Autor Wątek: Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Hawaje, oł jea!  (Przeczytany 32641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Reto

  • Gość
Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Hawaje, oł jea!
« dnia: Lipiec 21, 2011, 20:37:03 »
Witajcie.Mam zamiar stworzyć karierę, gdzie menadżerem i trenerem Sankt Pauli zostanie młody, arogancki człowiek z małego państwa.
Od razu mówię, że jestem kompletnym nowicjuszem w tym dziale, a także na całym forum, także proszę o najlepiej kilka wskazówek.Naprawdę bardzo mi się przydadzą.Ponadto gram w PES-a 10, ponieważ najzwyklej w świecie podoba mi się on bardziej od 11.Nie przedłużam już, miłego czytania :)
_________________________________________________________________________________________________________

Match level: Top Player
Match Time:10minut
Ball type:T90 Tracer
Negotiations:Negotiate directly
Classic players: No
Player development: Yes
Currency unit: Euro
Reset Prevention:Yes

_________________________________________________________________________________________________________

Niemiecki klub sportowy z Hamburga założony 15 maja 1910, mający swoją siedzibę w dzielnicy Sankt Pauli nieopodal Reeperbahn.

Sukcesy z ostatnich 10lat:
2006 - Półfinał Puchar Niemiec

Stadion:
Millerntor-Stadion
Stadion piłkarski w Hamburgu. W latach 1970–1998 Wilhelm-Koch-Stadion.  Na co dzień gra tu klub występujący w Bundeslidze, FC St. Pauli. Stadion może pomieścić 23 201 widzów. Został wybudowany w 1963 roku. Aktualnie stadion jest przebudowywany, w przyszłości ma pomieścić 27 000 widzów.

_________________________________________________________________________________________________________

Szok! Nowym trenerem klubu z Hamburga zostaje nieznany dotąd Mikhail Lynn(San Marino [27lat])


Oto wywiad z Mikhail'em, który udało się przeprowadzić pewnej niemieckiej gazecie sportowej:


D:Witam.Chciałbym przeprowadzić z Tobą wywiad, w związku z tym czy mógłbyś odpowiedzieć mi na kilka ważnych pytań?
M:Ohh.Dobrze, streszczaj się.Jestem zajętym człowiekiem.
D:Naturalnie.Proszę powiedz jak to się stało, że będąc tak nieznanym, zostałeś wybrany na trenera drużyny Sankt Pauli?
M:Poprawka - zostałem jednocześnie menadżerem i trenerem, a jak to się stało? Zadzwonił do mnie zarząd ekipy Piratów, zaoferował tą posadę, zgodziłem się.Ot cała historia, wzruszająca, nieprawdaż?
D:Powiedziałbym, że tajemnicza.Ale nieważne, wyjaw nam może jaką taktyką będzie grał Twój zespół?
M:5-4-1 lub 4-5-1 z nastawieniem defensywnym, będziemy liczyć na kontry.
D:Ciekawe, naprawdę ciekawe, takie ustawienie to rzadkość w dzisiejszych czasach.Jest pan dość oryginalny.
M:Serio? Nie wiedziałem (ironia)...
D:Na koniec proszę o wyjawienie swoich celów na najbliższy sezon.Czyżby celował pan w mistrzostwo?(powiedziane z pogardą)
M:Tak.
D:To chyba jednak nierealne.(śmiech)
M:To co się głupio pytasz? Celuję w środek tabeli, a jeśli szczęście będzie nam sprzyjało to może pokusimy się o miejsce niżej...
D:No cóż, dziękuję panu za poświęcony czas na ten wywiad.Powodzenia życzę.
M:Nie potrzebuję wsparcia dziennikarzy, od tego są kibice.Żegnam


Legenda:
D - dziennikarz
M - Mikhail

_________________________________________________________________________________________________________

Transfery Piratów:
Mateusz Możdżeń - 19letni polski pomocnik został wykupiony z Lecha Poznań, koszt wyniósł ok.250.000 €
Uludag - 19letni belgijski skrzydłowy został wykupiony z Alemannii Aachen, koszt wyniósł ok.100.000 €         
Bellaid - 23letni algierski stoper został wypożyczony z opcją pierwokupu z Eintrachtu Frankfurt, koszt został utajniony przez zarząd klubu.
Eger   - Został wypożyczony do serbskiego klubu Partizan Belgrad, zarobek wyniósł ok.125.000 €      
Daube - Został wypożyczony do francuskiego klubu SM Caen, zarobek wyniósł ok.80.000 €
Schultz - Został sprzedany do włoskiego klubu US Lecce, zarobek wyniósł ok.125.000 €

Na "Loan list" dalej znajdują się:
Drobo-Ambem
Kruse
Pichinot


Na "Transfer List" dalej znajdują się:
Hain
Borger
Lechner

_________________________________________________________________________________________________________

Komentarz piłkarzy, jak i menadżera odnośnie transferów

Mateusz Możdżeń (19lat): Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem do Sankt Pauli.W Lechu mogłem liczyć co najwyżej na 15minut co kilka tygodni, a tutaj trener zapewnia mnie, że będę głównym rozgrywającym w zespole.To niesamowita i odpowiedzialna funkcja, na pewno dam z siebie wszystko, a może i więcej!
Mikhail:Ten gracz zaimponował mi swoją dynamiką i umiejętnością szybkiego rozegrania, jestem pewien, że będzie naszym motorem napędowym.

Uludag(19lat):Trafiłem tutaj z drugoligowego Aachen, tylko po to, żeby zagrać w Bundeslidze i pomóc drużynie.Nie będę ukrywał, że St. Pauli to tylko przystanek w mojej karierze.

Mikhail:Ten Belg jest naprawdę utalentowanym grajkiem, w naszej ekipie na skrzydle nie ma sobie równych.Będziemy mieli z niego pożytek.

Bellaid(23lata):Cóż mogę powiedzieć, niedawno grałem w Eintrachcie, ale tam nie potrafiłem przekonać do siebie trenera, poprosiłem więc o wypożyczenie mnie do innego klubu z opcją pierwokupu.Natychmiast zgłosili się po mnie Piraci.Tutaj mam pewny I skład i mogę pokazać poprzedniej drużynie, że popełnili duży błąd nie dając mi grać.
Mikhail:Determinacja to jego niesamowity atut, na treningach prezentuje się niesamowicie.Mam wielką nadzieje, że tak samo będzie grał w oficjalnych meczach.


_________________________________________________________________________________________________________

Koniec wstępu, dziękuję i pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2011, 18:53:25 wysłana przez Reto »

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2011, 20:41:56 »
Jak na pierwszą karierę to bardzo ale to bardzo dobry początek. Widać jesteś arogancki, co pokazuje ton  twych wypowiedzi w wywiadzie. Mam pytanie, czy twoi ulubionym trenerem jest Mourinho? ;)

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2011, 20:48:16 »
Witamy na forum :) Na prawdę....drugi Jose :D Fajnie opisany początek.To może świadczyć tylko o jednym-że kariera będzie bardzo ciekawa :) Powodzenia i życzę miłego pisania :)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2011, 20:53:03 »
Dobry wstęp, bardzo dobry wywiad  i czekam na więcej. Powodzenia od kibica! :D

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2011, 21:13:28 »
Troszeczkę przesadza ten trener :) Jest bardzo nie smaczny, wiem, że chcesz być oryginalny ale wystarczy tylko trochę pod kręcić temp.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2011, 23:27:28 »
Troszeczkę przesadza ten trener :) Jest bardzo nie smaczny, wiem, że chcesz być oryginalny ale wystarczy tylko trochę pod kręcić temp.

o to to, dziennikarz do trenera na TY?? 

Ale ogólnie jest dobrze, fajne transfery

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2011, 10:10:56 »
bardzo ciekawy pomysł z trenerem mam nadzieję że jest dużo lepszy niż piłkarze San Marino

powodzenia w karierze i wytrwałości

Reto

  • Gość
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 24, 2011, 16:02:15 »
1)Tak, moim ulubionym trener jest Mourinho, widać nie trudno było się domyślić :p
2)Co do wywiadów to nigdy nie miałem do nich smykałki, także mogą w nich często występować różne błędy.
3)Trener\Menadżer ma być właśnie taki niesympatyczny, niesmaczny, zadufany w sobie ;)




Dramat tuż przed meczem z Kaiserlautern.
Dosłownie dzień przed inauguracją sezonu Bundesligi, kapitan zespołu Sankt Pauli doznał kontuzji.Po kilku wstępnych badaniach okazało się, że Matthias Lehmann będzie musiał pauzować od 3 do nawet 6tygodni.Załamania nie kryje Mikhail Lynn, trener i zarówno menadżer Piratów.Udało nam się z nim porozmawiać

D:Przez najbliższe tygodnie nie będzie pan mógł korzystać z Lehmanna na boisku, czy taka niedyspozycja piłkarza jest frustrująca dla ekipy?
M:Mam być szczery? Przez tą kontuzję będę miał po prostu dużo więcej roboty.Muszę dokładnie przyjrzeć się ewentualnym zmiennikom na treningach, a może nawet na kasetach wideo... Trochę głupio, ponieważ Matthias złapał kontuzję na treningu, a konkretniej po nieudanym wślizgu Bellaida.Ponadto trzeba wybrać nowego kapitana... Zabieram się więc do pracy, bo za to mi płacą.Żegnam i nie męczcie mnie już przynajmniej do końca dnia, albo lepiej, ŻYCIA!.Dziękuję. (Mikhail drwiąco ukłonił się)





Następnego dnia...

O poranku Mikhail na oficjalnej stronie klubowej napisał:
"Wybrałem już zmiennika jak i nowego tymczasowego kapitana.Chciałbym zaznaczyć, iż są to wyłącznie moje decyzje i nie zmienię ich pod żadnym pozorem.Matthiasa na pozycji defensywnego pomocnika zastąpi Kalla.Nowym kapitanem zostanie z kolei nasz nowy nabytek, Algierski stoper Bellaid.Dziękuję i życzę naszym kibicom niezmarnowania pięniążków na bilety."



Bundesliga - 1.Kolejka
   FC Sankt Pauli             1.FC Kaiserlautern
vs.


Składy wyjściowe:




Oczekiwania fan-klubu Sankt Pauli: "Musimy na nich uważać, nie oczekujemy zbyt wiele mimo tego, iż gramy na własnym stadionie.Liczymy na wspaniałe widowisko jak i grę na poziomie."
Oczekiwania fan-klubu Kaiserlautern: "Gramy na wyjeździe, ale to nie przeszkodzi nam w rozniesieniu rywali w pył.Jesteśmy po prostu lepsi i udowodnijmy to!"



