Autor Wątek: Odp: Bayern Monachium By CJKarl-3 Kolejka LM.Bayern - Zenit St.Petersburg.  (Przeczytany 14394 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Bayern wygrywa , Borussia przegrywa - Wywiad!!
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 04, 2011, 21:15:05 »
No mecz ten przebiegał po twojej myśli rywali było tylko stać na jedno honorowe trafienie. BVB przegrało i ty jesteś już na drugim miejscu w lidze.
Co do wywiadu to skromny, ale dość dobry. Widać trener odpuszcza sobie Puchar Niemiec wystawiając tam rezerwy. Szkoda, że Boateng nie ma u ciebie formy, ale mam nadzieję, że Contento go godnie zastąpi.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Bayern wygrywa , Borussia przegrywa - Wywiad!!
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 05, 2011, 09:45:53 »
No po Pucharze Niemiec, przyszło Ci grać z Nurnbergią :)
Widać że szybko zdołałeś objąć prowadzenie 1-0, później dołożyłeś drugiego gola i mogłeś grać resztę meczu spokojniej. Niestety zwolniłeś a to wykorzystał rywal i strzelił bramkę kontaktową na nic więcej już jednak nie pozwoliłeś i 3pkt zostały na AA .

Co do wywiadu..
Dobrze że Juup w DfbPokal da pograć młodzieży(rezerwie), dając im tym samym szansę na ogranie się.
Trener dobrze wypowiedział się o transferach.. Lepiej poczekać niż na sile coś zmieniać i wydawać czasami niepotrzebne euro.. Myślę że Jupp dobrze wie na co stać defensorów Bayernu. Boatenga trochę mi szkoda bez formy może okazać się nie trafionym transferem.


Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Bayern wygrywa , Borussia przegrywa - Wywiad!!
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 05, 2011, 09:57:44 »
Muller, Robben i wszytko jasne. Bardzo nietypowa kariera. Prowadzona w takim starym typie jednak ten styl tez był świetny ;) Grałem Bayernem jednak byli za dobrzy, hehe ;)

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Bayern wygrywa , Borussia przegrywa - Wywiad!!
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 05, 2011, 10:29:17 »
Drugie miejsce, to na pewno lokata dobra. Lecz lidera trzeba gonić. I oby Ci się to udało.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Bayern wygrywa , Borussia przegrywa - Wywiad!!
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 05, 2011, 11:13:06 »
9 Kolejka



Bayern Monachium 2-0 Hoffenheim



W 9 kolejce spotkań Bayern na Allianz Arena mierzył się z Hoffenheim.Od samego początku było wiadomo że Bayern będzie w tym meczu dominował czego potwierdzeniem były ataki na bramke Starka.Pierwsza bramka padła w 31 minucie kiedy to ładną bramkę uderzeniem z przed pola karnego zdobył Mario Gomez.To była identyczna bramka jak trafienie Zidana w meczu na MŚ 2006 i do ostatniej chwili były dyskusje co do przekroczenia linii bramkowej.Dalej to już popis gry Bayernu ''Wieśniacy''nie istniali w tym meczu kompletnie a gwoźdź do trumny dla gości wbił ponownie Gomez swoim 2 trafieniem.Ta bramka to błąd obrony gości Gomez sam poszedł w pole karne i zaczą się bawić z obrońcami Hoffenheim i gdy to już się mu znudziło oddał mocny strzał i bramkarz był bez szans.To 2 z rzędu zwycięstwo Bayernu w Bundeslidze i Bawarczycy mają już tylko 4 punkty straty do Borussi która wygrała u siebie z Freiburgiem 2-1



Składy
Gol Gomeza
Gomez po raz 2







Co o tym meczu sądzili eksperci



Świetny mecz rozegrał dziś Bayern pokazali że po nie najlepszym początku potrafią się podnieść i grać jak z nut.Lepiej już funkcjonuje obrona Bawarczyków a to za sprawą zmiany w składzie Contento za Boatenga który ma kryzys formy.Jednym słowem Bayern będzie liczyć się nie tylko w Bundeslidze ale i też w Lidze Mistrzów gdzie w świetnym stylu pokonali Chelsea a potem Besiktas.



