Autor Wątek: FCB by TehBestCitizens  (Przeczytany 32129 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: FCB by TehBestCitizens - Finał KMS!!!
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:06:50 »
No wygrana w KMŚ. Kolejne mistrzostwo w rękach barcelony.
Transfery dobre. Dużo sprzedałeś, masz kogoś na ich miejsce?

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - Finał KMS!!!
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:33:13 »
Transfery dobre. Dużo sprzedałeś, masz kogoś na ich miejsce?

Na razie kupiłem Mexesa i Cambiasso, a nad większymi transferami pomyślę w letniej przerwie transferowej, no może trochę wcześniej.



Znowu krwawo, znowu zwycięsko! Barca - Valencia 4:1.



Po tytule "Znowu krwawo [...]" można się domyślić, że były czerwone kartki. Na szczęście tylko jedna, na nieszczęście dla gracza Barcy, ale o tym później. Ataki na bramkę Diego Alvesa rozpoczął Cesc Fabregas, autor bramek z 17. i 38. minuty. Na początku drugiej połowy Gerard Pique, jak się pewnie domyślacie, otrzymał czerwoną kartkę, która wyklucza go z gry w rewanżu. Kolejny do protokołu meczowego wpisał się Alexis Sanchez, zdobywając bramkę w 77. minucie. Ostatni dla Blaugrany strzelał Lionel Messi w 83. minucie. W 90. minucie sędzia podyktował rzut karny, za faul na Soldado. Sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość.


Lionel Messi



Mestalla odczarowane. Valencia - Barcelona 1:2.



W końcu nieprzychylne w ostatnich sezonach Estadio Mestalla zostało wreszcie odczarowane! Ale zacznijmy od początku. W rewanżu 3. fazy Copa del Rey na wspomnianym wcześniej stadionie Valencia mierzyła się z Barceloną. Pierwsza połowa nie przyniosła goli. W 60. minucie gola na 1:0 strzelił Aduriz. Jednak jemu odpowiedział Lionel Messi, strzelec bramki z 67. i 90. minuty. Wynik dwumeczu brzmi 6:2 na korzyść Blaugrany. W półfinale Barca zmierzy się z Racingiem Santander.


Lionel Messi



Już w następnym meczu Barca podejmie na stadionie Camp Nou drużynę Realu Madryt. Gorąco zapraszam do dalszego czytania! ;D

Offline Osirian.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
Odp: FCB by TehBestCitizens - Finał KMS!!!
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:45:12 »
Dość spokojnie wygraleś oba mecze z Valencią. Messi naprawdę w dobrej formie. Duża rotacja w składzie Blaugrany. Niewiem czy sprzedaż Pedro oraz Villi była dobra. W kolejnej rundzie czeka na Ciebie Racing. Powinieneś sie z nim gładko rozprawić ;)

Dawid_90

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - Finał KMS!!!
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:49:09 »
Gratuluje, łatwiej przeprawy z Valencją, dobre mecze. Myślę że z Racingiem pójdzie łatwo. Powodzenia w Gran Derbi, Puta Real !

przybyl10

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - Finał KMS!!!
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:55:17 »
Ja też chętnie zaczął bym karierę Barcą gdyby tylko wszystkie mecze były rozgrywane nocą.Bo dniem to się głupio gra.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FCB by TehBestCitizens - Finał KMS!!!
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 15, 2012, 18:08:53 »
Rozgromiłeś Valencię.
W drugim meczu jako pierwsi strzelili Ci bramkę, ale ty świetnie odpowiedziałeś dwoma! ;)
Mecz bez historii, twój rywal w ogóle nie walczył, a Santander jest jeszcze słabszy, więc będzie kolejny pogrom.

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - Gran Derby jakich świat nie widział!!!
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 15, 2012, 20:02:24 »
Już tylko mecz przed Gran Derby!



W 20. już kolejce La Liga Barcelona podejmowała ekipę Malagi. Na listę strzelców wpisali się w 14. i 59. minucie Lionel Messi oraz w 73. i 84. Alexis Sanchez. Sory za brak screenów, ale Fraps padł :(. Mam nadzieję, że zrozumiecie :) Mam jedynie składy i herby. Jeszcze raz bardzo was przepraszam.



Tabela ligowa poniżej (w poniższym meczu ;) )



Ten najważniejszy mecz...