Zaczynamy mecz!
1minuta, ze środka rozpoczynają Ebbers i Uludag | 10minuta, wymiana piłki między Możdżeniem a Uludagiem na połowie Diabłów, wreszcie 19letni Belg wykorzystuje swoją szybkość, schodzi na lewe skrzydło, podaje po ziemi do Ebbersa, ten przyjmuje piłkę, strzela... i GOOOOL!! GOOOOOOOLL!! GOOOOOOOOOOOOOLLL!!! futbolówka trafiła w słupek, odbiła się od niego i niefortunnie trafiła na prawą rękę bramkarza Knallera i wpadła do siatki.Mamy 1:0 dla Sankt Pauli! | 12minuta, solowy rajd Ilicevicia wzdłuż boznej linii, składa się do dośrodkowania! Ale Volz popisał się wyśmienitym,czyściutkim wślizgiem. | 14minuta, kontra Piratów! Możdżeń podaje na dobieg do Ebbersa, ten strzela! Zablokowany przez Dicka... | 19minuta, Uludag ośmieszył Tifferta, bardzo ładny i widowiskowy trik, trzeba to przyznać! | 22minuta, kopia sytuacji z 14minuty, znów korner dla gospodarzy. | 23minuta, dośrodkowanie Nakiego, Bellaid wyskoczył najwyżej, strzela główką!! Niesamowite! Obrońca Kaiserlautern - Dick wybija futbolówkę z linii bramkowej! Kapitan Piratów łapie się za głowę, albo ją bije w końcu to ona strzelała... | 24-35minuta, nudne i monotonne przemieszczanie piłki co najwyżej na środek boiska w wykonaniu obu ekip, wyraźnie żadna nie chce ryzykować śmielszych ataków. | 36minuta, bardzo niebezpieczna akcja Diabłów, z 27metra strzela Dilek, Pliquett nie łapie piłki, wypuszcza ją przed siebie... ale na szczęście Bellaid uprzedził szarżującego Lakicia i wybił piłkę na aut. | 45minuta, koniec pierwszej połowy! Sankt Pauli zdominowało Kaiserlautern w posiadaniu piłki.Dokładnie 61% do 39% na korzyść Piratów.
Zaczynamy drugą połowę!
54minuta, niesamowicie mocny strzał Lakicia w lewy górny róg, będzie bramka!! Ajajaj! Bellaid wybił piłkę główką, to była niebezpieczna interwencja, całe szczęście, że Algierczyk nie stracił przytomności.Ale... nic się nie stało, kapitan Piratów zaczyna się z siebie śmiać. | 68minuta, podanie na dobieg do Nakiego od Możdżenia, młodemu Turkowi chciał przeszkodzić defensor Kaiserlautern, nie był on zupełnie zainteresowany odebraniem piłki tylko sfaulowaniem.Wykonał wślizg, ale Naki po prostu ominął nogi rywala, następnie przeszedł prostym zwodem Rodneia, podał do Możdżenia na 5metr i kiedy wszyscy spodziewali się jego strzału, zagrał do Uludaga i... GOOOOL!! GOOOOOOOLL!! GOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Fantastyczna akcja, brawo Naki, brawo Możdżeń! | 68minuta, dwie pierwsze zmiany w meczu, dokonuje ich Mikhail Lynn.Z boiska zejdą: Możdżeń i Uludag, a w ich miejsca zameldują się Takyi i Kruse, dwójka schodzących nagradzana jest oklaskami przez fanów Sankt Pauli, nie ma co się dziwić, zagrali fenomelny mecz. | 69-88minuta, ależ dominacja Kaiserlautern, Piraci zostali ściśnięci w głębokiej defensywie.Niesamowicie grają teraz goście, ale chyba za późno wzięli się w garść... | 89minuta, szybka kontra Sankt Pauli, dośrodkowanie w wykonaniu Kruse, główką strzela Ebbers i... metr obok bramki, chociaż samo uderzenie nie było takie złe. | 90minuta, arbiter dolicza 2minuty do regulaminowego czasu gry.
90+2minuta - KONIEC, KONIEC, KONIEC!!!

Legenda:
Brązowy - Akcje Sankt Pauli
Niebieski - Akcje Kaiserlautern
Zielony - Zmiany



FC Sankt Pauli 2-0 FC Kaiserlautern
Ebbers(Uludag) 19'
Uludag(Możdżeń) 68'




Statystyki

Oceny

Gracz meczu - Volz (7.0)

Wyniki

Tabela 1/2

Tabela 2/2

Komentarz szkoleniowca Piratów po meczu:
"Haha, dobry mecz, dobre akcje!Z takimi rywalami jak Diabły trzeba grać otwarcie, bo nie są oni jakąś potęgą.Jestem bardzo zadowolony z naszych nowych nabytków.Nic więcej nie mam do powiedzenia.Czepcie się kogoś innego, pismaki."



Sankt Pauli pozbywa się kolejnego piłkarza, tym razem jest to niemiecki obrońca Gunesch:
Gunesch - Został sprzedany do francuskiego klubu FC Lorient, zarobek wyniósł ok. 275.000 €



Kolejny mecz:
1.Runda DFB-Pokal

Energie Cottbus                  FC St. Pauli
vs.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2011, 14:17:18 wysłana przez Reto »

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 24, 2011, 17:04:19 »
Ciekawy sposób opisu, musiałem na legendę spoglądać by się połapać. Ważna wygrana na inaugurację.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 24, 2011, 17:29:21 »
właśnie, ciekawie opisujesz, ale przez to się jeszcze lepiej czyta Twoją karierę (przynajmniej jak dla mnie)

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 24, 2011, 17:35:30 »
Bardzo ładnie opisane z kolorami. Cieszy postawa Możdżenia. Bardzo dobrze że te 2 celne strzały zamieniłeś na bramki i wygrałeś 2:0. Powodzenia dalej.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 24, 2011, 17:47:22 »
Wow, stary świetna na twoja kariera. Opis meczu powalający :o Nie wiem ile się nad nim napracowałeś, ale pewnie strasznie długo.
Poza tym dużo zdjęć opis tych wszystkich sytuacji, świetna robota. Co do kariery, to trener/menażer strasznie ostry ;D Gratuluję dobrego meczu przeciwko Kaiserslautern, Możdżeń dobry mecz zagrał.

Reto

  • Gość
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 28, 2011, 21:13:35 »
Dziękuję za miłe słowa, niestety mam bardzo mało czasu w tygodniu i nie mogę nawet spojrzeć na wasze kariery. Co do meczu z Kaiserlautern to spodziewałem się cięższej przeprawy, a wystarczyło kilka krótkich podań, uruchomienie skrzydeł i już jestem pod bramką :P



1.Runda DFB-Pokal
Energie Cottbus                  FC St. Pauli
vs.



Oczekiwania fan-klubu Energie Cottbus: "To oni są lepsi pod względem technicznym, ale nie kondycyjnym.Oczekujemy defensywy przez 90minut, utrzymania remisu, a w dogrywce gwałtownego zrywu do ofensywy !"
Oczekiwania fan-klubu Sankt Pauli: "To my mamy rozdawać karty w tym pojedynku.Wynik 2:0 uważamy za minimum minimalne!"




Składy:
Screen się "popsuł" więc w tym meczu wyjątkowo podam skład w formie pisemnej.

Sankt Pauli
Bramka - Pliquett
Obrona - Volz,Oczipka, Zambrano, Bellaid
Pomoc - Boll, Kalla, Możdżeń, Naki, Uludag
Atak - Pichinot


Energie Cottbus
Bramka - Kirschbaum
Obrona - Straith, Brzenska, Afriyie, Ziebig
Pomoc - Kurth, Shao Jiai, Adlung, Soma
Atak - S.Radu, Jula




