Autor Wątek: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ Powrót do kariery !!  (Przeczytany 22836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cortez7

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2012r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka i nowe informacje
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 20, 2012, 11:34:58 »

2 KOLEJKA


Informacje
Mecz: Real Betis - Real Madryt
Godzina: 13:30
Stadion: Estadio Benito Villamarín

REJESTRACJA lub LOGOWANIE Real Betis  1:4  Real Madryt REJESTRACJA lub LOGOWANIE

2' Santa Cruz  -----   12' Cristiano Ronaldo , 26' Di Maria , 49' Cristiano Ronaldo , 77' Di Maria

Brak ----- Brak

69' Israel za Belenguer  ----- 79' Callejón za Di Maria  


Drugi mecz i drugie pewne zwycięstwo Realu ty razem z Realem Betis choć mecz nie zapowiadał się tak słodko dla klubu z Madrytu albowiem już w 2 minucie bramkę zdobył Santa Cruz , ale to już był niestety koniec popisów Betis w 12 minucie bramkę na remis zdobył Cristiano Ronaldo 14 minut później bramkę na 1:2 zdobył Di Maria na początku 2 połowy w 49 minucie bramkę zdobył Cristiano Ronaldo dla niego byla to już 3 bramka w sezonie w 59 minucie piękną obroną po strzale z volleya popisał się Casilias no ale jednak co klasa to klasa jeszcze w 77 minucie rywala dobił Di Maria zdobywając gola na 1:4 i to by było na tyle reszta czasu to nie udane próby Realu Betis , dzieki temu zwycięstwu Real Madryt utrzymał się na pierwszym miejscu w tabeli zaraz przed Barceloną.  




OBRONA CASILIASA
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cfe2b3974ada34d7231f27ebf7bea5ef&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cfe2b3974ada34d7231f27ebf7bea5ef&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2012, 11:22:34 wysłana przez Cortez7 »

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka i nowe informacje
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 20, 2012, 12:15:14 »
Nie był to tak łatwy mecz jak może się wydawać po wyniku. Szybko stracona bramka mogła się zemścić ale wszytko skończyło się dobrze. Parada Casillasa na prawdę świetna ;)

Offline ExTRemE

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.05.2011r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 2 Kolejka
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 20, 2012, 12:19:54 »
Szybko straciliscie bramke ale sie nie poddaliscie  ;D ciekawe ustawienie z Lassem i Coentrao w pomocy

Offline Cortez7

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2012r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 2 Kolejka
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 20, 2012, 15:52:57 »


Losowanie grup Ligi Mistrzów za nami Real Madrid trafił do grupy F w której będzie musiał się zmierzyć z takim zespołami jak Napoli , Benfica czy Manchester City kibice Realu są przekonani że ich klub sobie poradzi z rywalami a co na temat grupy mają nam do powiedzenia sami piłkarze i trener.


Wypowiedź Pepe


Pepe - Trafiliśmy do dość wyrównanej grupy i ja osobiście spodziewam się walki bo wiem że takie kluby jak Napoli czy Manchester City na pewno będą chciały powalczyć o pierwsze miejsce w tabeli i dlatego nie będzie z nimi łatwo , będziemy się musieli postarać żeby wygrać .


Wypowiedź Cristiano Ronaldo i Granero


Cristiano Ronaldo - Nasza grupa to jedna z trudniejszych grup w tej edycji LM , ale jestem przekonany że wraz z moimi kolegami pokonamy  rywali i wyjdziemy z niej na pierwszym miejscu , największe problemy będziemy mieli z Manchester City to jest klub który kupił bardzo dużo dobrych zawodników ale niestety brakuje im zgrania , jeżeli w meczu z nami to zgranie będą mieli to będzie nam naprawdę trudno wygrać , myślę że nie tylko ja będę się starał grac jak najlepiej dlatego też z innymi rywalami powinnismy sobie poradzic.

Granero - No dość trudni i waleczni rywale nam się trafili ale myślę że damy rady ich pokonać i to bez większych problemów , ja nie dostaje wiele szans od trenera ,ale jeżeli tylko taką dostane postaram się ją jak najlepiej wykorzystać żeby pokazać że na mnie też nie raz warto postawić i że potrafię pomagać klubowi w zwyciężaniu.



Wypowiedź Jose Mourinho


Jose Mourinho - Nie ma co tu rozważać nad tym czy to łatwa grupa czy trudna moi zawodnicy są świetnie przygotowanie do tych rozgrywek i pokonają każdego rywala który stanie nam na drodze do zwycięstwa , ja  dużo wymagam od graczy i oni o tym wiedzą dlatego starają się jak mogą i w meczach dają z siebie wszystko stąd takie dobre wyniki.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2012, 16:33:08 wysłana przez Cortez7 »

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 2 Kolejka i losowanie grup LM
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 20, 2012, 17:00:32 »
Grupa bardzo trudna..
City, Benfika, a Napoli też może namieszać. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja,
coś czuje, że Real będzie się męczył o 2 miejsce w fazie grupowej. Zobaczymy jak to będzie. :)

Offline CescFàb

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.01.2012r.
  • Visca el Barça!
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 2 Kolejka i losowanie grup LM
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 20, 2012, 17:18:08 »
Trafiłeś na dość trudną grupę. Dawno nie widziałem Realu z City ;) Będzie ciekawie. Powodzenia!;)

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 2 Kolejka i losowanie grup LM
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 20, 2012, 17:23:48 »
Grupa bardzo mocna City i Napoli mogą na pewno nie oddadzą punktów za darmo.Benfica może też Ci utrudnić życie.Wg mnie z grupy wyjdziesz Ty i City.Powodzenia w następnych meczach.

