bardziej by się przydał niż Bocanegra, który chyba w nawet swojej najlepszej formie nie byłby czołowym zawodnikiem Czerwonych Diabłów.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Manchester United F.C. by jackz | RvP zagra w...? Dwóch obrońców na celowniku!
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 20, 2012, 10:58:56 »



Mecz Towarzyski



| Old Trafford, Manchester | 13.08.2012r. | 16:00 |

Debiut RvP! Nudny mecz na koniec Tour 2012!

Manchester United 0:0 AIK Solna
brak
Vidić 57' - Milosević 49'


IN Chicharito 45', Rooney 65', Valencia 75' - Ozkan 64', Lorentzson, Danielsson 75'
OUT Bebe 45', Fletcher 65', Van Persie 75' - Quaison 64', Stamatopoulos, Lundberg 75'

Ostatnie spotkanie Tour 2012 już za nami, na Old Trafford przyjechało szwedzkie AIK Solna. Goście przybyli w najlepszym składzie, zaś po raz kolejny sir Alex Ferguson wystawił eksperymentalny skład. Najciekawszą postacią w 11 Manchesteru był oczywiście nowy nabytek Robin Van Persie. Holender nie może narzekać na swój nieoficjalny debiut, gdyż zaliczył bardzo dobry występ, jednak nie zdołał tego przypieczętować golem, chociaż często zagrażał bramce gości i dawał dużo pracy Turinie. Całe spotkanie było podporządkowane od początku "Czerwonym Diabłom", jednak dobra postawa obrony AIK oraz ich kapitana, bramkarza Turiny ustrzegła ich od porażki. Wygląda na to, że cały Tournee nie wyszło źle Manchesterowi United, gdyż nie zaliczyli żadnej porażki, a za to 3 razy zremisowali oraz odnieśli jedno cenne zwycięstwo nad FC Barceloną. Wygląda na to, że obrona, jak i atak są jak najbardziej na miejscu pod względem każdego zawodnika, pozostaje już tylko czekać na rozpoczęcie Barclays Premier League z Southampton. Beniaminek napewno nie będzie rywalem, którego moglibyśmy nie uszanować. więc pozostaje nam tylko czekać.


Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Manchester United F.C. by jackz | RvP debiutuje, ale co dalej?!
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 20, 2012, 11:02:25 »
Nie śledziłem wcześniej tej kariery ale tera coś czuje, że już bd. Pamietam jak kiedyś walczyliśmy ze sobą kto bd miał więcej karier na swoim koncie :D. Cieszy debiut Van Persiego gdyby trochę bardziej się postarał to może by dał zwycięstwo Czerwonym Diabłom ale tak to tylko remis. Ale lepiej żebyś remisował w sparingach a wygrał w BPL.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United F.C. by jackz | RvP debiutuje, ale co dalej?!
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 20, 2012, 11:21:20 »
Mecz może wydawać się nudny, dlatego że nie padły w nim żadne bramki, ale przecież wiadomo, że nie o to chodzi w sparingach. W meczach kontrolnych najważniejsze jest sprawdzenie założeń taktycznych lub dyspozycji zawodnika na danej pozycji. A mecz zagraliście na prawdę dobry, może trochę brakowało skuteczności graczom ofensywnym, lecz nie ma się co wiele tym przejmować. Cieszy dobra postawa van Persiego w nieoficjalnym debiucie, jestem ciekaw czy SAF zdecyduje się dać mu szansę od początku na Southampton.

P.S. Co do drużyny wybrałeś podobnie jak ja.. MU rywal Arsenalu - VCF rywal L'poolu ;D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United F.C. by jackz | RvP debiutuje, ale co dalej?!
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 20, 2012, 11:55:16 »
No i RvP doczekał się w końcu na swój nieoficjalny debiut w koszulce z diabełkiem na piersi. Ciekawy skład zagrał z pogromcami Lecha Poznań. Robin miał swoje szansę do zdobycia bramki, ale nie wpadło. Na pierwszego gola przyjdzie mu poczekać pewnie do 2 kolejki bo pierwsza go ominie ze względu na mecze reprezentacji... Ogólnie okres przygotowawczy udany. 4 mecze 3 remisy 1 wygrana. Mało strzelamy i mało tracimy taka dewiza.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Manchester United F.C. by jackz | RvP debiutuje, ale co dalej?!
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 20, 2012, 13:49:00 »
Mi właśnie tylko tego brakowało w tych zremisowanych meczach - więcej skuteczności co równałoby się większej liczbie bramek. Szkoda, że Van Persie nie zdobył gola w debiucie, to na pewno pozwoliłoby mu szybciej przekonać do siebie kibiców jak i trenera United. Nie można powiedzieć, że tournee to jakaś jedna wielka wpadka, bo tak nie było - zagraliście solidnie, na tyle ile pozwoliło wam zestawienie, bo wiadomo, że eksperymenty nie wychodzą tak od razu.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Manchester United F.C. by jackz | RvP debiutuje, ale co dalej?!
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 20, 2012, 20:01:37 »



