Autor Wątek: Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Hawaje, oł jea!  (Przeczytany 32634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Najświeższe newsy!!
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 28, 2011, 11:44:07 »
te newsy nietypowe, miło się je czytało, masz nowego tatę w kluie, niech go dziecko zmotywuje do coraz lepszej gry. a i to syn czy córka. swoją drogą szybki jest ;D

Robert z Kielc a nie Robert z Kiel taka tam literówka.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Najświeższe newsy!!
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 28, 2011, 15:31:17 »
Zajebiste Newsy, super się czytało. Widać Możdzeń  narobił sobie wrogów. Wypowiedzi kibiców najlepsze.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Najświeższe newsy!!
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 28, 2011, 15:34:35 »
ale jest takie miasto chyba jak "Kiel"
po niemiecku Kiel a po polsku Kilonia chyba czy jakoś tak
jest nawet zespół THW Kiel w ręczną :D
" border="0

Reto

  • Gość
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Najświeższe newsy!!
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 29, 2011, 22:17:23 »
Młody to i przebojowy ;)
Tak, chodziło o Kilonię, ale można było się pomylić, niepotrzebnie chciałem zachować 'niemieckość' ;)



Asamoah - obiekt zainteresowań...
Po ostatnim nieprzyjemnym incydencie, Gerald Asamoah został natychmiast wystawiony na listę transferową oraz przesunięty do drużyny rezerwo.Już nazajutrz działacze Sankt Pauli dostało informację od kilku drużyn, które są zainteresowane tym piłkarzem.Mowa tu o... ekipach z 2.Bundesligi... Wymienia się tutaj: Alemannia Aachen, Fortuna Düsseldorf czy FC Ingolstadt 04...
Gerald wypowiedział się w tej sprawie - "Proszę!? 2.Bundesliga? Nie, to będzie krok w tył w mojej karierze.Jestem pewien, że znakomicie sobie poradzę w I klasie rozgrywkowej".
Czy nasz skrzydłowy powinien wybrzydzać? Prosimy o komentarze!
Najlepszy komentarz:
"Panie gwiazdorze, pan już jesteś w dupie! Krok w tył nie zrobi Ci żadnej różnicy..." - Franz z Hamburga
~źródło - [www.sanktpauli.de]



Saragossa? Nie... Więc kto?
Jak już dobrze wiemy, Saragossa zrezygnowała ze sparingu z naszą drużyną.Wielu zapewne zadaje sobie pytanie - "Z kim ku*** w takim razie zagramy!?".Konkretnej odpowiedzi podać nie możemy, nie w tej chwili.Przedstawiamy jednak kilku możliwych sparingpartnerów:
      
Nie trzeba mówić, kogo będzie najciężej namówić.Mimo, że do stycznia jeszcze kawał czasu, to my nie będziemy czekać do ostatniej chwili.Zadajemy również pytanie Wam, fanom, kogo chcielibyście zobaczyć w pojedynku z Nami?
Komentarze:
"Bayern Monachium, kuźwa!!!" - Aaron z Emden
"Hmm... Osasuna to drużyna wcale nie lepsza od Saragossy... Wszyscy, byle nie ona." - Maria z Hamburga
"Real Madryt!! Jest Real, jest impreza!! Jak już mamy grać sparing,  to z najlepszymi!" - Thomas z Bremy
~źródło - [www.sanktpauli.de]



Bellaïd - "Nie chcę być kapitanem!"
Nasz obecny boiskowy 'przywódca' nie chce być nim dłużej! Dlaczego? Wypowiedział się w tej sprawie:
"Nie jestem gotowy na tak wielką odpowiedzialność, ja po prostu chcę grać jak najlepiej umiem, a będąc kapitanem, jestem ciągle pod presją.To nie jest funkcja dla mnie, a już na pewno nie w tym momencie.Mam nadzieję, że trener bezproblemowo wybierze innego zawodnika, który będzie 'dzierżył' tą opaskę."
Jak najbardziej można to zrozumieć, w końcu kapitan zawsze musi robić więcej od innych.Nie każdy jednak potrafi temu podołać, przykładem jest właśnie Bellaïd.Uszanujmy jego decyzję i poczekajmy na dalszy rozwój wydarzeń.