W takim spotkaniu wszystko musi być dopracowane do perfekcji, albo jeszcze lepiej! Tak się działo dziś na Camp Nou, gdzie Barcelona podejmowała największego rywala, Real Madryt. Na trybunach zasiadły takie osobistości jak Vincente del Bosque, Ronaldinho, Thierry Henry, Pele czy Diego Maradona. Już na trzy godziny przed meczem na stadionie nie było ani jednego wolego miejsca. Spotkanie było bardzo wyrównane, ale kibice nie mogli się nudzić. Jednak Real grał bardzo słabo w ataku, bo oddał tylko jeden, niecelny, strzał. W obronie spisywał się znakomicie, aż do minuty 84. kiedy to Lionel Messi, kontrze i podaniu Cesca Fabregasa uderzył na bramkę, a piłka odbiła się od interweniującego Casillasa wprost pod jego nogi, a on znów uderzył piłkę, tym razem w samo okienko bramki Realu. W tej sytuacji Messiego źle przypilnował Lass Diarra. Ten gol przesądził o zwycięstwie. Mimo tej porażki Iker Casillas zagrał bardzo dobry mecz broniąc niesamowite strzały Xaviego, Messiego czy Alexisa Sancheza. Powtórzył się wynik z poprzedniego spotkania tych drużyn. FC Barcelona - Real Madryt 1:0.


Lionel Messi



Losowanie 1/8 finału UEFA Champions League. Barca z Juventusem!

W piątek, w Nyonie odbyło się losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów. Barcelona zagra z włoskim Juventusem. Ciekawie zapowiada się również rywalizacja Interu z Realem Madryt oraz Manchesteru City z Bayernem Monachium!





- Juventus to nie łatwy rywal, zdolny do wszystkiego. Jest jednym z najmocniejszych klubów włoskiej Serie A i UEFA Chamipons League. Wiem o tym, bo przecież grałem kiedyś w Serie A w barwach Milanu. W tym sezonie Juventusowi wiedzie się niesamowicie dobrze. Wygrał swoją grupę oraz jest liderem Serie A. Mnie zadowoli nawet skormne 1:0 w całym dwumeczu. Oczywiście mam nadzieję, że nie będę się nudził na ławce trenerskiej lecz obejrzę dużo bramek. Najważniejszy jest w tej chwili awans. Gdybyśmy go uzyskali to najtrudniejszymi przeciwnikami byliby chyba Real Madryt, Inter, Manchester City lub Chelsea. Tego ostatniego obawiam się najbardziej, bo przecież chyba wszyscy pamiętają jak dwumecz z Chelsea wyglądał w sezonie 08/09. Bardzo szczęśliwie Barcelona zremisowała 1:1 na Stamford Bridge i udało jej się awansować. Niewątpliwie bohaterem meczu był wtedy Andres Iniesta. Oczywiście reszta przeciwników też nie będzie łatwa, jest to pewne dlatego, że graja w fazie pucharowej Champions League.-  Marco van Basten na konferencji prasowej po losowaniu
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 18:44:50 wysłana przez TheBestCitizens »

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FCB by TehBestCitizens - Gran Derby jakich świat nie widział!!!
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 15, 2012, 21:53:44 »
Weź opisuj jakoś inaczej te mecze.
Bo jak to czytam, to w ogóle nie wiem co wpisać w komentarzu.
Piszesz jedynie w której minucie padła, bramka, 0 info w jaki sposób, czy była jakaś klepka.
Czy może bramkarz zaliczył dobre spotkanie, eh.. jeśli masz zamiar tak prowadzić, to ja niestety nie będę tutaj wpadał.
Powodzenia.

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - Gran Derby jakich świat nie widział!!!
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 15, 2012, 22:07:49 »
Weź opisuj jakoś inaczej te mecze.
Bo jak to czytam, to w ogóle nie wiem co wpisać w komentarzu.
Piszesz jedynie w której minucie padła, bramka, 0 info w jaki sposób, czy była jakaś klepka.
Czy może bramkarz zaliczył dobre spotkanie, eh.. jeśli masz zamiar tak prowadzić, to ja niestety nie będę tutaj wpadał.
Powodzenia.

Sorry. Postaram się jakoś więcej informacji wkładać do opisów. Jeszcze raz sorry za mecz z Malagą, ale Fraps padł, a zawsze robie zdjęcia całej akcji i potem wybieram najlepsze ujęcia.

Dawid_90

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - Gran Derby jakich świat nie widział!!!
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 16, 2012, 17:28:54 »
no brawo zwycięskiego gran derbi i powodzenia w meczu z Juve bo to naprawde groźny rywal, ale do pokonania co prawie udowodnił na Lech Poznań rok temu w LE

PS: z kim w LM gra Arsenal?, czy może nie wyszedł z grupy?

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - Gran Derby jakich świat nie widział!!!
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 16, 2012, 18:03:29 »
PS: z kim w LM gra Arsenal?, czy może nie wyszedł z grupy?

Na fotce go nie ma to chyba nie wyszedł. Szkoda

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Odp: FCB by TehBestCitizens - Kilka transferów i El Classico!
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 16, 2012, 18:55:27 »
Bardzo dobrze że wygrałeś w Gran Derbi , to pomogło Ci odskoczyć Królewskim na 3 punkty.W Lidze Mistrzów wylosowałeś Juventus Który jest dobrym zespołem , ale nie powinieneś mieć problemów z przejściem do Ćwierćfinału.

PS.Jeżeli któś Ci pisze komentarz na 3 linijki to odwdzięcz się tym samym ;).

