Autor Wątek: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 397390 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1120 dnia: Grudzień 10, 2012, 18:38:05 »
Cytuj
Na pewno bardzo mi pomógł program PortChkPES, gdyż w PFPortChacker pokazywało mi się że port otwarty, a PortChkPES że nie i połączenie nie działało. No i w tedy zacząłem jeszcze grzebać w routerze i w końcu w DMZ odznaczyłem wszystkie opcje:

-PPTP :  
-IPSec (VPN Passthrough) :  
-RTSP (Online Video Streaming) :  
-Windows/MSN Messenger :      
-FTP :  
-H.323 (Video Conferencing) :  
-SIP  
-MMS

Pisałem żebyś to zrobił... a raczej na temat DMZ. Pisałeś że zrobiłeś i nadal nic.

Cytuj
Na pewno bardzo mi pomógł program PortChkPES, gdyż w PFPortChacker pokazywało mi się że port otwarty, a PortChkPES że nie i połączenie nie działało.

PFPortChacker oczywiście że pokaże że masz przekierowane porty, nawet jeśli masz włączone opcje jak DMZ i Firewall itp. ograniczniki komunikacji.

Dlatego pisałem patrz dokładnie w routerze i próbować w grze. Miałem jeszcze napisać abyś sprawdził jak PortChacker od Konami widzi sprawę dla PES, ale mi wyleciało :D

Cytuj
Tylko jest taka lipa że jeszcze żadnego meczu nie zagrałem - szukam przeciwnika czasami ponad 10 min i nic nie znajduje, coś mam dalej źle ustawione?

Wiele osób tak ma. To winna Konami że ma kulawy system wyszukiwania (znacznie gorszy niż w PES2012). Najlepiej szukać bez ograniczeń lub na podstawie rankingu swego lub drużyny jeśli grasz MLO.
Mi też trochę szuka ale zazwyczaj za 2/3 podejściem już lepiej działa.

Nic na to już się nie poradzi, tylko Konami może...

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1121 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:48:32 »
nie ma sensu grać na ratingu C, zagrałem 10 spotkań i wszystkie zostały rozłączone około 85 minuty przy moim prowadzeniu. Żałosne. Nie rozumiem po co ludzie w ogóle grają w PESa. Najlepszy był koleś który miał prawie 1000 punktów rankingowych, a do przerwy nie oddał na moją bramkę nawet strzału i przegrywał 4-0, oczywiście potem nastąpiło rozłączenie. Wiecie może czy możliwie jest wyzerowanie statystyk konta?
ale jak rozłączają to tobie nic się nie dzieje prócz tego ze pkt nie dodaje ci a im z rankingu ubywa...zagraj 50 meczy skończonych bez rozłączenia z twojej strony i awansujesz...mnie wrzuciło do B z C....

Offline Zajko_jajko

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1122 dnia: Grudzień 11, 2012, 19:22:21 »
Wiele osób tak ma. To winna Konami że ma kulawy system wyszukiwania (znacznie gorszy niż w PES2012). Najlepiej szukać bez ograniczeń lub na podstawie rankingu swego lub drużyny jeśli grasz MLO.
Mi też trochę szuka ale zazwyczaj za 2/3 podejściem już lepiej działa.

Nic na to już się nie poradzi, tylko Konami może...
dalej sobie nie zagrałem, szukałem bez ograniczeń dużo razy i nic ;|

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1123 dnia: Grudzień 11, 2012, 19:32:29 »
Cytuj
dalej sobie nie zagrałem, szukałem bez ograniczeń dużo razy i nic ;|

Napisz do Konami że w ogóle nie wyszukuje ci przeciwnika, nawet jak masz ustawione wszystkie opcje bez ograniczeń, wraz z tym w jakim trybie grasz online (pisz raz dziennie - mają skłonność do nieodpisywania szybkiego).

Jak dobrze pamiętam, już był poruszany ten temat i chyba jeden z użytkowników rozwiązał u siebie ten problem.

Offline _JuNiOr_

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Piecki
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1124 dnia: Grudzień 11, 2012, 23:46:22 »
Prosze o pomoc co musze zrobic zeby działało???
"I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale
Nie pytaj co Tobie da, lecz co Ty możesz zrobić dla niej
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę, gdy ktoś o nią Cię zapyta"

Offline salomon

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.12.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1125 dnia: Grudzień 12, 2012, 10:59:28 »
Witam!
Ja mam następujący problem. Gra ogólnie działa ale przy próbie zagrania w sieci okno gry się minimalizuje i wyskakuje komunikat, że program pes2013 przestał działać, po czym windows niby szuka błędu, nie znajduje i trzeba zamknąć grę. Wcześniej grałem w sieci bez żadnych problemów. POMÓŻCIE!!!!!!

