Autor Wątek: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ Powrót do kariery !!  (Przeczytany 22834 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cortez7

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2012r.
Real Madrid C.F by Cortez ★★★ Powrót do kariery !!
« dnia: Styczeń 19, 2012, 12:11:13 »

Pełna nazwa:
Club de Futbol Real Madrid
Przydomek: Galacticos , Los Blancos , Królewscy
Stadion: Santiago Bernabeu
Data załozenia: 6 marca 1902
Barwy: białe
Trener: Jose Mourinho
Asystent trenera: Aitor Karanka
Prezes: Florentino Pérez



Real Madrid Club de Fútbol – hiszpański klub sportowy istniejący od 1902 roku. Słynie z sukcesów istniejącej od chwili założenia drużyny piłkarskiej, która trzydzieści jeden razy zdobyła mistrzostwo Hiszpanii, dziewięć razy Puchar Europy/Ligę Mistrzów, a także wiele innych trofeów, w tym przyznany w 2000 roku przez FIFA tytuł najlepszego klubu w XX wieku. Od 1947 roku rozgrywa domowe mecze na stadionie Santiago Bernabéu, nazwanym na cześć byłego prezesa, za czasów którego klub zdobył najwięcej trofeów.

Real Madryt odegrał ważną rolę w historii hiszpańskiej i światowej piłki nożnej – to z inicjatywy jego działaczy powołano Copa del Rey. Klub reprezentował również Hiszpański Związek Piłki Nożnej, stając się jednym z współzałożycieli FIFA w 1904 roku. W 1928 roku znalazł się w pierwszym zestawie drużyn tworzących Primera División, zaś w 1955 roku stał się jedną z drużyn biorących udział w pierwszej edycji Pucharu Europy, którą następnie wygrał, broniąc później trofeum cztery razy z rzędu. Kibiców pasjonuje również jego wypełniona podtekstami polityczno-historycznymi rywalizacja z FC Barcelona.

   HOME                                              AWAY                                     SPECIAL


BRAMKARZE
1.Iker Casilias   13.Antonio Adan



OBROŃCY
2.Ricardo Carvalho              3.Pepe              4.Sergio Ramos             12.Marcelo              17.Arbeloa              18.Raul Albiol            19.Raphael Varen


POMOCNICY
5.Nuri Sahin         6.Sami Khedira        8.Ricardo Kaka        10.Mesut Ozil        11.Estaban Granero        14.Xabi Alonso       15.Fabio Coentrao       16.Hamit Altintop        21.Callejón        24.Lass Diarra



NAPASTNICY
 
7.Cristiano Ronaldo     9.Karim Benzema     20.Gonzalo Higuain    22.Angel Di Maria


                                                                                                                                                                         

MOURINHO O SWOICH PLANACH


Trener Realu Madryt Jose Mourinho na ostatniej z konferencji prasowych zapytany został o swoje plany na ten nadchodzący sezon na co odpowiedział " Nie szykuje żadnych wielkich zmian ani transferów , choć mam pewnego zawodnika na oku i zobaczymy co z tego wyjdzie , ale jak na razie nie mogę na nic narzekać moja drużyna ma świetnie dobranych zawodników wszyscy się rozumiemy i niech tak zostanie a jedyne nad czym musimy popracować to nad zgraniem zespołu i jestem przekonany że cięzką pracą dojdziemy do sukcesu jakim jest miano najlepszego zespołu na świecie " po tej wypowiedzi dla dziennikarzy wszystko stało się jasne i nie mieli już więcej pytani do Jose Mourinho.



CALLEJÓN W ŚWIETNEJ FORMIE


Jose Callejón młody napastnik Realu Madryt na ostatnich treningach i meczach sparingowych świetnie się prezentuje i bardzo prawdopodobne jest to że to on zostanie zmienikiem Di Marii , sam Jose Mourinho przyznał że będzie dawał szanse zaprezentowania swoich umiejętnosci na boisku w tych łatwiejszych meczach ligowych , miejmy nadzieje że Callejón wykorzysta tę szanse i pokaże się z jak najlepszej strony.



KONTUZJA KHEDIRY


Sami Kherida niemiecki pomocnik Realu Madryt podczas ostatniego treningu w starciu podczas gry ze swoim kolegom doznał dość poważnej kontuzji która wyklucza go z gry na miesiąc , dla Samiego to bardzo nie udany początek sezonu ale może po powrocie uda mu sie nadrobić straty , dlatego też życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.


RAMOS NA ŚRODKU OBRONY


Jose Mourinho podczas treningów postanowił przetestować jak zawodnicy zachowują się na innych pozycjach i okazało się że Sergio Ramos obrońca który od paru ładnych lat gra na pozycji bocznego obrońcy świetnie spisuje się w roli środkowego obrońcy i wszystko wskazuje na to że własnie to będzie jego nowa pozycja na boisku , sam zawodnik przyznał że mimo tak długiego okresu czasu w którym grał na boku obrony bardzo dobrze czuję sie również na środku , miejmy nadzieję że ta zmiana pozycji przyniesie same korzyści.