Konferencja Tour 2012



Dzień po spotkaniu z szwedzkim AIK, na stadionie Old Trafford przygotowano podsumuwującą okres przygotowawczy konferencję prasową, w której uczestniczyli przedstawiciele Dialy Mirror oraz trener ManU Sir Alex Ferguson oraz nowy nabytek Shinji Kagawa. Treść wywiadu otrzymaliśmy za pośrednictwem strony mirror.co.uk.. Także przejdźmy do konkretów, czyli wywiadu z SAF'em oraz Shinjim...

Konferansjer: Witam bardzo serdecznie przedstawicieli Daily Mirror oraz Sir Fergusona oraz Shinji'ego Kagawę. Bardzo dziękuje za przybycie i zapraszam do zadawania pytań.

Daily Mirror: Dzieńdobry panie trenerze, dla Daily Mirror chciałbym poznać pańską opinię na temat zakończonego Touru 2012. Co pan sądzi o meczach i o grze swoich piłkarzy?

SAF: Dzieńdobry panie redaktorze, no co mogę powiedzieć o naszych meczach w ostatnich dwóch tygodniach... hmmm... Szczerze mówiąc jestem zadowolony, poznałem zachowanie i formę każdego poszczególnego piłkarza z mojej obecnej kadry i nie mam praktycznie do nikogo zastrzeżeń. Jestem zadowolony z meczy, gdyż nie przegraliśmy żadnego spotkania, odnieśliśmy zwycięstwo w kluczowym meczu, co najbardziej mnie cieszy. Pokonanie Barcelony w sparingu doda nam skrzydeł w spotkaniach BPL oraz Ligi Mistrzów.
Według mnie najlepszymi piłkarzami, których mógłbym wyszczególnić z meczy sparingowych są to Shinji Kagawa oraz Ashley Young, obaj piłkarze pokazali, że są w bardzo wysokiej formie i dużo wniosą do zespołu.

Daily Mirror: Panie Kagawa, a jak pan ocenia swoją postawę w meczach towarzyskich?

Kagawa: Muszę przyznać, że jestem z siebie zadowolony, zaliczyłem występy w każdym meczu okresu przygotowawczego, jedne były lepsze, drugie może gorsze, ale ogólnie jestem dobrej myśli, że przekonałem do siebie "Bossa". (śmiech)
W jednym spotkaniu strzeliłem gola z czego byłem bardzo dumny i było to niezwykle ważne, bo od tego momentu wiedziałem, że nadaje się do Manchesteru United. Teraz liczę tylko na jak najszybszy debiut w BPL oraz okazje na poznanie się lepsze z zespołem i ich grze na boiskach w Anglii.

Daily Mirror: Dobrze, żeby już nie przeciągać, zadam ostatnie pytanie do Sir Alexa. Trenerze, czy planuje pan kolejne wzmocnienia, po tym jak zespół pozyskał Robina Van Persiego?

SAF: Powiem tak prosto i z mostu... Tak! Planujemy wzmocnić jeszcze linię obrony, ale nie podam nazwisk, żeby nie rozsiewać niepotrzebnych plotek. Jesteśmy jak narazie bardzo blisko zakontraktowania 3 nowych zawodników, ale czas pokaże, czy nam się uda. Narazie nasza kadra jest dobra, ale w obronie, potrzebujemy zawodników, którzy będą w stanie zastępować tych z podstawowej "11".

Konferansjer: Dziękuję za przybycie po raz kolejny. Uważam konferencję za zakończoną.


Bocanegra w Manchesterze United! Nie Baines! Vrsaljko!