~źródło - [www.sanktpauli.de]



Ulubieniec kibiców... ankieta zakończona, oto wyniki!
Jak można łatwo zauważyć, Waszym ulubieńcem został nasz nowy tatuś, z naprawdę wielką przewagą - dostał 42% głosów, a drugi Naki - 15%.Całkowita dominacja! Dalsze miejsca zajęli odpowiednio - Możdżeń, Bellaid, Kessler.Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w takim głosowaniu, zapraszamy również do uczestniczenia w innych tego typu ankietach.
Komentarze:
"Miałem dylemat, na kogo zagłosować - Alper czy Deniz? Padło na Możdżenia, nie żałuję tej decyzji, Mateusz - będziesz gwiazdą naszej drużyny!" - Ulrich z Hamburga
"Gratki Alper, jesteś nieziemskim piłkarzem! Prawie jak ja na swoim podwórku (uśmiech)" - Ralf z Hamburga
"Deniz i Naki to bez wątpienia najlepsi i najbardziej lubiani piłkarze, trzymam kciuki za waszą karierę!" - Dora z Magdeburga
~źródło - [www.sanktpauli.de]



Wyniki ankiety zrobiłem w serwisie "nawykresie.pl".Na chwilę obecną jestem blokowany przez swoją pracę w opisywaniu tej kariery, ale na świeżą paczkę news'ów nie trzeba wiele czasu, tylko ogrom pomysłów ;)

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Najświeższe newsy!! #2
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 29, 2011, 22:58:25 »
Ostatnie newsy są bardzo fajne :) Super by było jakbyś rozegrał mecz sparingowy z Królewskimi :) Szkoda,że Bellaïd nie chce być kapitanem.Dobrze mu szło.. Powodzenia dalszych spotkaniach ;)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Najświeższe newsy!! #2
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 29, 2011, 23:55:12 »
Fajny pomysł z tymi newsami, jest co czytać. Heh, Asamoah został zjechany przez tego klienta. :D

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Najświeższe newsy!! #2
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 30, 2011, 00:05:46 »
Fajne są te wypowiedzi i ankiety :)
podobają mi się i pewnie innym też
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Najświeższe newsy!! #2
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 30, 2011, 00:06:54 »
Nie to co robisz jest super, widać masz duże poczucie humoru. Ale Asamoah zjechany przez gościa.

Offline Durothil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.08.2011r.
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Najświeższe newsy!! #2
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 30, 2011, 10:50:41 »
Fajnie to wszystko wygląda ;)

Reto

  • Gość
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10]
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 05, 2011, 20:44:21 »
Trochę mnie tu nie było,  nie mogłem również komentować waszych wypocin, ale chyba każdy kto przeczytał ostatnie zdania poprzedniej 'notki' wie co było tego przyczyną. :)
Teraz jednak chcę nadrobić zaległości i zobaczyć co tam się u Was dzieje, a ponadto opisać wreszcie jakiś mecz... oczywiście już bez tych pieruńskich kolorów. ;)



Nowy kapitan... już go znamy!
Przywódca na boisku został wyznaczony, wybór trenera zapewne państwa absolutnie nie zdziwi... Kapitanem został Alper Uludag.Jak argumentuje swoją decyzję Mikhail? Oto cytat: "Bo tak podoba się mi oraz całej drużynie". Nikt z nas nie spodziewał się tak barwnej wypowiedzi menadżera, która rzuca pełne światło na powód tej decyzji.Miejmy nadzieję, że Alper spisze się przynajmniej podobnie jak Habib w tej roli...
~źródło - [www.sanktpauli.de]



Przygotowania do meczu z Wolfsburgiem
Od wczesnych godzin porannych do pory 'przedobiadowej' oraz od wieczora do późnego wieczora zawodnicy Sankt Pauli przygotowywali się do meczu z aktualnym liderem Bundesligi - Wolfsburgiem.Nie ma co się dziwić, Wilki będą chciały rozszarpać Piratów na strzępy po porażce w Pucharze.Chodzi tu o honor utytułowanej drużyny.Zapowiada się bardzo emocjonujący mecz, w którym ciężko wskazać faworyta.Jednego możemy być pewni... padną gole!



Volkswagen-Arena zostanie zapełniona w 100%
Wszystkie bilety na mecz pomiędzy Sankt Pauli a Wolfsburgiem zostały wyprzedane, co ciekawe, po raz pierwszy w tym sezonie stadion Volkswagen-Arena pęknie w szwach! Świetnie radząca sobie drużyna Wilków nie potrafiła przyciągnąć na swoje boisko kompletu widzów, ale co się odwlecze to nie uciecze - jak mówi przysłowie.Nikt nie chce przegapić takiego spektaklu, ale tym, którym nie udało się zakupić biletu, na pocieszenie zostaje telewizor.



