Autor Wątek: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady  (Przeczytany 140199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sempre_barca

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 294
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.08.2011r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #220 dnia: Styczeń 02, 2013, 12:40:42 »
Wiecie może, czy da się jakoś zrobić grając w ten tryb na PESEdit 2.6 żeby 2ga Liga Angielska nie nazywała się Argentyńską i nie była traktowana jako ta z Ameryki południowej...?
Też mnie to denerwuje. Tak z ciekawości (i braku ofert) poszedłem do 2 ligi hiszpańskiej a tu mi wyskakuje, że to jest obszar Ameryki Południowej i liga gra w systemie wiosna-jesień :-\ Strasznie to spaprali.

Offline Mati1416

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.12.2011r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #221 dnia: Styczeń 05, 2013, 18:09:48 »
Czy ktoś wie jak można odblokować trzeci slot, gdzie można używać później jakiś skilli?
Z góry dzięki. :)

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 05, 2013, 18:35:30 »
Czy ktoś wie jak można odblokować trzeci slot, gdzie można używać później jakiś skilli?
Z góry dzięki. :)
Musisz grać online
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline soundlover

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.01.2013r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #223 dnia: Styczeń 15, 2013, 17:00:54 »
Chciałem zacząć kariere w BAL jako AMF, ale po ostaniej aktualizacji gry za każdą próbą stworzenia nowej postaci trafiam do ligi PESa i jakiejś drużyny "no-name", na dziesięć prób stworzenie gracza, dziesięć razy ląduje w lidze PES :/

19on08

  • Gość
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #224 dnia: Styczeń 15, 2013, 19:16:37 »
Czy jest jakaś możliwość, żeby nazwisko gracza w trybie BaL było wymawiane przez komentatorów ? Dodam, ze mam polski komentarz i domyślam się, że temat był wałkowany nie raz, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi czy jest taka opcja.

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #225 dnia: Styczeń 15, 2013, 19:25:28 »
Chciałem zacząć kariere w BAL jako AMF, ale po ostaniej aktualizacji gry za każdą próbą stworzenia nowej postaci trafiam do ligi PESa i jakiejś drużyny "no-name", na dziesięć prób stworzenie gracza, dziesięć razy ląduje w lidze PES :/
Tak zawsze jest na początku

Czy jest jakaś możliwość, żeby nazwisko gracza w trybie BaL było wymawiane przez komentatorów ? Dodam, ze mam polski komentarz i domyślam się, że temat był wałkowany nie raz, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi czy jest taka opcja.
Musiałbyś nagrać przez mikrofon swoje nazwisko. przekonwertować na adx. Później byś musiał poszukać przez DKZ Studio jakieś nazwisko, podmienić i w pes editor przypisać je edytując piłkarza
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

19on08

  • Gość
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #226 dnia: Styczeń 15, 2013, 19:27:51 »
Okej, dzięki  :)

Offline soundlover

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.01.2013r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #227 dnia: Styczeń 16, 2013, 12:55:15 »
Tak zawsze jest na początku

Mylisz się, zaraz po ukazaniu się gry nie miałem problemu żeby zacząć kariere w eredivisie (Zwolle czy Waalwijk), a teraz umieszcza mnie ciągle w lidze PES

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #228 dnia: Styczeń 16, 2013, 16:49:48 »
Mylisz się, zaraz po ukazaniu się gry nie miałem problemu żeby zacząć kariere w eredivisie (Zwolle czy Waalwijk), a teraz umieszcza mnie ciągle w lidze PES
na czystym PESie można trafić do Holenderskiej na PESEdicie chyba chyba tylko do Portugalskie.