Offline cinoslaw89

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.12.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1126 dnia: Grudzień 12, 2012, 13:23:48 »
Witam, nie mogę grać online, wyskakuje mi taki błąd- "please make sure your network settings are configured correctly". Konto na stronie zalozylem nie moge zalozyc go w grze!!!

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1127 dnia: Grudzień 12, 2012, 15:26:34 »
Cytuj
Witam, nie mogę grać online, wyskakuje mi taki błąd- "please make sure your network settings are configured correctly". Konto na stronie zalozylem nie moge zalozyc go w grze!!!

Polecam w moim podpisie FAQ. Tam jest napisane w sprawie internetu, zwłaszcza pierwszy punkt.

Cytuj
Witam!
Ja mam następujący problem. Gra ogólnie działa ale przy próbie zagrania w sieci okno gry się minimalizuje i wyskakuje komunikat, że program pes2013 przestał działać, po czym windows niby szuka błędu, nie znajduje i trzeba zamknąć grę. Wcześniej grałem w sieci bez żadnych problemów. POMÓŻCIE!!!!!!

Grasz na jakimś dodatkowym Patchu nie konami ? Jeśli tak to jest tego patcha wina.
Jeśli nie to przeinstaluj grę może pomoże.
Jak i podaj komunikat błędu dokładny. System windows 7 nie naprawi tego. Ściema dla niewtajemniczonych.

Cytuj
Prosze o pomoc co musze zrobic zeby działało???

Tak samo jak wyżej, zerknij do FAQ

PS. Moderator

Może by tak oddzielny temat jako przyklejony (zamknięty) odnośnie komunikatów z nie możliwością gry online z przyczyn jak w Komunikacie na zdjęciu stronę wstecz i rozwiązaniem problemów (a raczej nakierowanie na rozwiązanie).
Nudne się robi pisanie ciągle tego samego. A problem jest notoryczny, zwłaszcza jak nikt nie zagląda do FAQ i korzysta z opcji szukaj.

Offline salomon

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.12.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1128 dnia: Grudzień 12, 2012, 21:43:05 »
Polecam w moim podpisie FAQ. Tam jest napisane w sprawie internetu, zwłaszcza pierwszy punkt.

Grasz na jakimś dodatkowym Patchu nie konami ? Jeśli tak to jest tego patcha wina.
Jeśli nie to przeinstaluj grę może pomoże.
Jak i podaj komunikat błędu dokładny. System windows 7 nie naprawi tego. Ściema dla niewtajemniczonych.

Nie mam żadnych patchów, nawet windows na nowo zainstalowany, pobrałem najnowszy update 1.02. ale jest to samo co przed formatem. Komunikat jest tylko taki, że probgarm pes 2012 przestał działać po czymwindows nie znajduje konkretnego błędu i jest tylko opcja zamknij program.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1129 dnia: Grudzień 12, 2012, 22:16:02 »
W takim razie nie wiem.... nie potrafię pomóc.
Wina raczej systemu. Bo gry na pewno nie.


Zainstaluj najnowsze sterowniki do grafiki, karty dźwiękowej oraz DirectX z płytki. I sprawdź.

Jak nie zadziała, na koniec spróbuj wyłączyć kartę dźwiękowa (w menadżerze urządzeń) na czas gry (tak, będziesz grał jak zadziała bez dźwięku).

Offline GieKSa

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: KATOWICE
  • Wiadomości: 183
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.11.2011r.
  • CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1130 dnia: Grudzień 13, 2012, 19:24:24 »
Mam Pytanie jak zagrać 2v2 ??.I jak mam odczytać taka kopertę obok godziny ? ???
GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE  & BANIK OSTRAWA & J.K.S Jarosław  / ARSENAL

Offline koski101

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.12.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1131 dnia: Grudzień 15, 2012, 00:28:43 »
Witam wszystkich
Jestem nowym użytkownikiem na forum, bo dopiero kupiłem sobie klucz do gry.
Mam problem żeby zagrać online. Zainstalowałem aktualizacje z poziomu gry jak i również pobrałem patche które są podane na forum i niestety wyskakuje mi ciągle komunikat "Twoja wersja gry jest nieaktualna, zainstaluj aktualizacje i spróbuj ponownie"
Panowie poratujcie, spędziłem na waszym forum już kilka godzin ale niestety nie znalazłem odpowiedzi (możliwe że gdzieś przeoczyłem).
Liczę na Waszą pomoc