9.Kolejka Bundesliga
Vfl Wolfsburg                    FC Sankt Pauli
    vs.    



Składy:



Komentatorzy:
Martin Hosselhof (Niemcy)
Adrian Witt (Niemcy)

Dzień dobry! Witamy państwa serdecznie, z tej strony... Martin Hosselhof i Adrian Witt.Mamy zaszczyt po raz kolejny komentować spotkanie Bundesligi! Dzisiaj zapraszamy Was na prawdziwy spektakl, mecz kolejki... Wolfsburg kontra Sankt Pauli!
Adrian, dam Ci spokój i nie będę wypytywał o faworytów czy inne takie...
O! Dziękuję Martin! Wiesz jak zrobić człowiekowi dobrze...
Haha, cięte riposty dalej się Ciebie trzymają (śmiech).
Właśnie dlatego zostałem komentatorem (uśmiech)
No dobrze, nie będziemy państwa zanudzać naszymi dyskusjami, zapraszamy na mecz po krótkiej przerwie!

-1minuta, wracamy po reklamach na stadion Volkswagen-Arena! | 0minuta, zawodnicy opuszczają szatnie i kierują się na murawę. | 1minuta, zaczynajmy!! Ze środka Dzeko i Mandzukić! | 2minuta, Degajah na lewym skrzydle mija Nakiego, wbiega w pole karne.Thorandt został przy napastniku blokując możliwość zagrania do niego, w związku z tym skrzydłowy gospodarzy musiał strzelać z zerowego kąta... ale to raczej było podarowanie autu bramkowego, aniżeli uderzenie. | 5minuta, obie ekipy grają bardzo chaotycznie. | 12minuta, Mandzukić wydryblował obronę Piratów.Strzela z prawego skrzydła! Pliquett broni, ale wypuszcza piłkę! Degajah dobija! Jeszcze raz Pliquett, ale znów nie utrzymał futbolówki w rękawicach... Dzeko do niej dobiega i bez problemowo umieszcza ją w bramce! Goooooool!!! 1-0 dla Wolfsburga! | 15minuta, Sukuta-Pasu uderza ze znacznej odległości.Bramkarz wypuszcza piłkę z rąk... Naki pędzi, pędzi i... strzela... Gooooooool!!! 1-1!! | 21minuta, po słabym początku Sankt Pauli całkowicie zmieniło swe oblicze.Grają jak zwykle, swoim rytmem, krótkie podania z pierwszej piłki. | 39minuta, absolutna dominacji gości, środek pola opanowany.Sukuta-Pasu zwodzi obrońców, wypatrzył Takyi'ego, dograł mu idealną piłkę! Wychodzi sam na sam!! Nie może tego zmarnować!! Gooooooooool!!! 1-2!! Sankt Pauli obejmuje prowadzenie! |
45minuta, sędzia kończy I połowę.Piraci oddali 3strzały (3celne) ich posiadanie piłki wyniosło 58%.Wolfsburg natomiast oddał 3strzały (2celne) ich posiadanie piłki wyniosło 42%.Warte uwagi jest również to, iż goście wymienili o 47podań więcej od gospodarzy!
53minuta, Piraci kontrolują grę, gospodarze biegają za piłką męcząc się przy tym, ale nie mogą jej odebrać... | 55minuta, Kruse uderza z 30metrów!! Będzie korner! Zaskakujący strzał, było blisko. | 63minuta, Wilki szarżują!! Przedzierają się przez silną linię pomocy gości... Bellaid odbiera piłkę! Fantastyczna interwencja, ratująca drużynę przez sytuacją 1 na 1. | 72minuta, zmiana w zespole gospodarzy.Boisko opuści Grella, a wejdzie Masimović. | 77minuta, kolejna zmiana w zespole gospodarzy.Schodzi Mandzukić, wchodzi Grafite. | 78minuta, Rzut wolny dla Piratów.Takyi podaje krótko do Uludaga, Alper odgrywa do Sukuty, ten strzela!! Słupek!!! | 86minuta, Wolfsburg przejął inicjatywę, ale zdecydowanie za późno, nie dadzą rady doprowadzić do choćby remisu... |
90minuta, tak jak myślałem! Wynik 1-2 utrzymał się do końca! Sankt Pauli zdominowało mecz oddając 6strzałów (6celnych).Dla porównania Wolfsburg strzelał 4razy na bramkę rywali z czego 3razy celnie.Posiadanie piłki to: 38%-62% na korzyść Piratów.Miazga!!!
Dziękujemy za uwagę, zapraszamy na kolejne mecze już za tydzień! Żegnają się z państwem: Martin Hosselhof i Adrian Witt.


