Autor Wątek: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!  (Przeczytany 11780 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline josedratewka

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 200
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 23, 2011, 15:26:51 »
Aha czyli jednak to ja jestem taki beznadziejny w tego pesa. Wyniki nie kłamia. :d

Dobra - mamy w wyzwaniach 14 kolejek. W tydzień należy rozegrać 7 meczy. Czy priorytetem jest pierwsze w kolejności 7 kolejek czy można grać obojętnie które? Np jesli po tygodniu rozegram 1, 2, 3, 4, 10, 11 i 14 kolejkę to czy będzie się to liczyć?

Sorka za durne pytania. ;d

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 23, 2011, 17:51:06 »
Aha czyli jednak to ja jestem taki beznadziejny w tego pesa. Wyniki nie kłamia. :d

Dobra - mamy w wyzwaniach 14 kolejek. W tydzień należy rozegrać 7 meczy. Czy priorytetem jest pierwsze w kolejności 7 kolejek czy można grać obojętnie które? Np jesli po tygodniu rozegram 1, 2, 3, 4, 10, 11 i 14 kolejkę to czy będzie się to liczyć?

Sorka za durne pytania. ;d

Na pierwsze 14 meczy macie 2 tygodnie. Później już będzie losowane 7 meczy, które trzeba rozegrać w tydzień. Zresztą na forum w swojej lidze masz TERMINARZ, a na stronie KLASYCZNE -> LIGA -> KALENDARZ.

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 23, 2011, 18:49:07 »
Po prostu boicie sie grac bez asyst, a nie rozumiem dlaczego, pograjcie troszkę dłuzej tak, to zmenicie zdanie. Szczegolnie zagrajcie z zawodnikami ktorzy tak samo maja OFF wszysto.

Artur masz racje ja gram w innej lidze Besiktasem  i robie calkiem ciekawe akcje bez asyst wlasnie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 18:55:48 wysłana przez haker1983 »

Offline josedratewka

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 200
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 24, 2011, 00:28:56 »
Heh 5 spotkań i 5 porażek. Rzygam Barcą. :D Oj zajmie mi trochę czasu zanim to ogarnę...

---------------

Dobra - proponuję zmianę przepisu dotyczącego usuwania jednego zawodnika z tych najsilniejszych ekip. Jak łatwo zauważyć większość osób gra Barcą i Realem. Jestem przekonany, że nie ja jedyny czasem przed meczem po prostu zapomnę poprosić o usunięcie jakiegoś zawodnika - no bo to trzeba robić właściwie w każdym meczu - sic!

Proponuję aby każda osoba grająca takimi botami przed meczem pytała jakiego zawodnika ma posadzić na ławce. Jeśli tego nie zrobi - walkower na jej niekorzyść. Co myślicie?
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 12:00:31 wysłana przez josedratewka »

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 24, 2011, 12:09:26 »
Heh 5 spotkań i 5 porażek. Rzygam Barcą. :D Oj zajmie mi trochę czasu zanim to ogarnę...

---------------

Dobra - proponuję zmianę przepisu dotyczącego usuwania jednego zawodnika z tych najsilniejszych ekip. Jak łatwo zauważyć większość osób gra Barcą i Realem. Jestem przekonany, że nie ja jedyny czasem przed meczem po prostu zapomnę poprosić o usunięcie jakiegoś zawodnika - no bo to trzeba robić właściwie w każdym meczu - sic!

Proponuję aby każda osoba grająca takimi botami przed meczem pytała jakiego zawodnika ma posadzić na ławce. Jeśli tego nie zrobi - walkower na jej niekorzyść. Co myślicie?


Genialny pomysł.  Podpisuje sie pod tym. Człowiek nie wróżka i nie wie co który ma za team. A tak to by ułatwiło sprawę, gdyż później taki "cichociemny" tylko wykorzysta ten szkopuł.
Popieram pomysł jednocześnie będę upierał się przy swoim mianowicie....

