Autor Wątek: Masz problem z grą online? Porady od Konami.  (Przeczytany 39529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasza111

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.07.2010r.
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 14, 2012, 12:40:24 »
Witam , czy udało się komuś z was powiązać konto mypes ze swoim facebook-iem ? Jeżeli tak to prosze o jakięs wskazówki jak to zrobić ,konto mypes mam już załozone .

Offline domzal20d

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2009r.
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 15, 2012, 10:48:16 »
Witajcie. Przenoszę moje pytanko tu
Gram w pesika od PES 2009 i do 2012 nie miałem żadnych problemów instalując wczoraj PES 13 wszystko przebiegło ok.Wiec  zagrałem sobie jeden meczyk i co sie okazało gra przycina nie cały czas ale co 15 sek co 30 co min różnie z tymi przycinkami jest no ale pomyślałem ze gram z kimś co ma gorsze  łącze więc zagrałem z kumplem i to samo gra co jakąś chwilę przycina się na dosłownie sek i jest to drażniące szczególnie że PES 12 chodził płynnie. Komp na spokojnie grę dźwiga na high detalach
intel core i3 3,07 GHz
4gb ram
grafa geforce GT520 1gb
net z 6mb
wiec co jest nie tak wszystkie sterowniki najnowsze,zbędne programy odinstalowane a tnie tylko online/ offa można spkojnie z kompem grać bez żadnego ciecia
proszę o pomoc:-(

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 15, 2012, 18:07:30 »
synchronizacja pionowa w settings włączona ?
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline domzal20d

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2009r.
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 16, 2012, 00:51:51 »
Tak wygląda moje settings LB nie mogę zaznaczyć .gdy ja zaznaczę i zamknę settings po ponownym otwarciu jest juz ponownie odznaczona

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Dorian10

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2012r.
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 17, 2012, 19:51:25 »
Witam mam problem z patchem orginalnym ze strony pes pacht 1.01 po wgraniu patcha jest potem jakiś plik exe instaluje go po pachtu i nie wchodzi mi do gry, poprostu nie działa gra mam konami id a w pes mi zawsze wyskakuje establisching comunications co to znaczy potem mi wyskakuje że mam wgrać patcha lastest version o co kaman błagam o odpowiedż!!

Offline domzal20d

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2009r.
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 17, 2012, 21:41:30 »
Czy pomoże ktoś tymi zacięciami pesa j.w w wiadomości? Nie wiem czy zaznaczenie opcji LB ma jakieś znaczenie ale nie mogę jej zaznaczyć. Proszę o pomoc bo pesik przycina online. i gdzie sprawdzić czy mam włączona synchronizacje pionową?
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2012, 21:43:39 wysłana przez domzal20d »

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 18, 2012, 09:46:26 »
Czy pomoże ktoś tymi zacięciami pesa j.w w wiadomości? Nie wiem czy zaznaczenie opcji LB ma jakieś znaczenie ale nie mogę jej zaznaczyć. Proszę o pomoc bo pesik przycina online. i gdzie sprawdzić czy mam włączona synchronizacje pionową?
LB nie ma znaczenia. synchronizacja pionowa to ta 2 opcja od dołu w settings.exe. Jeśli masz zaznaczoną to spróbuj odznaczyć i na odwrót
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 18, 2012, 11:05:59 »
Cytuj
Czy pomoże ktoś tymi zacięciami pesa j.w w wiadomości? Nie wiem czy zaznaczenie opcji LB ma jakieś znaczenie ale nie mogę jej zaznaczyć. Proszę o pomoc bo pesik przycina online. i gdzie sprawdzić czy mam włączona synchronizacje pionową?

Tego nie naprawisz jak nie masz dosyć mocnego odpowiednio PC....

Mi też przycina online (zwłaszcza druga połowa meczów) mając w settings trzy opcje na GOOD i jedna na OK.
Jedynie możesz w ustawieniach karty graficznej ustawić profil/opcje na wydajność i wyłączyć synchronizacje pionową.

W czasie meczów online ilość FPS mi spada do 15-20 zaś offline jest na 30-50. Zła optymalizacja gry, tyle jednym słowem.

Cytuj
Witam mam problem z patchem orginalnym ze strony pes pacht 1.01 po wgraniu patcha jest potem jakiś plik exe instaluje go po pachtu i nie wchodzi mi do gry, poprostu nie działa gra mam konami id a w pes mi zawsze wyskakuje establisching comunications co to znaczy potem mi wyskakuje że mam wgrać patcha lastest version o co kaman błagam o odpowiedż!!

Wgrywasz Patch Konami 1.01 wersja DVD tylko i wyłącznie. A potem z poziomu gry ściągasz DLC 2.0 (w Informations).

Cytuj
Tak wygląda moje settings LB nie mogę zaznaczyć .gdy ja zaznaczę i zamknę settings po ponownym otwarciu jest juz ponownie odznaczona

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Może byś tak ustawił najpierw odpowiednią rozdzielczość dla 16:9 a nie 4:3.....
I odznacz Wait for Vsync.

Na przyszłość daj normalne zdjęcie, bez powiększenia itd.... czy tam z tel.... ledwo cokolwiek widać.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2012, 11:20:42 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline domzal20d

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2009r.
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 18, 2012, 11:31:54 »
Tego nie naprawisz jak nie masz dosyć mocnego odpowiednio PC....

Mi też przycina online (zwłaszcza druga połowa meczów) mając w settings trzy opcje na GOOD i jedna na OK.
Jedynie możesz w ustawieniach karty graficznej ustawić profil/opcje na wydajność i wyłączyć synchronizacje pionową.

W czasie meczów online ilość FPS mi spada do 15-20 zaś offline jest na 30-50. Zła optymalizacja gry, tyle jednym słowem.

Wgrywasz Patch Konami 1.01 wersja DVD tylko i wyłącznie. A potem z poziomu gry ściągasz DLC 2.0 (w Informations).

Może byś tak ustawił najpierw odpowiednią rozdzielczość dla 16:9 a nie 4:3.....
I odznacz Wait for Vsync.

Na przyszłość daj normalne zdjęcie, bez powiększenia itd.... czy tam z tel.... ledwo cokolwiek widać.
Dałem takiego screena sorki . kombinowałem juz na wszystkich rozdzielczościach  i 16:9 i 4:3, normalnie mam ustawione 16:9 teraz spróbuje odznaczyć tą opcje Wait... i zagrać dzieki za porady kombinuje dalej.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2012, 11:34:23 wysłana przez domzal20d »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 18, 2012, 12:54:33 »
Cytuj
Dałem takiego screena sorki . kombinowałem juz na wszystkich rozdzielczościach  i 16:9 i 4:3, normalnie mam ustawione 16:9 teraz spróbuje odznaczyć tą opcje Wait... i zagrać dzieki za porady kombinuje dalej.

Na zdjęciu masz jakąś rozdzielczość na 4:3 ustawioną a z boku masz 16:9 zamiast 3:4, i ty chcesz jeszcze LB zaznaczyć....

Jak ustawisz rozdzielczość na xxxx 16:9 to i z boku będzie 16:9 i LB zaznaczone.

Po za tym zbyt wysoko rozdzielność może pogorszyć płynność gry. Pamiętaj o tym.
Jeśli nie wiesz co to jest Vsync to popatrz w google, a ogólnie to synchronizacja pionowa, czyli wyłączamy tą opcje bo zapewne masz nie zbyt wydajnej jednostki (PC).

PS.

Po co cytujesz całość co napisałem, nie wszystko odnosiło się do Ciebie....

Jak już pisałem:

Cytuj
Tego nie naprawisz jak nie masz dosyć mocnego odpowiednio PC....

Mi też przycina online (zwłaszcza druga połowa meczów) mając w settings trzy opcje na GOOD i jedna na OK.
Jedynie możesz w ustawieniach karty graficznej ustawić profil/opcje na wydajność i wyłączyć synchronizacje pionową.

W czasie meczów online ilość FPS mi spada do 15-20 zaś offline jest na 30-50. Zła optymalizacja gry, tyle jednym słowem.

Co mogłem to napisałem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2012, 13:00:46 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline domzal20d

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2009r.
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 18, 2012, 13:39:30 »
Tak jak pisałem kompa mam dobrego teraz jedyne co mnie nurtuje to grafika.
procka mam 3.07 i3
ram 4gb
a grafa gt 520 1gb a ale z tego co wyczytałem jest 64bitowa, kumpel też miał problem z przycinaniem na starym kompie zmodyfikował sprzęt i wymienił min kartę na 128bit i problem znikł:-).
sorki ze tak cytuje ale rzadko jestem na forum.
A w PES od 9,10,11,12,  gram i nie miałem żadnych problemów więc na forum nie zaglądałem:-)
Dzięki za info.
i teraz zastanawiam się czy to nie sprawka karty graficznej choć w settings wszystko na GOOD.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2012, 13:56:35 wysłana przez domzal20d »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 18, 2012, 13:43:31 »
Tak jak pisałem kompa mam dobrego teraz jedyne co mnie nurtuje to grafika.
procka mam 3.07 i3
ram 4gb
a grafa gt 520 1ba ale z tego co wyczytałem jest 64bitowa, kumpel też miał problem z przycinaniem na starym kompie zmodyfikował sprzęt i wymienił min kartę na 128bit i problem znikł:-).
sorki ze tak cytuje ale rzadko jestem na forum.
A w PES od 9,10,11,12,  gram i nie miałem żadnych problemów więc na forum nie zaglądałem:-)
Dzięki za info.
i teraz zastanawiam się czy to nie sprawka karty graficznej choć w settings wszystko na GOOD.
no może być i od karty...spróbuj pożyczyć od kolegi grafiki i zobaczyc czy bedzie dobrze gra chodziła ;)

Offline domzal20d

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2009r.
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 18, 2012, 13:58:50 »
Dzięki wszystkim za porady:-)
spróbuje wymienić grafe od kumpla i zobaczymy tylko to jedynie rozwiązanie mi przychodzi do łba:-)

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 18, 2012, 14:21:39 »
Dzięki wszystkim za porady:-)
spróbuje wymienić grafe od kumpla i zobaczymy tylko to jedynie rozwiązanie mi przychodzi do łba:-)
mowie ci spróbuj najpierw włożyć do swojego kompa od kogoś jakaś lepsza...a jak to nie wina grafiki???

Offline domzal20d

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2009r.
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 18, 2012, 15:33:58 »
Nom spróbuje ale już wszystko kombinowałem restart systemu też był od nowa jest tylko windows wszystkie  sterowniki i PES:-) i nadal to samo wcześniej miałem XP i tez był ten sam problem a pesik 12 hulał aż miło.
Ale spróbuję:-)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 18, 2012, 15:55:40 »
Nie w sposób stwierdzić czy w ogóle coś dobrze robisz i co robisz...

Po za tym jak podajesz Grafikę to podajesz dokładną nazwę. Czyli, producenta nazwa kompletna...
Na pierwszy rzut oka masz.... słabą szynę pamięci... raptem 64bit co w obecnych czasach to za mało na nowsze gry.
W tym przypadku pozostaje ci grać na medium. Przy znacząco mniejszej rozdzielczości.

Połowa ludu tego nie rozumie... i kupuje naszpikowane reklamami PC itp. a następnie wielkie rozczarowanie. Tak na marginesie.

I jak pisałem w online będzie się cięło, bo masz nie za bardzo wydajny sprzęt... Umieść po za tym zdjęcie specyfikacji jak widzi to gra. I zmień ustawienia w karcie graficznej na wydajność jak wiesz co to znaczy oraz zmień odświeżanie monitora na maksymalne jakie możesz dla danej rozdzielczości.
Czytaj ze zrozumieniem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2012, 15:57:36 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline domzal20d

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2009r.
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 18, 2012, 21:23:00 »
Chłopie traktujesz mnie jak bym był kompletnym laikiem w tych sprawach.(szukam tylko rozwiązania) pomocnej dłoni:-)
Czytam ze zrozumieniem.
Faktycznie że grafa 64bitowa to mało w tych czasach ,zastanawiam się dlatego nad zmianą( jeśli inaczej tego nie rozwiąże) i dla tego nie uczestniczę w lidze ani turkach czy pucharach by nie denerwować innych zacinkami gry-znam to z innych części PES-a( być fer dla graczy- bezcenne:-). Gra na medium to już niestety nie to samo co na high( grałem swojego czasu na lapku na medium w PES9 -porażka).
Tak jak napisałeś ,że połowa ludu kupuje naszpikowane reklamami PC-ty-to prawda ale mi pececik głownie do pracy potrzebny a gra to rozrywka - PES 12 latał aż miło 13 nie więc to rozwiąże. Inne gry typu max payne 3 czy MOHW lataja super ale nie online ponieważ online w nie nie gram. Jeśli okaże się że faktycznie grafa kładzie PES-a na kolana to się ja wymieni- ale najpierw zapytałem czy to nie problem konami i oczekiwań na łatki jak to było w niektórych poprzednich częściach.
Wrzucam jeszcze specyfikacje z settings:-)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Pozdro i dzięki za pomoc.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 18, 2012, 21:28:59 »
Chłopie traktujesz mnie jak bym był kompletnym laikiem w tych sprawach.(szukam tylko rozwiązania) pomocnej dłoni:-)
Czytam ze zrozumieniem.
Faktycznie że grafa 64bitowa to mało w tych czasach ,zastanawiam się dlatego nad zmianą( jeśli inaczej tego nie rozwiąże) i dla tego nie uczestniczę w lidze ani turkach czy pucharach by nie denerwować innych zacinkami gry-znam to z innych części PES-a( być fer dla graczy- bezcenne:-). Gra na medium to już niestety nie to samo co na high( grałem swojego czasu na lapku na medium w PES9 -porażka).
Tak jak napisałeś ,że połowa ludu kupuje naszpikowane reklamami PC-ty-to prawda ale mi pececik głownie do pracy potrzebny a gra to rozrywka - PES 12 latał aż miło 13 nie więc to rozwiąże. Inne gry typu max payne 3 czy MOHW lataja super ale nie online ponieważ online w nie nie gram. Jeśli okaże się że faktycznie grafa kładzie PES-a na kolana to się ja wymieni- ale najpierw zapytałem czy to nie problem konami i oczekiwań na łatki jak to było w niektórych poprzednich częściach.
Wrzucam jeszcze specyfikacje z settings:-)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Pozdro i dzięki za pomoc.

a może  60Hz na monitor ustaw to pomoże... ??? ??? ???

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 18, 2012, 22:06:45 »
Cytuj
Chłopie traktujesz mnie jak bym był kompletnym laikiem w tych sprawach.(szukam tylko rozwiązania) pomocnej dłoni:-)
Czytam ze zrozumieniem.
Faktycznie że grafa 64bitowa to mało w tych czasach ,zastanawiam się dlatego nad zmianą( jeśli inaczej tego nie rozwiąże) i dla tego nie uczestniczę w lidze ani turkach czy pucharach by nie denerwować innych zacinkami gry-znam to z innych części PES-a( być fer dla graczy- bezcenne:-). Gra na medium to już niestety nie to samo co na high( grałem swojego czasu na lapku na medium w PES9 -porażka).
Tak jak napisałeś ,że połowa ludu kupuje naszpikowane reklamami PC-ty-to prawda ale mi pececik głownie do pracy potrzebny a gra to rozrywka - PES 12 latał aż miło 13 nie więc to rozwiąże. Inne gry typu max payne 3 czy MOHW lataja super ale nie online ponieważ online w nie nie gram. Jeśli okaże się że faktycznie grafa kładzie PES-a na kolana to się ja wymieni- ale najpierw zapytałem czy to nie problem konami i oczekiwań na łatki jak to było w niektórych poprzednich częściach.
Wrzucam jeszcze specyfikacje z settings:-)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Pozdro i dzięki za pomoc.

Znacząca cześć osób nie wie jak się z pecetem obchodzić w sprawach konfiguracyjnych wiec, dlatego takie mam podejście. Podkreślam że prawie każdego mierze tą samą miarą.

Wszystko co napisałem mogłem napisać (jak bym się powtarzał, czyż nie ?), popatrz wstecz i zrób wszystkie czynności a potem odpal grę.
Online nie naprawisz... też tak mam... jedynie możesz zoptymalizować ustawienia grafiki, jak pisałem i wiele innych uwag. Ale dodam też, abyś zainstalował DirectX z płytki PESa oraz jeśli tego nie zrobiłeś, zainstalował "najnowsze sterowniki pod swoją kartę graficzną".

To winna konami że jest jak jest z online na PC. I raczej jak w ogółe, w żadnej poprawce tego nie naprawią. Teraz skupiają się głównie na nowym nextgenie, a połowicznie tylko poprawiają niewielkie błędy gry obecnej, dosłownie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2012, 22:19:35 wysłana przez OnoMatoPeja »

Offline domzal20d

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2009r.
Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 19, 2012, 23:25:47 »
Dzięki za pomoc:-)
Tak stery pod grafe wgrane directX również jeszcze pokombinuje z zamianą karty graficznej jak będzie śmigało to kupie nową:-)
Dzięki serdeczne jeszcze raz:-)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Masz problem z grą online? Porady od Konami.
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 19, 2012, 23:25:47 »