---------------------------------------------------------------
Dodatkowe Informacje:
Gra: Pro Evolution Soccer 2012
Patch: Vietnam Patch 1.3
Poziom gry: Profesional
Czas gry: 10 minut

Jest to moja pierwsza kariera na forum dlatego też nie jestem doświadczonym karierowiczem co prawda podglądałem trochę kariery innych użytkowników i muszę się przyznać że się na nich wzorowałem  :) Prosze o wyrozumiałość w komentowaniu i proszę mowić co poprawic lub zmienić  ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 18:14:47 wysłana przez Cortez7 »

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ Start
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2012, 12:23:46 »
Ładny początek jak na pierwszą karierę. Ciekawe jak się będzie rozwijała dalej sytuacja w Realu. Powodzenia.

Offline heenro19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ Start
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2012, 12:30:34 »
Witamy nowego użytkownika :) Również uważam, że początek jest dobry. Jak na razie nic dodać, nic ująć.  Pozdrawiam.
" border="0  " border="0  " border="0

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ Start
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2012, 13:46:43 »
poczatek bardzo dobry jak na pierwsza kariera, ciekawe jak sie to rozwinie, brakuje teraz na forum dobrej kariery realem madryt, takze wpadne tutaj jeszcze. powodzenia i wytrwalosci.

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ Start
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2012, 14:34:20 »
Początek świetny według mnie.Lubię ten klub i na pewno będę tu zaglądał.Jeżeli wystawiasz Ramosa na środku obrony to masz zamiar kupić Prawego Obrońce czy będziesz grał Coentrao-Marcelo?.Jak będziesz miał czas to wpadnij do mnie ;)

Offline Cortez7

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2012r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ Start
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2012, 16:41:27 »

1 KOLEJKA


Informacje
Mecz: Malaga C.F - Real Madrid C.F
Godzin: 17:00
Stadion : Estadio La Rosaleda,

REJESTRACJA lub LOGOWANIE   Malaga C.F   0:4 Real Madrid REJESTRACJA lub LOGOWANIE

17' Cristiano Ronaldo (Lass) , 29' Cristiano Ronaldo , 79' Benzema (Kaka) , 90'Cristiano Ronaldo

31' Pepe , 66' Xabi Alonso

72' Van Nisterlooy za S.Fernandez   ---   69' Kaka za Ozil , 79' Nuri Sahin za Xabi Alonso




Inauguracja sezonu za nami dla Realu to był bardzo udany mecz pewnie wygrali z Malagą bo 0:4 dzięki czemu po pierwszym meczu awansowali na pierwsze miejsce w tabeli . Mecz od samego początku układał się zgodnie z planem Jose Mourinho taktyka gry z kontry w 100% się sprawdziła , Real dominował na boisku przez cały mecz choć mogło by się wydawać inaczej bo to Malaga oddała 15 strzałów w tym 6 celne a Królewscy oddali 14 strzałów przy czym 10 celnych , Madryt szybko wyszedł na prowadzenie już w 17 minucie bramkę zdobył Cristiano Ronaldo , Malaga próbowała za wszelką cene wyrównać i w konsekwencji gry ofensywnej w 29 minucie CR7 zdobył swoją 2 bramkę , początek 2 połowy zdecydowanie należał do Malagi oddali bardzo dużo nie celnych strzałów w 79 minucie nie spodziewanie bramkę zdobył Benzema , 11 minut póżniej po fatalnym wybiciu bramkarza kolejnego gola zdobył Cristiano Ronaldo i tak zakończył się mecz 1 kolejki La Ligi , teraz nie pozostaje nam nic innego tylko czekać na kolejne mecze i liczyć na sukcesy Realu Madrid    




« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2012, 11:23:29 wysłana przez Cortez7 »

Offline Osirian.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2012, 16:48:38 »
W pierwszym meczu rozgromiliście Malagę aż 4:0! Nie mogliscie przegrac tego meczu. Dominowaliście przez cale spotkanie. Ciekawe ile bramek CR7 strzeli w tym sezonie. Zaczął od 2 bramek. Ładnie i estetycznie to wszystko wygląda. ;)

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2012, 16:58:31 »
Nienawidzę tego dzisiejszego Realu, lecz mimo to będę śledził twoją karierę. Wszystko jest bardzo czytelne i starannie wykonane.
Inauguracja sezonu bardzo udana, dobra forma strzelecka CR7.
Może pod twoją wodzą Kaka odzyska swoją dobrą formę za czasów gry w Milanie.
Dawaj szanse gry Callejonowi, to bardzo ciekawy grajek.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:00:25 »
Kariera wygląda pięknie pod względem graficznym, co do opisów jest się czego przyczepić :) Tylko nie staraj za wszelką cenę wzorować się we wszystkim na mojseshu, bo tak to na razie wygląda. Wypracuj swój styl ;)



Offline Cortez7

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2012r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:17:46 »
Cytuj
Tylko nie staraj za wszelką cenę wzorować się we wszystkim na mojseshu, bo tak to na razie wygląda. Wypracuj swój styl

Wiem wiem :) Kariera mojesha mi sie bardzo podobała jestem tu nowy i musze miec jakis wzór do nasladowania , ale myslę  że z czasem wypracuje swój własny styl  :)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:30:46 »
Ładnie jak na razie, za bardzo kopiujesz karierę innych ale na początek lepsze to niż pisanie kariery w stylu PrzybyL czy innych artystów. Jednak się da napisać pierwszy raz a porządnie.

Offline Cortez7

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.01.2012r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:39:10 »
CRISTIANO RONALDO I REKORD


Wszyscy dobrze wiemy że to dopiero początek sezonu , ale były gracz Realu Roberto Carlos uważa Cristiano Ronaldo za najlepszego piłkarza tych czasów i przekonuje wszystkich że w tym sezonie CR7 będzie grał bez ograniczeń i po raz kolejny pobije rekord "Króla Strzelców"  a także zdobędzie nagrodę złotej piłki , zobaczymy czy te optymistyczne myśli Roberto Carlosa się spelnią.


BENZEMA NA NAJWYŻSZYCH OBROTACH


Karim Benzema francuski napastnik Realu świetnie rozpoczął sezon meczem z Malagą podobnie jak Cristiano Ronaldo zdobył 2 bramki i wygląda na to , że to on wygrał rywalizacje z Higuainem o miejsce na boisku i jeżeli w kolejnych meczach będzie prezentował równie wysoki poziom to jego wartość znacząco wzrośnie i będzie on kluczowym zawodnikiem Realu.


COENTRAO ZASTĄPI RAMOSA


Fabio Coentrao Portugalczyk do tej pory był rezerwowym zawodnikiem Realu aż czasu gdy Sergio Ramos zajął pozycje środkowego obrońcy wtedy Jose Mourinho zadecydował że następcom Ramosa na tej pozycji zostanie Coentrao sam zawodnik jest bardzo zadowolony z takiej a nie innej decyzji trenera a my wszyscy mamy nadzieje że będzie godnie zastępował swojego poprzednika.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka i nowe informacje
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 19, 2012, 18:12:59 »
Wzorujesz się na kimś, i to bardzo mocno. Pewnie spytasz, dlaczego, a dlatego, że ktoś pisał tak samo, tylko nie pamiętam kto. No, ale masz prawo. :) Ładnie to opisujesz, mecze wyglądają gorzej, ale ujdzie jak na pierwszy raz.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka i nowe informacje
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 19, 2012, 19:20:16 »
Przydał by się nominalny prawy obrońca bo Coentrao jest bardzo ofensywny a do tego jest lewym skrzydłowym, obrońcą.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka i nowe informacje
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 19, 2012, 19:31:14 »
Kup sobie Vrsaljko. Może z początku jest słaby, lecz po sezonie będzie znakomitym prawym obrońcą. Wiem bo miałem go w swoim Realu.
Jeżeli chciał byś kupić kogoś bardziej doświadczonego to weź może Van der Wiel? :)

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka i nowe informacje
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 19, 2012, 19:44:53 »
Bardzo dobry początek sezonu i 4:0 ze zbrojąca się Malagą, po dwóch golach Ronaldo i Benzemy.
Początek dobry, wszystko szczegółowo opisane i graficznie też ładnie, oby tak dalej, tylko nie wzoruj się tyle na Mojseshu :).
Powodzenia w kolejnych meczach i liczę na rewanż w moim temacie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

przybyl10

  • Gość
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka i nowe informacje
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 19, 2012, 20:01:49 »
No bardzo ładna kariera.Też wydaje mi się że Karim poprawił swoją grę.Bardzo ładne zwycięstwo z Malagą aż 4-0 karim i Cr7 pokazali klasę.Czekam na kolejne mecze.


Zapraszam do mnie i zostaw komentarz (Kliknij na moją sygnaturę ;))

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka i nowe informacje
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 20, 2012, 03:05:23 »
Czy taką ekipą jak Real Madryt nie będzie za łatwo na Professionalu ?

Offline Corver

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka i nowe informacje
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 20, 2012, 10:11:19 »
Mi Coentrao chciał odejść z klubu jak go wystawiałem na prawej obronie . Sam w  prawdziwym świecie nie nawidzi tej strony , więc może mu nie utrudniaj życia i daj porywalizować z Marcelo . Zawsze masz A.Arbeloe na prawą obronę.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka i nowe informacje
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 20, 2012, 11:13:19 »
krotko mowiac to nie daliscie zadnych szans maladze gromiac ich 4:0 co bardzo mi sie podoba, ogolnie opis troche przypomina opisy mojsesha, ale i tak fajnie sie wszystko prezentuje jak na pierwsza kariere. co do tych newsow, to jak dla mnie nic w nich ciekawego nie bylo...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid C.F by Cortez ★★★ 1 Kolejka i nowe informacje
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 20, 2012, 11:13:19 »