Autor Wątek: PES 2012-wątek dyskusyjny.  (Przeczytany 538650 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1740 dnia: Październik 10, 2011, 08:24:04 »
No a w recenzji fify system kolizji jest tak wychwalany jakby odkryli dopiero Amerykę... żenada

tak naprawdę to jest komedia i gówno prawda że to oblicza w czasie rzeczywistym moc i miejsce gdzie zawodnik dostał... tak naprawdę jest kilkanaście upadków i nic więcej nie ma... no ale jak coś jest z obozu fify to odrazu musi być czym zajebistym i w ogólę trzeba to kupić bo inaczej być nie może...
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2011, 08:28:10 wysłana przez L.A. »
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline kaczy1982

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2011r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1741 dnia: Październik 10, 2011, 08:37:59 »
Ja nigdy nie bylem fanem fify choc gram w fife i w pesa juz od wielu lat.

Jesli chodzi o ta wersje to widac zdecydowanie poprawe jesli chodzi o sam gameplay , jednak pes wedlug mnie i tak zdecydowanie lepiej sie prezentuje, gra jest zdecydowanie mniej schematyczna.

Jedyne minusy jakie widze w PESie w porownaniu do FiFy , to zdecydowanie brak licencji , super gra sie w fife prowadzac zespol ligowy.

Drugi minus to te bramki z 30 metrow w PESie , za duzo ich wpada.W rzeczywistosci takie bramki wpadaja raz na jakis czas a tutaj mozna strzelic tak kilka bramek w meczu :[

W fife ze tak powiem juz sie nagralem i caly czas mecze demo PESa i czekam na pelna wersje , ktora mam nadzieje dojdzie najpozniej jutro.
!!!TOLERANCJA JEST OZNAKĄ SŁABOŚCI!!!

Rafeal

  • Gość
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1742 dnia: Październik 10, 2011, 11:26:52 »
To że bramki wpadają z 30 metrów to chyba nie nowość. W realu też wpadają, owszem rzadko ale w takich symulacjach jesteś panem własnego meczu. Robisz co chcesz, strzelasz z jakiej kol wiek pozycji kiedy chcesz, rozgrywasz piłkę na swój sposób, robisz więcej niż w realnej piłce (gdzie tylko można pomarzyć o tak rozgrywanych akcjach w każdym meczu przez każdą drużynę).
Więc nie dziw się że tak jest.

Odbieranie piłki tak samo. Nie zawsze czysto odbierzesz piłeczkę. Niekiedy trzeba odczytać grę przeciwnika i przechwycić podanie. Tak samo w trakcie przepychanek, raz czysto, raz faulem. Samo wciśnięcie X nie wystarczy, sam do tego trzeba dojść i wyćwiczyć.

Polecam Free Trening, z dwiema drużynami.

PES jest dobrze odwzorowany na swój sposób. Fakt, ma za mało animacji, kulawy silnik graficzny itd. (ale trzyma klimat PES'a), ale to strategia KONAMI co nie każdemu musi się podobać.

Ale jak ktoś nie potrafi odebrać piłki, bądź podać za każdym razem do nogi itd., przegrywa każdy mecz, wniosek prosty że jego postrzeganie futbolu i umiejętność wprowadzenia w życie różnych rozwiązań pozostawia wiele do życzenia możliwościami jakie daje dana edycja pes'a.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2011, 11:29:13 wysłana przez Rafeal »

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1743 dnia: Październik 10, 2011, 12:25:55 »

Drugi minus to te bramki z 30 metrow w PESie , za duzo ich wpada.W rzeczywistosci takie bramki wpadaja raz na jakis czas a tutaj mozna strzelic tak kilka bramek w meczu :[

Wiesz w realu takie bramki wpadaja raz na jakis czas bo pilkarze bardzo rzadko decyduja sie na takie strzaly... tak samo w pesie chcesz to strzelasz, nie chcesz to przeprowadzasz akcje :)

wiec nie widze problemu :) tak samo w realu strzal nie wyjdzie, tak samo i w grze moze nie wyjsc:)


Ale jak ktoś nie potrafi odebrać piłki, bądź podać za każdym razem do nogi itd., przegrywa każdy mecz, wniosek prosty że jego postrzeganie futbolu i umiejętność wprowadzenia w życie różnych rozwiązań pozostawia wiele do życzenia możliwościami jakie daje dana edycja pes'a.

Jak ktos ma problemy to niech zmniejszy poziom i wlaczy sobie na full asysty :) malymi kroczkami dojdzie do manuala :) ja tak mialem, a teraz pogrywam sobie na super star bez asyst :)
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2011, 12:29:06 wysłana przez damianq87 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline mati26651

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Pomlewo
  • Wiadomości: 180
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2008r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1744 dnia: Październik 10, 2011, 12:31:20 »
a co polecicie na kontrowersyjnych sedziow jak gram z cpu to widac ze prawie wszystkie faulne na cpu odgwizduje a na tobie polowe tego co przeciwnikowi o co chodzi z tym,?
wygrać lub przegrać z honorem

Offline kaczy1982

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2011r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1745 dnia: Październik 10, 2011, 12:31:57 »


Jak ktos ma problemy to niech zmniejszy poziom i wlaczy sobie na full asysty :) malymi kroczkami dojdzie do manuala :) ja tak mialem, a teraz pogrywam sobie na super star bez asyst :)

Tzn jesli masz na mysli asysty podan to jest tak mala roznica z ustawieniem ich na 0 a na 4 ze serio nie ma tutaj o co bic piany...
!!!TOLERANCJA JEST OZNAKĄ SŁABOŚCI!!!

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1746 dnia: Październik 10, 2011, 12:33:57 »
a co polecicie na kontrowersyjnych sedziow jak gram z cpu to widac ze prawie wszystkie faulne na cpu odgwizduje a na tobie polowe tego co przeciwnikowi o co chodzi z tym,?


Komputerowi odgwizduje czesciej bo MY albo pilke zabierzemy czysto albo bedzie faul... a komputer gra na pograniczu faulu i czystego zabrania pilki. innymi slowy komputer wie "lepiej" od nas kiedy faulowac a kiedy zawodnika wyprowadzic z rownowagi - mnie tez czasami to denerwuje ale coz zrobic :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kaczy1982

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2011r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1747 dnia: Październik 10, 2011, 12:36:46 »
Mnie sie bardzo podoba ze nawet na najwyzszym poziomie mozna przy odrobinie wyczucia sciagac na siebie 2-3 obroncow , odwrocic sie i odegrac pilke.Nie jest to tak ze wpadaja na ciebie jak rozpedzone nosorozce , bach i juz nie masz pilki.Fajnie mozna to wymanewrowac.

To co zauwazylem , to ze comp strasznie duzo gra wrzutek w pole i czesto przy naszym ataku srodkiem wysyla glupio kilku obroncow do jednego zawodnika , co umozliwia rozegranie akcji.
!!!TOLERANCJA JEST OZNAKĄ SŁABOŚCI!!!

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1748 dnia: Październik 10, 2011, 13:00:16 »
Mnie sie bardzo podoba ze nawet na najwyzszym poziomie mozna przy odrobinie wyczucia sciagac na siebie 2-3 obroncow , odwrocic sie i odegrac pilke.Nie jest to tak ze wpadaja na ciebie jak rozpedzone nosorozce , bach i juz nie masz pilki.Fajnie mozna to wymanewrowac.

To co zauwazylem , to ze comp strasznie duzo gra wrzutek w pole i czesto przy naszym ataku srodkiem wysyla glupio kilku obroncow do jednego zawodnika , co umozliwia rozegranie akcji.

komputer czesto uzywa wrzutki na dobieg wlasnie :) i robi to 99% skutecznie :) a my ludzie musimy wycwiczyc i prawda jest ze nigdy nie zblizymy sie do takiej liczby:) błąd to domena ludzi :)

aczkolwiek zauwazylem, że jak zarzucimy duzy presing komputerowi to on "glupieje" wibija pilki na oslep, czesto w aut.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline KaMiloS2521

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.09.2011r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1749 dnia: Październik 10, 2011, 15:19:40 »
Witam mam taka sprawę ściągnąłem parę dni temu patch 1.1 do pes 12 tylko z tego co pamiętam z części 11 trzeba go zainstalować  przy użyciu kitservera więc tutaj mam dwie sprawy oczywiście szukałem w google ale nie znalazłem

Proszę o linka do kitservera 2012 plus jakiś opis jak wszystko dobrze zainstalować gdzie pliki przenieść żeby patch działał czytałem gdzieś że efekt rozmycia zniknie więc rewelacja....

Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1750 dnia: Październik 10, 2011, 15:20:59 »
Witam mam taka sprawę ściągnąłem parę dni temu patch 1.1 do pes 12 tylko z tego co pamiętam z części 11 trzeba go zainstalować  przy użyciu kitservera więc tutaj mam dwie sprawy oczywiście szukałem w google ale nie znalazłem

Proszę o linka do kitservera 2012 plus jakiś opis jak wszystko dobrze zainstalować gdzie pliki przenieść żeby patch działał czytałem gdzieś że efekt rozmycia zniknie więc rewelacja....

Pozdrawiam i dzięki za pomoc

strona głowna (zjedz nizej) -> dzial techniczny pes 12 -> narzedzia -> pierwszy watek :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline KaMiloS2521

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.09.2011r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1751 dnia: Październik 10, 2011, 17:14:47 »
Dzięki już ściągam a może ktoś dać linka do kitservera?????
Ściągam patch 1.0 i potrzebuję kitservera...

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1752 dnia: Październik 10, 2011, 17:16:15 »
Dzięki już ściągam a może ktoś dać linka do kitservera?????
Ściągam patch 1.0 i potrzebuję kitservera...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Tu znajdziesz najnowszego:>

Offline KaMiloS2521

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.09.2011r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1753 dnia: Październik 11, 2011, 10:23:25 »
Witam Panowie od wczoraj walczę z wgraniem patcha do pes i mam problem zacznę od początku

Najpierw ściągnąłem patcha 1,1 później dowiedziałem się że nie działa więc ściągnąłem patcha 1,2 wchodzę w kitserver daje attecht i wyskakuje mi error włączam grę jest bundesliga i angielska licencjonowana daje sparing i mnie wywala czasami od razu czasami później ale wywala mnie do pulpitu z napisem gra została zamknięta rozwiąż problem on-line????
Może mi ktoś wytłumaczyć co robie nie tak????
Czy kitservera i cracka trzeba przenieść też do moje dokumenty konami i tam też coś wkleić???
Mam gołego pesa crack 1.0.0

Druga sprawa czy u was gra lepiej wygląda na kamerze adelante że widać całe boisko prawie czy na tele??? bo u mnie na tele biegają tak szybko i jakoś dziwnie są zamazani i jakoś dziwnie to wygląda...


ostatnia sprawa Panowie czy w settings  macie zaznaczone czy odznaczone(dla lepszej płynniejszej  gry) te dwie funkcje vait for vsynck i ta drugą.....i czy jest jakiś sposób na wyłączenie tego blura????

Dzięki wielkie za odpowiedzi

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1754 dnia: Październik 11, 2011, 10:39:36 »
Witam Panowie od wczoraj walczę z wgraniem patcha do pes i mam problem zacznę od początku

Najpierw ściągnąłem patcha 1,1 później dowiedziałem się że nie działa więc ściągnąłem patcha 1,2 wchodzę w kitserver daje attecht i wyskakuje mi error włączam grę jest bundesliga i angielska licencjonowana daje sparing i mnie wywala czasami od razu czasami później ale wywala mnie do pulpitu z napisem gra została zamknięta rozwiąż problem on-line????
Może mi ktoś wytłumaczyć co robie nie tak????
Czy kitservera i cracka trzeba przenieść też do moje dokumenty konami i tam też coś wkleić???
Mam gołego pesa crack 1.0.0

Druga sprawa czy u was gra lepiej wygląda na kamerze adelante że widać całe boisko prawie czy na tele??? bo u mnie na tele biegają tak szybko i jakoś dziwnie są zamazani i jakoś dziwnie to wygląda...


ostatnia sprawa Panowie czy w settings  macie zaznaczone czy odznaczone(dla lepszej płynniejszej  gry) te dwie funkcje vait for vsynck i ta drugą.....i czy jest jakiś sposób na wyłączenie tego blura????

Dzięki wielkie za odpowiedzi

nie wiem czy dobrze pisze ale patch 1.1 na pesa w wersji 1.0?? to sie kupy nie trzyma chlopie :) (jesli jestem w bledzie to prosze wyprostowac)

po drugie uruchom kitservera jako ADMINISTRATOR :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline KaMiloS2521

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.09.2011r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1755 dnia: Październik 11, 2011, 11:05:06 »
nie wiem czy dobrze pisze ale patch 1.1 na pesa w wersji 1.0?? to sie kupy nie trzyma chlopie :) (jesli jestem w bledzie to prosze wyprostowac)

po drugie uruchom kitservera jako ADMINISTRATOR :)

Jako Administrator nie wiedziałem że tak trzeba uruchomiałem normalnie...
Odnośnie Cracka mówisz że potrzebuje innego ciekawy pomysł ale może trafny nie sądziłem że to przez cracka może być a może mi ktoś podać linka do cracka prawidłowego?????????
Dzięki

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1756 dnia: Październik 11, 2011, 11:14:31 »
Jako Administrator nie wiedziałem że tak trzeba uruchomiałem normalnie...
Odnośnie Cracka mówisz że potrzebuje innego ciekawy pomysł ale może trafny nie sądziłem że to przez cracka może być a może mi ktoś podać linka do cracka prawidłowego?????????
Dzięki

musisz sciagnac PESEdit.com 2012 Patch 1.0. A NIE CRACK. (przeciez chyba gre masz zainstalowana i paradoksalnie chodzi) znajdziesz na formu.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline KaMiloS2521

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.09.2011r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1757 dnia: Październik 11, 2011, 11:36:04 »
musisz sciagnac PESEdit.com 2012 Patch 1.0. A NIE CRACK. (przeciez chyba gre masz zainstalowana i paradoksalnie chodzi) znajdziesz na formu.

Ściągnąłem go wczoraj i zainstalowałem dawałem w kitserver attech było error wchodziłem do fry była bundesliga i angielska cała arsenal anie north london ale jak dawałem mecz wyskakuje na pulpit i rozwiąż problem on-line,,,
Więc ten patch 1,0 działa jest dobry??????
Cracka mam z grą 1,0,0 czyli nie muszę dawać innego????
Jak ty wgrywasz całego patcha może ja coś robie źle?????

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1758 dnia: Październik 11, 2011, 11:52:35 »
Ściągnąłem go wczoraj i zainstalowałem dawałem w kitserver attech było error wchodziłem do fry była bundesliga i angielska cała arsenal anie north london ale jak dawałem mecz wyskakuje na pulpit i rozwiąż problem on-line,,,
Więc ten patch 1,0 działa jest dobry??????
Cracka mam z grą 1,0,0 czyli nie muszę dawać innego????
Jak ty wgrywasz całego patcha może ja coś robie źle?????

mam wersje 1.0 i wgralem PESEdit.com 2012 Patch 1.0 i TYLE :) reszta Cie nie interesuje:) chyba ze dodatki sobie wrzucasz:)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline KaMiloS2521

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.09.2011r.
Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1759 dnia: Październik 11, 2011, 11:57:10 »
mam wersje 1.0 i wgralem PESEdit.com 2012 Patch 1.0 i TYLE :) reszta Cie nie interesuje:) chyba ze dodatki sobie wrzucasz:)
Dzięki Damian więc mam to samo co ty też wgrałem wczoraj pesedit patch 1,0 crack 1.0.0 i gdy chcę zagrać mecz obojętnie jaki to wywala mnie na pulpit z dopiskiem aplikacja została zamknieta rozwiąż problem on-line....a gdy wchodzę w kitserver manager exe i daje atechtt to wyskakuje mi error....
Więc coś robie źle jak u ciebie chodzi a u mnie nie...
W pes 2011 robiłem tak samo i smigało mi wszystko,,,
Mam Prośbę napisz mi krok po kroku jak ty to robisz może o czymś zapomniałem
Dziękuję

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2012-wątek dyskusyjny.
« Odpowiedź #1759 dnia: Październik 11, 2011, 11:57:10 »