Autor Wątek: UEFA Champions League. 2011/2012!  (Przeczytany 30249 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 29, 2011, 11:57:21 »
dwa mecze. Pierwszy Maccabi Haifa - FC Basel
Wynik tego meczu to 2-1 dla gospodarczy czyli jast 60:40 % szans na awans Maccabi. Tak asmo miała Wisła, a koniec tej historii każdy zna...

HJK Helsinki - Malmoe
Ru już jest pozamiantane. Drużyna z Szwecji wygrała w Finlandii i strzeliła na wyjeździe 3 bramki. Teraz w rewanżu postawią pewnie we własnym polu karnym autobus i zagrają taktyką 10 z tyłu i 1 z przodu :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 29, 2011, 13:02:27 »
Hmm Apoel Victoria, ja tez jestem za Apoelem. Fajnie grają w piłkę i mają dobrych piłkarzy.

Mecz Macabbi Bazyleą, niby wygrali gracze z Izreala, ale to goście z Bazylei są w lepszej sytuacji przed rewanżem.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 29, 2011, 13:07:56 »
liczę, że Maccabi wygra pojedynek
Malmoe w łatwej sytuacji, ale to jest PES, tu wszystko może się zdarzyć :D
" border="0

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 29, 2011, 13:45:36 »
szkoda, że Czesi nie wygrali mecz u z Apoelem.... no ale cóż, może rewanż. liczę na Żydków, niech zagrają w LM.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 29, 2011, 15:13:04 »
Miło wśród śmieci, w których zalega ten dział znaleźć taką perełkę i poczytać; dzięki. Zawsze miałeś ciekawe pomysły, wytrwałości życzę.
" border="0

Offline 12121p

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2011r.
  • 40 miliardów? Drobne.
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 29, 2011, 15:39:53 »
Miło wśród śmieci, w których zalega ten dział znaleźć taką perełkę i poczytać; dzięki. Zawsze miałeś ciekawe pomysły, wytrwałości życzę.

Ty zawsze byłeś pyskatym skur+ysynem, w tej chwili ubliżasz kilku ludziom, którzy naprawdę wkładają w to serce i wytężają umysł. Weź się kur+a hospitalizuj, bo twoje kariery to też były niezłe ścierwo. 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 15:42:30 wysłana przez 12121p »

Śmierć milionów to statystyka. Śmierć jednostki to tragedia.
Precz z komuną, panie Tusk!

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 29, 2011, 15:46:51 »
Maccabi miało wielkie szczęście w spotkaniu przeciwko Basel :D Izraelczycy wygrali tylko jedyną bramką przewagi i nic jeszcze nic nie jest wiadome :)

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 29, 2011, 15:51:58 »
Ty zawsze byłeś pyskatym skur+ysynem, w tej chwili ubliżasz kilku ludziom, którzy naprawdę wkładają w to serce i wytężają umysł. Weź się kur+a hospitalizuj, bo twoje kariery to też były niezłe ścierwo.  
Ned miał po części racje. Poza tym nie wiesz czy wkładają w to serce, czy robią bo żadnego innego zajęcia. A taka kariera która podoba się 3/4, a może nawet więcej osobom w tym dziale to rzadkość

Offline 12121p

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2011r.
  • 40 miliardów? Drobne.
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 29, 2011, 16:30:32 »
Ned miał po części racje. Poza tym nie wiesz czy wkładają w to serce, czy robią bo żadnego innego zajęcia. A taka kariera która podoba się 3/4, a może nawet więcej osobom w tym dziale to rzadkość

Jeśli jakaś kariera jest ładna, jeżeli opis jest przemyślany, to można mówić, że ktoś się przykłada. Oczywiście, są tutaj śmieci, ale Ned koniec końców nie doprecyzował wypowiedzi i wyszło niestety, że gardzi innymi karierami.

Śmierć milionów to statystyka. Śmierć jednostki to tragedia.
Precz z komuną, panie Tusk!

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 29, 2011, 16:49:10 »
Miło wśród śmieci, w których zalega ten dział znaleźć taką perełkę i poczytać; dzięki. Zawsze miałeś ciekawe pomysły, wytrwałości życzę.
Dzięki, takie słowa budują. Nie zwracaj uwagę na inne posty jak ten pod Twoim. Ja nie uważam aby Twoja kariera była ścierwem. Sam oczekuję reaktywacji poczynań Wilków. ; )


faza play-off, grupa mistrzowska


Partizan o krok od fazy grupowej Champions League!

