Autor Wątek: Master League - pytania, wskazówki, problemy.  (Przeczytany 140522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 19, 2012, 17:13:31 »
strzelanie z główki to jakieś dla mnie nie porozumienie i na pewno zgodzę się z tobą

bardzo dużo mam okazji np. przy rzutach rożnych, gdzie np. świetnie grający głową stoper (u mnie Demichelis) miał czystą pozycję, nikt go nie atakował i co?? nad poprzeczką i na dodatek ta piłka leciała z "taką szybkością"... :/
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 17:15:16 wysłana przez Douglas »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 19, 2012, 17:34:47 »
Bo wy byście tylko chcieli wcisnąć strzał i już gol. Trzeba się odpowiednio ustawić, trochę cofnąć od piłki, bo sami spróbujcie uderzyć dobrze głową, gdy jesteście za bardzo pod piłką. Co do obrony, to trzeba trochę nauczyć się grać w niej, a nie płakać po forach. Ja tracę baaaardzo niewiele bramek.

pasztelan

  • Gość
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 19, 2012, 18:23:42 »
Dla mnie jest właśnie na odwrót. Moim Sanogo (187 cm) strzeliłem już 6 bramek głową (połowa sezonu)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 19, 2012, 18:33:57 »
Bo wy byście tylko chcieli wcisnąć strzał i już gol. Trzeba się odpowiednio ustawić, trochę cofnąć od piłki, bo sami spróbujcie uderzyć dobrze głową, gdy jesteście za bardzo pod piłką. Co do obrony, to trzeba trochę nauczyć się grać w niej, a nie płakać po forach. Ja tracę baaaardzo niewiele bramek.
Weź skończ już wypisywać te swoje mądrości. Jak komuś coś się nie podoba, to od razu nie umie grać w PES'a, źle wciska przycisk, tak... gra jest idealna.

Offline MacRiot30

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 19, 2012, 18:50:25 »
strzelanie z główki to jakieś dla mnie nie porozumienie i na pewno zgodzę się z tobą

bardzo dużo mam okazji np. przy rzutach rożnych, gdzie np. świetnie grający głową stoper (u mnie Demichelis) miał czystą pozycję, nikt go nie atakował i co?? nad poprzeczką i na dodatek ta piłka leciała z "taką szybkością"... :/
bo czleku trzeba umiec wcisnac odpowiedni przycisk nie tylko strzal kolego ja jak mam czysta pozycje z glowki to kazda wchodzi chyba ze galke skieruje za daleko to obok pyknie  :P i strzaly glowa w pes 2013 to sa super odwzorowane dla mnie TO jest TO!! :P

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 19, 2012, 19:03:13 »
Weź skończ już wypisywać te swoje mądrości. Jak komuś coś się nie podoba, to od razu nie umie grać w PES'a, źle wciska przycisk, tak... gra jest idealna.

no ale gościu ma trochę racji...

teraz jest trudniej strzelać z bani... i akurat nad tym bym nie płakał bo jest dobrze to zrobione... dużo zależy od pozycji i czy masz kogoś na plecach, odpowiednie nabiegnięcie na piłkę też jest istotne...

mnie osobiście cieszy takie rozwiązanie bo w PES12 to była masakra... co strzał to bramka - przynajmniej ja tak miałem jak załapałem ten system strzelania... były mecze takie że jak mi nie szło to waliłem piłki na rożnego a tam Ronaldo i dziękuje bramka - 90% celnych strzałów kończyło się bramką ;)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 19, 2012, 22:58:13 »
No to dziwnego miałeś PES'a, bo strzały z główki w 12 były dobre, a teraz jest jednak trochę za trudno. Odkąd gram, czyli od wyjścia PES'a, strzeliłem 3-4 bramki. (z główki)

Już nie mówiąc o tych denerwujących sytuacjach, gdzie masz już praktycznie bramkę, a tutaj wyskakuje obrońca i piłka rykoszetem ląduje chuk wie gdzie.

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 20, 2012, 18:32:42 »
Te główki i tak wkurzają. Ogólnie napastnik poniżej ovrl 70 jest kretynem który raz na jakiś czas coś strzeli (mówię ovrl bo nie pamiętam dokładnych statystyk). Co do główek. Czasami coś strzelę, ale muszę mieć PRO pomocnika na skrzydle. U mnie Iliev w Wiśle potrafi dośrodkować idealnie na głowę, więc to co mówicie - wbiegnięcie w odpowiednim momencie i naciśnięcie przycisku strzału nie ma znaczenia.
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline reksio74

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.11.2007r.
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 21, 2012, 21:07:35 »
czy w trybie kariery jest opcja treningu(wolny trening,podania,strzały,rzuty wolne,rożne itp.) tak jak to było w pes 6?

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 22, 2012, 00:28:00 »
Te główki i tak wkurzają. Ogólnie napastnik poniżej ovrl 70 jest kretynem który raz na jakiś czas coś strzeli (mówię ovrl bo nie pamiętam dokładnych statystyk). Co do główek. Czasami coś strzelę, ale muszę mieć PRO pomocnika na skrzydle. U mnie Iliev w Wiśle potrafi dośrodkować idealnie na głowę, więc to co mówicie - wbiegnięcie w odpowiednim momencie i naciśnięcie przycisku strzału nie ma znaczenia.


Zgadza się, jest to cholernie denerwujące. Już lepsza by była opcja - dośrodkowania tylko i wyłącznie zależne od dośrodkowującego, wrzucasz piłkę w pole karne. Teraz, odkąd gram Realem, mam rzut różny i zawsze najeżdzam prawą gałką na Ronaldo, bo ma najlepsze główki z drużyny. Klikam głupie A, on biega, D, gol. I tak dosyć często..

czy w trybie kariery jest opcja treningu(wolny trening,podania,strzały,rzuty wolne,rożne itp.) tak jak to było w pes 6?


Tak, możesz wejść w trening wolny, co daje Ci możliwosć rozgrywania stałych fragmentów gry.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline madridista1400

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.10.2011r.
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 22, 2012, 20:12:35 »
Istnieje jakis program, narzędzie, fix, patch, byle co, odblokowujący na stałe te buty, akcesoria i takie tam? Dopiero wszedłem w ML i już mi sie to nie podoba.

Offline jasikowy

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.01.2012r.
  • MU
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 22, 2012, 20:19:29 »
Istnieje jakis program, narzędzie, fix, patch, byle co, odblokowujący na stałe te buty, akcesoria i takie tam? Dopiero wszedłem w ML i już mi sie to nie podoba.
W najnowszym pesedit patchu jest opcja oby wyłączyć standardowe buty na początku kariery.

Offline madridista1400

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.10.2011r.
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 22, 2012, 20:28:37 »
standardowe - tzn. te z czarne z ML, czy te orginalne z gry

Chodzi o staty, nie o buty.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2012, 20:42:36 wysłana przez madridista1400 »

Offline jaras

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.01.2012r.
Odp: Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 23, 2012, 08:07:35 »
Panowie a ja mam taki problem, ze jak chce dodac jakiemus pilkarzowi energy drinki albo jakies suple to gra mi sie zawiesza mam tak przy kazdym pilkarzu. Problem wystepuje na ps3. Gram na patchu od paula.

Wysłane z mojej Nokii 3310
Zestaw dla graczy - PES 2012

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline reksio74

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.11.2007r.
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 23, 2012, 12:10:48 »

Zgadza się, jest to cholernie denerwujące. Już lepsza by była opcja - dośrodkowania tylko i wyłącznie zależne od dośrodkowującego, wrzucasz piłkę w pole karne. Teraz, odkąd gram Realem, mam rzut różny i zawsze najeżdzam prawą gałką na Ronaldo, bo ma najlepsze główki z drużyny. Klikam głupie A, on biega, D, gol. I tak dosyć często..


Tak, możesz wejść w trening wolny, co daje Ci możliwosć rozgrywania stałych fragmentów gry.

w master league nie moge znależć opcji wolnego treningu,
to jest ten trening co  wchodzi sie do niego z głównego menu do treningu-wolny trening-dane uzytkownika-wczytaj dane drużyny gospodarza i wybieracz druzyne zapisaną z ML? czy aby potrenować taktyke to trzeba wychodzić do menu głównego?

Offline mateuszxx

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.07.2011r.
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 24, 2012, 08:36:53 »
czy podczas grania Master League da się zmienić imię i nazwisko menadzera? :D jakis edytor albo cos?

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 25, 2012, 13:12:21 »
czy jak mam wolny trening klubem którym gram w ml to statystyki im rosną ? czy tylko mogę sobie nimi grać tak dla jaj ???

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 25, 2012, 15:21:30 »
Chyba tak dla jaj, nie grałem na większą metę w MLOnline to ci nie powiem czy im staty rosną.
W MLOffline rosną.

Offline krzysztof

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: GOSTYń
  • Wiadomości: 528
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.12.2008r.
Odp: Master League - problemy, pytania, wskazówki.
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 25, 2012, 15:55:17 »
tez tak macie w karierze ze niektrorymi zespolami sie ciezko gra ja np na profession MU kazde mecze w pizde z blackpook w pucharze w lidze to samo a poziom wyzej gram bayernem i realem i wszystkich kosze moze manchester ma takie kiepskie staty czy jak

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Master League - pytania, wskazówki, problemy.
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 25, 2012, 17:55:42 »
Cytuj
tez tak macie w karierze ze niektrorymi zespolami sie ciezko gra ja np na profession MU kazde mecze w pizde z blackpook w pucharze w lidze to samo a poziom wyzej gram bayernem i realem i wszystkich kosze moze manchester ma takie kiepskie staty czy jak

To raczej nie ma znaczenia jakim grasz.
Taktykę określasz sam bądź wybierasz jedną z dostępnych.
Liczą się statystyki danego zawodnika. Na jakich pozycjach gra, jego staty i player id, co przekłada się na całą drużynę.

No chyba że Konami coś dodało do drużyn, jak by to nazwać "cechę mentalną" co czyni drużyny odzwierciedleniem ich gry w realnej piłce. Takie tam założenie... :P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Master League - pytania, wskazówki, problemy.
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 25, 2012, 17:55:42 »