Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Rezerwy dają półfinał F.A. Cup!  (Przeczytany 126067 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: MUFC by reddevil8911 Rooney pierwsza Torpeda Anglii! Czas na Wigan
« Odpowiedź #600 dnia: Lipiec 10, 2011, 21:55:15 »
Chelsea było dziś bez szans dzisiaj. Nawet jednego celnego strzału nie oddali. Podoba mi się gol Rooneya. Solidny napastnik. Hehe..Dobrze, że to nie ten Torres ci po przybyciu do Liverpoolu, wtedy by takiej sytuacji nie zmarnował.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: MUFC by reddevil8911 Rooney pierwsza Torpeda Anglii! Czas na Wigan
« Odpowiedź #601 dnia: Lipiec 10, 2011, 22:03:30 »
Szkoda, że zamiast dobrego widowiska wyszedł słaby mecz, no ale czasami tak bywa. Chelsea zagrała zbyt defensywnie, no i nie wyszło to na dobre temu meczowi. Ładny gol Rooneya, co Ty byś zrobił bez niego? ;) Co do Torresa to ten typ tak ma, ale jak narazie tylko w Chelsea. Chelsea w ogóle jakimś dziwnym ustawieniem wyszła. Jak Essiena jeszcze kiedyś tam na prawej obronie widziano tak skąd Luiz wziął się na lewej albo Kalou gdzieś w środku pola :D

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: MUFC by reddevil8911 Rooney pierwsza Torpeda Anglii! Czas na Wigan
« Odpowiedź #602 dnia: Lipiec 10, 2011, 22:04:52 »
No chyba to był kit.. No ale czasem najlepsze mecze zawodzą. Gdyby może Torres w 87 trafił do bramki był by remis, ale tak na twoje szczęście wygrałeś i umacniasz się na prowadzeniu.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Rooney pierwsza Torpeda Anglii! Czas na Wigan
« Odpowiedź #603 dnia: Lipiec 10, 2011, 22:06:59 »
Miał być hit, wyszedł kit. Chelsea się broniła, ale i tak poległa 1:0. Miałeś trochę farta, że w 87 minucie El Nino nie trafił na pustaka, w ogóle ten napastnik się nie wkomponował w The Blues. Czas na Wigan!

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Rooney pierwsza Torpeda Anglii! Czas na Wigan
« Odpowiedź #604 dnia: Lipiec 10, 2011, 23:04:07 »
Ładny gol Rooneya
Cenne zwycięstwo nad Chelsea.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: MUFC by reddevil8911 Rooney pierwsza Torpeda Anglii! Czas na Wigan
« Odpowiedź #605 dnia: Lipiec 10, 2011, 23:13:09 »
Kolejka 15 BPL



Piękny mecz, fatalny Viviano!


3:3

Strzelcy:


7' Rooney (Welbeck)

11' Rooney (Welbeck)


15' Viviano "Debil" (samobój)

77' Rodallega


94' Higuain (Hernandez)


95' Di Santo (Jordi Gomez)


Lało dzisiaj na Old Trafford, chyba niebiosa przeczuwały dzisiaj występ naszego. super bramkarza  Żałuję że De Gea dostał wolne ale musiał odpocząć na mecz z Villareal. Zresztą tylko Rooney,Fletcher, Traore nie odpoczywali z pierwszego składu. Anglik w swoim stylu, co dostanie to kończy nie ważne czy to na wprost bramki czy ostry kąt on i tak trafi. Niestety chwilę po drugim golu gola kontaktowego zdobył ... nasz bramkarz. Sierota wypuścił z rąk łatwą piłkę i wpadł z nią do siatki, no debil normalnie. W 77 minucie Rodallega wyrównał na 2:2 i było gorąco. Sędzia doliczył 5 minut, to był szalony czas. W 93 minucie Hernandez do El Pipity i golllll 3:2!!!!. Chwilę potem świetna akcja Jordi Gomeza, a ten kretyn w żółty po ch..ja wychodził ja nie wiem. Ja mu nie kazałem. Ehh sorry za tak emocjonalny opis, ale się mocno wnerwiłem bo lidera na rzecz Evertonu straciłem. Teraz czas na mecz z Villareal w LM.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=26b672640d96e8b45b639ce0baaee22d&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=26b672640d96e8b45b639ce0baaee22d&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:





Oj panie z taką gra to w podskokach do Włoch spadaj.... Już masz listę transferową, a jednak to był do d..y zakup. (Wiem, że graczem meczu powinien być Di Santo ;))

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Co tam się k... działo, ależ mecz na OT!
« Odpowiedź #606 dnia: Lipiec 10, 2011, 23:18:31 »
Szkoda tego meczu.
Mogłeś przetrzymać tą piłkę po golu Higuaina ;(