Zajrzyj do mnie ;)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 2 Kolejka i losowanie grup LM
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 20, 2012, 18:10:57 »
Trudna grupa, wydajecie się być poza zasięgiem, ale z 2. miejsca wyjść może każdy. Mourinho bardzo pewny siebie ;D

PS. Ale parada Casillasa! Niczym bramkarz w piłce ręcznej ;D

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 2 Kolejka i losowanie grup LM
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 20, 2012, 18:21:54 »
Grupa Bardzo trudna ale jeśli włożysz do tego mocne zaangażowanie to możesz wyjść nawet z pierwszego miejsca ;D

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 2 Kolejka i losowanie grup LM
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 20, 2012, 18:58:56 »
Hmm..trudna grupa ;)
Manchester City  i Napoli zapewne powalczą o awans. Typuje, że to własnie Ty i włosi wyjdziecie z grupy.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 2 Kolejka i losowanie grup LM
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 20, 2012, 20:19:01 »
Mimo,że już w drugiej minucie gola dla Betisu strzelił Santa Cruz to potem już gole strzelał tylko Real, krótko mówiąc bardzo dobra inauguracja sezonu ;).
Napoli i Man City to bardzo trudni rywale coś o tym wiem uwierz, choć bardziej u siebie, niż na terenie rywala.Typuję,że Ty i Neapolitańczycy awansujecie z tej grupy, a Manchester, tak jak i w mojej grupie zajmie trzecie miejsce i będzie musiał się zadowolić grą w LE :).
Powodzenia w kolejnych meczach i liczę na rewanż w moim temacie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Cortez7

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2012r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 2 Kolejka i losowanie grup LM
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 21, 2012, 10:26:26 »

3 KOLEJKA


Informacje

Mecz: Real Madrid - Sevilla FC
Stadion: Santiago Bernabeu
Godzina: 14:30

REJESTRACJA lub LOGOWANIE Real Madrid  4:2  Sevilla FC REJESTRACJA lub LOGOWANIE


13' Fabio Coentrao , 37' Cristiano Ronaldo , 76' Di Maria , +90' Callejón    -----  17' Rakitić , 55' Negredo

49' Di Maria  -----  57' Kanoute

83' Ozil za Kaka ----- 62' Guarente za Kanoute


Kolejne zwycięstwo w wykonaniu Realu tym razem z nieco trudniejszym rywalem a mianowicie z Sevilla , mecz był pełny emocji Real zaatakował już od samego początku w 13 minucie bramkę zdobył Fabio Coentrao , 4 minuty później Sevilli udało się doprowadzic do remisu po golu Rakitića , ale to nie koniec bramek w pierwszej połowie w 37 minucie bramke na 2:1 zdobył Cristiano Ronaldo , początek drugiej połowy to był czas dla Sevilli w 55 minucie udało im się zdobyć bramkę dająca remis a jej autorem był Negredo reszta czasu należała juz do Realu w 76 minucie bramke na 3:2 zdobył Di Maria , ale ostateczny cios zadał Callejón zdobywając bramkę na 4:2 w 92 minucie po tym golu sędzia odgwizdał koniec meczu , to było dla Realu 3 zwycięstwo z rzędu i dzieki temu umocnili się na pozycji lidera.



Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 3 Kolejka
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 21, 2012, 10:53:56 »
Bardzo mi się podoba twoja kariera. Może zagrasz na wyższym poziomie ? Może by było ciekawiej bo jak na razie to od zwycięstwa do zwycięstwa. Pewnie jakaś wpadka się trafi ale mimo wszytko przydało by się nieco emocji. Sevila postawiła wysoko poprzeczkę, nie było łatwo jednak ostatecznie po bardzo zaciętym meczu udało się zgarnąć całe trzy punkty.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 3 Kolejka
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 21, 2012, 11:17:34 »
Sevilla to trudny rywal, ale łatwo ich ograłeś 4:2.
Od początku ruszyłeś do ataków, strzeliłeś bardzo szybko, ale i straciłeś prowadzenie bardzo szybko.
Zdołałeś strzelić 2 bramkę przed przerwą i to umocniło Cię w drugiej połowie.
Gospodarze znowu na chwile przejęli inicjatywę, lecz dotrwałeś do końca strzelając jeszcze 2 bramk
PS. Zmień poziom.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 3 Kolejka
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 21, 2012, 12:00:39 »
Sevilla to zawsze groźny rywal. Ciekawy początek w wykonaniu zarówno jednych jak i drugich. Zabójcze ostatnie 15 minut Realu i zwycięstwo. Mecz niezwykle ciekawy - aż 6 bramek i w sumie 39 strzałów(!) ;)

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 3 Kolejka
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 21, 2012, 12:10:22 »
Moim zdanie grasz na za niskim poziomie.Nie doceniasz się czy co?;) Ale jak nie chcesz zmieniać to nie zmieniaj.