Zrezygowanie z bonusów za Ligę i za miejsce w ranku. Sugerowałbym zwiększenie bonusu dla graczy którzy wybierają teamy z niższych koszyków. Wtedy być może skończyło by sie wybieranie botów a może nawet zaczęło sie granie na manualach. A tak każdy na manualu zazwyczaj nie ma szans z teamami messiego czy Krystyny. :/
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 12:20:57 wysłana przez KapRal »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 24, 2011, 12:23:28 »
A czy to wina rywala ze ty sobie zapomnisz wykluczyć zawodnika? To jest twój przywilej a nie nakaz. Jak Ci na tym zależy to pilnujesz tego by wykluczyć u rywala zawodnika jesli gra zespołem z którego możesz to zrobić.
A skąd masz wiedzieć z jakim zespołem będziesz grał? Ano stąd, że w wyzwaniach możesz sobie sprawdzić kto kim gra. Niie to po prostu na mircu przed meczem się pytasz kim rywal gra, trudne?
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 12:28:21 wysłana przez Ukassiu »

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 24, 2011, 12:27:54 »
A czy to wina rywala ze ty sobie zapomnisz wykluczyć zawodnika? To jest twój przywilej a nie nakaz. Jak Ci na tym zależy to pilnujesz tego by wykluczyć u rywala zawodnika jesli gra zespołem z którego możesz to zrobić.
A skąd masz wiedzieć z jakim zespołem będziesz grał? Ano stąd, że w wyzwaniach możesz sobie sprawdzić kto kim gra, nie to po prostu na mircu przed meczem się pytasz kim rywal gra, trudne?

Trudne nie trudne ale było by fair żeby przeciwnik się też przypomniał . A tak jeden w plecy a drugi siedzi cicho i  wielki  z niczego trumfator. Za dużo  ludzi by chciało przykombinowaniem zyskać 3 pkt. A  rozgrywka fair play gdzie??
ehhh

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 24, 2011, 12:29:01 »
Popieram pomysł jednocześnie będę upierał się przy swoim mianowicie....

Zrezygowanie z bonusów za Ligę i za miejsce w ranku. Sugerowałbym zwiększenie bonusu dla graczy którzy wybierają teamy z niższych koszyków. Wtedy być może skończyło by sie wybieranie botów a może nawet zaczęło sie granie na manualach. A tak każdy na manualu zazwyczaj nie ma szans z teamami messiego czy Krystyny. :/
Kapral przychylam się do Twojego pomysłu ale jest to realne dopiero w turnieju eliminacyjnych przed PES2013.
Teraz jak już liga ruszyła nie można nic już zmienić.
Po to info było o tych bonusach na miesiąc przed ligą, aby każdy się wypowiedział. Brak sprzeciwu oznaczał aprobatę.

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 24, 2011, 12:33:12 »
No podejrzewam że teraz to już po ptokach. Ale to tylko sugestia że to by wprowadziło dużo dobrego. Napewno  nie było by już takich sytuacji jak mamy w I lidze 13x Barca. Bogowie padów  może by wreszcie zasmakowali sprawdzenia się w realnych warunkach a i Ci z dołu tabeli czy rankingu mieli by grubsze szanse.
 Mozna by to wprowadzić bynajmniej od nowego sezonu ale to też tylko sugestia.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 24, 2011, 12:34:34 »
dlaczego "przykombinować"? Zrozum, że to, że możesz wykluczyć 1 zawodnika z Barcelony/Realu/City/Milanu jest przywilejem przeciwnika a nie zasadą. To tak samo jakby uczeń przypominał nauczycielce która sobie zapomniała, że dzisiaj klasa ma pisać sprawdzian.;P


a co do większych bonusów za zespół to dobry pomysł.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 12:38:51 wysłana przez Ukassiu »

Offline josedratewka

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 200
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 24, 2011, 12:34:46 »
A skąd masz wiedzieć z jakim zespołem będziesz grał? Ano stąd, że w wyzwaniach możesz sobie sprawdzić kto kim gra. Niie to po prostu na mircu przed meczem się pytasz kim rywal gra, trudne?
No ok, team można sprawdzić. Ale jak jesteś ograniczony czasowo to nie zwracasz uwagi na takie detale jak przypomnienie rywalowi o wykluczeniu zawodnika.

Nie interesuje mnie zdanie ludzi grających tymi botami bo to oczywiste, że Wam to pasować nie będzie. Dla Was liczy się tylko wygrana - inaczej wybralibyście jakiś normalny team.

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 24, 2011, 12:43:08 »
dlaczego "przykombinować"? Zrozum, że to, że możesz wykluczyć 1 zawodnika z Barcelony/Realu/City/Milanu jest przywilejem przeciwnika a nie zasadą. To tak samo jakby uczeń przypominał nauczycielce która sobie zapomniała, że dzisiaj klasa ma pisać sprawdzian.;P


Nie pamiętam by  gdzieś ktoś pisał że to jest przywilejem. BYło jasno zaznaczone że z tych 4 drużyn wykluczamy jednego zawodnika i trzymajmy się zasady. Ty podałeś swój szkolny przykład   a ja podam ci przykład z z dorosłego życia. Wykonujesz u kogoś usługę i na koniec zbierasz sprzęt i się zwijasz. Rzetelny gospodarz zapyta  ile za usługę a kombinator będzie z tym pytaniem zwlekał  do samego końca. A nóż może sie koleś dopiero za zapłatę przypomni po czasi to jeszcze się przedłuży termin płatności albo na przelew się  go zrobi na długi termin. Ale dosyć już tu tej ekonomii. :)   Mysle że zrozumiałeś rzetelnego i uczciwego przesłania. Pozdrawiam

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 24, 2011, 12:47:37 »
kolego, grasz zespołem który ma więcej botów(po wykluczeniu Messiego) niż Barcelona.;) Mówię tu oczywiście o Robbenie i Riberym, przy Sanchezie z Barcy,
 Siła Barcelony jest w całej 11 a nie w "botach" ale o tym już była mowa.

A to kto jaki i po co dany zespół bierze to sorry ale nie twoja sprawa, zasady zostały określone i każdy bierze to co chce.

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 24, 2011, 12:56:23 »
kolego, grasz zespołem który ma więcej botów(po wykluczeniu Messiego) niż Barcelona.;) Mówię tu oczywiście o Robbenie i Riberym, przy Sanchezie z Barcy,
 Siła Barcelony jest w całej 11 a nie w "botach" ale o tym już była mowa.

A to kto jaki i po co dany zespół bierze to sorry ale nie twoja sprawa, zasady zostały określone i każdy bierze to co chce.
Z dolnego koszyka to oni nie są to fakt. Ale jakoś też trza sobie radzić przy takich potęgach jak Barca czy Real. Nie mniej jednak nie wybrałem tych drużyn a na zmianę na team z niższej pułki już szans nie ma. Wiadomo że ten temat "śmieci" tu forum już od dłuższego czasu i  tyle będzie pomysłow co użytkowników. Nie mniej jednak  gramy teraz tak a nie inaczej. Możemy podjąc jakąś ankietę czy nie lepiej byłoby od nowego sezonu wprowadzić wcześniej wymienione zmiany i wuykluczyć koszyk  ****** ??? To pozostawiam Wam i adminom.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 24, 2011, 12:59:15 »
Kapral podałeś bardzo zły przykład, bo tu jest mowa o przypomnieniu przed, a nie po np. wykonaniu danej usługi.  

A to kto i na ile jest "uczciwy" to pojedyncza sprawa, jak można kogoś przymuszać by się dopytywał kogo ma wykluczać?


A jeśli chodzi o przywilej a nie jak mówisz zasade, to Cię nakieruje, post Deimiana z poprzedniej strony. On opisał jak to ma wyglądać z wykluczaniem...