Zaczynamy pierwszą rundę niemieckiego pucharu!
1minuta, Ze środka boiska rozpoczynają S.Radu i Jula. | 5minuta,Pozornie niegroźna akcja Energie zostaje zatrzymana przez wątpliwy faul Bellaida na Kurtchie.Żółta kartka!
5minuta, Możdżeń fauluje rywala, znów na boisku leży Kurth.Rzut wolny 20metrów od bramki, nerwowo zaczęli Piraci. | 5minuta, Strzał z wolnego! Kessler bez żadnych problemów wyłapuje piłkę. | 9minuta, Duże zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale udaje im się wybić piłkę jak najdalej od własnego pola karnego. | 20minuta, Nudny fragment meczu, Cottbus wyraźnie boi się wyjść z własnej połowy.Wreszcie te podawanki przerywa faul Nakiego.Żółta kartka! Co ciekawe na boisku już trzeci raz leży dzisiaj Kurth.Widocznie piłkarze gości nie darzą go sympatią... | 23minuta, Dwójkowa akcja Możdżeń-Uludag zakończona strzałem Belga, bramkarz jednak obronił to uderzenie i wybił piłkę na aut. | 25minuta, Możdżeń wywalczył kornera, nabijając rywala. | 25minuta, Bardzo niebezpieczne dośrodkowanie w wykonaniu Uludaga, jednak Volz nie wygrał powietrznego pojedynku z Ziebigiem. | 27minuta, Kolejny korner, tym razem po dobrym strzale Uludaga. | 27minuta, Z narożnika w pole karne piłkę posłał Naki, jednak podobnie jak dwie minuty temu, Ziebig króluje w powietrzu. | 36minuta, Pichinot podaje na dobieg do Uludaga, ten strzela! Kolejny korner... | 38minuta, Energie broni się wszelkimi dostępnymi środkami, aż dziesięciu zawodników ich zawodników znajduje się w polu karnym. | 41minuta, Uludag podaje na 4metr do zupełnie niekrytego Pichinota, musi być gol!!! Słupek!!! Ależ kiks młodego napastnika!!! | 42minuta, Rzut z autu, wymiana piłki między Nakim a Volzem, ten drugi wreszcie podaje na 13metr do po raz kolejny niepilnowanego Pichinota, ten strzela... Na oko jakieś 30metrów nad bramką, gorszego strzału z takiej odległości dawno nie widziałem.To wyraźnie nie jest dzień tego napastnika.Drugi z rzędu jego strzał, któremu daleko do ideału. | 45minuta, Absolutna dominacja Sankt Pauli, dziewięć strzałów z czego pięć celnych.Posiadanie piłki 59% do 41% na korzyść Piratów. |
Zaczynamy drugą połowę!
45minuta, Zmiana w zespole gości, schodzą Uludag i Naki, widocznie trener Lynn nie chce ich męczyć przed ligówką.W ich miejsce wchodzą Asamoah i Kruse. | 54minuta, Asamoah faulowany na 43metrze! Po tym zagraniu żółtą kartkę obejrzał Ziebig. | 55minuta, Asamoah strzela z 43metrów!!! Mamy rzut rożny, ależ to był nieziemski strzał! Wielkie gratulacje dla skrzydłowego Piratów. | 67minuta, Cottbus po raz kolejny bardzo boi się wyjść z własnej połowy, od kilkunastu minut podawają sobie piłki "defensywny pomocnik-obrońca-obrońca-bramkarz".Goście na trybunach zaczynają wygwizdywać gospodarzy, kibice są już wyraźnie zażenowani grą Energie. | 78minuta, Wreszcie koniec tych podawanek, głupia strata.Ziebig chciał ominąć Geralda Asamoah prostym zwodem, ten jednak nie dał się zaskoczyć, zabrał mu piłkę i w sytuacji sam na sam nie dał najmniejszych szans bramkarzowi.Goool!Goooooll!!Goooooooolll!!! 1:0 dla Sankt Pauli. | 78minuta, Zmiana w Energie Cottbus, zejdzie Kurth, a w jego miejsce zamelduje się Petersen.Napastnik za pomocnika, a więc to zmiana taktyczna. | 89minuta, Indywidualna akcja Możdżenia, strzał z 25metra! Centymetry obok bramki!!! | 89minuta, Zmiany po obu stronach, w zespole gospodarzy zejdą Straith i Adlung, a wejdą Hunemeier i D.Sorensen.Natomiast w drużynie gości mamy tylko jedną zmianę, schodzi Zambrano, wchodzi Thorandt. | 91minuta, Sędzia doliczył zaledwie minutę, nic w tym czasie się nie wydarzyło.Spodziewaliśmy się bardziej okazałego zwycięstwa Sankt Pauli, ale Pichinot był w beznadziejnej formie.Prawdą jest też to, że Cottbus zagrał bardzo, bardzo defensywnie.Końcowy wynik: 1-0 dla St.Pauli.


Spotkanie sędziował - Thomas Bellic(Niemcy)

Energie Cottbus 0-1 FC Sankt Pauli
                                                                   
  Asamoah 78'



Statystyki

Oceny

Gracz meczu - Asamoah (8.0)

Wyniki

Wyniki c.d

"Drzewko terminarzowe"

Sensacja: Hamburger SV odpadł już w pierwszej rundzie, wyeliminowali ich zdecydowanie niżej notowana ekipa z Duisburg'a.Co ciekawe oba zespoły wyszły w swoich najmocniejszych składach.

Komentarz Mikhaila po meczu (Energie Cottbus - Sankt Pauli):
"Świetny sędzia, zaczepisty!! Na następny nasz mecz proponuję zaprosić Webba.Normalnie, ale będzie jazda!! Co do meczu to jestem dość zadowolony z drużyny, ale nie będę ściemniał blachy, obecnie Pichinot kompletnie nie nadaje się na wysuniętego napastnika, a jeśli nawet to nie w tej klasie rozgrywkowej, pudłował niemiłosiernie.Dokładnie jak moi rodacy (śmiech).Jest jednak młody i myślę, że wypożyczenie do jakiegoś średniaka z 2.Bundesligi dobrze mu zrobi.Dlatego też z dniem dzisiejszym wędruje na listę wypożyczeniową.Robię to dla jego dobra, nie z 'zemsty' więc nie wywołujcie jakiejś wojny wewnątrz-klubowej, dobrze!?"



Kolejny mecz:
2.Kolejka - Bundesliga

FC Sankt Pauli                 FC Koeln
vs.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2011, 14:35:59 wysłana przez Reto »

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 28, 2011, 21:19:37 »
Na pewno bardzo cenne zwycięstwo po przeciętnym meczu twoich rywali jednak w obronie zagrali całkiem nie źle. Fajne te opisy jednak troszkę za dużo kolorów choć mimo wszytko ładnie i dobrze się to czyta.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 30, 2011, 12:12:23 »
Miałeś przewagę ale dopiero gol w 78min dał ci awans. Hamburg i Stuttgart odpadli to niespodzianka.

Reto

  • Gość
PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 13, 2011, 18:39:06 »
Ja także nie lubię kiedy jest zbyt dużo kolorów, ale musi się to wszystko w jakiś sposób różnić ;) Kiedy wymyślę lepszy sposób opisywania meczy, to będę co najwyżej z dwóch.



2.Kolejka - Bundesliga
FC Sankt Pauli                 FC Koeln
vs.



Składy:




Oczekiwania fan-klubu Sankt Pauli: "Gramy u siebie, mamy tą przewagę 'psychologiczną'.Wygrajmy ten mecz!!"
Oczekiwania fan-klubu FC Koeln: "Trudny rywal, trudny obiekt.Remis będzie dobrym wynikiem."



1minuta, ze środka boiska rozpoczną Uludag i Ebbers. | 14minuta, widoczny brak Możdżenia i Nakiego, Sankt Pauli nie potrafi stworzyć okazji podbramkowej. | 18minuta, wreszcie coś się dzieje! Asamoah podaje do Bolla, ten wypuszcza Uludaga w 'uliczkę', Belg mija dwóch obrońców, oddaje piłkę napastnikowi!!! Ale Ebbers jak szybko ją przyjął, to jeszcze szybciej stracił... | 21minuta, Sankt Pauli trzyma piłkarzy Kolonii na dystans, nie oddali oni jeszcze ani jednego strzału, ani nawet nie wyszli poza własną połowę. | 27minuta, Piraci próbują gry skrzydłami, ale po raz kolejny tracą futbolówkę przed uderzeniem na bramkę. | No cóż, na tym poziomie ligowym oczekujemy gry z wieloma strzałami, akcjami.Niestety, ale to spotkanie nie dostarcza nam żadnych emocji, póki co... | 36minuta, ależ piękny zachód słońca, niczym pomarańcza kochająca się z cytryną... wróćmy jednak do meczu, może wreszcie ktoś skonstruuje ładną akcję. | 36minuta, Uludag rozpędzony na lewym skrzydle zagrywa na dobieg do Ebbersa... i Gooooool! Gooooooooooooll!! Goooooooooooooooolll!!! 1-0 dla gospodarzy! Może to zwiększy tempo meczu. | 38minuta, Koeln po raz pierwszy na połowie Piratów! Rotenbach jednak powstrzymuje ich z wielką łatwością.Nieźle, to był 40metr! 'Daleko' zaszli goście. | 40minuta, rajd Oczipki środkiem boiska, faulem zatrzymuje go Pezzoni.Co!? Sędzia zdecydował inaczej! Gramy dalej! Uzasadniona złość Mikhaila... |
45minuta, koniec I połowy! W ciągu tych minut, widzieliśmy zaledwie jeden strzał, padł także jeden gol.Posiadanie piłki to: 67% do 33% na korzyść Sankt Pauli.
45minuta, mamy zmianę w zespole gospodarzy.Zejdzie strzelec bramki Ebbers, a wejdzie Hennings. | 50minuta, wymiana piłki miedzy Uludagiem a Rotenbachem, w końcu Belg przepuszcza piłkę między nogami, wrzuca miękko w pole karne! Takyi uderza z główki i!!! Korner... | 53minuta, Uludag złośliwie faulowany na 30metrze, mamy rzut wolny. | 54minuta, sprytne rozegranie wolnego przez Piratów.Asamoah podaje krótko do Oczipki, ten schodzi na lewe skrzydło i niespodziewanie strzela! Dobre uderzenie, ale bramkarz wyłapuje piłkę. | 61minuta, zamieszanie pod polem karnym gospodarzy, jednak opanowują oni sytuację i przejmują piłkę, po czym uspokajają grę, bardzo mądra decyzja, widać, że menadżer Mikhail nad tym pracował na treningach. | 65minuta, Uludag jest nie do zatrzymania, kapitalny zawodnik! Ograł Andrezinho i Pezzoni'ego jak dzieci, po czym podał do Henningsa, który zamienił się pozycjami z Takyim, wypuścił piłkę Ghańczykowi i!!! Centymetry obok bramki! Ładna akcja, ale gorzej z wykończeniem. | 79minuta, gorąco pod bramką Kesslera! Bardzo chaotycznie w defensywie zagrało Sankt Pauli, ratuje ich tylko i wyłącznie offside Kolonii. | 79minuta, zmiana w zespole gospodarzy.Schodzą Uludag i Asamoah, a wchodzą Bruns i Kruse.Wszyscy na stadionie biją brawa młodemu Belgowi! No proszę! Dołącza się do nich Mikhail! | 87minuta, St. Pauli spokojnie prowadzi piłkę, Kruse rusza lewym skrzydłem, podaje do Henningsa, ten piętką zagrywa do Takyi'ego! Centymetry obok bramki, po raz kolejny! |
90minuta, sędzia nie dolicza ani sekundy, koniec meczu! Sankt Pauli zasłużenie pokonuje FC Koeln 1:0.Posiadanie piłki - 61% do 39% na korzyść Piratów.


FC Sankt Pauli 1-0 FC Koeln
Ebbers 36'



Statystyki:


Oceny:


Gracz meczu - Uludag (6.5[!?])


Wyniki:


Pierwsza część tabeli:




Kolejny mecz:
2.Kolejka - Bundesliga

 FC Nürnberg                FC Sankt Pauli
vs.



//Dziękuję za kilka komentarzy serdecznie i niezwłocznie ruszam nadrabiać duże zaległości w waszych karierach ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2011, 14:35:55 wysłana przez Reto »

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 13, 2011, 18:54:28 »
Fajnie sie to czyta. Zagraliście dobry mecz i wygraliście 1:0, choć mogłoby znacznie wyżej.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 13, 2011, 19:44:12 »
skromna wygrana daje 3 punkty i mozna sie cieszyc lecz styl gry nie powalił
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 13, 2011, 20:10:10 »
Opis mecz okej, ale nie wiem, czy nie za dużo tych kolorów. Z Koeln dobry mecz, goście byli bezsilni. Bardzo dobrze rozpocząłeś rozgrywki, 2 mecze i 2 wygrane, oby tak dalej.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 14, 2011, 21:43:09 »
Nie dałeś szans Koln rozegrałeś świetny mecz i zasłużenie wygrałes tylko szkoda że 1:0. Przeciwnik dopiero był na twojej połowie w 38min ale to trwało parę sekund :) to światczy jaką miałeś przewagę. Oby podobnie było w 3 kolejce

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2010 - FC Sankt Pauli by Reto
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 14, 2011, 21:43:09 »