Autor Wątek: T-MOBILE ekstraklasa Podsumowanie sezonu. Dzieki wszystkim za gre !!  (Przeczytany 342202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bomba_r9

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Nisko
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2009r.
  • FORZA MILAN !!!
Odp: T-MOBILE ekstraklasa Podsumowanie sezonu. Dzieki wszystkim za gre !!
« Odpowiedź #1900 dnia: Lipiec 07, 2012, 13:10:26 »
Szkoda, że po takiej pogoni nie udało się zdobyć mistrzostwa. Było tak blisko, jednak nie potrafiliśmy strzelić w ostatnim meczu przynajmniej jednej bramki GKS-owi.
Był to zdecydowanie najlepszy menadżer, w którym przyszło mi brać udział i myślę, że długo tak pozostanie :) Shady, ja również dziękuję, że miałem okazję grać w Twoim menadżerze od samego początku, aż do samego końca :) Był to świetnie spędzony czas, świetna organizacja, duże zaangażowanie z Twojej strony, mnóstwo newsów, wywiadów, podsumowań. Ogólnie kawał dobrej roboty :) Dzięki za grę !!! :D

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-MOBILE ekstraklasa Podsumowanie sezonu. Dzieki wszystkim za gre !!
« Odpowiedź #1901 dnia: Lipiec 07, 2012, 13:31:49 »
Szkoda, że nie grałem od początku, ale wielkie dzięki za te 2,5 sezonu, które spędziłem jako szkoleniowiec GKS-u. Wracaj szybko ;)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa Podsumowanie sezonu. Dzieki wszystkim za gre !!
« Odpowiedź #1902 dnia: Lipiec 07, 2012, 13:40:33 »
Jestem z siebie dumny :P Dzięki za wyróżnienie. Dobre transfery zimą i udało się zajść na prawdę wysoko. Myślę, też że transferem roku było nie tylko przyjście Zavona za aż 3,5mln, ale także odejście Rudneva. To była trudna decyzja, jak widać - opłaciło się. I będę teraz nieskromny, ale pochwale się, że mój Lech zajął 1 miejsce w punktach zdobytych w rundzie wiosennej:P Dzięki za wspaniałą zabawę, mimo, że to było tylko 3/4 sezonu, bawiłem się naprawdę świetnie.

Ps Może ktoś podejmie się kontynuacji tego managera? :P

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: T-MOBILE ekstraklasa Podsumowanie sezonu. Dzieki wszystkim za gre !!
« Odpowiedź #1903 dnia: Lipiec 07, 2012, 18:30:21 »
Szkoda, że kończysz. Zrezygnowałem z posady trenera Lecha, ale mpoesp dobrze zajął się moją drużyną. To był świetny menadżer. Nie raz wchodziłem na forum, aby tylko sprawdzić wynik meczy, czy czasem shady nie wrzucił wyników meczy. Cieszę się, że zająłem najwyższe miejsce w rankingu menadżerów :) Majster obierzy świat, aż w 4 klubach był :D

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa Podsumowanie sezonu. Dzieki wszystkim za gre !!
« Odpowiedź #1904 dnia: Lipiec 08, 2012, 19:03:51 »
Uch, na początku dziękuję za te kilka sezonów gry - zdaje się cztery. Najpierw w Zabrzu przez jeden(?), potem trzy w Wiśle.

Na pewno pierwsze dwa sezony były w moim wykonaniu bardziej udane, ale mimo wszystko ten ostatni też zakończyliśmy "z tarczą". W każdym "wiślackim" sezonie zdobyliśmy jakiś puchar, co cieszy najbardziej :) Do tego przełamaliśmy po sporym czasie złą passę w Europucharach.

Gratulacje dla Polonii i Mejora, że ostatecznie udało mu się dopiąć celu, nam w lidze nie szło ale dublerzy godnie prezentowali się w Pucharze Polski, co w ten sposób pozwoliło godnie zakończyć grę w tym managerze :)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: T-MOBILE ekstraklasa Podsumowanie sezonu. Dzieki wszystkim za gre !!
« Odpowiedź #1905 dnia: Lipiec 08, 2012, 21:36:21 »
Dzięki Shady za poświęcony czas. To dzięki tobie zaczęły powstawać inne managery. Zawsze byłeś aktywny. Niektórzy ci życia nie ułatwiali, ale dałeś sobie radę. Jeszcze raz wielkie dzięki. Miło się grało :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: T-MOBILE ekstraklasa Podsumowanie sezonu. Dzieki wszystkim za gre !!
« Odpowiedź #1905 dnia: Lipiec 08, 2012, 21:36:21 »