Czy drużyna Rosenborga będzie wstanie odrobić dwubramkową stratę na własnym stadionie?


Partizan w losowaniu trafił na Rosenborg Trondheim. Pierwsze spotkanie rozegrano w Serbii. Faworyta tego dwumeczu upatruje się w Serbach, lecz jak na konferencji przed meczowej powiedział trener Rosenborga Jan Jönsson na tym etapie rozgrywek faworyci mają trudniejsze zadanie, bo grają niejako pod presją. Słowa szkoleniowca Rosenborga chyba nie do końca trafione. Partizan grał w tym spotkaniu dobrze, kontrolując przebieg gry. Już w 4 minucie Serbowie mogli objąć prowadzenie. Mieli ku temu aż dwie okazje w jednej akcji. Pierwszą po próbie strzału zza pola karnego brazylijczyka Eduardo. Piłka po jego strzale odbiła się od słupka. Drugą po dobitce Nemanji Tomicia, po której piłka ponownie odbiła się od słupka. Partizan jednak zdołał jeszcze w pierwszej połowie trafić do siatki rywala. W 39 minucie uczynił to Lamine Diarra, który powrócił do Partizana po rocznym wypożyczeniu do Al Shabab. Senegalczyk wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Nemanji Tomicia. Wynik do przerwy już nie uległ zmianie. Partizan do szatni schodził z jednobramkowym prowadzeniem, natomiast piłkarze Rosenborga myśleli jakby tu w drugiej połowie odwrócić losy spotkania. Druga część gry nie była tak porywcza jak pierwsza. Piłkarze grali spokojniej próbując rozgrywać jak najdłużej piłkę między sobą. Mecz poderwał się nam dopiero w końcówce. Rosenborg w 84 minucie miał doskonałą okazje do doprowadzenia do remisu. Norweg Michael Jamtfall stanął sam na sam z bramkarzem Partizana, lecz jego strzał z 16 metrów został obroniony przez Vladimira Stojkovicia. Partizan w 90 minucie podwyższył na 2:0 nokautując rywala. Szybką kontrę zakończył strzałem w polu karnym Zvonimir Vukić. Jego strzał jeszcze obronił bramkarz Rosenborga, lecz przy dobitce Lamine Diarry był już bez szans i to Grobari mogli się cieszyć ze zwycięstwa, które mocno przybliża ich do fazy grupowej Ligi Mistrzów.


Lamine Diarra 39', 90'
Aleksandar Miljković (Partizan) - Mikael Lustig (Rosenborg)


REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Statystyki:
13 (8 ) Strzały (celne) 6 (3)
2 Rzuty wolne 3
2 Rzuty rożne 1
0 Spalone 0
53% Posiadanie piłki 47%


Galeria meczowa:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE



next: spotkania rewanżowe 4 rundy kwalifikacji Champions League: Dynamo Kyiv vs Arsenal FC

Offline 12121p

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2011r.
  • 40 miliardów? Drobne.
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 29, 2011, 16:53:33 »
Widzę, że powstaje klub wzajemnej adoracji tutaj, mgrDaro nie mam nic przeciwko twojej karierze, ale przez takich ludzi jak Nederland, to Polska siędzie dupą na mieliźnie, zamiast pływać po oceanach świata. Aaaa i jeszcze jedno-zmień se ten statut na normalny, a nie ukryty, widać, że pali ci się grunt pod nogami Nederland, boisz się pokazać na forum.

Śmierć milionów to statystyka. Śmierć jednostki to tragedia.
Precz z komuną, panie Tusk!

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 29, 2011, 17:04:50 »
Ty zawsze byłeś pyskatym skur+ysynem, w tej chwili ubliżasz kilku ludziom,
Miałeś na celu obrazę mojej osoby, czy mojej matki?

Cytuj
w tej chwili ubliżasz kilku ludziom,
Bo ty w ogóle nie chciałeś mnie teraz urazić.

Cytuj
którzy naprawdę wkładają w to serce i wytężają umysł.
Prohint: mówię o takich, którzy tego nie robią, bo w ostatnim czasie pojawiają się takie kariery, że często te dobre są mniejszością. Simple as hell.

