Autor Wątek: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. The End..  (Przeczytany 112702 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #500 dnia: Styczeń 01, 2012, 21:34:56 »
Rywale Polskich drużyn El. LE 2 runda.

Śląsk Wrocław : Lazio Rzym

AZ Alkmaar : Legia Warszawa

Sevilla : Jagiellonia Białystok

Mecze 13-14 stycznia, rewanże 20-21 stycznia.

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #501 dnia: Styczeń 02, 2012, 00:12:29 »
Rywale Polskich drużyn El. LE 2 runda.

Śląsk Wrocław : Lazio Rzym

AZ Alkmaar : Legia Warszawa

Sevilla : Jagiellonia Białystok

Mecze 13-14 stycznia, rewanże 20-21 stycznia.

Największe szanse ma chyba Legia, ale życzę wszystkim powodzenia.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #502 dnia: Styczeń 02, 2012, 10:05:05 »
wydaje mi sie ze troszke przesadziłes z tymi rywalami :P to dopiero runda kwalifikacyjna :)

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #503 dnia: Styczeń 02, 2012, 11:34:11 »
wydaje mi sie ze troszke przesadziłes z tymi rywalami :P to dopiero runda kwalifikacyjna :)
Wiem, ale to ostatnia runda kwalifikacyjna, powinna być jeszcze jedna z tego co wiem, bo tak bywa w El.LE, ale ta runda zadecyduje o fazie grupowej. Pozdro

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #504 dnia: Styczeń 02, 2012, 19:40:39 »
El.LM runda 2

AEK Ateny 0:2 Wisła Kraków
50' Małecki (0:1)
85' Małecki (0:2)
Bunoza (Wisła)
Lamey (Wisła)
Melikson (Wisła)

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #505 dnia: Styczeń 03, 2012, 17:09:07 »
El.LM runda 2

AEK Ateny 0:2 Wisła Kraków
50' Małecki (0:1)
85' Małecki (0:2)
Bunoza (Wisła)
Lamey (Wisła)
Melikson (Wisła)

Fantastyczna wiadomość Wisła wygrywa na wyjeździe 0:2 no i raczej wg. mnie jest bardzo bliska awansu do 3 rundy.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #506 dnia: Styczeń 04, 2012, 16:54:44 »
Wysyłajcie składy na 10 kolejkę, która odbędzie się w dniach 6-8 stycznia, czas do piątku godz. 20:00. Obowiązują walkowery.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #507 dnia: Styczeń 05, 2012, 20:02:08 »
Zmiany, i kilka dociągnięć.

#01 - Formy.
Jeden z uczestników tej gry wspomniał o formach piłkarzy na mecz obu drużyn, bodajże był to Majster. Forma pojedynczego piłkarza to "normalna", zawodnicy obu klubów mają co mecz normalne formy. Nikt nie ma zniżonej lub wyższej od rywala.
#02 - Pensja.
Żeby zachować realizmu w zabawie, od lutego będą pensje, każdy trener będzie zmuszony zapłacić comiesięczne pensje, które zawsze będą prezentować się w wysokości 500 tysięcy. Każdy menadżer będzie mógł zrezygnować z wypłacenia pensji swoim zawodnikom w miesiącu, wówczas menadżer musi liczyć się z konsekwencjami wysokości pensji w postaci 1 mln na drugi miesiąc. Można nie zapłacić góra 3 miesiące, wówczas dług będzie wynosić 3 mln. Jeżeli ktoś przekroczy tę kwotę i nie będzie chciał zapłacić swoim zawodnikom, możliwe są trzy kary po 3 miesiącu niewypłacenia długów. Walkowery wszystkich spotkań, które były rozgrywane podczas trwania długu. Zwolnienie obecnego menadżera przez zarząd. Karne punkty na kolejny sezon. Pensje będziemy płacić od 1 dnia do 4 dnia każdego miesiąca. Możemy, wówczas napisać w przeciągu tych dni, prośbę o niewypłacenie pieniędzy w tym miesiącu. Ale jeżeli nie zapłacimy przez ten okres pensji, a nie napiszemy prośby, która musi być kierowana do mnie (tylko) to będzie to potraktowane tak samo jak prośba, i 500 tys. przejdzie automatycznie na drugi miesiąc.
#03 - Organizowanie wyjazdów.
Anulowane.
#04 Wynagrodzenia za pomoc.
Każdy kto będzie pomagał w rozwoju managera, czyli co tydzień robienie statystyk/tabeli  , pisanie miesięcznika lub tygodnika i inna forma pomocy, będzie wynagradzana w postaci dodatkowych pieniędzy na konto klubu.
#05 - Budżet, wyzerowanie do 3 mln od stycznia.
Od 1 stycznia każdego menadżera zobowiązuje budżet w wysokości 3 mln.
#06 - Zwolnienia, przejścia do innych klubów.
Opcja przydatna dla każdego, bowiem, jeżeli komuś nie wychodzi trenowanie w obecnym klubie, może w każdej chwili przejść do nowego klubu i spróbować swoich sił. Przechodzenie do innej drużyny, tylko w przypadku wolnego klubu. Jednak, porzucenie klubu wiąże się, że spadkiem reputacji twojej osoby. Więc dobrze się zastanów.
#07 Od dnia dzisiejszego (05.01.12) posiadamy kartę "leszcza", która daje nam możliwość nie ustalenia składu, dopóki mamy możliwość używania tej karty. Karta "leszcza" ma tylko i wyłącznie dwie opcje nie wysłania składu na email, stracenie tych opcji wiąże się z walkowerem, oczywiście, jeżeli stracimy dwie opcje, i nie przesyłanie później składu będzie wiązało się z walkowerem. Karta obowiązuje cały sezon.



Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #508 dnia: Styczeń 05, 2012, 20:18:32 »
#02 - Pensja.
każdy trener będzie zmuszony zapłacić comiesięczne pensje, które zawsze będą prezentować się w wysokości 500 tysięcy.
Jak się mają pensje Jagielonii czyli m.in Juninho, Zambrotta, Trezeguet, Giuly, Gudjohnsen do takiej powiedzmy Cracovii (nie wiem kto jest menedżerem), ale Cracovia nie zrobiła żadnego transferu i z pewnością nie ma żadnych znanych zawodników.
W trakcie okienka pisałeś:
Cytuje:
nie róbcie zbytnio mega zajebistych wy****ch w kosmos transferów, bo niedługo będziemy lepsi od Anglii czy Włoch ; p Pamiętajcie o pensjach, tym bardziej tych zagranicznych zawodników, ponieważ w niektórych przypadkach one mogą być ogromne. Pozdro

Ponoć miały być płacone pensje zależne od zawodników w zespole, bo ja nie po to ściągałem słabszych zawodników, gdzie wiedziałem że będą oni zarabiać grosze. Czuje się poszkodowany  :-\
#05 - Budżet, wyzerowanie do 3 mln od stycznia.
Od 1 stycznia każdego menadżera zobowiązuje budżet w wysokości 3 mln.
To po co ja oszczędzałem w letnim?! Chciałem zaoszczędzić kilka groszy (bodajże 7 mln),i czekać aż wpłynie jeszcze kasa z biletów z PGE Gdańska Areny,  aby w zimę kupić lepszych zawodników takich których będę potrzebować, wiedząc już na jaką pozycje potrzebuje na pewno wzmocnienia. A tu od razu jakby "wyzerowane" konta, i rozdzielasz wszystkim 3 miliony?! No f*ckin' way! >:(

Z pozostałymi pkt się zgadzam.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #509 dnia: Styczeń 05, 2012, 20:19:48 »
Pensje wszyscy takie same bez względu na zawodników?

Mogę robić tabelę co kolejkę i króla strzelców.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #510 dnia: Styczeń 05, 2012, 20:29:25 »
Jak się mają pensje Jagielonii czyli m.in Juninho, Zambrotta, Trezeguet, Giuly, Gudjohnsen do takiej powiedzmy Cracovii (nie wiem kto jest menedżerem), ale Cracovia nie zrobiła żadnego transferu i z pewnością nie ma żadnych znanych zawodników.
Nie ma tu różnicy, pensje każdego klubu będą wyglądać tak samo.

Cytuj
Ponoć miały być płacone pensje zależne od zawodników w zespole, bo ja nie po to ściągałem słabszych zawodników, gdzie wiedziałem że będą oni zarabiać grosze. Czuje się poszkodowany  
To po co ja oszczędzałem w letnim?! Chciałem zaoszczędzić kilka groszy (bodajże 7 mln),i czekać aż wpłynie jeszcze kasa z biletów z PGE Gdańska Areny,  aby w zimę kupić lepszych zawodników takich których będę potrzebować, wiedząc już na jaką pozycje potrzebuje na pewno wzmocnienia. A tu od razu jakby "wyzerowane" konta, i rozdzielasz wszystkim 3 miliony?! No f*ckin' way!
Cóż, od samego początku organizacja nie stała na najlepszym poziomie. Największym błędem było 10 mln, które poleciały na budżet każdego klubu. Teraz jak sami widzicie, przez moją głupotę są niektóre rzeczy nie jasne. Mój błąd. Cóż, mogę jedynie teraz przeprosić i powiedzieć, że od dnia dzisiejszego nie będzie już podobnych zmian w budżecie oraz w pensji. Zrypałem sprawę od początku z tym budżetem i teraz chce to jakoś wyzerować, żeby było uczciwie dla wszystkich.