Co do tego tryby to zagrałem chwilę i muszę powiedzieć, że nie dziwię się, że niektórzy po 1 sezonie już kozaczyli jak wykupywali ze sklepu wzrost danej umiejętności o +3 albo +5 za zdobyte pkt... Przecież tego w poprzednich czterech Balach nie było i to jest totalna głupota i pójście na łatwiznę... Ogólnie ten PES jest duużo łatwiejszy od 12tki, która swoją drogą była zajebista, więc Ci co grają w ten sposób niech się nie dziwią jak im to łatwo... Do tego jeszcze dochodzą korki które zdobywa się za piłkarza meczu i te też potrafią dodać do danej umiejętności taki wzrost "oczek" na który trzeba było grać 3-4 sezony w poprzednie BaLe.. ::) ::) ::) Jeszcze można wyłączyć asysty - grać na full manualu i ustawić kamerę Player i jest na prawdę ciekawie... ;) To takie spostrzeżenia dla tych, którzy lubią ten tryb i nie mają zamiaru kończyć po 3-4 sezonie... ;) ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2013, 16:51:23 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 16, 2013, 20:15:36 »
na czystym PESie można trafić do Holenderskiej na PESEdicie chyba chyba tylko do Portugalskie.

Co do tego tryby to zagrałem chwilę i muszę powiedzieć, że nie dziwię się, że niektórzy po 1 sezonie już kozaczyli jak wykupywali ze sklepu wzrost danej umiejętności o +3 albo +5 za zdobyte pkt... Przecież tego w poprzednich czterech Balach nie było i to jest totalna głupota i pójście na łatwiznę... Ogólnie ten PES jest duużo łatwiejszy od 12tki, która swoją drogą była zajebista, więc Ci co grają w ten sposób niech się nie dziwią jak im to łatwo... Do tego jeszcze dochodzą korki które zdobywa się za piłkarza meczu i te też potrafią dodać do danej umiejętności taki wzrost "oczek" na który trzeba było grać 3-4 sezony w poprzednie BaLe.. ::) ::) ::) Jeszcze można wyłączyć asysty - grać na full manualu i ustawić kamerę Player i jest na prawdę ciekawie... ;) To takie spostrzeżenia dla tych, którzy lubią ten tryb i nie mają zamiaru kończyć po 3-4 sezonie... ;) ;)
Wielki szacun dla ciebie dużo. Lepiej nic nie kupować i poczekać kilka sezonów na duży ovr.
" border="" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 16, 2013, 20:18:09 »
na czystym PESie można trafić do Holenderskiej na PESEdicie chyba chyba tylko do Portugalskie.

Co do tego tryby to zagrałem chwilę i muszę powiedzieć, że nie dziwię się, że niektórzy po 1 sezonie już kozaczyli jak wykupywali ze sklepu wzrost danej umiejętności o +3 albo +5 za zdobyte pkt... Przecież tego w poprzednich czterech Balach nie było i to jest totalna głupota i pójście na łatwiznę... Ogólnie ten PES jest duużo łatwiejszy od 12tki, która swoją drogą była zajebista, więc Ci co grają w ten sposób niech się nie dziwią jak im to łatwo... Do tego jeszcze dochodzą korki które zdobywa się za piłkarza meczu i te też potrafią dodać do danej umiejętności taki wzrost "oczek" na który trzeba było grać 3-4 sezony w poprzednie BaLe.. ::) ::) ::) Jeszcze można wyłączyć asysty - grać na full manualu i ustawić kamerę Player i jest na prawdę ciekawie... ;) To takie spostrzeżenia dla tych, którzy lubią ten tryb i nie mają zamiaru kończyć po 3-4 sezonie... ;) ;)

Dla mnie bez sensu, że konami dodaje tego typu rzeczy. W końcu amator nie będzie się zastanawiał jak ustawić sobie "suwaki" lub czy kupywać te dodatki. Ja sam czasami coś kupię. Zrobiłem sobie słaby team i na 7 meczy, 5 przegrałem i 2 zremisowałem przez głupi skrypt, bo to były same porażki po 1-0. W końcu wkurzyłem się i zacząłem brać te dodatki. Niestety długo w tego Pesa nie pogram :/
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline epek84

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #231 dnia: Styczeń 21, 2013, 16:39:37 »
powiedzcie mi dlaczego nie mogę zmienić nr na koszulce w reprezentacji???nie mogę tego zrobić ani podczas turnieju ani gdy gram mecze towarzyskie,a w klubie normalnie mogę zmienić.
Nie myli się ten co nic nie robi...zdaża się nawet najlepszym a co dopiero mnie...

