Autor Wątek: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.  (Przeczytany 12384 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« dnia: Październik 01, 2012, 20:50:55 »
Mam parę propozycji co do nowych opcji w profilach graczy pesleague.pl. Mianowicie:

1. Dodanie ilości czerwonych i żółtych kartek. Skończy się bezsensowne pisanie zer, a poza tym zobaczy się kto ogólnie dostaje najwięcej upomnień od sędziego w meczach.

2. Najczęściej wybierana drużyna.

3. Najczęstszy przeciwnik.

4. By osiągnięcia, szczególnie w pucharach i turniejach dnia nie były pokazywane wszystkie tylko zwycięstwa, oraz finał i 3 miejsce, bo tak to strasznie się rozciąga lista, jeśli ktoś gra dużo i jest nieczytelna. Poza tym po co komu informacja faza grupowa w 2 edycji, 1/16 w 5  itd? Wystarcza te czołowe miejsca.

5. Możliwość odpowiedzi na pomeczowy komentarz przeciwnika do naszego profilu.


To tyle, co myślicie? Macie jeszcze jakieś inne propozycje?
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 15:40:14 wysłana przez Ukassiu »

Offline krychu1021

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2009r.
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2012, 20:59:08 »
za wszystkim jestem za. tylko jak dla mnie te kartki to moga byc calkowicie zlikwidowane, zbedny element a reszta jak najbardziej:)

Offline paxx

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2007r.
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2012, 14:18:43 »
ja też jestem za tym aby 1 kartki wyrzucić wogóle ktoś to wpisuje inaczej niż 0 0 bo jeszcze się nie spotkałem .

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2012, 14:36:04 »
Ciekawe co z tego wejdzie w życie  ::)

Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2012, 14:48:45 »
wszystko ok.Tylko ciekawi mnie co by wyszło z tych kartek??


Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2012, 15:21:15 »
Tzn.? Po prostu miałbyś w profilu, ze masz tyle i tyle kartek w meczach na pesleague.pl. Na pewno fajna statystyka. Mam nadzieje, że mściciel wprowadzi te zmiany, które podałem, o ile jeśli są możliwe.

Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2012, 15:34:48 »
Tzn.? Po prostu miałbyś w profilu, ze masz tyle i tyle kartek w meczach na pesleague.pl. Na pewno fajna statystyka. Mam nadzieje, że mściciel wprowadzi te zmiany, które podałem, o ile jeśli są możliwe.
Chodzi mi o to czy każdy by pamiętał ile dostał kartek.I czy każdy by to wpisywał.


Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 02, 2012, 15:37:18 »
teraz w PES masz zaraz po meczu ekran statystyk, więc nie widze problemu, każdy się przyzwyczai po paru meczach. Na pewno to dużo lepsze rozwiązanie niż wpisywanie zer.... A poza tym fajna statystyka, która powie, kto gra ostro i dostaje duzo kartek.

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 02, 2012, 15:39:20 »
Mam parę propozycji co do nowych opcji w profilach graczy pesleague.pl. Mianowicie:

1. Dodanie ilości czerwonych i żółtych kartek. Skończy się bezsensowne pisanie zer, a poza tym zobaczy się kto ogólnie dostaje najwięcej upomnień od sędziego w meczach.

2. Najczęściej wybierana drużyna.

3. Najczęstszy przeciwnik.

4. By osiągnięcia, szczególnie w pucharach i turniejach dnia nie były pokazywane wszystkie tylko zwycięstwa, oraz finał i 3 miejsce, bo tak to strasznie się rozciąga lista, jeśli ktoś gra dużo i jest nieczytelna. Poza tym po co komu informacja faza grupowa d 2 edycji itd?

5. Możliwość odpowiedzi na pomeczowy komentarz przeciwnika do naszego profilu.


To tyle, co myślicie? Macie jeszcze jakieś inne propozycje?

1,2,3 Dopisalem do listy TODO
4 - Ja bym ograniczyl tylko dla T/P bo pozostalych rozgrywek nie ma tyle wiec warto miec informacji jak nam poszlo w lidze skoro sa tylko 4 sezony na rok.
5. Ostatni plan byl taki zeby komentarze byly zastapiane znaczkiem fair-play i chyba to jest na razie plan dzialania.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 02, 2012, 15:44:58 »
1,2,3 super.
4. Właśnie najbardziej mi chodzi o osiagnięcia w P/D T/D inne ważniejsze rozgrywki to tak masz racje powinny zostać.
5. W sumie to faktycznie bardzo fajna opcja z tym fair play,

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 02, 2012, 15:54:41 »
1. Jak najbardziej za od dawien dawna :) na poczatek mozna od tego zaczac bedzie mozna zobaczyc  jak bramki ile procent kartek na mecz otrzymuje gracz a z wpisywaniem nie bedzie problemu bo teraz to bezsens...

2. To by bylo dobre jak by sie gralo tylko ulubionymi a losowe druzyny przetasuja ta statystyke.

3. Jestem za kiedys wyszedlem z propozycja aby w info o meczu w wyzwaniach pojawiala sie notka o ilosci rozegranych juz spotkan z danym graczem i tak rzucasz wyzwanie patrzysz Ukassiu 6 meczy 0-2-4 i juz sobie myslisz ani razu nie wygralem dodatkowa motywacja :D

4. Swietna propozycja jak najbardziej na tak w koncu nie bylo by smietnika w profilu
nawet wchodzac na wikipedia w osiagnieciach realu nie pisze ze odpadl w fazie grupowej
tylko ze wygral albo osiagnal final.

5. Bardzo dobre rozwiazanie jak na allegro nieraz dostaniesz negatywa za nic i nie mozesz go sprostowac ja kiedys dostalem neutrala asjasgdagsdkjdgkddk ;/

Niestety Ukassiu prawda jest taka ze zarzad w ogole sie nie interesuje jakimi kolwiek zmianami poniewaz jest granych 200 wyzwan dziennie to jest daleko przed konkurencja.
A prawda jest taka ze kazdy serwis musi sie rozwijac wprowadzac nowe rozwiazania
realizowac nowe pomysly i usprawniac juz te dzialajace trzeba byc kreatywnym i inowacyjnym bez tego konkurencja w bardzo szybkim tepie nas dogoni. Na pesleague od 3 lat nawet szata graficzna sie nie zmienila co roku jest zmieniania jakas drobnostka i tyle koniec.

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 02, 2012, 19:23:29 »

Niestety Ukassiu prawda jest taka ze zarzad w ogole sie nie interesuje jakimi kolwiek zmianami poniewaz jest granych 200 wyzwan dziennie to jest daleko przed konkurencja.
A prawda jest taka ze kazdy serwis musi sie rozwijac wprowadzac nowe rozwiazania
realizowac nowe pomysly i usprawniac juz te dzialajace trzeba byc kreatywnym i inowacyjnym bez tego konkurencja w bardzo szybkim tepie nas dogoni. Na pesleague od 3 lat nawet szata graficzna sie nie zmienila co roku jest zmieniania jakas drobnostka i tyle koniec.

Bo kazdy robi w zakresie swojego wolnego czasu za friko. Niestety nawet za zrobienie byle pierdoly kazdy chce kase a strona sama w sobie nie jest dochodowa. Jak ktos zrobi nowe szate graficzna to chetnie sie ja zmieni ale przez cala historie strony znalazly sie raptem 2 osoby , ktore cos fajnego za friko zrobily w zakresie wygladu strony.