Co do wykluczeń najlepszego koszyka to jestem na nie, sabbi już o tym mówił, to jest liga do gry ulubionymi zespołami, wiec nie mozna zabraniać komuś grania danym zespołem, ale można np, wprowadzić jak już o tym wcześniej pisałeś zdecydowanie większe punkty bonusowe za wzięcie słabszych zespołów. I to było by bardzo dobre rozwiązanie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 13:06:02 wysłana przez Ukassiu »

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 24, 2011, 13:10:46 »
Kapral podałeś bardzo zły przykład, bo tu jest mowa o przypomnieniu przed, a nie po np. wykonaniu danej usługi. 

A to kto i na ile jest "uczciwy" to pojedyncza sprawa, jak można kogoś przymuszać by się dopytywał kogo ma wykluczać?


A jeśli chodzi o przywilej a nie jak mówisz zasade, to Cię nakieruje, post Deimiana z poprzedniej strony. On opisał jak to ma wyglądać z wykluczaniem...


Co do wykluczeń najlepszego koszyka to jestem na nie, sabbi już o tym mówił, to jest liga do gry ulubionymi zespołami, wiec nie mozna zabraniać komuś grania danym zespołem, ale można np, wprowadzić jak już o tym wcześniej pisałeś zdecydowanie większe punkty bonusowe za wzięcie słabszych zespołów. I to było by bardzo dobre rozwiązanie.
Tu już nie chodzi przed czy po. Nie bądź drobiazgowy  bo chodziło orzetelność wobec siebie dwóch graczy. Czy nie lepiej w miłym klimacie przeprowadzić rozmowę przedmeczwą aniżeli jak miałem nieraz do czy nienia mieć klikana rozmowę typu.: grasz?? grasz?? grsz?? do dalej ile mam czekać?? no dawaj bo musze zaraz uciekać.  Jesteś?? elo jesteś?? jak nie bedziesz za 2 minuty pisze posta o WO.   
Czy to jest normalne?? nie i zatkimi wriatami klikasz by szybko zalogować ie do gry zeby debilowi nie strzeliło coś do głowy i nie napisał posta na którego odwrócenie i wytłumaczenie nie masz czasu bo  w życiu nie tylko PEs . A wiadomo w takim pośpiechu zapomnisz u takiego agresora wystosować pytanie kim gra żeby mu kogoś wykluczyć. A pózniej pyszałek bedzie sie nabijał typu - trza było przed meczem wykluczyc a teraz po ptokach. i czas na rozmowe juz taki goguś ma .
Ehhh

Offline josedratewka

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 200
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 24, 2011, 16:42:48 »
kolego, grasz zespołem który ma więcej botów(po wykluczeniu Messiego) niż Barcelona.;) Mówię tu oczywiście o Robbenie i Riberym, przy Sanchezie z Barcy,
Nie za bardzo rozumiem i nie wiem czy Ty tak na serio? :) Barcelona takich Robben'ów ma 11.

Jeśli chodzi o wykluczenie najlepszego koszyka to faktycznie, trochę byłoby to bez sensu. Ech ciężko znaleźć jakiś kompromis.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 24, 2011, 17:08:22 »
Chyba nie rozumiesz o co chodzi w słowie "bot" o którym mówimy,  Chodzi o zawodników którzy maja szybkość, dynamikę itd, właśnie taki messi,sanchez,aguero,ronaldo,pato,robben,ribery itd. No chyba że uważasz ze taki Xavi albo Puyol to "bot" to ok, Barca ma 11.;)

Ale zostawmy już to,. O tym było mówione aż nadto.

Offline josedratewka

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 200
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 24, 2011, 17:12:29 »
No dla mnie obrońcy Barcy są botami bo takie prostopadłe piłki jaki oni przejmują to głowa mała. No ale ok, koniec tematu.

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 24, 2011, 18:47:10 »
Oby wiecej takich ludzi jak Kapral  i Sabbi :).

Dostałem dzisiaj wlasnie  pierwsza chyba  taka  kulturalna wiadomosc od kaprala czy gramy ligę. Szacunek kolego :).

Czuje ze bedzie fajny meczyk miedzy nami :),  a i bez asyst oczywiscie :).

Pozdrawiam

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pierwszy sezon ligi PES 2012 rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 24, 2011, 18:47:10 »