Znakomite spotkanie w wykonaniu Realu.Nie dali oni szans rywalom i dzięki temu jesteście na najwyższej pozycji w lidze.

Offline Cortez7

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2012r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 3 Kolejka
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 21, 2012, 12:45:24 »

4 KOLEJKA


Informacje

Mecz: Real Sociedad - Real Madrid
Stadion: Estadio Anoeta
Godzina: 19:00
Pogoda: Deszczowo

REJESTRACJA lub LOGOWANIE Real Sociedad  6:6  Real Madrid REJESTRACJA lub LOGOWANIE

11' Llorente , 14' Mariga , 29' Mariga 44' Llorente , 69' Sarpong , 91' Xabi Prieto  -----   12' Cristiano Ronaldo , 22' Cristiano Ronaldo , 27' Ozil , 33' Fabio Coentrao , 57' Cristiano Ronaldo , 77' Cristiano Ronaldo

Brak ----- 23' Pepe , 67' Sergio Ramos

Brak ----- Brak



Coś niesamowitego aż 12 bramek w meczu ligowym i to z jakim rywalem Real Madryt chyba się nie spodziewał tak dobrze przygotowanego przeciwnika Real Sociedad stawiał opór a w niektórych momentach meczu to własnie oni panowali na boisku od początku meczu widać było ten ofensywny styl gry juz w 11 minucie wynik na 1:0 ustanowił Llorente lecz nie na długo minutę później bramkę na remis zdobył Cristiano Ronaldo ale 2 minuty poźniej wynik na 2;1 ustalił Mariga w 22 minucie 2 bramkę zdobył Cristiano Ronaldo w 27 minucię bramkę na 2:3 zdobył Ozil ale Królewscy nie cieszyli się długo tym prowadzeniem juz w 29 minucie bramkę na 3:3 zdobył Mariga , 4 minuty później bramkę dającą prowadzenie zdobył Fabio Coentrao , lecz to nie koniec bramek w pierwszej połowie w 44 minucie bramkę dającą wynik 4:4 zdobył Llorente w 57 minucie swoją 3 bramkę zdobył Cristiano Ronaldo ustalając wynik na 5:4 , Sociedad wyrównali w 69 minucie po golu Sarponga , ale 8 minut później po raz kolejny bramkę zdobył Cristiano Ronaldo i wszystkim się wydawało że to już koniec a jednak nie Real Sociedad zdobyl ostatecznie bramkę dająca remis jej autorem był Xabi Prieto a stałą się to w 91 minucie , w meczu byliśmy świadkami prawdziwej walki i rywalizacji mogliśmy zobaczyc bardzo dużo emocjonujących sytuacji takich jak np: Strzal Altintopa w 50 minucie czy przepiękna asysta Lassa w 77 minucie no nie ma się co dziwić to w końcu Real Madryt , po tym meczu Królewscy spadli na 2 miejsce w tabeli i są zaraz za Barceloną  



Bramka Cristiano Ronaldo w 57 minucie                                             Asysta Lassa w 77 minucie                                       Strzał Altintopa w  50 minucie
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cfe2b3974ada34d7231f27ebf7bea5ef&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cfe2b3974ada34d7231f27ebf7bea5ef&amp;action=login">LOGOWANIE</a>   <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cfe2b3974ada34d7231f27ebf7bea5ef&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cfe2b3974ada34d7231f27ebf7bea5ef&amp;action=login">LOGOWANIE</a>   &feature=youtu.be[/youtube]

TABELA





Dodałem dziś 2 mecze ponieważ jutro nie będe miał czasu i nie dodam żadnego i dopiero w poniedziałek dodam kolejną kolejkę   :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2012, 12:48:53 wysłana przez Cortez7 »

przybyl10

  • Gość
OMG!!! Ależ mecz aż 12 goli coś niebywałego dawno takiego meczu nie widziałem.Sociedad walczyło i wywalczyło 1 pkt.CR7 aż 4 beamki wow coś niesamowitego!!

Offline Rudinek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.06.2010r.
  • FOOTBALL IS MY LIFE!
Nie wiem co napisać, po prostu mnie zatkało. Tyle bramek w jednym meczu ? Kto by to spamiętał. Ale gol z 57 min Ronaldo wyśmienity.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
sam nie wiem co napisac, przytkalo mnie tym wynikiem 6:6, chyba ja nigdy nie mialem okazji, aby padl taki wynik... no coz bywa i tak, ze pes potrafi naprawde zaskoczyc...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer