Autor Wątek: Athletic Bilbao by Kusmier  (Przeczytany 13423 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dynamo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2012r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 04, 2012, 14:18:32 »
Sądzę że walka o awans będzie bardzo wyrównana, Fiorentina realnie to słabiutka drużyna, ale w PES'ie potrafi wygrać z Milanem i awansować do Ligi Mistrzów, zaś Panathinaikos to też nie są słabeusze, potrafią niespodziewanie strzelić bramkę poprzez dokładną kontrę. Ale myślę że awansujesz. :) 

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 04, 2012, 15:07:13 »
Grupa do najlżejszych nie należy, jednak nie jest też grupą śmierci. Myślę, że powinniście sobie poradzić. Będzie wiele zaciętych spotkań, będzie liczył się każdy punkcik. O ewentualnym awansie mogą zadecydować niuanse. Będzie ciekawie, to na pewno :)

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 04, 2012, 19:53:51 »

3 Kolejka Ligi BBVA
2-1  

8' Kennedy
52' J.Martinez (David Lopez)
76' David Lopez (Muniain)

Racing Santander pokonany

Po meczu z Realem Sociedad Drużyna Marcelo Bielsy podejmowała u siebie Racing Santander. Sporą niespodzianką był występ w pierwszej jedenastce napastnika Toquero zamiast Llorente. Na Samym początku spotkania Athletic powinien wyjść na prowadzenie bo już w 5 minucie po podaniu J. Martineza Toquero znalazł się sam na sam z bramkarzem ale próba minięcia go była bardzo nieudana i piłkarz Racingu spokojnie wygarnął piłkę spod jego nóg. Toquero żałował tej akcji jeszcze bardziej 3 minuty później bo po pięknym strzale  z rzutu wolnego z odległości 35 metrów bramkę strzela skrzydłowy gości Kennedy. Bilbao po straconej bramce kontrolowali mecz i szukali dogodnej sytuacji do strzału ale nic im się nie udawało. W 33 minucie Toquero zmarnował drugą sytuacje sam na sam co doprowadziło do prawdziwego szału Bielse. W 39 minucie powinno być 2-0 ale tym razem to Baskowie mieli szczęście bowiem Acosta nie strzelił na pustą bramkę  z linii pola karnego. W przerwie nastąpiła spodziewana zmiana i na boisku za źle grającego Toquero wszedł Llorente. To właśnie po faulu na napastniku Bilbao padła bramka wyrównująca. David Lopez wystawił piłkę J. Martinezowi a ten mocnym podkręconym strzałem nie dał szans bramkarzowi Racingu. Na San Mames nastąpił szał radości i błyskawiczne rzucenie się do ataków. W 76 minucie Muniain wrzucił piłkę z rzutu rożnego w pole karne a tam piłkę głową do bramki skierował David Lopez. Athletic mógł jeszcze stracić bramkę w końcówce ale piłka po strzale z nożyc Acosty trafiła w słupek.  Bilbao wygrał mecz i dzięki innym korzystnym wynikom awansował po 3 kolejkach na 3 miejsce w tabeli.

Zobacz bramkę J. Martineza
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7a02d846bc0875023073d4c88fd8f45f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=7a02d846bc0875023073d4c88fd8f45f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Zawodnik meczu: David Lopez 7.0

Składy, statystyki i tabela po 3 kolejkach


Trener po meczu

'' Wygrana to dla mnie jeden pozytywny aspekt w tym meczu. Moja drużyna znów zagrała słabo w obronie i mieliśmy szczęście że nie straciliśmy więcej bramek. Skuteczność też nie jest za dobra a mając dwie stu procentowe sytuacje trzeba strzelić bramkę a w dzisiejszym meczu to mi się najbardziej nie podobało. Oczywiście awansowaliśmy w tabeli na 3 miejsce ale to dopiero 3 kolejka a po 6 albo 8 możemy być na ostatnim miejscu więc niema z czego się na razie cieszyć. Teraz na treningach popracujemy trochę nad skutecznością i grą w obronie i myślę że w przyszłości będziemy mniej popełniać takich błędów''

Zapowiedź: 4 Kolejka Ligi BBVA
vs
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2012, 16:18:30 wysłana przez Kusmier1215 »
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:19:47 »
Zwycięstwo po bardzo trudnym spotkaniu z Racingem . W tym spotkaniu po raz kolejny zagraliście bardzo słabo i mieliście szczęście ,że nie straciliście punktów .

Powodzenia !

Dawid_90

  • Gość
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:28:40 »
Racing - niby taka nie pozorna drużyna a jednak mieliście z nimi spore problemy,
piękna bramka Martinez'a brawo  ;)
nie wiem czemu ale mi screeny z tabelą i statami nie działają
co do grupy LE, grupa nie za łatwa ale i nie za trudna, krótko mówiąc jak najbardziej do przejścia
powodzenia  ;)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:29:07 »
Czy tylko ja mam problem z logami? W sensie, że jakoś dziwnie mi się wyświetlają. I jak wklejasz zdjęcia to usuwaj tło, będą dużo estetyczniejsze.

Co do samej kariery, to fajnie, że wybrałeś Athletic, mocny klub z tradycjami.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 04, 2012, 22:00:47 »
Mimo nie najlepszego początku, na szczęście są trzy punkty. Mecz pokazał klasę Llorent - bezradność gdy o brakowało oraz odrodzenie teamu po jego wejściu. Piłkarz nieodzowny dla twojej drużyny. Bramka na remis dała wam wiele wiary w siebie i prowadzenie było tylko kwestią czasu. Dobrze, że gromadzicie powoli te punkty, które w dalszej części sezonu mogą okazać się kluczowe.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 04, 2012, 22:05:17 »
Także mam problem z logami, nie wyświetlają mi się. Chyba je skasowałeś. Ciężka grupa LE bowiem bardzo wyrównana. Ciekawe jak potoczą się losy twojej rywalizacji, z Borucem nie wygrasz!! :) Wygrałeś z Racingiem, który jest ciężkim rywalem, powodzenia z Levante.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 04, 2012, 22:52:03 »
Ja nie widzę problemu z logami. Wyświetlały i wyświetlają mi się ciągle prawidłowo. Nie mam pojęcia co się stało, że mieliście jakieś z nimi problemy.
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 04, 2012, 22:59:25 »
Ja również wszystko widzę tak, jak powinno być :)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 04, 2012, 23:14:25 »
W sumie teraz jest już dobrze.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 05, 2012, 09:56:47 »
Trafiłeś do wiarę wyrównanej grupy :) , ale myślę że nie powinno być problemu z awansem :) Ale grupa B i D są dobrze obsadzone :D

Offline Roberto123

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.04.2012r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 05, 2012, 10:20:45 »
Dobra kariera tylko szkoda przegraną z Realem Madryt , ale wszystko spoko dobrze robisz i Powodzenia :) :) :)

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 05, 2012, 13:41:54 »

4 Kolejka Ligi BBVA
0-1

5' Susaeta (Herrera)

Athletic znów wygrywa

Baskowie tym razem grali na wyjeździe z Levante i wywieźli stamtąd cenne zwycięstwo. Już w 5 minucie Bilbao objęło prowadzenie po ładnej akcji Herrery, który z lewej strony wykonał rajd po czym dograł piłkę w pole karne a tam piłkę do siatki skierował Susaeta. Parę minut później strzelec gola mógł się zrewanżować koledze dośrodkowując pięknie na główkę Herrery, który uderzył na bramkę ale bramkarz Levante jakimś cudem sparował piłkę na rzut rożny. Swoich sił próbował także Llorente ale jego strzał minął bramkę gospodarzy o dobre parę metrów. Dalsza część spotkania to przewaga Athletic, który jednak nie mógł strzelić drugiej bramki. Gospodarze obudzili się natomiast w końcówce połowy. W 42 minucie piłkę przed polem karnym dostał Ruben i od razu uderzył ale trafił tylko w słupek. Jeszcze lepszą sytuacje w 45 minucie miał Kone ale jego strzał zatrzymał się tym razem na... poprzeczce. Wielki pech gospodarzy i wielkie szczęście ekipy Bielsy. W drugiej połowie oprócz groźnego i potężnego strzału z 40 metrów Iraoli, który bramkarz    wybronił z trudem nic się nie działo. Athletic wygrywa kolejny mecz a początek sezonu oprócz porażki z Realem może zostać uznany jako udany.

Zawodnik meczu: Herrera 7.5


Składy i statystyki

Bielsa po meczu


'' Możemy być zadowoleni z kolejnego zwycięstwa na wyjeździe i mam nadzieję, że utrzymamy jak najdłużej tą formę. Mieliśmy odrobinę szczęścia w końcówce pierwszej połowy ale jakoś udało się przetrwać ataki Levante. Widać szybko już zapomnieliśmy o porażce z Realem Madryt i piłkarze grają na większym luzie. Teraz czeka nas ciężki mecz w Lidze Europy z Fiorentiną ale gramy u siebie i jak najbardziej wierzę w moją drużynę i w zwycięstwo. Wspólnie z asystentem przeanalizowaliśmy ich grę i jesteśmy już myślami z tym meczem. ''

Zapowiedź: 1 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej
vs
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2012, 16:22:43 wysłana przez Kusmier1215 »
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 05, 2012, 14:25:33 »
Wygrywacie po ciekawym i miłym dla oka spotkaniu. Levante miało pecha a wy szczęście jednak liczą się trzy punkty. Bardzo szybko strzelona bramka w pewnym stopniu ustawiła wam spotkanie. Ciekawe jak zagrasz z Violą.

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 06, 2012, 06:19:41 »
1-porażka i 3-wygrane świetnie zaczynasz. Real i Barcelona są poza zasięgiem ale jak nie będziesz gubił punktów to jesteś w stanie zagrać o 3-miejsce z Valencią i raczej Atletico nie wiem jak Malaga zagra w Twoim PESIE. Wracając PES ma mała bazę piłkarzy i zerwanie z tradycją wydaję się tutaj wręcz niezbędne PES to nie FIFA i może mu brakować dobrych piłkarzy spoza Hiszpanii  ;) Z drugiej strony fajnie jak podołasz trzymać się tradycji.
Warriors by undertaknen

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 06, 2012, 09:17:15 »
Kolejne zwycięstwo Athleticu pokazuje jak są oni silni w tym sezonie . Wygraliście dość słabym rywalem chociaż trzeba pamiętać jak dobrze radził on sobie na początku sezonu w prawdziwym świecie ;)
Wygrana na trudnym terenie podwójnie cieszy bardzo ciekawe jak poradzicie sobie z Realem czy Barceloną bo takie mecze są najważniejsze dla układu tabeli ;)

Powodzenia !

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 06, 2012, 17:05:57 »
Liga Europy jak najbardziej w zasięgu. Trzeba wykorzystać też, falstart Realu i Barcelony i za wszelką cenę odskakiwać rywalom. Czekam z niecierpliwością na mecze podwyższonego ryzyka :) Obyś postawił się "betonowi" La Liga.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 06, 2012, 18:18:21 »

1 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej
                                          Athletic Bilbao 1-3 Fiorentina

24' Vargas
40' Lazzari (Behrami)
45' Llorente (Muniain)
47' Amauri (Lazzari)
57' Herrera

Bezradność Basków
Kibice przychodząc na San Mames oczekiwali, że ekipa Bielsy w pierwszym swoim meczu w grupie spisze się jak najlepiej ale piłkarze zawiedli. Na początku spotkania szczęścia z dystansu próbował Gurpegi ale jego strzał minął bramkę o dobre parę metrów. Z minuty na minutę goście zdobywali pole i powiększali swoją przewagę. Fiorentina potwierdziła dobrą dyspozycje w tym meczu strzelając bramkę w 24 minucie spotkania. Ogromny błąd popełnił Muniain, który mając piłkę przed swoim polem karnym próbował przedryblować Vargasa ale ten łatwo odebrał mu piłkę i mocno uderzył na bramkę Iraizosa i to po rękach bramkarza piłka została wbita do bramki. Gospodarze chcieli wyrównać ale było ich stać tylko na strzał z dystansu J. Martineza ale piłka po jego uderzeniu przeszła nad poprzeczką. Drugi cios Fiorentina zadała w 40 minucie za sprawą dośrodkowania z prawej strony Behramiego i pięknego strzału z woleja Lazzariego. Stadion ucichł ale tylko na moment bowiem 5 minut później Muniain po części zrehabilitował się za swój błąd i idealnie dograł piłkę, która minęła 3 obrońców i trafiła do Llorente a napastnik wślizgiem strzelił bramkę dającą nadzieję na odrobienie strat. Jednak po przerwie Baskowie wyszli  ospali a karę wymierzył im Amauri strzelając bramkę po strzale głową i dośrodkowaniu Lazzariego w 47 minucie. Dalsza część spotkania to walka obu drużyn w środku pola i próby wtargnięcia Athletic w pole karne ale obrona Fiorentiny była w drugiej połowie nie do przejścia. Wynik nie uległ zmianie i Bilbao muszą przełknąć gorycz porażki i mieć nadzieję, że w następnym meczu spiszą się lepiej. Na nic zdały się przedmeczowe zapowiedzi, że drużyna będzie walczyła o zwycięstwo, Bielsa musi jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i myśleć jak pokonać ich w rewanżu.

Składy, statystyki i grupa


Asystent po meczu

Po meczu trener Marcelo Bielsa nie chciał rozmawiać z dziennikarzami ale na temat meczu wypowiedział się jego asystent Claudio Vivas: '' Jesteśmy naprawdę smutni z powodu porażki a szczególnie szkoda nam kibiców którzy przyszli licznie na ten mecz. Od początku spotkania nic nam się nie układało i dwa stracone gole były dla nas naprawdę ciosem. Po bramce Llorente mieliśmy nadzieję na punkty i w przerwie meczu Marcelo powiedział chłopakom aby zagrali trochę ofensywniej ale Amauri strzelił nam szybko bramkę i trochę nas to wybiło z dobrego rytmu. Może jak po porażce z Realem podniesiemy się w tych rozgrywkach bo nic nie jest stracone ale czekają nas teraz trudne mecze z Panathinaikosem i Kopenhagą. Teraz na te mecze wyjdziemy bardziej skupieni i bardziej ostrożni, nie chcemy już stracić punktów.''

Zapowiedź: 5 Kolejka Ligi BBVA
                                                               
Sporting Gijon vs Athletic Bilbao
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2012, 16:28:22 wysłana przez Kusmier1215 »
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 06, 2012, 18:24:32 »
Nie dobrze jest zacząć od porażki, w dodatku u siebie z Violi, po za tym grupa jest cholernie trudna Stuttgart no i znakomity Panatinaikos z Claytonem i Ninisem w składzie, siwo to widze ;>
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Athletic Bilbao by Kusmier
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 06, 2012, 18:24:32 »