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - Kilka transferów i El Classico!
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 16, 2012, 18:57:08 »
Ok. Będę pisał dłuższe komentarze ;D.

P.S. Jak zrobić w podpisie taki jakby obrazek w który można kliknąć i wtedy przenosi cię do jakiejś strony?

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: FCB by TehBestCitizens - Kilka transferów i El Classico!
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 16, 2012, 19:06:05 »
No i o to chodzi. Wygrana ze wzmocnioną Malagą i to aż 4:0. Już przed tym meczem można było czuć co będzie się działo w Gran Derbi. Messi i spółka pokazała jak należy grac z rywalem i to na własnym boisku. Dobra wygrana. Gdyby nie Casillas mogło by być więcej, ale wygrana z nimi to zawsze jest coś. Szkoda że nie dałeś tabeli bo chciałem zobaczyć jak tobie idzie.

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - Kilka transferów i El Classico!
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 16, 2012, 19:10:10 »
No i o to chodzi. Wygrana ze wzmocnioną Malagą i to aż 4:0. Już przed tym meczem można było czuć co będzie się działo w Gran Derbi. Messi i spółka pokazała jak należy grac z rywalem i to na własnym boisku. Dobra wygrana. Gdyby nie Casillas mogło by być więcej, ale wygrana z nimi to zawsze jest coś. Szkoda że nie dałeś tabeli bo chciałem zobaczyć jak tobie idzie.

Nie dałem tabeli? Jak to? Przecież w tych "jeżdżących" screnach jest na końcu. Jeśli wam to przeszkadza to mogę tabelę dawać poniżej.

P.S. Bardzo ci dziękuję za komentarz. Twoja kariera nie jest może pełna sukcesów, ale w miarę czasu idzie ci coraz lepiej.

Offline The Stig

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
Odp: FCB by TehBestCitizens - Kilka transferów i El Classico!
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 16, 2012, 21:58:03 »
Gdyby to nie była Barcelona to byś mógł liczyć na to, że często będę czytał tą karierkę tak to... No jak będzie potrzeba to looknę.
Fajną oprawę graficzną zrobiłeś, przyjemnie się na to patrzy i to mnie przekonuje.

W Gran Derbi wygrałeś, ale ja bym takie mecze bardziej opisywał. Tak możesz sobie opisać spotkanie z Rayo czy Malagą. Na mecz z Realem powinieneś zawsze poświęcać jak najwięcej czasu. To taka porada ode mnie ;)
Z Juve możesz mieć ciężko. W Pesie mają oni na prawdę dobry pod względem umiejętności jak i zgrania skład. No, ale powodzenia bo na pewno Ci się przyda ;]

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: FCB by TehBestCitizens - Kilka transferów i El Classico!
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 17, 2012, 00:19:03 »
4:0 dobry i duży wynik Messi i Sanchez po 2 bramki ^^

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - Kilka transferów i El Classico!
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 17, 2012, 16:31:00 »
Bardzo się cieszę, że podoba wam się moja kariera  ;D Nowe mecze będę wrzucał od piątku po południu do niedzieli wieczór, bo w tygodniu nie ma czasu. Szkoła, sprawdziany, odpoczynek, życie prywatne... W następnych postach będę stosował się do waszych rad tzn. zmienię sposób opisywania meczy.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: FCB by TehBestCitizens - Kilka transferów i El Classico!
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 17, 2012, 19:41:27 »
Nie jestem pewny co do tych transferów. Sprzedaż Pedro, Mascherano, Keity? Szkoda troche. Co do zawodników, którzy przyszli, też nie jestem pewien. Cambiasso, Mexes. Cóż zobaczymy. Póki co jest wygrana w Gran Derbi, przez co wyprzedaż Real na 3 punkty ;)

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - Kilka transferów i El Classico!
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 17, 2012, 20:39:58 »
Od nowego sezonu Barca z nowym sponsorem.



Kilka dni temu pojawiły się w katalońskiej prasie informacje odnośnie zerwania umowy z organizacją Qatar Foundation. Dzisiaj prezes klubu Sandro Rossel ogłosił to oficjalnie na konferencji prasowej. Powodem zerwania umowy są niedociągnięcia finansowe ze strony katarskiej fundacji.Katarczycy nie wpłacali określonej w umowie kwoty. Prawdopodobnie na koszulkach Barcy pojawi się nowy sponsor.  Najbardziej możliwe jest logo Eithad Airways, ale możliwe będzie, że na koszulkach Barcy zobaczymy reklamę niemieckiego banku Targobank'u. Do końca sezonu jednak piłkarze Blaugrany będą grali w koszulkach z tymże logiem. Ponadto za te niedociągnięcia finansowe szejkowie zapłacą 10 mln odszkodowania. Te pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne dla organizacji unicef.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 20:25:50 wysłana przez TheBestCitizens »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FCB by TehBestCitizens - Kilka transferów i El Classico!
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 17, 2012, 20:39:58 »