To już pewne, dnia 15 Sierpnia br. na Old Trafford odbyła się prezentacja nowego nabytku "Czerwonych Diabłów", a jest nim 32-letni były obrońca Glasgow Rangers Carlos Bocanegra, który po degradacji zespołu zdecydował się zmienić otoczenie i zagrać w lepszym klubie. Od początku wiadomo, że Bocanegra nie będzie zawodnikiem pierwszej "11", jednak ma być alternatywą dla Vidića, czy Ferdinanda i przemawia za nim spore doświadczenie. Piłkarz podpisał roczny kontrakt z możliwością przedłużenie o kolejny sezon, a klub zapłacił Szkotom jedyne 1,5 mln euro, co wydaje się niewiele za takiego piłkarza. Miejmy nadzieję, że jego nowy klub będzie z niego zadowolony. Amerykanin będzie wystepował z numerem "2" na plecach.

Wiadome już jest, że na Old Trafford nie trafi Leighton Baines, który jak narazie wyraził swoją lojalność dla obecnego klubu, ale jak wiemy SAF łatwo się nie podda i napewno sprowadzi tego piłkarza. Narazie na jego miejsce zaskakująco zakontraktowano młodego Chorwata z Dynama Zagrzeb Šime Vrsaljko. 20-latek podpisał 3-letni kontrakt, który obowiązywać bez możliwości zmiany klubu przed sezonem 2014/2015. Vrsaljko przywdział numer "13", miejmy nadzieję, że raczej ten szczęśliwy, a klub z Manchesteru na ten transfer wyłożył około 1,3 mln euro, czyli także dość nieduże pieniądze. Jak narazie najdroższym piłkarzem sprowadzonym na Old Trafford w tym oknie transferowym jest Robin Van Persie, ale to chyba nikogo nie dziwi.



Nani nie zagra z Southampton!


Tuż przed meczem doszła nas bardzo niepokojąca informacja ze zgrupowania reprezentacji Portugalii. Według oficjalnego komunikatu, na jednym z treningów kontuzji doznał Nani. Na nasze szczęścia wynika z tego także, że piłkarz opuści tylko pierwszy mecz ligowy tego sezonu, więc nie może to być coś poważnego. Na jego pierwszy mecz poczekamy przynajmniej do 2. kolejki, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United F.C. by jackz | Podsumowanie TOUR 2012, transfery, kontuzja...
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 20, 2012, 20:26:41 »
No widzisz Jack mamy podobne w głowie. Fajna konferencja, Fergie poznał zespół scementował ich trochę ze sobą i jego piłkarze pokazali naprawdę kilka dobrych akcji i wyglądają przyzwoicie na starcie sezonu. Na dojście do pełni formy jeszcze przyjdzie czas. SAF zaskoczył kupnem Bocanegry, ale jego doświadczenie i stosunkowo niska cena na pewno są dobrze wykorzystaną okazją. Transfer Vrslajko jest ciekawy, myślę, że za kilka lat  może być gwiazdą MU. Szkoda, że Nani nie zagra z Southampton, ale tam i tak będą mecze reprezentacji i on byłby mega zmęczony. Czekam na start ligi.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Manchester United F.C. by jackz | Podsumowanie TOUR 2012, transfery, kontuzja...
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 20, 2012, 21:19:43 »
Widzę, że u Ciebie Kagawa także ładnie wprowadza się do zespołu. Trener i zawodnik pełni optymizmu co jest bardzo ważne przed rozpoczęciem sezonu i walką o przejęcie korony od Manchesteru City. Vrsaljko to talent po którego chętnie sięgałem od paru edycji PESa, fajnie się rozwija i na pewno będzie przydatny teraz a jeszcze bardziej w przyszłości. Bocanegra nie jest przyszłościowym transferem, chyba raczej alternatywą biorąc pod uwagę niezbyt odległą przyszłość, ale ważne, że za małe pieniądze pozyskaliście kogoś kto będzie w stanie zastąpić zawodników pierwszej jedenastki w razie kontuzji.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Manchester United F.C. by jackz | Podsumowanie TOUR 2012, transfery, kontuzja...
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 20, 2012, 21:54:47 »
To niestety koniec tej kariery... :/ Nie klei mi się gra Manchesterem... Fajnie bylo do momentu rozpoczecia ligi, tak tragicznie grającej obrony(oczywiscie przeze mnie, ale jednak...) w zyciu w pesie nie spotkalem. po prostu zero... nie potrafie grac linia obrony i dlatego poszukam innego klubu, a najlepiej takiego, zeby go nie bylo jeszcze na forum ;) wybaczcie, nastepna kariera bedzie ostatnia w tej odslonie pesa 2012... dzieki za komentarze i wiare we mnie...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Manchester United F.C. by jackz | Podsumowanie TOUR 2012, transfery, kontuzja...
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 20, 2012, 21:54:47 »