Pensje wszyscy takie same bez względu na zawodników?

Mogę robić tabelę co kolejkę i króla strzelców.

Na chwilę obecną Marcin zajmuje się statystykami oraz tabelą.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #511 dnia: Styczeń 05, 2012, 20:33:53 »
Nie ma tu różnicy, pensje każdego klubu będą wyglądać tak samo.
Cóż, od samego początku organizacja nie stała na najlepszym poziomie. Największym błędem było 10 mln, które poleciały na budżet każdego klubu. Teraz jak sami widzicie, przez moją głupotę są niektóre rzeczy nie jasne. Mój błąd. Cóż, mogę jedynie teraz przeprosić i powiedzieć, że od dnia dzisiejszego nie będzie już podobnych zmian w budżecie oraz w pensji. Zrypałem sprawę od początku z tym budżetem i teraz chce to jakoś wyzerować, żeby było uczciwie dla wszystkich.

Na chwilę obecną Marcin zajmuje się statystykami oraz tabelą.

hahhaahh śmieszny jesteś. Przepraszam i to wystarczy? Co niektórzy kombinowali by nie ściągać gwiazd, bo wiedzieli że później będzie krucho z kasą,....  JEST TO NIESPRAWIEDLIWE! Jestem pewien, że ktoś jeszcze poprze moje zdanie!
O losie....

Zaraz, zaraz ... dajesz 3 miliony. Pensja miesięczna 500 tysięcy czyli pół miliona. Wyjdzie, że w czerwcu na koncie wszystkich będzie 0 złł ?! :d

"Cóż, od samego początku organizacja nie stała na najlepszym poziomie." -Sorry, ale nadal nie stoi.

EDIT. Ano o biletach zapomniałem. mój błąd.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 20:48:22 wysłana przez thekrzychu »

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #512 dnia: Styczeń 05, 2012, 20:41:30 »
hahhaahh śmieszny jesteś. Przepraszam i to wystarczy? Co niektórzy kombinowali by nie ściągać gwiazd, bo wiedzieli że później będzie krucho z kasą,....  JEST TO NIESPRAWIEDLIWE!
O losie....
Wiem, że każdy się starał żeby wyglądać jakoś z budżetem, ale błędem było przydzielenie tych 10 mln każdemu, i do teraz przez to mogą być niedociągnięcia. Człowiek uczy się na błędach, i takiego błędu już nie będę popełniał w przyszłości w owej działalności. Mogę jedynie przeprosić.

Cytuj
Zaraz, zaraz ... dajesz 3 miliony. Pensja miesięczna 500 tysięcy czyli pół miliona. Wyjdzie, że w czerwcu na koncie wszystkich będzie 0 złł ?! :d
Przecież dochodzą pieniądze z biletów, a na oko każdy klub w miesiącu powinien zarobić na biletach ok. 1 mln, dlatego kasy nie powinno zabraknąć.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 20:43:58 wysłana przez BodzioOps »

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #513 dnia: Styczeń 05, 2012, 22:16:00 »
No ale chwileczkę, jak to chcesz wyzerować kasę? Ja na przykład mam jeszcze 4 mln Euro, ktoś inny zapewne ma więcej, więc dlaczego masz mi zabierać milion? Kasa powinna zostać na takim stanie jakim była po transferach. Bez żadnych wpływów za bilety ani nic takiego (ja sobie żadnego wpływu za bilety do swojej kasy nie przypominam).

No i teraz pensje będą takie same, a ktoś naściągał gwiazd, ma świetną kadrę i płaci tyle samo? Z jakiej paki? Jeśli tak to ma wyglądać, to ja się wypisuję.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #514 dnia: Styczeń 05, 2012, 22:21:03 »
No ale chwileczkę, jak to chcesz wyzerować kasę? Ja na przykład mam jeszcze 4 mln Euro, ktoś inny zapewne ma więcej, więc dlaczego masz mi zabierać milion? Kasa powinna zostać na takim stanie jakim była po transferach. Bez żadnych wpływów za bilety ani nic takiego (ja sobie żadnego wpływu za bilety do swojej kasy nie przypominam).