Cytuj
Weź się kur+a hospitalizuj, bo twoje kariery to też były niezłe ścierwo.
Spoko, mogłeś mi którąś skomentować i wytknąć błędy, gdy prosiłem o wymienienie, co wypada poprawić, bo mnie słowa krytyki nie ruszają.
Chociaż nie wiem, co takiego tragicznego u mnie było: czy dość spora liczba screenów i skrótów, czy swego czasu najdłuższe na forum opisy meczów i wieści transferowych, czy jeszcze coś innego. I która kariera: debiut Wolves, United, czy może jedyny w swoim rodzaju Milan. Jestem w kropce.

Cytuj
Aaaa i jeszcze jedno-zmień se ten statut na normalny, a nie ukryty, widać, że pali ci się grunt pod nogami Nederland, boisz się pokazać na forum.
Sraka ptaka. Od zawsze wszędzie w internetach miałem ukryty status, ba - w niektórych miejscach jest on bardziej popularny niż publiczny. Coś czuję, że sądzisz, że ja dopiero po twoim mass_rage poście zacząłem się "chować". ::) Naprawdę, ścierałem się w sieci z tyloma osobami, że jeśli myślisz, iż jesteś jakimś werbalnym kozakiem i sprowadziłeś mnie do parteru, to się przeliczyłeś, bo z racji tego, że widzę cię pierwszy raz dla mnie jesteś jedynie krzykliwym wypierdkiem. Ale próbuj dalej.

PS. Znamy się? Jakieś multi?

Wracając do tematu: dobre spotkanie pomiędzy dwoma trochę niespełnionymi, może nieco niedocenianymi zespołami z europejskiej drugiej, trzeciej półki. Górą Serbowie po dość łatwym spotkaniu, pozostaje mieć nadzieję na odpowiedź graczy Rosenborga przed własną publicznością. Najciekawsze jeszcze przed nami, bo nieco rozmontowany Arsenal mierzyć się będzie z zawsze groźnym Dynamem i wbrew pozorom nie ma tutaj wyraźnego faworyta.

Cytat: Daro
Sam oczekuję reaktywacji poczynań Wilków. ; )
Rozegrałem kilka meczów naprzód, ale jeśli miałbym teraz powrócić do opisywania, to chyba tylko z jakimś turniejem.
" border="0

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 29, 2011, 17:06:03 »
Rosenborg znowu o krok od LM
" border="0

Offline 12121p

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2011r.
  • 40 miliardów? Drobne.
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 29, 2011, 17:31:53 »
Cytuj
Miałeś na celu obrazę mojej osoby, czy mojej matki?

Rzeczywiście, użyłem zbyt dwuznacznego określenia, więc doprecyzuję: zawistny patafianie.


Cytuj
Bo ty w ogóle nie chciałeś mnie teraz urazić.
Chciałem cię solidnie zripostować, tak żeby poczuli to Twoi przodkowie.

Cytuj
Spoko, mogłeś mi którąś skomentować i wytknąć błędy, gdy prosiłem o wymienienie, co wypada poprawić, bo mnie słowa krytyki nie ruszają.
Chociaż nie wiem, co takiego tragicznego u mnie było: czy dość spora liczba screenów i skrótów, czy swego czasu najdłuższe na forum opisy meczów i wieści transferowych, czy jeszcze coś innego. I która kariera: debiut Wolves, United, czy może jedyny w swoim rodzaju Milan. Jestem w kropce.

Czyli jesteś bezdusznym chłamem, skoro olewasz zdanie innych- a'la Tusk i PO, naddawał byś się na ich następców, tyle że Polacy takim ..... mówią kategoryczne NIE!
Już nie mówie Wilki, opisy może i długie, ale oryginalności żadnej. I co w Milanie było niezwykłego? Gówno gniecione, nawet ci się nie chcialo niczego nowatorskiego wprowadzić....

Cytuj
Sraka ptaka. Od zawsze wszędzie w internetach miałem ukryty status, ba - w niektórych miejscach jest on bardziej popularny niż publiczny. Coś czuję, że sądzisz, że ja dopiero po twoim mass_rage poście zacząłem się "chować".  Naprawdę, ścierałem się w sieci z tyloma osobami, że jeśli myślisz, iż jesteś jakimś werbalnym kozakiem i sprowadziłeś mnie do parteru, to się przeliczyłeś, bo z racji tego, że widzę cię pierwszy raz dla mnie jesteś jedynie krzykliwym wypierdkiem. Ale próbuj dalej.