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1132 dnia: Grudzień 15, 2012, 02:20:15 »
Witam wszystkich
Jestem nowym użytkownikiem na forum, bo dopiero kupiłem sobie klucz do gry.
Mam problem żeby zagrać online. Zainstalowałem aktualizacje z poziomu gry jak i również pobrałem patche które są podane na forum i niestety wyskakuje mi ciągle komunikat "Twoja wersja gry jest nieaktualna, zainstaluj aktualizacje i spróbuj ponownie"
Panowie poratujcie, spędziłem na waszym forum już kilka godzin ale niestety nie znalazłem odpowiedzi (możliwe że gdzieś przeoczyłem).
Liczę na Waszą pomoc
bo jest stara wersja pacza na forum...trzeba by zmienić  ale to mendatorów zadanie...nowy pacz jest juz dawno 1.02 pobierz stad wersje ZIP  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline koski101

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.12.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1133 dnia: Grudzień 15, 2012, 12:42:13 »
LUKAKOSA właśnie o to chodzi że mam niby zainstalowany ten patch, nawet pokazuje mi go w panelu sterowania że jest zainstalowany, ale jak odpalam grę to na starcie widać że gra go nie widzi bo ciągle pokazuje mi wersję 1.00

Offline koski101

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.12.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1134 dnia: Grudzień 15, 2012, 13:27:11 »
LUKAKOSA właśnie o to chodzi że mam niby zainstalowany ten patch, nawet pokazuje mi go w panelu sterowania że jest zainstalowany, ale jak odpalam grę to na starcie widać że gra go nie widzi bo ciągle pokazuje mi wersję 1.00



Już sobie poradziłem. Nie miałem po prostu cracka do wersji 1.02

Offline Patis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.05.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1135 dnia: Grudzień 15, 2012, 15:35:11 »
Wygrałem competition
Napisało, że dostaję 75 do rankuingu
,,,, w rezultacie nie dostalem nic? co robic
PSN: PatrykCR7_PL

Nick na pesleague.pl (PS3) : Patis

Offline Zajko_jajko

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1136 dnia: Grudzień 15, 2012, 22:14:25 »
Dalej sobie nie zagrałem, ciągle mnie nęka napis: "Unable to enter match Room" na tym forum odpowiedzi nie ma. Ktoś coś poradzi?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1137 dnia: Grudzień 15, 2012, 22:33:03 »
Cytuj
Wygrałem competition
Napisało, że dostaję 75 do rankuingu
,,,, w rezultacie nie dostalem nic? co robic

Wyłącz grę i sprawdź jeszcze raz czy zwiększył ci się poziom o te 75 albo po prostu sprawdź w info o profilu swym. Ewentualnie napisz do support jeśli powyższe czynności zawiodły.

Cytuj
Dalej sobie nie zagrałem, ciągle mnie nęka napis: "Unable to enter match Room" na tym forum odpowiedzi nie ma. Ktoś coś poradzi?

Pisałem napisz do support że nie możesz grać meczy i że nie wyszukuje ci przeciwnika. Takie to trudne... ?

Offline damianczyk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2007r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1138 dnia: Grudzień 15, 2012, 23:26:30 »
MAM PRO EVOLUTION SOCCER 13  NA PLAYSTATION 3.........
POWIEDZCIE MI JEDNO..... GRA JEST ŚWIETNA...

ALE TRYB ONLINE TRAGICZNY....... ŻENUJĄCY...KOMPROMITUJACY.... MAM ŁĄCZE 6 MEGA....I TAK LAGUJE JAK SK****.......  DLACZEGO SA TAKIE LAGI I OPOZNIENIA ?????????

DLACZEGO TAK ŚWIETNA FIRMA JAK KONAMI NIE POTRAFI TEGO ZROBIĆ JAK NALEZY ??? CZY TO NIE MOZE CHODZIC JAK INNE GRY MULTIPLAYER ?????   FIFA DZIAŁA GŁADKO NA ONLINE BO PROBOWALEM...

DAJCIE JAKIES RADY BO NAPRAWDE JUZ MNIE TO IRYTUJE

Offline Zajko_jajko

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2012r.
Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1139 dnia: Grudzień 16, 2012, 00:08:58 »
Pisałem napisz do support że nie możesz grać meczy i że nie wyszukuje ci przeciwnika. Takie to trudne... ?
Tak trudne. Możesz napisać za mnie, będziesz moim translatorem.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2013 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #1139 dnia: Grudzień 16, 2012, 00:08:58 »