Vfl Wolfsburg 1-2 FC Sankt Pauli
Dzeko 12'
Naki 15'
Takyi 39'



Statystyki:


Oceny:


Gracz meczu:



Mecze:



Tabela 1/2:


Tabela 2/2:




Nie wiem dlaczego PES strzał w słupek zaliczył mi jako strzał celny.Na potwierdzenie komentarza z 78minuty mam screen gdzie widać, jak piłka styka się z tą częścią bramki, żeby nie było, że 'koloryzuję' ;p
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2011, 17:30:09 wysłana przez Reto »

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Mecz z Wolfsburgiem | 10.Kolejka za nami!
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 05, 2011, 21:13:31 »
Miałeś ogromną przewagę w posiadaniu piłki i to wykorzystałeś. Oddałeś dużo celnych strzałów nawet zaliczyli ci ten strzał z 78 minuty ale to nie istotne wygrałes mecz kolejki mimo że Dzeko pierwszy strzelił to odpowiedziałeś dwoma trafieniami i wygrywasz 2:1.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Mecz z Wolfsburgiem | 10.Kolejka za nami!
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 05, 2011, 21:23:18 »
Miałeś dzisiaj na prawdę dużą przewagę w tym meczu a mimo to wygrałeś minimalnie. Wolfsburg to bardzo nie wygodny rywal a zwłaszcza jeżeli gra się z nimi na wyjeździe to potrafią dać się we znaki.

Offline Durothil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.08.2011r.
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Mecz z Wolfsburgiem | 10.Kolejka za nami!
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 06, 2011, 22:06:19 »
2 trafienia i kolejne 3 punkty dla Twojego zespołu. Co do tej sytuacji to miałem strzał celny a mi zaliczyło jako niecelny...

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Mecz z Wolfsburgiem | 10.Kolejka za nami!
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 07, 2011, 15:14:30 »
Wygrałeś z moim Wolfsburgiem,miałeś wielką przewagę w posiadaniu piłki.I miałeś tez dużo strzałów więc musiałeś wygrać.

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Mecz z Wolfsburgiem | 10.Kolejka za nami!
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 07, 2011, 17:12:18 »
ale masz dominację, Fajnie by było, pod względem marketingowym itp itd jakbyś zagrał z Madrytem na własnym terenie ;)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Mecz z Wolfsburgiem | 10.Kolejka za nami!
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 07, 2011, 17:31:25 »
Dominacja z strony twojego zespołu i minimalne zwycięstwo w trudnym rywalem na jego terenie gratuluję i życzę powodzenia.

Reto

  • Gość
FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Trafiła kosa na kamień...
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 09, 2011, 09:59:09 »
Powołania reprezentacyjne otrzymali:
Alper Uludag (Belgia)
Mateusz Możdżeń (Polska)

Alper zagrał 15minut w meczu reprezentacyjnym, a Możdżeń zaledwie 3minuty.
Belgia 6-1 Luksemburg
Polska 0-1 Szwecja


10.Kolejka - Bundesliga
vs.


Składy:



1minuta, rozpoczynamy mecz! | 6minuta, Sankt Pauli trzyma się piłki, ale nie potrafi stworzyć akcji podbramkowej, dobra gra Dortmundu w defensywie. | 11minuta, poważny błąd Zambrano, traci piłkę tuż przed polem karnym na rzecz Barriosa! Ależ spokój paragwajskiego napastnika, pewnie umieszcza futbolówkę w siatce, po siatce, którą założył Pliquettowi! Goooooooooool! 1-0 dla Dortmundu! | 18minuta, stan rzeczy się nie zmienia, Piraci długo utrzymują się w posiadaniu piłki, ale nie wychodzi z tego żadna szansa. | 29minuta, niesamowicie nudne widowisko, kompletnie nic się nie dzieje, klub z Hamburga chyba gra w 'dziada' a nie ważny mecz... | 37minuta, rajd Możdżenia na prawym skrzydle, ale kiedy Polak chciał dośrodkować, to wyśmienitym wślizgiem popisał się Schmelzer. | 43minuta, Ebbers kompletnie nie radzi sobie na boisku, zostaje zastąpiony przez Takyi'ego.Wszystko wskazuje na to, iż jest to zmiana taktyczna.Hennings zajmuje pozycję wysuniętego napastnika, Naki cofniętego, a Takyi ofensywnego pomocnika. | 44minuta, pierwszy strzał gości w tym meczu na bramkę! Uderzał Naki, ale Weidenfeller wybił piłkę na rzut rożny.
45minuta, koniec I połowy! Sankt Pauli zdominowało Borussię jeśli chodzi o posiadanie piłki - 60% do 40%.W tej części spotkania oglądaliśmy zaledwie dwa strzały, uderzenie Barriosa, które skończyło się bramką oraz strzał Nakiego, które przyniosło gościom jedynie rzut rożny.
52minuta, korner dla Dortmundu.Wywalczył go Feulner. | 53minuta, znakomita wrzutka Feulnera w pole karne! Do główki skacze Barrios i.... Gooooooooooool! 2-0 dla gospodarzy!! | 58minuta, coś niedobrego dzieje się w szeregach Piratów, grają jak zawsze krótkimi podaniami, trzymają się przy piłce, ale nie potrafią zagrozić bramce strzeżonej przez Weidenfellera... Szykuje się niemiła rozmowa pomiędzy zawodnikami, a Mikhail'em... | 67minuta, Naki samodzielnie, przedziera się przez defensywę rywali, pada w polu karnym!!! Jaka decyzja arbitra? Nic nie było, gramy dalej! | 67minuta, kontrowersyjna decyzja, to wejście Santany moim zdaniem kwalifikowało się na faul, a co za tym idzie - na jedenastkę. | 75minuta, Kringe na oczach widzów pokazuje swoje nieprzeciętne zdolności techniczne, mija rywali jak tyczki, wchodzi na pole karne, strzela!!! Gooooooooool! Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki! 3-0 dla Dortmundu!! Pogrom! | 79minuta, bardzo dziwny mecz.To Sankt Pauli jest drużyną, która gra znacznie szybciej i nawet efektowniej, ale dzisiaj nic z tego nie wynika... | 87minuta, zmiana w ekipie gospodarzy.Schodzi bohater tego spotkania Barrios, a zastąpi go Valdez. | 89minuta, w końcówce przycisnęli goście, bardzo mocny strzał Możdżenia, z trudem broni Weidenfeller, było blisko honorowego trafienia... | 90+2minuta, solowa akcja Uludaga, zawodnik ten uderza!! Znów Weidenfeller górką, znów było blisko.
90+3minuta, koniec meczu!! Borussia wygrywa wysoko, bo 3-0 z Sankt Pauli.Posiadanie piłki to: 56% do 44% (na korzyść Piratów).Gospodarze oddali 7strzałów (4celne), a goście 3strzały (3celne).
Pierwsza porażka w tym sezonie ekipy z Hamburga, beznadziejna gra w defensywie, słaba w ataku, ale przyzwoita w środku boiska.Pomocnicy na plus, cała reszta na duży, duży minus.Dziękujemy za uwagę, oddajemy głos do studia.


Dortmund 3
-0 FC Sankt Pauli
Barrios 11' , 53'
Kringe 75'



Statystyki:


Oceny:


Gracz meczu:


Mecze:


Tabela 1/2:


Tabela 2/2:




Dzisiaj dość skrócona 'notka', ponieważ brak mi słów na ten dupny mecz... :|
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2011, 13:38:41 wysłana przez Reto »

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Trafiła kosa na kamień...
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 09, 2011, 15:06:08 »
Szkoda porażki z Borussią bo mecz był dosyć wyrównany ale nadal utrzymujecie wysokie miejsce w tabeli,a kolejne zwycięstwa to tylko kwestia czasu.

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Trafiła kosa na kamień...
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 11, 2011, 12:11:36 »
szkoda porażki ale jak widać nie potrafiłeś zatrzymać  Barriosa bo to on strzelił 2 brami ale i tak jestes dośc wysoko w tabeli

Offline Durothil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.08.2011r.
Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Trafiła kosa na kamień...
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 11, 2011, 13:29:22 »
Przygnębiająca porażka z Borussią... Szkoda, ale będzie lepiej

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Sankt Pauli [by Reto - PES 10] | Trafiła kosa na kamień...
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 11, 2011, 13:29:22 »