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Co tam się k... działo, ależ mecz na OT!
« Odpowiedź #607 dnia: Lipiec 10, 2011, 23:36:07 »
Wspaniałe pierwsze 11 minut w wykonaniu dwóch piłkarzy, a później... to dopiero były emocje! Haha, ale Viviano was załatwił:D musisz poszukać wartościowego zmiennika de Gei:D Przy ostatnim golu to wyobrażam sobie co było :D

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: MUFC by reddevil8911 Co tam się k... działo, ależ mecz na OT!
« Odpowiedź #608 dnia: Lipiec 11, 2011, 00:17:30 »
Dwie bramki w doliczonym czasie, to nie zdarza się codziennie.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: MUFC by reddevil8911 Co tam się k... działo, ależ mecz na OT!
« Odpowiedź #609 dnia: Lipiec 11, 2011, 10:14:35 »
Hahaha, trochę Cię ten Viviano wkurzył :D Fajnie to z nim opisałeś "no debil normalnie" :D Włoch jedynie przy bramce Rodallegi (skąd ja wiedziałem, że Ci bramkę strzeli?) nie miał nic do powiedzenia. Rooney walczył, Higuain też swoje zrobił a taki Ci spie*dolił sprawę no i niestety straciłeś punkty. Ja tam na rezerwie mam dwóch młodzików z Liverpoolu. Może nie grają w lidze, ale w pucharach i bronią dobrze. Może też postaw na jakiegoś młodego?

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Co tam się k... działo, ależ mecz na OT!
« Odpowiedź #610 dnia: Lipiec 11, 2011, 11:01:51 »
Piękny mecz z 6 bramkami i remisem z Wigan co jest małą niespodzianką, ale jakaś mała wpadka musi się zdarzyć to pewnie jest taka.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Co tam się k... działo, ależ mecz na OT!
« Odpowiedź #611 dnia: Lipiec 11, 2011, 11:13:38 »
dawno mnie nie było ale forma jest dobra ale bez rewelacji
w meczach ligowych idzie ci średnio ale jesteś bez porażki i jesteś na 2 pozycji za niespodzianką ligi Evertonem
dobrze zagrałeś w pucharach i awansowałeś do 3 rundy jednak ostatni mecz był emocjonujący i chyba w 95min bramka dała ci awans dalej

szkoda tego meczu w LM po karnym przegrałeś ale za to w grupie będzie ciekawiej jednak liczę że już takich wpadek nie będzie i awansujesz spokojnie

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: MUFC by reddevil8911 Co tam się k... działo, ależ mecz na OT!
« Odpowiedź #612 dnia: Lipiec 11, 2011, 11:16:36 »
Ależ emocje w tym spotkaniu. Pierw spokojne dwubramkowe prowadzenie, a potem remis. Jak trafiłeś gola w 94 minucie pewno myślałeś, że już wygrałeś, a tu proszę jednak remis. Ja bym nie oceniał odrazu Viviano z tej najgorszej strony. Może będą inne mecze gdzie chłopak pokaże klasę.

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Co tam się k... działo, ależ mecz na OT!
« Odpowiedź #613 dnia: Lipiec 11, 2011, 11:48:52 »
Dobrze, że pokonałeś Chelsea. Bardzo ładny gol Rooneya. Z wigan remis, ale to naprawdę wbrew pozorom bardzo trudny przeciwnik.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: MUFC by reddevil8911 Co tam się k... działo, ależ mecz na OT!
« Odpowiedź #614 dnia: Lipiec 11, 2011, 12:23:21 »
5 Mecz Fazy Grupowej Ligi Mistrzów



Trzeba się szybko wziąć w garść!


1:2

Strzelcy:

8' Nilmar

51' Ruben


92' Higuain

Za dużo meczy w tym miesiącu daję mi się mocno we znaki. Mimo mocnej kadry nie da się oszukać zmęczenia organizmu. Nie chcę tu jednak usprawiedliwiać, bo goście zagrali bardzo dobre spotkanie. A grający u boku Vidića Smalling niestety nie może wrócić do pełni formy co pokazał mecz z Wigan i ten dzisiejszy. Zabawa w polu karnym dwójki stoperów skończyła się tragicznie, bo gola mocnym strzałem zdobył Nilmar. My nic nie potrafiliśmy zrobić, rywale grali a my staliśmy i patrzyliśmy. Kolejno pudłowali Senna, Cazorla. Jednak w 51 Ruben już się nie pomylił. Graliśmy słabo, dopiero wejście Sancheza pozwoliło nam na lepszą grę. Właśnie to po jego strzale z dobitki Higuain zdobył gola na 2:1. Schalke wygrywa w Zagrzebiu i zostaje liderem. W ostatniej kolejce jedziemy na Veltins Arena do Schalke musimy tam wygrać by myśleć o dalszej grze w LM.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE



<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=26b672640d96e8b45b639ce0baaee22d&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=26b672640d96e8b45b639ce0baaee22d&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Marcos Senna 7.0


Trener Manchesteru United o dzisiejszym meczu:




Jesteśmy bardzo zawiedzeni rezultat dzisiejszego spotkania, ale niestety nie zagraliśmy dobrego meczu. Co ja mówię to nawet nie był średni mecz, już lepiej graliśmy w Zagrzebiu. Moi krytycy bardzo się cieszą z tej porażki, bo to pokazuję że jestem trenerem na miarę United według nich. Ja jednak uważam inaczej, razem z moim zawodnikami pracuję nam się bardzo dobrze. Porażki

Dzisiaj zabrakło nam sił. Duża wina za tą porażkę jest po mojej stronie. Nie umiejętnie ustawiłem zespół. Za późno dałem zmiany, który polepszyły naszą grę. Czasem jest tak, że drużyna ma słabszy dzień i nie jest dobrze grać. Oby była to nasza ostatnia wpadka, bo następna może nas bardzo drogo kosztować.


========================================================================================================

Kolejka 16 BPL



Rooney i El Pipita to para znakomita!


0:2

Strzelcy:

55' Rooney (Van Der Viel)

77' Higuain


Po rozczarowującym występie przeciwko ekipie Villarealu w Lidze Mistrzów. Nadszedł czas na spotkanie w lidze. Zagraliśmy bardzo dobry mecz, co chwilę gościliśmy pod bramką przeciwnika. Świetny mecz Van Der Viela który doskonale grał w obronie i podłączał się w akcje ofensywne, gdzie zaliczył asystę przy golu Rooneya. Swoje trzy grosze do zwycięstwa dołożył również będący ostatnio w kapitalnej formie Higuain. Aston Villa po za strzałem Albrightona nie była wstanie nic dziś zdziałać. Teraz gramy w 1/4 F.A. Cup with Budweiser z Wolves.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=26b672640d96e8b45b639ce0baaee22d&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=26b672640d96e8b45b639ce0baaee22d&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Gracz meczu:




Gregory Van Der Viel 7.0

Wybór najlepszego piłkarza roku 2011 według tygodnika piłkarskiego France Football:



Najlepszym graczem roku 2011 został 30 letni obrońca Manchesteru United Serb Nemanja Vidić, który zdobył 422 głosy. Drugie miejsce zajął Zlatan Ibrahimović (272 głosy) napastnik AC Milan a trzecie Arjen Robben (119 głosy), skrzydłowy Bayernu Monachium.




Jestem wielce zaskoczony i zaszczycony mogąc trzymać w ręku tą nagrodę. Tyle wspaniałych osobistości piłkarskiego świata ją miało. Jestem 5 piłkarzem Manchesteru United który otrzymał tą nagrodę. Cieszy mnie również  fakt bycia pierwszym Serbem nagrodzonym tą statuetką. Dziękuje wszystkim którzy na mnie głosowali, choć nie wiem sam czy na nią do końca zasłużyłem. To moja druga nagroda w tym roku, to jest najlepszy rok w mojej karierze.
[/size]

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
nie sądziłem że ta grupa sprawi ci większy problem a tu proszę do końca będzie walka o awans
w lidze spokojnie wygrałeś ale co do złotej piłki to jestem zaskoczony liczyłem że Rooney albo Sneider awentualnie Hernandez a tu proszę Serb wygrał ale zasłużył bo w LM i teraz oby tak dalej grał

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Po porażce z Villarrealem,z Aston Villą podniosłeś się i wygrałeś bardzo pewnie  :) Kiedy Nemanja został wybrany najlepszym zawodnikiem LM coś tak czułem że dostanie złotą piłkę. :) Bardzo cieszę się ,że Vidić rozgrywa najlepszy rok w swojej karierze :)

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Z Schalke wystarczy remis do awansu.I fajnie że obrońca został najlepszym zawodnikiem 2011 roku.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
No widzę lekka zadyszka w meczu z Villarrealem. Higuain co prawda trafił bramkę, lecz to tylko honorowe trafienie. Teraz musisz wygrać z Schalke żeby awansować z pierwszego miejsca i trafić na łatwiejszego rywala. W lidze już widzę wszystko wraca do normy i jest pewne zwycięstwo.

+ Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia wiele pieniędzy i wytrwałości w pisaniu karier :). Sto lat RedDevil. :).

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
1/4 Pucharu Anglii



Rezerwy wywalczają awans do 1/2!


0:2


Strzelcy:



30'Young(Evans)

71'Young(Lamela)


Mecz do jednej bramki wypadało by powiedzieć. Wilki były tłem dla dobrze grających rezerw zespołu z Old Trafford. Świetną partię rozegrał Young, którego na boisku było. Zdobył dwa piękne gole głową. A mógł dorzucić piękny gol z wolnego już w 1 minucie gry, ale minimalnie chybił. W półfinale zmierzymy się z Wigan. Teraz mecz z odwiecznym rywalem Leeds United.




REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE





Gracz meczu:




Ashley Young 7.5

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer