Autor Wątek: Master League online-wszystko o tym trybie  (Przeczytany 81391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 11, 2012, 14:22:09 »
ja mam takie pytanie... Czy gdzies sa dostepne statystyki moich zawodnikow kto ile meczow zagral i ile bramek strzelil w mlo??

są takie statystyki ale w MLO w zakładce My Team > Squad List

Offline kujek0

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2008r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 12, 2012, 22:14:28 »
Plaga cheaterów się szerzy. Grasują już nawet przy ratingu około 350 i zespołach po 700 z hakiem. Jeśli Konami czegoś z tym nie zrobi to p**** takie granie. Wygrałem specjalny mecz za 3,3 mln bonusu, razem prawie 6 baniek a dostałem 0.

Offline bober186

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.09.2010r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 12, 2012, 22:53:48 »
Udało mi się w końcu wyczaić jak te ch*** wychodzą bez tracenia punktów, sobie zapisuje chu** którzy to robią plus tych co widzę po rankingu i przegranych, że też to stosują i jak z takim będę przegrywał to tez mu tak będę robił, bo sorry ale już nie mam nerwów na to : ;D

Offline david85

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 13, 2012, 11:09:37 »
Witam,jestem tu nowy,mam mały problem otóż włączyłem sobie dzisiaj Pesa i wyskoczył mi komunikat o jakimś logowaniu się do PlayStation Store,no i sa trzy możliwości do wyboru:Register Online Pass Code, Buy Online Pass, Register later
Wybieram Register .... i nic z tego.nie wiem może ktoś się spotkał z takim komunikatem u siebie,jak tak to proszę o pomoc.Z gory dziekuje

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 13, 2012, 13:01:51 »
to raczej tą pierwszą opcję musisz wybrać, czyli chyba chodzi o klucz...??
" border="0" border="0

Offline kasza111

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.07.2010r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 13, 2012, 16:58:18 »
Plaga cheaterów się szerzy. Grasują już nawet przy ratingu około 350 i zespołach po 700 z hakiem. Jeśli Konami czegoś z tym nie zrobi to p**** takie granie. Wygrałem specjalny mecz za 3,3 mln bonusu, razem prawie 6 baniek a dostałem 0.
Coś jest na rzeczy , mi wczoraj nie dodało 1pkt w eliminacjach do pucharu dnia i odpadłem a właśnie ten 1 pkt mi brakło .
Plaga cheaterów się szerzy. Grasują już nawet przy ratingu około 350 i zespołach po 700 z hakiem. Jeśli Konami czegoś z tym nie zrobi to p**** takie granie. Wygrałem specjalny mecz za 3,3 mln bonusu, razem prawie 6 baniek a dostałem 0.
Z tego co Konami informowało dziś ma ruszyć nowy filtr , napisali że mają sporo sygnałów na ten temat . Zobaczymy , bo trafiłem ostatnio na kolesia który miał satystyki 1000/1000 a ja mam 254/775 ,w***ol jakich mało zebrałem :(

Offline david85

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 13, 2012, 21:14:56 »
to raczej tą pierwszą opcję musisz wybrać, czyli chyba chodzi o klucz...??
juz szystko ogarnalem,zapomnialem ze w pudełku jest ten smieszny klucz(hasło)pozdro

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 13, 2012, 21:46:15 »
Cytuj
juz szystko ogarnalem,zapomnialem ze w pudełku jest ten smieszny klucz(hasło)pozdro

Wart (z DVD i pudełko) ~130zł..... więc nie taki śmieszny :P

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 14, 2012, 20:42:28 »
szkoda mi nerwow na gre MLO,ja mam 200 i 750 a ciagle mimo ,similar level' dostaje gosci od 300 w gore i od 800 w gore no kur**a jak ja mam grac?byl okres w ktorym mialem staty 20 do przodu 8 remisow i 30 do tylu teraz mam 40 do przodu i 150 do tylu no i daje sobie spokoj z ta gra w MLO jak ciagle mam o kilka klas lepszych gosci z CR7 messim aguero itd itd no panowie jak grac???nie mam zadnych szans,a jak sie uda z takim bosem prowadzic to po 80 minucie gosc wychodzi tak ze mam 0 kasy i 0 pkt za niego,MLO jest gorsze niz w 12 i 11,obrzydzilo mi pesa,co kupie lepszego grajka to radosc trwa do 1 meczu jak odrazu mi losuje kurw***a takich asów,jesli ktos ma na to jakies rozwiazanie prosze o porady

Offline kasza111

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.07.2010r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 15, 2012, 17:55:22 »
szkoda mi nerwow na gre MLO,ja mam 200 i 750 a ciagle mimo ,similar level' dostaje gosci od 300 w gore i od 800 w gore no kur**a jak ja mam grac?byl okres w ktorym mialem staty 20 do przodu 8 remisow i 30 do tylu teraz mam 40 do przodu i 150 do tylu no i daje sobie spokoj z ta gra w MLO jak ciagle mam o kilka klas lepszych gosci z CR7 messim aguero itd itd no panowie jak grac???nie mam zadnych szans,a jak sie uda z takim bosem prowadzic to po 80 minucie gosc wychodzi tak ze mam 0 kasy i 0 pkt za niego,MLO jest gorsze niz w 12 i 11,obrzydzilo mi pesa,co kupie lepszego grajka to radosc trwa do 1 meczu jak odrazu mi losuje kurw***a takich asów,jesli ktos ma na to jakies rozwiazanie prosze o porady
Masz racje psuje to całą zabawę , choć wydaje mi się że to jakaś ściema żeby koles z rozegranymi 150 meczami miał Cr7 i Messiego w teamie :(

JesuOtaku

  • Gość
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 20, 2012, 11:20:27 »
Masz racje psuje to całą zabawę , choć wydaje mi się że to jakaś ściema żeby koles z rozegranymi 150 meczami miał Cr7 i Messiego w teamie :(


To wcale nie musi być ściema - ja grałem ostatnio z kimś, kto miał rozegranych też około 150-160 meczami, a w składzie miał CR7, Aguero, Buffona i większość najdroższych zawodników. Myślę sobie zagram i prowadziłęm do 87 minuty 1 : 0, a tu pyk i koleś przerwał mecz, 0 punktów, 0 kasy i myślałem, że szlak mnie trafi. To właśnie są Ci jeb*ani oszuści, którzy nie potrafią przegrywać. Nie wiem jak robią, że opuszczają grę bez straty punktów i nie dopisuje im porażki, ale jak Konami czegoś nie zrobi, to sam będę to stosował jak się dowiem jak.

Pesleague.pl - dodajcie do działu "Jak grać Master League Online" taki wątek:
1. Nie graj z nikim, kto ma rating powyżej 800, gdyż na 99% gdy będziesz wygrywał, koleś zniknie pod koniec meczu, a Ty nie dostaniesz ani punktów, ani kasy. 9 na 10 ludzi z pierwszej 20tki najlepszych graczy MLO to zas*ani cheaterzy i przez nich zwykli, normalni gracze wku*wiają się, gdyż nie da się wygrać z nikim z lepszym ratingiem, bo menda opuszcza mecz. Gdy trafisz na takiego, to lepiej opuść mecz przed jego rozpoczęciem, bo to nie ma najmniejszego sensu.

Nie no, 3 razy z rzędu od wczoraj do dzisiaj grałem mecz bonusowy o ponad 5 milionów i wygrywałem, ale te chu*e opuszczały mecze. Powoli odpuszczam MLO

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 21, 2012, 09:36:27 »
Niestety ,ale ten system losowania w ogole nie dziala prawidlowo majac rating 180 cos,losuje mi graczy ktorzy maja sile zespolu 800 plus,malo tego sami cziterzy,dokladnie tak,jak piszecie laguja,a gdy uda sie im strzelic bramke to sie rozlaczaja i nic na tym nie zyskujemy a gosc nawet nie dostaje WO,pewnie jakimis programami zamulaja gre,spytajcie sie Martinsa on kiedys tez lagowal w Online wiec powinien wiedziec ;D

Offline sanczez87

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.01.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 21, 2012, 20:38:33 »
witam musze sie podzielic moja frustracja ,moze ktos ma jakas rade :p otoz nie rozlaczam sie nigdy mimo porazek ,mialem couretsy AA ,jak wiadomo cheaterow nie brakuje i czesto zdarza mi sei ze ktos rozlacza mecz gdy wygrywam ,dzisiaj z couretsy AA zrobilo mi sie B ,jak to [cenzura] mozliwe??? przeciez to jakas kpina gram uczciwie a tu taki ch... mozna jakos sprawdzic procent rozlaczonych meczy czy trzeba sie zadowolic jakas chu... literka ,ktora nic nieodzwierciedla!?

Offline jarejek89

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 25, 2012, 21:06:40 »
Te literki i tak nic w sumie nie odzwierciedlaja mi caly czas skacze z B na AA.
Kase zbijam dzieki turniejowi dla zawodowcow w coach modzie... Zbijam ranking moim 2 skladem<zawodnicy za jakies 600 ojro> i w zawodach gram mocniejszym nieco skladem, to tez maly cheating ale kase zbieram na kotrakty a w silniejszych zawodach i tak nie mam najmniejszych szans...
Przy zbijaniu ranku wyskakuja mi special match i wystwaiam moja pierwsza "11" i martwiaca jest ta plaga cheaterow ktorzy wzbogacaja sie na uczciwych graczach i mam nadzieje ze konami wkoncu cos z tym zrobii.

Offline krzane

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.11.2010r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 30, 2012, 21:53:42 »
kupiłem tę gre tylko by gra online. A tu taka wielka dupa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!strata pieniedzy, gram w serie od kilku ladnych lat, wierny jak pies, nie dotykam fify, ale chyba musze spróbowac.Z moich 5 ostatnich meczów 4 zakończyły się w 80 minutach oczywiście przy moim prowadzeniu tylko 1 frajer dał się ograc. wychodzi na to ze to przymulanie to juz chyba kazdy ma oprócz mnie i tego frajera. jeszcze kilka dni temu nie miałem aż tyle disconektów co teraz, plaga,plaga,plaga,co mozemy zrobic by cos zmienic?mi juz się nawet nie chce gry odpalac, nie da się budowac drużyny, a myślałem że jak się gra na pS3 TO GRA SIĘ TYLKO Z KOLESIAMI Z ps3, a naprawdę nie wem jak mieliby zamulic ps3. Więc wydaje mi się że cziterzy to przede wszystkim pc-towcy. Jeśli się mylę to proszę poprawcie mnie. co robic? co robic? co robic?

Offline stawarxxx

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 30, 2012, 22:30:43 »
Witam, dużo macie meczy w master legue, typu ostatnio np. Celtic - Barcelona, tzn. dominujecie cały mecz, oddajecie masę strzałów na bramkę, a tu nagle komputer 1 strzał = 1 gol, 2 strzały = 2 gole, 3 strzały = 3 gole ? Bo u mnie na 10 meczy 9 właśnie wygląda w ten sposób. Nie wiem po co w mojej bramce jest bramkarz skoro i tak każdy strzał to gol, a mogę nakur...ć w bramkę rywala ile wlezie a ten i tak za każdym razem w jakiś magiczny sposób obroni moje strzały, w zasadzie w każdym meczu oddaję od 10-20 strzałów, ale pokonać bramkarza jest strasznie ciężko, za to komputerowi przychodzi to w nadspodziewanie łatwy sposób, w szczególności gdy strzela zawodnikami z ovrealem na poziomie 60 i każdy strzał to gol.
Ogólnie ta gra jest strasznie oskryptowana, w zasadzie to jeden wielki skrypt, jak ja widzę jak jakiejś ślamazarze załączy się jakiś i zacznie dryblować niczym messi ( a ovreal na poziomie 60 ) i jedyne co mogę zrobić to patrzeć jak mija moich obrońców, a odebrać się wtedy mu piłki nie da ni uja.. bo jest jakby nietykalny, to mnie krew zalewa.

Poniżej statystyki z 5 ostatnich meczy, CPU niemal stuprocentowa skuteczność.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 02, 2012, 09:34:56 »
Znam twój ból stawarxxx. Zastanawiam się czy nie wywalić tej gry. Póki co szkolę piłkarzy i zacząłem przegrywam 1-2 bramkami i wygrywać co 3 mecze :/ Online nie bd grał, bo to nie o to chodzi, że nie bd się grało z prosowskim kompem, ale nadal bd można strzelać z połowy
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Reksio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.02.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 02, 2012, 12:05:45 »
Ja zaluje ze kupilem pes13 gram onile od 11 i mam juz tego dosc!! wiecej jest oszustow niz normalnych graczy, gram 3  mecze dzis  i wszystkie anulowane ! mam dosc ;///

Offline jarejek89

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2012r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 02, 2012, 12:59:47 »
Zeby chociaz placili w "przerwanych" meczach za strzelone bramki...
Wydac ponad 100 zl zeby pograc w moim mniemaniu najlepsza giere a przy tym tyle nerwow stracic ;/
Konami powinno wystawic z 2/3 wlasnych graczy ktorzy by sobie siedzieli grali i ostrzegali/blokowali na np 1 dzien takich graczy...

Offline buubuu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2006
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2006r.
Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 11, 2012, 11:07:37 »
Ktoś wie ja się ma to contribution do poszczególnych zawodników ??
Daje mi coś że mam 5 tych pól oprócz tego ze zawodnikowi muszę więcej płacić ?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Master League online-wszystko o tym trybie
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 11, 2012, 11:07:37 »