No i teraz pensje będą takie same, a ktoś naściągał gwiazd, ma świetną kadrę i płaci tyle samo? Z jakiej paki? Jeśli tak to ma wyglądać, to ja się wypisuję.
Mówiłem wcześniej o zmianie budżetu do 3 mln, poszukaj i obczaj, bo na pewno was o tym informowałem. Jeżeli chodzi o pensje. Mogą być inne, każdy klub będzie liczony inaczej, będę brał pod uwagę gwiazdy w zespole itp. Ale, jeżeli miałbym tak liczyć, to uwierz mi nie wyrobicie się po dwóch miesiącach, co poniektórzy. Ja chcę, żeby każdy płacił równo, ale jeżeli nie, trudno.

shady ma najlepszy sposób (według mnie) nie ma kasy za bilety, nie ma pensji tylko są mecze a to jest najważniejsze. Kasa jest tylko za osiągnięcia+ewentualne sprzedaże zawodników i to jest chyba najlepsze.
Hmm, życie menadżera nie polega tylko na meczach prawda? ja chciałem żeby był realizm, a że przez moją głupotę z budżetem na początku, tak bywa, człowiek na początku nie myśli, a dopiero potem uczy się na błędach..
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 22:25:24 wysłana przez BodzioOps »

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. Głosuj w ankiecie.
« Odpowiedź #515 dnia: Styczeń 05, 2012, 22:32:20 »
Jak będą wyglądać pensje, to już zależy od was, głosujcie w ankiecie, czas do jutra (piątek 06.01.12) godz. 20:00 Zwycięska propozycja będzie ostateczna, i nie będzie podlegać dyskusji.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #516 dnia: Styczeń 06, 2012, 11:11:56 »
Mówiłem wcześniej o zmianie budżetu do 3 mln, poszukaj i obczaj, bo na pewno was o tym informowałem. Jeżeli chodzi o pensje. Mogą być inne, każdy klub będzie liczony inaczej, będę brał pod uwagę gwiazdy w zespole itp. Ale, jeżeli miałbym tak liczyć, to uwierz mi nie wyrobicie się po dwóch miesiącach, co poniektórzy.

Już wcześniej tak pisałeś, straszyłeś to niech teraz płacą za swoje błędy. Ma być realnie?! Klub będzie niewypłacalny?! To pomyśl, co wtedy w rzeczywistości robią zawodnicy, kiedy klub nie chce płacić im kasy?

Mam nadzieje, że ankieta skończy się na "Inne. Wzoruj się gwiazdami w zespole itp." bo w przeciwnym razie, również się wypisuje...

EDIT. Przekopałem cały temat i nie znalazłem informacji o zmianie budżetu. Napisałeś tylko, że budżet będzie obciążony kosztami utrzymania stadionu, pensjami zawodników i jakimiś wyjazdami. Ale będą zyski z biletów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 11:25:05 wysłana przez thekrzychu »

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. Głosuj w ankiecie.
« Odpowiedź #517 dnia: Styczeń 06, 2012, 11:31:29 »
Wielki burdel się tu teraz zrobił... uzbierałem 8 mln, nie kupowałem gwiazd żeby teraz budżet spadł mi do 3 mln, za bilety nie dostałem ani grosza i mam płacić tyle samo moim zawodnikom co Henry'emu, Zambrotcie, Lewandowskiemu itp... To sorry Bodzio, ale ja się wypisuję...
ŁKS wolny!!!

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. Głosuj w ankiecie.
« Odpowiedź #518 dnia: Styczeń 06, 2012, 11:38:16 »
z przykroscia musze stwierdzic ze jest straszna organizacja która zniecheca do brania udziału w grze..bodzio muwiłes ze chcesz zeby było realisycznie jednak w twoim managerze nie ma nic realistycznego

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. Głosuj w ankiecie.
« Odpowiedź #519 dnia: Styczeń 06, 2012, 14:20:21 »
Jeżeli chcecie, mogę przywrócić każdemu stan budżetu do 8 mln, nie pamiętam teraz jaki kto miał budżet. Popełniłem błąd, zresztą każdy wie o co chodzi, i nie chcę żeby przez mój pierd*lony błąd, wszystko poszło się je*ać.. Również mogę skasować ten pomysł z pensjami, bo widzę, że nie najlepiej przypadł wam do gustu. Cóż, mam nadzieję, że przez moją głupotę nie zrezygnujecie z gry. Jedno słowo i ten pomysł z pensjami zostanie usunięty. Sry.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. Głosuj w ankiecie.
« Odpowiedź #519 dnia: Styczeń 06, 2012, 14:20:21 »