Skoro traktujesz wszystkich ludzi w Internecie, to wiedz, że skazujesz się na wieczne potępienie. Jesteś nieuprzejmy, w ogóle, kokosisz się jak basza tatarski, rozkazujesz i marnie "wymachiwujesz" (piszę niepoprawnie, bo sztuczna inteligencja wkłada między słowo penisy :D) szabelką. Nawróć się, bo naprawdę dajesz zły przykład. I nie śmiej się, że jestem niby trybunem ludowym, bo piszę swoje zdanie, bo mam szacunek do pracy cudzego, a ty masz wyje+ane na wszystkich i tu leży twój psychiatryczny problem.

Cytuj
PS. Znamy się? Jakieś multi?

Jeżelibyś miał odrobinę oleju w głowie to popatrzyłbyś na moją datę rejestracji. Jestem tu od ponad pół roku jako użytkownik, a jako gość od znacznie dłuższego czasu. Dzisiejsze społeczeństwo nie lubi ludzi nieobrotnych tzw. cekałemów. Nad swym życiem się zastanów...

Śmierć milionów to statystyka. Śmierć jednostki to tragedia.
Precz z komuną, panie Tusk!

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 29, 2011, 18:48:10 »
ej, nie zaśmiecajcie Daro topicu tak długimi postami :)
wymieńcie się numerami gg czy coś
" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 29, 2011, 19:06:37 »
Ja również nie chciałbym śmiecić Darowi wątku, peemka poszła.
" border="0

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 29, 2011, 20:44:31 »
Ej guys... takie rzeczy na PW.


faza play-off, grupa niemistrzowska


Hat-trick Milevskiy'ego nie zapewnia gospodarzom awansu! Szczęśliwy remis Kanonierów, których wita Liga Mistrzów!

Dynamo prowadziło w tym spotkaniu 2:0 i 3:1... a mimo to nie zdołali awansować do Champions League!


W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami na Emirates Stadium Arsenal wygrał 1:0 po bramce Gervinho w ostatniej minucie meczu. Skromna wygrana Kanonierów z pewnością napawała nas wszystkich oczekiwaniem na wspaniałe widowisko w Kijowie. Lecz nikt się nie spodziewał aż tak wyrównanego, zaciętego i trochę niespodziewanego spotkania. Trener Arsène Wenger dokonał dwóch zmian w porównaniu z pierwszym meczem. W wyjściowej jedenastce za Van Persie'go i Rosicky'ego pojawili się Chamakh i Ramsey, natomiast ekipa Dynamo bez zmian. Mimo, że Arsenal rozpoczął pierwszy ataki na bramkę rywali to gospodarze pierwsi strzelili bramkę. W 33 minucie uderzał zza pola karnego Andriy Shevchenko. Jego uderzenie obronił Wojtek Szczęsny, ale przy dobitce Artema Milevskiy'ego był bez szans. Ewidentny błąd obrony Arsenalu, który nie dopilnował, by Milevskiy został pokryty. Mimo dwóch groźnych akcji Arsenalu do przerwy wynik się nie zmienił i kanonierzy schodzili do szatni lekko poddenerwowani. Gdyby taki wynik się utrzymał do końca spotkania mielibyśmy dogrywkę. W drugiej połowie gospodarze poszli za ciosem. W 52 minucie mieliśmy już sensacje. 2:0 dla Dynamo Kijów! Strzelcem bramki Artem Milevskiy, który oderwał się od Bacary'ego Sagny i oddał strzał przy dłuższym słupku. Szczęsny był bezradny. Trener Wenger zareagował po raz pierwszy. Kieran Gibbs i Andrei Arshavin weszli na boisko zastępując Jenkinsona i Ramsey'a. Zmiany okazały się bezcenne. W 54 minucie bramkę na 1:2 trafił Arshavin, który znalazł się nie pilnowany w polu karnym i wykorzystał wrzutkę Walcotta. Ten wynik zapewniał już awans Kanonierom. Mimo, iż wynik dwumeczu był 2:2 to Arsenal przechodził mają więcej bramek na wyjeździe. Radość kibiców Kanonierów trwała 13 minut. Hat-tricka skompletował Artem Milevskiy. Strzałem głową po dośrodkowaniu Aliyev'a pokonał Wojtka Szczęsnego po raz trzeci. Ten wynik był już prawdziwą sensacją. Na ten moment Dynamo było w Lidze Mistrzów, mimo to Arsenal potrzebował tylko jednej bramki do awansu. Od dawna pewne było już jedno, że w tym spotkaniu do dogrywki nie dojdzie. W 73 minucie Arsène Wenger mógł na chwilę odetchnąć. Po indywidualnej akcji prawą stroną Theo Walcotta Anglik odegrał w pole karne do Chamakha, a ten nie przyjmując nawet piłki uderzył przy prawym słupku (patrząc ze strony bramkarza) Shovkovskiy'ego. Na ten moment Arsenal znowu był w Lidze Mistrzów. Mecz zbliżał się ku końcowi. Na boisko robiło się coraz brutalniej. W 88 minucie sędzia pokazał w polu karnym Dynama na jedenastkę po faulu Popova na Chamakhu. Do piłki podszedł Theo Walcott, który minutę później wykorzystał rzut karny doprowadzając do remisu w tym spotkaniu. Dynamo potrzebowało już dwóch bramek do awansu co wydawało się niemożliwe ze względu na to, że do końca spotkania została ostatnia regulaminowa minuta gry + ew. to co mógł doliczyć sędzia. Minutę po bramce Arsenalu sędzia Lubos Michel wskazał ponownie na wapno. Tym razem po drugiej stronie boiska po przewinieniu Kościelnego na Gérsonie Magrão. Do jedenastki podszedł Andriy Shevchenko. Vice kapitan drużyny, gwiazda Dynama oraz była gwiazda Chelsea. Przed podejściem do piłki Shevchenki sędzia techniczny pokazał na tablicy informację o tym, że sędzia główny doliczył 3 minuty do spotkania. Gdyby Andriy wykorzystał karnego Dynamo mogłoby liczyć na to, że zdobędą jeszcze jedną bramkę i to oni awansują do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Gdyby jednak nie trafił sprawa awansu byłaby już przesądzona, bo wątpliwe jest to aby Dynamo strzeliło dwie bramki przez kolejne 2,5 minuty. Andriy wziął głęboki oddech i pobiegł do piłki. Uderzył w swoją lewą stronę, lecz Wojtek popisał się świetnym wyczuciem i obronił ten strzał! Cała ławka Arsenalu uniosła się ze swoich krzeseł! Było już pewne, że to Kanonierzy zagrają w Champions League. Chwilę później sędzia zagwizdnął po raz ostatni w tym meczu. Na twarzach piłkarzy i trenera Arsenalu wielki uśmiech i radość, natomiast na twarzach piłkarzy i trenera Dynama wielki smutek. Nie ma się co dziwić. Dwukrotnie Dynamo w tym meczu miało zapewniony awans, lecz dwukrotnie go stracili. Piłkarze z Kijowa nie żegnają się jednak z europejskimi pucharami. Zagrają w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Bez wątpienia był to jeden z najtrudniejszych play-off'ów Arsenalu w historii. Mecz pełen dramaturgii zakończony happy endem dla piłkarzy z Londynu.
 


Artem Milevskiy 33', 52', 67' - Andrei Arshavin 54', Marouane Chamakh 73', Theo Walcott 89' (kar.)
Goran Popov (D. Kyiv) - Laurent Koscielny (Arsenal)


REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Statystyki:
11 (7) Strzały (celne) 12 (6)
3 Rzuty wolne 3
0 Rzuty rożne 1
2 Spalone 2
53% Posiadanie piłki 47%


Galeria meczowa:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE




next: FC Rubin Kazan vs Hannover 96
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 20:56:14 wysłana przez mgrDaro969 »

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 29, 2011, 20:48:46 »
ależ pojedynek, był moment gdy Dynamo było już w LM
" border="0

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 29, 2011, 22:02:40 »
takie mecze to śmietanka dla kibica. naprawdę fajnie ci się musiało grać w takim meczu. ciekawe co musiał czuć Milevski po tym meczu. I jeszcze karny w ostatnich minutach, który i tak już nic nie zmienił 3-2 wystarczało.

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 29, 2011, 22:11:03 »
Jako fan Premier League byłem za The Gunners . Artem strzelił 3 , ale i to nie wystarczyło na awans to Champions League .Powodzenia dalej !

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: UEFA Champions League & UEFA Europa League. 2011/2012!
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 29, 2011, 22:11:03 »