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #232 dnia: Styczeń 21, 2013, 17:20:02 »
powiedzcie mi dlaczego nie mogę zmienić nr na koszulce w reprezentacji???nie mogę tego zrobić ani podczas turnieju ani gdy gram mecze towarzyskie,a w klubie normalnie mogę zmienić.
A w edytorze się nie da?
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline epek84

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #233 dnia: Styczeń 21, 2013, 20:10:33 »
w jakimś ściąganym edytorze?jak tak to nie próbowałem tylko po co by go używać jak można(teoretycznie)w BaL normalnie
Nie myli się ten co nic nie robi...zdaża się nawet najlepszym a co dopiero mnie...

Offline sempre_barca

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 294
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.08.2011r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #234 dnia: Styczeń 25, 2013, 12:52:44 »
W reprezentacji nie można zmieniać numeru. W poprzedniej części przy pierwszym powołaniu mogłeś sobie wybrać, w tej niestety gra przypisuje sama.

Offline epek84

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #235 dnia: Luty 02, 2013, 11:35:53 »
no właśnie widziałem,że mam nr 25później zmieniło mi na 17 ,a i tak chciałem swój nr.szkoda,że się nie da.dzięki za info.
Nie myli się ten co nic nie robi...zdaża się nawet najlepszym a co dopiero mnie...

Offline Levy24

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Biała Podlaska
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.12.2011r.
    • Status GG
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpień 01, 2013, 17:52:56 »
Gram w BaL i cały sezon przesiedziałem na ławce, jedynie zagrałem 5 sparingów. Mimo że "zaufanie trenera" mam najwyższe, lub drugie to i tak nic. Podczas meczów w lidze ani razu mnie nie wprowadził z ławki. Jak nie rezerwa to mecz na trybunach. Rozpocząłem nową karierę ale widzę, że dalej to samo. Straciłem cierpliwość i 8 godzin życia. Nawet mam overrall większy od reszty, a i tak nic to nie pomoga, a jak chciałem jakiś transfer do klubu z szansa na mecze 87% to żaden nie chciał, nawet z 2 bundesligi...
Modyfikuj wiadomość

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpień 01, 2013, 17:59:22 »
Bardzo możliwe, że zespół w którym grasz nie posiada Twojej podstawowej pozycji... Jeżeli tak to wykupujesz którąś z dostępnych w zespole i się jej "uczysz". A pierwszego transferu spodziewaj się góra w połowie drugiego sezonu nawet jak będziesz chciał przejść do klubu, w którym będziesz miał dużo duży procent szan na grę...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2013, 18:07:59 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Levy24

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Biała Podlaska
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.12.2011r.
    • Status GG
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpień 01, 2013, 18:01:31 »
Niestety posiada. Jestem w Heracles Almelo. Mam overrall 68 a Gouriye którego nie mogę wygryźć ma 66. Raz przez przypadek udało mi się zobaczyć jaką mam "meczową szanse" w swoim teamie ale teraz nie moge do tego dojść :x

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpień 01, 2013, 18:29:00 »
jak siedzisz na ławce, to niemożliwe, żeby ani razu Cię nie wprowadził przynajmniej na kilkanaście minut... Grając ponad 4 lata w te tryby wiem o nich prawie wszystko... Poczekaj do drugiego sezonu i szukaj klubu w którym miałbyś Duże szanse na grę.
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wszystko o trybie BaL- pomoc/porady
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpień 01, 2013, 18:29:00 »