Miło było oglądać dziś drużynę Bayernu Monachium grali po prostu jak natchnieni i zasłużenie wygrali.Jednak myślę że gdyby nie Mario Gomez to Bayern miał by nie takie pole rażenia w ataku jak ma z tym świetnym napastnikiem w składzie.Potrafi znaleźć się prawie zawsze w sytuacji dobrej do zdobycia gola i dziś właśnie to pokazał zdobywając 2 bramki.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2011, 11:14:43 wysłana przez CJKarl »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Bayern wygrywa z Hoffenheim.Świetny Gomez.
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 05, 2011, 11:59:24 »
No widzę, że całe spotkanie pod twoje dyktando. Tutaj kluczową role odegrał Gomez, który popisał się dwoma trafieniami. Tak jak to mówi Roman. Będziecie liczyć się w lidze, i  też w lidze mistrzów.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Bayern wygrywa z Hoffenheim.Świetny Gomez.
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 05, 2011, 14:11:39 »
Mario Gomez - Robben i Ribery. To jest duet niesamowity. Dziś świetny mecz Bayernu. Ciekawe jak pójdzie wam dalej. Ja życzę powodzenia. Mieliście przewagę w każdym aspekcie. TSG była dziś po prostu bez większych szans, Chciał bym zobaczyć pierwszego gola Gomeza.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Bayern wygrywa z Hoffenheim.Świetny Gomez.
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 05, 2011, 14:22:21 »
Dobre spotkanie z dość mocnym jak na Bundesligę Hoffenheim. Cały mecz przeważaliście, zagraliście bardzo dobrze i należała wam się ta wygrana. Bardzo dobra postawa w tym meczu Gomeza, oby tak grał dalej. Mam nadzieję, że szybko doskoczycie do BVB i wyprzedzicie ich.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Bayern wygrywa z Hoffenheim.Świetny Gomez.
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 05, 2011, 14:28:53 »
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Bayernu. Zespół zagrał bardzo konsekwentnie efektem 2 gole Gomeza, który potwierdza swoją klasę z każdym kolejnym meczem. Kolejne mecze zwycięskie i myślę wyprzedzicie BVB.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-3 Kolejka LM.Bayern - Zenit St.Petersburg.
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 06, 2011, 12:57:04 »

3 Kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów





Bayern Moanchium 3-0 Zenit Sankt Petersburg







3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów rozpoczęta w 3 kolejce gier Bayern podejmował Zenit Sankt Petersburg.Pierwsza bramka padła w 24 minucie a zdobył ją niezawodny Mario Gomez Niemiec dostał kapitalną piłkę od Gustavo i pewnie uderzył na bramkę miał jeszcze ułatwione zadanie gdyż Malafieyev był zasłonięty 2 obrońcami.2 Bramka padła pod koniec 1 połowy w 43 minucie fantastycznym uderzeniem z daleka popisał się Muller i Bayern do przerwy pewnie prowadził.Druga połowa była nudniejsza i inicjatywe powoli przejmowali gospodarze którzy mogli strzelić bramkę w 60 minucie jednak niecelnie uderzył Danny.Rywali dobił w 76 minucie Robben ładnym podkręconym strzałem z przed pola karnego.Bayern odniósł kolejne zwycięstwo i jest w wybornej formie.




Składy
Gol Gomeza
Trafienie Mullera
Z gola Robbena screena nie ma

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Odp: Bayern Monachium By CJKarl-3 Kolejka LM.Bayern - Zenit St.Petersburg.
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 06, 2011, 13:20:30 »
Zenit to trudny rywal jednak ty masz świetnych piłkarzy którzy w pojedynkę mogę wygrać mecz i tym razem wygrałeś pewnie 3:0 i teraz tylko czekać na kolejny mecz w LM i awans.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-3 Kolejka LM.Bayern - Zenit St.Petersburg.
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 06, 2011, 17:40:01 »
Raczej spokojnie ograliście Rosjan, pierwszą bramkę zdobywa będący w świetnej formie Gomez i później spokojnie sobie dobijacie rywali. Co prawda mieli oni jeszcze szanse aby powalczyć, ale chyba wzięli się za to za późno, na dodatek i tak nie strzelając bramki...

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-3 Kolejka LM.Bayern - Zenit St.Petersburg.
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 06, 2011, 18:52:16 »
Pierwsze zdanie w opisie się zupełnie nie trzyma kupy :D
Ciekawe spotkanie to nie było, dominacją na całego i pewne zwycięstwo.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-3 Kolejka LM.Bayern - Zenit St.Petersburg.
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 06, 2011, 20:02:23 »
Zenit nie jest aż tak groźnym rywalem co mogłeś wnioskować z przebiegu tego spotkania. Ogólnie całe spotkanie bardzo dobrze ułożyło się dla ciebie. Gratulacje.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-3 Kolejka LM.Bayern - Zenit St.Petersburg.
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 06, 2011, 21:17:03 »
Kolejny mecz i kolejny raz udaje się wygrać tym razem z Zenitem. Zespół rosyjski niestety nie miał dzisiaj nic do powiedzenia i myślę że 3-0 to mały wymiar kary.. Grając z takim rywalem jak Bayern by myśleć o punktach trzeba gryź trawę i starać się grać w ofensywie. Zenit jednak zawiódł i poległ myślę na własne życzenie.


Bo jak pamiętam Puchar Uefa z któregoś tam roku, gdy Zenit pojechał po BAyernie jak walec.. Wtedy potrafili sprawić problemy..W tym meczu po prostu zagrali widzę słabo..

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Odp: Bayern Monachium By CJKarl-3 Kolejka LM.Bayern - Zenit St.Petersburg.
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 07, 2011, 18:09:31 »
Dosyć łatwo pokonałeś mój Zenit, krótko mówiąc zrewanżowałeś się za Puchar UEFA 2008 :).
Z kim grasz następne mecze w Bundeslidze :D ??
Powodzenia i zajrzyj do mnie w wolnym czasie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Odp: Bayern Monachium By CJKarl-3 Kolejka LM.Bayern - Zenit St.Petersburg.
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 07, 2011, 18:09:31 »