Offline szynszyl1995

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 23
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.09.2012r.
    • Status GG
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 02, 2012, 19:26:48 »
Panie msciciel, ale są osoby które chciały by pomóc, coś zrobić dla serwisu za friko, a wy mówicie, że wam kogoś takiego nie potrzeba, tak jak teraz z kimś kto organizował by turnieje dnia, mimo, ze ich w tym momencie nikt nie robi.... To nie jest zrozumiałe. Takie turnieje są super, kiedys grałem w cos podobnego na innym serwisie, teraz miałem tu do was dołaczyć, dla właśnie takich turniejów, bo na ligi itp nie mam czasu, ale jak nie bedziecie robic to trudno.

pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 19:31:17 wysłana przez szynszyl1995 »

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 03, 2012, 03:17:20 »
Bo kazdy robi w zakresie swojego wolnego czasu za friko. Niestety nawet za zrobienie byle daj spokojy kazdy chce kase a strona sama w sobie nie jest dochodowa. Jak ktos zrobi nowe szate graficzna to chetnie sie ja zmieni ale przez cala historie strony znalazly sie raptem 2 osoby , ktore cos fajnego za friko zrobily w zakresie wygladu strony.

Z tego co piszesz to wynika ze nie kazdy chce kase tylko ty bys chcial wszystko za darmo...
Ja zrobilem koszyki druzyn do tego pesa poswiecilem na to 6 dni po kilka godzin dziennie
i w ogole nie przyszlo mi do glowy ze chce za to jakies pieniadze ;/
Ja to zrobilem z przyjemnoscia caly rok bede korzystal z tych koszykow grajac wyzwania i
powiem ci msciciel ze zrobil bym znacznie wiecej ale ciagle slysze ze taka osoba nie jest
potrzebna poniewaz jest odpowiednia ilosc opiekunow...
Malo tego ja bym byl gotow wesprzec finansowo pesleague na rozwoj serwisu gdyby tylko z waszej strony byla jakas inicjatywa na realizacje moich pomyslow, tych dobrych oczywiscie ;)
Jesli strona jest dla graczy i gracze maja wnosic cos do niej w ramach swojego wolnego czasu to nie odrzucajcie pomocy czasu checi i motywacji kogos kto ja oferuje za darmo takie jest moje zdanie.
3 rok staram sie zmienic cos na lepsze i narazie udalo mi sie zrobic tylko 2 rzeczy
wpis do profilu o najwyzszej wygranej i najnizszej porazce oraz koszyki druzyn.
Ale jestem nieugiety nigdy sie nie poddaje i dalej bede walczyl o zmiany na lepsze
jak nie uda mi sie w tej odslonie Pesa zrobie to w nastepnej pozdrawiam ;]
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2012, 03:20:23 wysłana przez DavidDave »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 03, 2012, 18:57:54 »
   Dziś w drugim Turnieju/Pucharze z rzędu dostaje kose 1 na 1 dość powiedzieć, że perfidną, bo przy stanie 3-3 w 119 minucie wychodzę sam na sam a zawodnik zastanawia się jeszcze do samego pola karnego czy wyje bać 'mi' po nogach i tym sposobem doprowadzić do rzutów karnych... No i ostatecznie podjął złą decyzję... Najlepsze jest to, że cisnąłem na typa po meczu na głównym to kilku na kanale uważa takie zachowanie za normalna rzecz nawet nasz Pan Opiekun się z tego zaśmiał... Wprowadzić kartki do profilu gracza to chyba konieczność, bo ja mam w dupie taką 'zabawę' na pesleague
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2012, 19:00:26 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 04, 2012, 07:13:56 »
Piszesz teraz o pomocy organizacyjnej a problem jest z pomoca techniczna. Lista rzeczy do wprowadzenia na stronie jest dluga, problem w tym ze ja to musze zrobic. Znajdz kogos kto zrobi nowy layout strony, przygotuje kod html + css (dla glownej strony z newsami, dla profilu gracza oraz tabel i kalendarzy ligowych) i wtedy zmieni sie wyglad strony. Kilkukrotnie wiecej czasu potrzeba na wprowadzenia zmian technicznych niz na opieka nad rozgrywkami.

Z tego co piszesz to wynika ze nie kazdy chce kase tylko ty bys chcial wszystko za darmo...
Ja zrobilem koszyki druzyn do tego pesa poswiecilem na to 6 dni po kilka godzin dziennie
i w ogole nie przyszlo mi do glowy ze chce za to jakies pieniadze ;/
Ja to zrobilem z przyjemnoscia caly rok bede korzystal z tych koszykow grajac wyzwania i
powiem ci msciciel ze zrobil bym znacznie wiecej ale ciagle slysze ze taka osoba nie jest
potrzebna poniewaz jest odpowiednia ilosc opiekunow...
Malo tego ja bym byl gotow wesprzec finansowo pesleague na rozwoj serwisu gdyby tylko z waszej strony byla jakas inicjatywa na realizacje moich pomyslow, tych dobrych oczywiscie ;)
Jesli strona jest dla graczy i gracze maja wnosic cos do niej w ramach swojego wolnego czasu to nie odrzucajcie pomocy czasu checi i motywacji kogos kto ja oferuje za darmo takie jest moje zdanie.
3 rok staram sie zmienic cos na lepsze i narazie udalo mi sie zrobic tylko 2 rzeczy
wpis do profilu o najwyzszej wygranej i najnizszej porazce oraz koszyki druzyn.
Ale jestem nieugiety nigdy sie nie poddaje i dalej bede walczyl o zmiany na lepsze
jak nie uda mi sie w tej odslonie Pesa zrobie to w nastepnej pozdrawiam ;]

Offline szynszyl1995

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 23
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.09.2012r.
    • Status GG
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 04, 2012, 14:22:59 »
Ale pomocy organizacyjnej też nie chcecie, mimo takiej potrzeby i jeszcze piszecie, ze nikogo nie potrzebujecie. Ok, to róbcie codziennie różne turnieje i zróbcie jakies ciekawe rozgrywki a nie tylko liga...


A co do technicznych spraw, to zróbcie listę zmian, które chcecie wprowadzić i dowiedzcie się ile to by kosztowało i potem zróbcie zbiórke pieniędzy i na pewno ludzie powpłacają, moim zdaniem bardzo proste....
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 14:27:11 wysłana przez szynszyl1995 »

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 04, 2012, 15:13:36 »
Ok, to róbcie codziennie różne turnieje

A jaki ma sens turniej kazdego dnia?
Kazdego dnia, to mozna grac, ale wyzwania :)

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 04, 2012, 17:08:43 »
A co do technicznych spraw, to zróbcie listę zmian, które chcecie wprowadzić i dowiedzcie się ile to by kosztowało i potem zróbcie zbiórke pieniędzy i na pewno ludzie powpłacają, moim zdaniem bardzo proste....
[/quote]

bardzo dobry pomysl jestem za !

A jaki ma sens turniej kazdego dnia?
Kazdego dnia, to mozna grac, ale wyzwania :)

kazdego dnia to fakt lekka przesada chodz wcale bym sie nie obrazil :P
ale mogly by byc 2-3 razy w tyg bo na razie byly tylko 2 na 4 tygodnie gry... ;/
swoja droga jak by byly 3 takie osoby jak ja od pucharow to by byly
co drugi dzien i gracze napewno by sie z tego powodu cieszyli

Offline szynszyl1995

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 23
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.09.2012r.
    • Status GG
Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 04, 2012, 17:31:26 »
A jaki ma sens turniej kazdego dnia?
Kazdego dnia, to mozna grac, ale wyzwania :)


Taki, że wtedy masz szanse zagrać parę razy, przeciez nikt lub prawie nikt nie zagrałby 7 razy. jakby byly codziennie to łatwiej było by na taki turniej trafić.  A co do wyzwan to lepiej chyba pograć jakiś turniej niż klepać wyzwania?? Ja już nie mówie codziennie, ale 4-5 razy a nie raz na 2 tygodnie. Gracze tego chcą a wy nie, wygląda jakby serwis nie był dla graczy tylko dla adminów. I jakby to było nie wiadomo co to ok, to nie twoja strona i spadaj, ale prostych rzeczy nie chcecie zrobić.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 17:50:51 wysłana przez szynszyl1995 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zmiany w profilu graczy na stronie głównej.
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 04, 2012, 17:31:26 »